Loe ametlikku kirjeldust

Université Côte d'Azur on hiljuti loodud Prantsuse Riviera kõrgharidusasutuste kollektsioon, mis koondab olulisi kõrghariduse ja teadustöötajaid selles piirkonnas. Université Côte d'Azur eesmärk on arendada Prantsuse ülikoolide jaoks 21. sajandi mudelit, mis põhineb uuel teadusharudevahelisel koostoimimisel, uue teadustegevuse, õpetamise ja innovatsiooni koordineerimise vormide ning tugeva partnerluse loomiseks erasektori ja kohalike omavalitsustega. Jaanuaris 2016 sai Côte d'Azur'i prestiižne Prantsuse valitsuse "IDEX" auhind oma UCAJEDI projekti eest, pannes selle üheks kümme ülemaailmse klassi ülikoolidest Prantsusmaal.


Lühidalt

Teadusuuringud

 • 4218 inimest, kes on seotud A- või A-klassi laboratooriumide uurimisega
 • 493 aktiivset teadus- ja koolituspartnerlust
 • 53 ANR rahastatud projektid
 • Uurimislepingute kaudu saadud 35 miljonit eurot
 • 76 riiklikku ja 48 rahvusvahelist auhinda ja auhindu

Haridus

 • 1700 Ph.D. õpilased
 • 8000 magistrantuuri üliõpilast
 • 16 000 üliõpilast
 • 22 kaugõppega e-õppe kursusi ja palju muud
 • 59 patenti ja 37 litsentsi
 • SophiaTechi uus õppekeskus keskendus innovatsioonile ja teadmiste jagamisele

Rahvusvaheline

 • Erakordne piiriülene territoorium, mis mõne kümne kilomeetri keskel on maailmatasemel kaubamärkide (Nice, Sophia Antipolis, Cannes, Grasse, Monaco, Itaalia) kandja,
 • 20% välisõppurest
 • 6 ülikoolilinnakud välismaal
 • 100 Euroopa rahastatavat projekti, sealhulgas Euroopa Teadusnõukogu (ERC) toetused
 • Rohkem kui 100 rahvusvahelist võistkonda välismaal

UCA

21. sajandi ülikool

Côte d'Azuri ülikool koosneb 13 suurepärasest institutsioonist, kes töötavad koos ühe ülikooliga. Me proovime end kõikidel viisidel. Me murrab tõkkeid peaaegu igas valdkonnas. Me läheme piiridest kaugemale. Otsime parimat kõigist teist, teie parimast, et muuta meie maailm paremaks.

Alt = "UCA hõlmab seega kõiki Côte d'Azur'is asuvaid rahvusvahelisel areenil tuntud ja nähtavaid kõrghariduse ja teaduse avaliku ja erasektori ettevõtteid. Selle eripäraste koostöötavade uuenduslik iseloom loob iseseisvad tingimused tipptaseme saavutamiseks, see aitab kaasa tulevase teaduse, koolituse ja innovatsiooni tekkimisele.

 • Université Nice Sophia Antipolis (UNS), teadustöö intensiivne, esineb kõigis rahvusvahelistes pingereas;
 • Kaks riiklikku uurimisorganit: CNRS ja Inria, vastavalt dünaamilistes teadustes multidistsiplinaarsed ja embleemid;
 • Teine täht, mis ühineb alt = "UCA klastrid on Côte d'Azuri vaatluskeskus (OCA). Umbes 450 töötajat asuvad neljas kohas (Mont Gros ja Valrose Nizzes, Sophia Antipolis ja Plateau de Calerni vaatluskeskus). Charles Garnier'il on OCA-l märkimisväärne arhitektuuri- ja teaduspärand, kuid kaugel minevikust vaatamata jääb see rahvusvaheliselt tunnustatud Maateaduste ja Astronoomia kontorite teaduskeskusesse, kus on täppismehaanika, suure jõudlusega andmetöötluskeskused ja virtuaalsed vaatluskeskused.
 • Nice'i keskus Hospitalier Universitaire (CHU), juhtiv riiklik hematoloogia-, bioloogiliste ressursside ja ravimeetodite modelleerimise ja innovatsiooni keskus, mis asetab teadlaste ja inseneride kõrval põhioskuste kõrvuti;
 • EDHEC ja SKEMA, kaks silmapaistvat ärikooli, kes on kohal kõikides rahvusvahelistes pingereas; kahe maailmatasemel esinevate ärikoolide esinemine toob projektile lisaks nende uurimis- ja koolitustegevusele kvaliteedi tagamise kultuuri
 • Rahvusvahelisel areenil tegutsev kuus kunstikooli konsortsium, mis koosneb maailmaklassi ettevõtetest, tagab meie visiooni originaalsuse ja suurendab meie lähenemise loovust. Kokkuvõttes pakub iga mängija ainulaadset panust suure lisandväärtusega ja uue mõõtmega.
 • Center National de Création Musicale on üks kuuest Prantsuse muusikalise loomingu riiklikust keskusest. Selle ülesandeks on levitada ja edendada kaasaegse muusika repertuaari, rakendades selle peamiselt nelja telge: tootmine, ringhääling, koolitus ja teadustöö.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art Villa Arson, see on kaasaegse kunsti pühendatud ainulaadne riiklik asutus. Ta ühendab ühes kohas kunstikooli, kunstikeskuse, kunstnike elukoha ja spetsialiseeritud raamatukogu. Hoone on loetletud Patrimoine du XXe siècle
 • Säästva disainikool (SDS) kujundab tulevikku, keskendudes jätkusuutliku arengu neljale sambale uute ja loominguliste õppemeetodite abil koostöös tööstusega.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower, alates selle loomisest 1961. aastal on Ecole Superieure de Dances de Cannes Rosella Hightower saanud klassikalise balleti, kaasaegse tantsu ja džässi väljaõppe poolest üks maailma esmaklassilistest tantsukoolitustest. ESDC partnerlus professionaalsete tantsuprofessionaalidega, sealhulgas Les Ballets de Monte-Carlo või rahvusvahelised võistlused Le Prix de Lausanne.
 • Konservatooriumi rahvuslik Rayonnement Régional de Nice (CNRR). Konservatooriumis on alates 1957. aastast teeninud üle 50 000 üliõpilast rohkem kui 50 erinevast riigist ja tervitanud mitmeid suurepäraseid muusikuid nii õpilaste kui ka õpetajate kogu maailmas.


alt = "UCA ambitsioonid

Teadusuuringud, loomine, uuendamine

Université Côte d'Azur loodi 2015. aastal, et viia ellu Prantsuse Riviera kõrghariduse ja -uuringute peamised osalejad. Kõrgharidusklass, mis hõlmab suurt teaduskõrgkoolit, mitu kõrgema taseme uurimisagentuuri ja -laboratooriumi, eliidi ärikooli ja rahvusvaheliselt tunnustatud kunsti- ja disainikoolide rühma, alt = "UCA on hästi suuteline pakkuma multidistsiplinaarseid, loomingulisi lahendusi keerukad väljakutsed, mis tekivad kiiresti muutuvas maailmas.

Meie nägemus tugineb Prantsuse Riviera rikkaliku ajaloo kui kunstitehniliste ja tehnoloogiliste uuenduste keskuse ning Euroopa suurima tehnopargi (Sophia Antipolis) koju, on meie nägemus rajatud teaduslikule ja hariduslikule kompetentsile, tugevalt rahvusvahelisele fookusele, tööstus- ja valitsuspartnerid ning otsustavalt transdistsiplinaarne väljavaade. Meie uurimis- ja haridusprogrammid on meie distsipliinide dekompartmentaliseeritud vastastikmõju, inimeste, kunstiliste ja juhtimismõõdede kaasamine meie projektidesse ning range kvantitatiivsete, digitaalsete ja andmepõhiste lähenemisviiside baas.

Meie ambitsioonika päevakorra ja teadusliku tipptaseme tunnustuse kohaselt on 2016. aasta jaanuaris alt = "Prantsuse valitsus andis prestiižse" IDEXi "(Excellence Initiative) auhinna, mille aluseks oli alt =" UCA väikese rühma kõrgetasemelise, maailmatasemel Prantsuse ülikoolid ja annetused, mis aitavad meil saavutada oma eesmärki muuta meie ülikool ja meie piirkond. Samuti oleme hiljuti võitnud mitmeid muid riiklikke auhindu, et toetada meie tegevust, eelkõige jätkukoolitust, bakalaureuse- ja kõrghariduse omandamist ning ettevõtlust.

Alates üle 20% meie õppejõududest ja üliõpilastest, kes tulevad välismaalt, alt = "UCA pööratakse suures osas väljapoole maailma, mis on pidevalt tugevdatud eliidi rahvusvaheliste partnerluste loomisega ja uute rahvusvaheliste haridusprogrammide väljatöötamisega õpetatakse täielikult inglise keeles. Uued teenused on loodud selleks, et aidata meelitada rahvusvahelisi teadlasi ja üliõpilasi ning võimaldada neil areneda regioonis, samuti aidata ülikooli õppejõul avaldada oma teadustööd peamistes rahvusvahelistes ajakirjades.

alt = "UCA töötab ka oma teadlaste ja üliõpilaste ettevõtlus- ja ettevõtlusoskuste arendamiseks. Mitmete uute programmide eesmärk on inspireerida kõigi tasandite õpilaste ettevõtlusvaimu ja anda neile unistuste saavutamiseks vajalikud vahendid. Ideed on ka paljudes regioonis asuvates ettevõtetes südames, kas nad põhinevad ülikooliuuringul või asuvad ülikooli liikme poolt.

Lõpuks, alt = "UCA püüab olla katalüsaator, mis muudab Côte d'Azuri piirkonna, aidates kaasa selle kasvule, pakkudes lahendusi äriprobleemidele konsultatsioonide, täiendõppe ja uute ja olemasolevate ettevõtete avastuste litsentsimise kaudu Ülikooli ja piirkonna ideede pidev vahetus on selle kasvu ja edu oluliseks panuseks. Suur osa alt = "UCA juhtivad teadusuuringud võivad olla lahendused, tooted ja ettevõtted, mis toovad kasu nii ühiskonnale kui ka majandusele.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

MSc

Université Côte d’Azur (UCA)

Ühinege digitaalmajanduse kõige strateegilisema valdkonnaga ja õppige selle põhimeetodeid ja algoritme koos "Data Science" magistriõppeprogrammiga Université Côte d'Azur' ... [+]

Ühinege digitaalmajanduse kõige strateegilisema valdkonnaga ja õppige selle põhimeetodeid ja algoritme koos "Data Science" magistriõppeprogrammiga Université Côte d'Azur'is!Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: Nice Campus ValroseKeel: inglise keel

Andmeteadus on tekkimas tegevusvaldkond, mis muutub lähiaastatel üha olulisemaks digitaalmajanduses. See nõue tuleneb peamiselt meie andmete kogumise ja töötlemise võimekusest. "Data Science" magistrikraad Université Côte d'Azur'is valmistab tulevasi spetsialiste matemaatiliste tehnikate ja arvutite tööriistade jaoks, mis on vajalikud teadmiste hankimiseks andmetest.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

MSc "Biobanks and Complex Data Management" pakub kiireid karjäärivõimalusi mitmesugustes valdkondades, nagu inimeste tervise-, farmaatsia- ja biotehnoloogia tööstuslabori ... [+]

MSc "Biobanks and Complex Data Management" pakub kiireid karjäärivõimalusi mitmesugustes valdkondades, nagu inimeste tervise-, farmaatsia- ja biotehnoloogia tööstuslaborid ning põllumajandustööstus.

Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: Nice Campus Pasteur / Sophia AntipolisKeel: inglise keel

BioBank on bioloogiliste materjalide hoidla, mis kogub, töötleb, salvestab ja levitab biospektreid, et toetada teaduslikku uurimist. Selle magistrikraadi põhieesmärk on omandada teadmised, kogemused ja praktilised oskused, mis annavad lõpetajatele võimaluse töötada bioteaduste multidistsiplinaarse valdkonna (inimesed, loomad, taimed ja muud elusorganismid) ja keerukate andmete haldamise.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

Uue põlvkonna teadlaste kasvatamine taimekaitses BOOST vastab keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate nõuetele, tootes järgmise põlvkonna teadlasi ja spetsialiste t ... [+]

Uue põlvkonna teadlaste kasvatamine taimekaitses BOOST vastab keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate nõuetele, tootes järgmise põlvkonna teadlasi ja spetsialiste taimetervise valdkonnas.Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: Sophia Antipolis / Institut Sophia AgrobiotechKeel: inglise keel

Keskkonnasõbralike taimekasvatustehnoloogiate rakendamine, vähendades ohtusid ja riske inimeste tervisele ja keskkonnale, on maailmas üks suurimaid väljakutseid. Selle väljakutsega tegelevad kõik majandussektorid, kes toodavad või kasutavad taimi: põllumajandus, põllumajanduslik toidud, kosmeetika, farmaatsia.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

MSc "Maitse juhtimine ... [+]

MSc "Maitse juhtimineKraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: GrasseKeel: inglise keel

Grasse on ülemaailmne parfüümide pealinn ja võõrustab maitse- ja lõhnatööstuse kõiki tasemeid. Kõik parfümeeriatööstuse elemendid on selles piirkonnas välja töötatud ja töödeldud.

Selle kraadi eesmärgiks on koolitada tulevasi tööstuse spetsialiste ja pakkuda multidistsiplinaarset haridust kultuuridevahelises kontekstis Grasse saidil.

Eesmärgid

Programm pakub kvaliteetset haridust, mida pakuvad UNSi ja EDHECi kvalifitseeritud töötajad, ja meie partnerite (ettevõtted, asutused, ülikoolid) teadmised.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

Osalege interdistsiplinaarses lähenemisviisis, et hinnata mere bioloogilisi ressursse ja nende teaduslikke, majanduslikke ja sotsiaalseid väärtusi. Nagu me juba praegu ha ... [+]

Osalege interdistsiplinaarses lähenemisviisis, et hinnata mere bioloogilisi ressursse ja nende teaduslikke, majanduslikke ja sotsiaalseid väärtusi.Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: Nice Campus Valrose ja Sophia AntipolisKeel: inglise keelVeebileht: href = "http://app.univ-cotedazur.fr/marres

Nagu me juba praegu hakkame avastama ookeani rolli meie ühiskonnas, on oluline ühendada teaduslikke, majanduslikke ja ühiskondlikke sidusrühmi. Teadlaste poolt pakutavate mereökosüsteemide parem mõistmine avab täiesti uued sotsiaalmajanduslikud võimalused. Idee: arendada oma teadmisi ookeanist, et paremini hinnata ja kaitsta oma ressursse.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

Multidistsiplinaarne kogemustepagas arukate linnade uuenduste ja ärilahenduste kohta, mis käivituvad üleminekul säästvale linnakeskkonnale. Programm toetab andeid uuendus ... [+]

Multidistsiplinaarne kogemustepagas arukate linnade uuenduste ja ärilahenduste kohta, mis käivituvad üleminekul säästvale linnakeskkonnale.Kraad: Diplome UniversitaireKestus: 1 aastaFI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)Asukoht: Nice / IMREDDKeel: inglise keel

Programm toetab andeid uuenduslike arukate linnaprojektide väljatöötamisel ja rakendamisel. Akadeemiliste ringkondade ja tööstuse eksperdid pakuvad uuenduslikku õppimisoskust, mis võimaldab osalejatel omandada õigeid oskusi arenevas kiiresti arenevas tööhõiveasumisalas.

Programm on kohandatud ka karjäärivõimalusi otsivatele valitsuse ja ettevõtete spetsialistidele.

Eesmärgid... [-]
Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

Looduslikud ja inimtekkelised ohud ja riskid põhjustavad igal aastal sadu tuhandeid surmajuhtumeid ja miljardeid dollareid kahju globaalse soojenemise ja kiiresti areneva ... [+]

M.Sc. annab oskusi riskijuhtimises ja eriti riskide modelleerimises, et paremini prognoosida ja juhtida keskkonnaohtusid ja riske.Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: IMREDDKeel: inglise keel

Vahemere keskkond ühendab suure rahvastikutiheduse, kiire maakattekihi muutumise ja äärmuslikud ilmastikutingimused IPCC ülemaailmses kliimamuutuste piirkonnas. Lisaks mitmesugustele ökoloogilistele ohtudele on piirkonnal laastavad üleujutused ja metsatulekahjud. Lähedus Alpidest ja merest aitab kaasa elanikkonna täiendavale mõjule, näiteks massiliikumine, maavärinad ja rannikualade üleujutused / tsunamid. Vähesed maailma piirkonnad keskenduvad nii paljudele keskkonnaohtudele kui ka riskidele, nagu Kagu-Prantsusmaal, mistõttu on ideaalne juhtimine riskijuhtimise kohta.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

Arvutusbioloogia on multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis käsitleb ja lahendab bioloogia ja meditsiini praeguseid probleeme matemaatika, füüsikateaduste ja arvutiteadus ... [+]

Treeni järgmise põlvkonna teadlaste eksperte arvutusbioloogias ja biomeditsiiniliste andmete teaduses.Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus)Kestus: 2 aastatAsukoht: Sophia AntipolisKeel: inglise keelVeebisait: href = "http://univ-cotedazur.fr/en/idex/formations-idex/qcsbd/

Arvutusbioloogia on multidistsiplinaarne lähenemisviis, mis käsitleb ja lahendab bioloogia ja meditsiini praeguseid probleeme matemaatika, füüsikateaduste ja arvutiteaduse meetodite abil. See programm annab potentsiaalsetele inimestele võimaluse õppida, kuidas bioloogilist küsimust täpselt mõista, bioloogilisi nähtusi kontseptualiseerida matemaatilise mudeliga, mis integreerib vaatlusandmeid ja leida sobiva viisi selle lahendamiseks.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Côte d’Azur (UCA)

Mod4NeuCog on elustiilne MSc programm neuronaalsete ja kognitiivsete süsteemide modelleerimisel, mille eesmärk on koolitada interdistsiplinaarseid teadlasi homme. Uuendus ... [+]

Mod4NeuCog on elustiilne MSc programm neuronaalsete ja kognitiivsete süsteemide modelleerimisel, mille eesmärk on koolitada interdistsiplinaarseid teadlasi homme.Kraad: magistrikraad (MSc)FI (algkoolitus) / FIA (väljaõppeleping) / FC (täidesaatva koolituse) / FP (jätkukoolitus) / PRO (professionaalsusleping)Kestus: 2 aastatAsukoht: Sophia AntipolisKeel: inglise keel

Uuenduslike lähenemisviiside kaudu juhendamiseks Mod4NeuCog püüab edendada õpilaste loomulikku uudishimu ja autonoomiat. Eesmärgiks on arendada aktiivseid teadlasi rakendusliku matemaatika ja kognitiivate teaduste liideses.

Eesmärgid

Lõpetajad omandavad matemaatika, statistika, infotehnoloogia, bioloogia ja kognitiivse teaduse põhiteadmised, mis on vajalikud neurokognitiivsete süsteemide modelleerimiseks.... [-]

Prantsusmaa Nice
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Campus Valrose, Batiment M
28 avenue Valrose
Nice cedex 2

Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, 06108 FR
Social Media