Loe ametlikku kirjeldust

45510_Photo_2016_-USMB_red1

Tere tulemast Savoie Mont Blanci ülikoolisse!

Savoie Mont Blanci ülikool on 14 000 üliõpilane, rikkalik mitmekülgne multidistsiplinaarne haridus ja 19 uurimislaborit, kellel on rahvusvaheline maine, mis on inimese ulatusega asutus, mis ühendab oma territooriumide lähedust, ühendab COME Université Grenoble Alpes ja lai Euroopa ja maailma seisukohad. See pakub nii lühikesi kursusi (ülikoolikraad tehnoloogias, ülikoolidiplomid) kui ka pikkade kursuste (üldine, eriala või kutsekraktika, magistrikraad, doktorikraad ja doktorikraad) läbimist nii esimest kui täiendõpet. Annecys, Le Bourget-du-Lac ja Jacob-Bellecombette kolmes ülikoolilinnakus asuvates kohtades pakub see erakordse keskkonna, järvede ja mägede erakordselt keskkonnasõbralikke elu- ja õppimisvõimalusi. Uurimistöö ja hariduse toetuseks aitab meie rahvusvaheline aspekt kaasa meie ettevõtte identiteedile, atraktiivsusele, dünaamikale ja üldisele arengule. Savoie Mont Blanci ülikool keskendub ühest küljest rahvusvahelistele projektidele, ühistele kvalifikatsioonidele ja ingliskeelsetele programmidele ning teiselt poolt võimaluse korral õpilaste, õppejõudude ja teadlaste liikuvuse soodustamiseks samuti halduspersonali jaoks. Praegu on 5 kontinendil ja 240 kahepoolset lepingut suutnud täiel määral ära kasutada oma suurepärast asukohta Šveitsi ja Itaalia piiridel, et arendada tugevaid erisuhteid nende kahe riigi kõrgharidusasutustega.

Meie õpilased on kindlad, et nad leiavad Savoie Mont Blanci ülikoolis tugevat dünaamikat, isiklikku kvaliteeti oma järelevalve all, toetavad nende isiklike kavade valikut ja arendamist ning vajalikke võimalusi tööelus osalemise integreerimiseks. Universiti Savoie Mont Blanci valimine tähendab iga võimaluse kuhjumist isikliku edu ja täitmise jaoks.

Inimeste suurusega ülikoolilinnakud

Savoie Mont Blanci ülikool asub Grenoble'i ja Lyoni vahel Šveitsi ja Itaalia piiride lähedal, mis on riiklikult rahastatav kõrgharidusega mitut valdkonda hõlmav kõrgharidusasutus, mis on tunnustatud piirkondlikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. 14000 õpilast kokku Jacob-Bellecom-better, Annecy-le-Vieuxi ja Le Bourget-du-Lac'i ülikoolilinnakutes, kus õpib 200 pakutud kursust.

Uuringud tunnustatud kvaliteedi jaoks

Tema 19 laboratooriumil on tihedad sidemed riiklike uurimisinstituutidega (CNRS, INRA, CERN, CEA, IRSTEA). Nad eristavad seda eelkõige organisatsiooni interdistsiplinaarsete temaatiliste telgedega: mägiuuringud, päikeseenergia, füüsika ja mehhatroonika. Selle teaduskeskkonna kvaliteeti on veelgi suurendanud CERNi lähedus Genfis, maailma suurimas osakeste kiirendaja ja Grenoble nanotehnoloogia uurimisrühm.

Rahvusvaheline mõõde

Savoie Mont Blanci ülikool kuulub rahvusvaheliste suhete parimate Prantsuse ülikoolide hulka rahvusvaheliste suhete peamisteks võrkudeks.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Université Savoie Mont Blanc

Mehhatroonika on mitmete teaduste ja oskuste sünergiline ja integreeritud protsess (mille hulka kuuluvad kontroll ja arvutiteadused, elektroonika, mehaanika), mis võimald ... [+]

EESMÄRK

Mehhatroonika on mitmete teaduste ja oskuste sünergiline ja integreeritud protsess (mille hulka kuuluvad kontroll ja arvutiteadused, elektroonika, mehaanika), mis võimaldab täiendada või täiustada täiustatud või täiustatud funktsionaalsusega tooteid ja süsteeme ning mis eeldab toote kontseptsiooni või kogu oma elutsüklis koostöös interdistsiplinaarse lähenemisviisiga.

Pärast programmi lõpetamist valmistatakse üliõpilasi ette Ph.D. uuringud. Nad võivad töötada ka inseneridena või asuda kõrgetasemeliste tehniliste ja teaduslike ametikohtadega teaduskeskustes, teadus- ja arendusosakondades ning spetsialiseeritud konsultatsioonifirmades.

PÄDEVUSED JA TEADMISTE... [-]
Prantsusmaa Annecy
September 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université Savoie Mont Blanc

Meister energia ja päikeseenergia hoonete treenib teadlased suudab lahendada keerulisi probleeme, mis on seotud juhtimise, disain ja optimeerimine mitme sisendi tehnoloog ... [+]

Eesmärgid Rong teadlased suudab lahendada keerulisi probleeme, mis on seotud juhtimise, disain ja optimeerimine mitme sisendi tehnosüsteemid. Arendada teadmisi ja oskusi, et viia läbi uuringuid energia, keskkonnakaitse, uuenduslike materjalide ja tootmise uuenduslikke struktuuride osa ülemaailmsest säästva arengu poliitika. Oskused ja teadmised Disain ja rakendada keeruliste tehnoloogiliste süsteemide, mis on isereguleeruv (või autonoomse) ja et kaitsta keskkonda, parandades energiatõhusust ja kasutada konkreetseid meetodeid, protsesse ja materjale. Ekspertiisid seotud vahendeid (modelleerimiseks, simuleerimiseks, mõõtmine, info haldamine). Multidistsiplinaarne magistriõppe kursus ... [-]
Prantsusmaa Le Bourget-du-Lac
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Université Savoie Mont Blanc/Polytech Annecy-Chambéry
5 Chemin de Bellevue
Annecy-le-Vieux

Annecy, Auvergne-Rhône-Alpes, 74940 FR
Social Media
Location address
Université Savoie Mont Blanc
Annecy Campus
5 chemin de Bellevue

Argonay, Auvergne-Rhône-Alpes, 74940 FR
Location address
Domaine Universitaire
"Chartreuse" Building
Le Bourget-du-Lac

Le Bourget-du-Lac, Auvergne-Rhône-Alpes, 73376 FR