Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Université de Lorraine !

Lorraine'i piirkond oli juba 1572. aastal Kirde-Prantsusmaal iseseisev hertsogiriik, kui ta oma ülikooli asutas. Ajaloos jagati piirkonda mitu korda "prantsuse" osaks ja "saksa" osaks, enne kui ta taasühineda ja kindlasti lisada. Prantsusmaa 20. sajandi alguses. Selle keerulise ja rikkaliku ajaloo tõttu on kaks suurt linna arenenud: Metz põhjaosas ja Nancy lõunas.

Nancy's asutati 20. sajandil kolm ülikooli, mille hulka kuulus mitmed insenerikoolid ühendav riiklik polütehniline instituut. Metzis ilmus esimene ülikool 1970. aastal.

1. jaanuaril 2012, pärast mitmeid aastaid kestnud ettevalmistusi, liitusid need neli ülikooli üheks, moodustades Université de Lorraine . Ülikoolis on üle 50 000 üliõpilase, ligi 6 800 töötajat, sealhulgas 3 700 õpetajat ja otsijat ning paljud kogu piirkonnas asuvad hooned ja ülikoolilinnakud.

1 tund 30 minuti kaugusel Pariisist TGV ja suurema piirkonna (Belgia, Luksemburg, Saksamaa) südames pakub Lorraine'i piirkond meeldivat keskkonda koos väga rikkaliku kultuurieluga.

Prantsuse ajalehe Le Figaro-étudiant sõnul hindasid üliõpilased Nancy 2013. aastal parimat linna, kus õppida!

Université de Lorraine on Prantsuse avalik ülikool

See pakub oma ligi 52 000 üliõpilasele kõiki õpinguid kõigis valdkondades ja kooskõlas Bologna mudeliga (bakalaureuse / magistri / doktorikraadi).

Samuti tehakse ettepanek pakkuda erinevaid valdkondi (nt DUT) mitmesugustes valdkondades (2-aastane kutsekvalifikatsioon, millele järgneb sageli täiendav aasta kutsehariduse omandamiseks) või diplomite d'ingénieur, magistrikraad inseneri- ja tööstusvaldkonnas. juhtimist.

Uuringud on seotud kõrgetasemelise teadustööga erinevates valdkondades ja saavad kasu vajadusel kõrgetasemelistest erialastest oskustest ja kõrgtehnoloogilistest rajatistest ja infrastruktuuridest. Palun uurige üksikasjalikumalt Prantsuse haridussüsteemi korraldust ja tööd.

Rahvusvahelistel üliõpilastel on võimalus veeta ühe või mitu semestrit Université de Lorraine mitmete vahetusprogrammide kaudu. Samuti kutsutakse neid taotlema ühte meie rahvusvahelist õppekava, kus kõik või osa kursustest on inglise keeles. Ja muidugi on väga hea mõte kasutada võimalust, et meiega koos jääda, et õppida prantsuse keelt; selleks on meil täielik keeleõppe pakkumine prantsuse keeles.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Teadmiste dialoog

Université de Lorraine edendab innovatsiooni teadmiste dialoogi kaudu , kasutades ära oma teadusvaldkondade mitmekesisust ja tugevust ning mille eesmärk on edendada teadmiste edasiandmist, et niisutada innovatsiooni ja majanduskasvu ning alusuuringute arengut.

Université de Lorraine ülikool on kogu piirkonna Université de Lorraine on selle majandusliku ja sotsiaalse arengu üks peamisi tegureid, tuginedes kultuuridevahelisele ja põlvkondadevahelisele seosele, koordineerides piirkondlikku teaduspoliitikat ja andes kõrgharidusele juurdepääsu võimalikult paljudele elanikele.

Université de Lorraine pakub õppekavasid kõigis teadmiste valdkondades: teadused, tervishoid, tehnoloogia, inseneriteadused, inim- ja sotsiaalteadused, õigus, majandus, juhtimine, kunst, kirjandus ja keel. Erilist tähelepanu pööratakse põldudele ja oskustele, et aidata õpilastel arendada oma Pathway .

Université de Lorraine pakub laia valikut rahvusvahelisi tegevusi

 • Sissetulevad ja väljaminevad üliõpilasvahetused (umbes 1,500 õpilast veedavad õpingute ajal vähemalt ühe semestri välismaal, 15% meie õpilastest alustas õpinguid ühes umbes 100 välisriigis).
 • Ühised diplomid teiste ülikoolidega: umbes 60 ühist diplomit, sealhulgas 7 Erasmus Munduse magistriprogrammi.
 • Teadusuuringute koostöö:
  • Arvukad ühised doktorikraadid: 11% meie doktoritest jagatakse välisriigi ülikooliga;
  • Ühisrühmad või laborid välisülikoolidega;
  • Ligi 30% meie väljaannetest allkirjastatakse teiste riikide teadlastega.
 • Õpilaste liikuvus, Ph.D. üliõpilased ja doktorikraad, õppejõudude ja halduspersonali esindajad, et tugevdada meie rahvusvahelist integratsiooni. Ülikoolil on aktiivne poliitika väljuva liikuvuse soodustamiseks ning sissetulevate isikute tervitamise hõlbustamiseks ja lihtsustamiseks.

Lisaks sellele üldisele avatusele tugineb meie rahvusvaheline strateegia kolmele järkjärgulisele tasemele

 • Kolme teise riigiga piirides on täiesti loomulik, et Lorraine on seotud piiriüleste suhete ülesehitamisega suuremas piirkonnas (Luksemburg, prantsuse ja saksa keelt kõnelevad Belgia osad, Lorraine, Saksamaa liidumaad Rheinland-Pfalz ja Saarland) ). Université de Lorraine on selle ehituse üks peamisi osalejaid, tänu arvukatele kahepoolsetele koostööle nende piirkondade ülikoolidega, aga ka aktiivse rolli kaudu suurema piirkonna ülikooli arendamisel, kus see on seotud Saarimaa ülikoolidega, Trier, Kaiserslautern. Luksemburg ja Liège.
 • Université de Lorraine kavatseb järk-järgult luua sidemeid Euroopa ülikoolide võrgustikuga, mis jagavad oma peamisi suundi: interdistsiplinaarsus ja teadmiste valdkondade dialoog , mis hõlmab ülikoole, mis hõlmavad laia teaduslikku spektrit, kuid on struktureeriv orientatsioon inseneriteaduste suhtes, mida võetakse laias tähenduses.
 • Arvestades, et meil on palju rahvusvahelisi partnerlusi kogu maailmas , võivad mõned saidid keskenduda mitmele koostööle, teadustegevusele ja õpetamisele laiale valdkondadele. Université de Lorraine soovib rõhutada oma partnerlust nende aladega , struktureerides oma koostöö tunnustatud ja tugevalt toetatud üksustes. See kehtib eelkõige Prantsuse-Saksa koostöö kohta, mille jaoks Université de Lorraine on loonud konkreetse prantsuse-saksa Lorraine'i keskuse (CFALOR). Selline partnerlus on loodud ka Marokos , Kasahstanis ja Hiinas (eriti Wuhanis) ning eesmärk on keskenduda umbes kümnele saidile või piirkonnale maailmas.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


Université de Lorraine

Selle kursuse eesmärk on koolitada metallurgia ja materjalide mehaanika valdkonna spetsialiste inseneri- ja magistritasandil, mis vastavad paljude erinevate metallide sul ... [+]

Rahvusvaheline magistriõpe, mis põhineb kahel olulisel materjaliteaduste teemal; Lorraine'i ülikoolis pakutakse materjalide ja mikrostruktuuride mehaanikat. Õpetamine toimub inglise keeles ja programm on avatud kõigile M1-tasemega või samaväärse tasemega üliõpilastele, st üliõpilastele, kes on juba aastaid õppinud kraadiõppe tasemel ja soovivad oma 2. magistri-aastat realiseerida. rahvusvaheline õhkkond. Uue magistri-uuringu eesmärk on koolitada kõrgetasemelisi juhtivtöötajaid metallurgias ja materjalide mehaanikas. Kursuse lõpus omavad õpilased teadmisi, mis on vajalikud karjääri jätkamiseks akadeemilistes ringkondades või tööstusuuringute suunas.

Selle kursuse eesmärk on koolitada metallurgia ja materjalide mehaanika valdkonna spetsialiste inseneri- ja magistritasandil, mis vastavad paljude erinevate metallide sulamite (autotööstus, lennundus, energeetika, seadmed, avalikud tööd) tootmise ja töötlemise erialade ootustele tehnoloogiaid jne) Prantsusmaal ja Euroopas, aga ka kogu maailmas.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

MSc programm on teaduspõhine lähenemine metsaökosüsteemide mõistmisele ja juhtimisele, pakkudes põhilisi ja rakendatud teadmisi metsade ökosüsteemide ja kogukondade (seal ... [+]

See kapten on akrediteeritud ühiselt Université de Lorraine ja AgroParisTechi poolt.

Selles magistriõppes koosneb peamine „Metsad ja nende keskkond (FEN)” ühe semestri inglise keele kursustel, mis on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele.

Programmi eesmärgidHankida kõrgeid multidistsiplinaarseid koolitusi ja ajakohaseid tehnoloogiaid projektijuhtimise ja uurimistegevuse jaoks (kommunikatsioon, katsetamine, uurimine, andmete analüüs jne).Mõista mitmeaastaste taimede, agrosüsteemide ja metsaökosüsteemide, molekulide maastiku, tööstustoodete allikate ja ökoloogiliste teenuste toimimist.Õppige loodusliku keskkonna ja põllumajandus- / metsatootmissüsteemide säästva majandamise ökoloogilise tehnika teaduse ja tehnoloogiaid.Mõista olulisi keskkonnaküsimusi (globaalsed muutused, bioloogiline mitmekesisus, puidu biomaterjalid, taastuvad energiaallikad, energia, reostus, säästev areng jne).Distsipliinid... [-]
Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

EMerald Master programm loodi selleks, et vastata Euroopa Liidu kiireloomulisele vajadusele luua ressursitõhus Euroopa. ... [+]

Tähtsündmused

Innovatiivne haridus geomeetria ja ringmajanduse valdkonnas (2-aastane magistrikursus = 120 ECTS)

EMeraldi kapten on märgistatud nii Erasmuse kui ka EITi poolt

Osalevad ülikoolid

Liège'i ülikool Belgia (peamine koordinaator)Lorraine'i ülikool, ENSG Nancy FranceLuleå Tehnoloogiainstituut RootsiTU Bergakademie Freiberg Saksamaa

Diplom

Konsortsium annab kolmekordse diplomi (üks igast ülikoolist, kus üliõpilane osales loengutes) ja diplomilisa kooskõlastavast ülikoolist:

Ingénieur Civil des Mines et Géologue, mida osutab Liège'i ülikool (ULiège)Lorraine'i ülikooli (UL) toimetatud magistrikraad ja keskkonnaharidusMagistrikraad - Major: Geoteadused, mida pakub Luleå Tehnikaülikool (LTU)Magistrikraad mehaanika- ja protsessitehnoloogias, mida osutab Bergakademie Freibergi (TUBAF) tehniline ülikool - EIT märgisertifikaat... [-]
Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Erasmus Munduse ühine magistrikraad (EMJMD) säästva arengu (PERCCOM) arvutite ja kommunikatsiooni valdkonnas on suunatud kõrgetasemelise info- ja kommunikatsioonitehnoloo ... [+]

Erasmus Munduse ühine magistrikraad (EMJMD) säästva arengu (PERCCOM) arvutite ja kommunikatsiooni valdkonnas on suunatud kõrgetasemelise info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ühendamisele keskkonnateadlikkusega, et võimaldada maailmatasemel haridust ja ainulaadset pädevust IKT spetsialistidele, kes suudavad ehitada puhtamaid keskkonnasäästlikumad, ressursside ja energiatõhusamad küberfüüsilised süsteemid.

Sisu

Maailma tulevikuväljakutsed hõlmavad tehnoloogilise arengu ja uute esilekerkivate tehnoloogiate mõju keskkonnale ning nõuavad tohutuid jõupingutusi õhu-, vee-, toidu- ja energiaprobleemide tõhusaks lahendamiseks.

Rahvusvahelise kliimakontserni Smart 2020 aruandes soovitatakse intensiivselt kasutada info- ja sidetehnoloogiaid nii keskkonna- kui ka inimtegevuse (tööstus, ehitus, transport jne) ja levitatud arukate IKT-süsteemide jälgimise tõhustamiseks. reostus, jäätmed, toidu kvaliteet ja tarne, energiapiirangud jne.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

AMASE meistris ei saa te ainult väärtuslikke teadmisi materjaliteaduses ja inseneriteaduses, vaid õpid ka kahte neljast kõige levinumast Euroopa keelest. Õpid kohalike ül ... [+]

AMASE meistris ei saa te ainult väärtuslikke teadmisi materjaliteaduses ja inseneriteaduses, vaid õpid ka kahte neljast kõige levinumast Euroopa keelest.

Õpid kohalike üliõpilastega ja tutvuge oma vastuvõtva riigi kultuuriga, suurendades oma hilisemaid töövõimalusi.

2005. aastal lõi EEIGM koos oma institutsionaalsete partneritega kaheaastase multinatsionaalse magistrikraadi täiustatud materjaliteaduses ja inseneriteaduses

Õpilased viivad esimesed kaks semestrit enda valitud partnerülikoolis; kolmas poolaastat kulutatakse mõnes muus konsortsiumi ülikoolis. Neljas semester koosneb uurimisprojektist ühe ülikooli laboris, kus üliõpilane on õppinud. Õpilased saavad kahest magistrikraadist asjaomastest ülikoolidest.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
August 2020
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Erasmus Munduse Euroopa keele- ja kommunikatsioonitehnoloogia magistriprogramm (LCT) on mõeldud tööstuse ja teadusuuringute nõudmiste rahuldamiseks kiiresti kasvavas piir ... [+]

Erasmus Munduse Euroopa keele- ja kommunikatsioonitehnoloogia magistriprogramm (LCT) on mõeldud tööstuse ja teadusuuringute nõudmiste rahuldamiseks kiiresti kasvavas piirkonnas. See pakub haridus- ja koolitusvõimalusi järgmise põlvkonna juhtidele teadusuuringute ja innovatsiooni valdkonnas. See annab üliõpilastele põhjalikud teadmised ja teadmised erinevatest keele- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid toetavatest teadusharudest ning tugevdab nende võimet töötada teaduslikel meetoditel. Lisaks omandavad õpilased praktikale orienteeritud teadmised, valides sobivad moodulite kombinatsioonid keeletehnoloogias, arvutuslikus ja teoreetilises keeleteaduses ning arvutiteaduses.

LCT programm hõlmab ühe aasta õpinguid konsortsiumi kahes erinevas Euroopa ülikoolis. Pärast kõigi õppenõuete täitmist omandab üliõpilane kaks asjaomases riigis väljastatud magistrikraadi / kunstikraadi.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Euroopa magistrikraad (EMLex) on rahvusvaheline magistrikraadiprogramm (120 ECTS), mida pakutakse alates 2009. aastast. Alates 2016. aastast võib EMLexi sõlmida Erasmus M ... [+]

Kas soovite osaleda rahvusvaheliselt tunnustatud magistriõppes ja õppida leksikograafia akadeemilises valdkonnas?

Siis kuidas saab õppekava eliitõppeprogrammis European Master in Lexicography (EMLex), mis on Erasmus Munduse ühine magistrikraad, mis pakub väga väärtuslikku ja ülemaailmset ainulaadset haridust? Teil on võimalik õppida erinevates Euroopa ülikoolides, luua rahvusvahelisi akadeemilisi kontakte ja suurendada oma ametialaseid võimalusi tohutult.

EMLexi lõpetajad on kõrgelt kvalifitseeritud rahvusvahelised eksperdid teaduse, hariduse, kultuuri, keeleteaduse ja infohalduse alal.

Euroopa magistrikraad (EMLex) on rahvusvaheline magistrikraadiprogramm (120 ECTS), mida pakutakse alates 2009. aastast. Alates 2016. aastast võib EMLexi sõlmida Erasmus Munduse ühise magistrikraadiga. Koostöös järgmiste ülikoolide ja institutsioonidega hõlmab see välisüliõpilaste ühist suvesemestrit:... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Magistriõppe programmi eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelist teaduspõhist haridust termotuumasünteesiga seotud insenerfüüsikas, tihedas seoses partnerite tead ... [+]

Magistriõppe programmi eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelist teaduspõhist haridust termotuumasünteesiga seotud insenerfüüsikas, tihedas seoses partnerite teadustegevusega ning hästi integreeritud keele- ja kultuurikogemusega. Seitsme kaasatud institutsiooni kombineeritud ja ühtlustatud õpetamine ja uurimistöö pakub suurel hulgal pädevusi termotuumasünteesi ja insenerfüüsika valdkonnas.

Ühine Euroopa magistriõppekava pakub tõelist Euroopa võimalust magistriõppes valdkonnas, mis on otsustava tähtsusega, et aidata lahendada üha kiireloomulisemat ja eluliselt tähtsat probleemi maailma energiavarustuses. Partneritel on pikaajaline suhe Euratomi kooskõlastatud tuumasünteesiuuringute programmi raames.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Selles magistriõppes koosneb eriala „Molekulaarne keemia ja füüsikokeemia” (MCP) inglise keele kursustest, mis on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele. Keemia õppijate ... [+]

Selles magistriõppes koosneb eriala „Molekulaarne keemia ja füüsikokeemia” (MCP) inglise keele kursustest, mis on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele.

Programmi eesmärgid

Keemia õppijate põhieesmärk on vastata ettevõtete ootustele, pakkudes programmi, mis on spetsialiseerunud mitmele tegevusvaldkonnale, mis on tunnustatud kui tööhõive allikaid: keemiline analüüs, pinnatöötlus, biomaterjalid, keskkonna säilitamine, modelleerimine, süntees .

Keemiainstituudi eesmärk on ka koolitada tulevasi spetsialiste, kes on kõrgelt kvalifitseeritud doktorikoolide, C2MP (keemia, mehaanika, materjalid, füüsika), SIMPPE (molekulitoodete ja energia teaduse ja tehnika) ja teiste partnerlaboratooriumide jaoks. rahvusvaheline avamine, tagades õpilastele kindla keelelise aluse ja liikuvuse maitse.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Kursuse üldeesmärk on üliõpilastele, et omandada teadmisi luu- ja lihaskonna süsteemi biomehaanikast ja täpsemalt patsiendipõhiste meditsiiniseadmete arendamisest. ... [+]

Üldkirjeldus

Lihas-skeleti süsteemi biomehaanilise käitumise ja meditsiiniseadmete disaini mõistmine nõuab mitmekülgseid teadmisi mitmesugustes valdkondades nagu meditsiiniteadused (anatoomia, raku- ja koebioloogia, meditsiiniline pildistamine…), materjalide mehaanika, piiratud elementide simulatsioon, liikumise analüüs inimkeha. See magistrikraad annab üliõpilastele kõik vajalikud alused nendes valdkondades, et võimaldada neil mõista kliinilist probleemi ja pakkuda realistlikke ja usaldusväärseid ravilahuseid. Neid lähenemisviise täiendab sissejuhatus biomimeetikatesse, et näidata, kuidas saada loodusest inspiratsiooni uute tehniliste rakenduste väljatöötamiseks.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

See magistriprogramm „Usaldusväärsed tarkvarasüsteemid” (Erasmus Mundus) on Erasmus Mundus magistriõppekava, mis koosneb kursustest, mis on mõeldud ingliskeelse magistriõ ... [+]

See magistriprogramm „Usaldusväärsed tarkvarasüsteemid” (Erasmus Mundus) on Erasmus Mundus magistriõppekava, mis koosneb kursustest, mis on mõeldud ingliskeelse magistriõppe programmis Université de Lorraine tarkvaraarenduse ja formaalsete meetodite kohta, mis kuvatakse inglise keeles ja on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele.

Programmi eesmärgid

Magistriõppe põhieesmärk on pakkuda täiustatud programmi „Usaldusväärsed tarkvarasüsteemid” (DESEM), segades sihtasutuste kursusi ja võtmemõisteid ning meetodeid, meetodeid ja rakendusi käsitlevaid kursusi. õpilaste professionaalne projekt. Et tagada tulevaste lõpetajate kohanemisvõime distsipliini pidevaks arenguks, on programmi eesmärk hallata tarkvaratehnika distsipliini põhi- ja põhikontseptsioone , nagu algoritmika ja programmeerimine, täiustatud tarkvaratehnika, modelleerimissüsteemid, formaalsed meetodid, loogika ja tõendid, semantika, mudeli kontrollimine ja kontrollimine, infosüsteemide turvalisus, protokollide ja süsteemide kontrollimise meetodid, rõhuasetusega formaalsetele meetoditele ja nende rakendustele .... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Selles magistrikraadis “RNA Enzymes Sciences” (RNAES) on inglise keele kursustel ja rahvusvahelistele üliõpilastele avatud kursused. ... [+]

Esitlus

Master in Life Sciences programmis - RNA ja ensüümiteadused (RNAES) on treeningkurss, mida iseloomustab RNAde ja ensüümide molekulaarse ja rakulise bioloogia valdkonnas tugev tunnustatud ja spetsiifiline kogemus.

RNAES tugineb suures osas rahvusvaheliselt tunnustatud UMR IMoPA UL-CNRS 7365 ARN-RNP ja Molekulaar- ja struktuursete ensüümide meeskondade liikmetele, kuid ka välistele kõlaritele, prantsuse ülikoolidest või välisriigist. Teise aasta magistrikursusi õpetatakse ainult inglise keeles.

Eesmärgid ja eeldatavad pädevused

Lõpetajad saavad arendada eksperimentaalseid plaane ja strateegiaid RNA molekulide või ensüümide tootmiseks ja iseloomustamiseks, teostada projekte, mille eesmärk on uurida nende makromolekulide aktiivsust, struktuuri, rakulisi funktsioone. Need teadmised ja oskusteave võimaldavad lõpetajatel siseneda tööjõule Bac 5-s või jätkata doktorikraadi. Õpilased peavad valima kahe võimaluse vahel:... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

NLP (Natural Language Processing) eesmärk on luua arvutuslikke mudeleid, mis simuleerivad meie võimet rääkida ja mõista „looduslikke” keeli, näiteks inglise, prantsuse võ ... [+]

LühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: Tööstusele ja teadusele orienteeritud kraadECTS ainepunktide arv: 120Algus: september 2020Kestus: 1-2 aastatKeel: inglise keelÕppemaks: 334,00 eurot, EL-i kodaniku jaoks, 3 770 eurot. Asukoht: Nancy, Prantsusmaa (1 tund 30-minutise rongisõidu kaugusel Pariisist) Loodusliku keele töötlemine (NLP): saate arvutid vestelda

NLP: plahvatav ja põnev teadusvaldkond, mis pakub paljusid karjäärivõimalusi paljudes sektorites, nagu tööstus, teadus ja haridus.

NLP eesmärk on luua arvutuslikke mudeleid, mis simuleerivad meie võimet rääkida ja mõista "looduslikke" keeli, nagu inglise, prantsuse, vene, hiina jne., Erinevalt kunstlikest keeltest nagu programmeerimine või matemaatika.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Magistriõpe EF pakub akadeemilist haridust ressursside säästva majandamise, biomajanduse ja loodushalduse valdkonnas. Programmi eesmärk on harida spetsialiste, kes mõista ... [+]

MSc Euroopa Metsandus (MSc EF) on 2-aastane programm metsateaduste valdkonnas. Programm sai Erasmus Munduse märgise aastatel 2004–2014 ja aastateks 2016-2019.

Magistriõpe EF pakub akadeemilist haridust ressursside säästva majandamise, biomajanduse ja loodushalduse valdkonnas . Programmi eesmärk on harida spetsialiste, kes mõistavad põhjalikult nii säästvat metsamajandust kui ka Euroopa ärikultuuri.

Pixabay / Pexels

MSc EF Consortium koosneb kuuest Euroopa tipptasemel metsanduskoolist :

Ida-Soome ülikool (koordinaator)AgroParisTech, PrantsusmaaFreiburgi Ülikool, SaksamaaLleida ülikool, HispaaniaLoodusvarade ja bioteaduste ülikool (BOKU), Viin, AustriaBr... [-]
Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Master of Business Management: Rahvusvaheline juhtimise spetsialiseerumine IAE Nancy on kõrgetasemeline, teoreetiline ja rakendatud juhtimine. See on kättesaadav pidevalt ... [+]

Master of Business Management: Rahvusvaheline juhtimise spetsialiseerumine IAE Nancy on kõrgetasemeline, teoreetiline ja rakendatud juhtimine. See on kättesaadav pidevalt õppides või pärast bakalaureusekraadi või esimese aasta magistriõppe programmi (st pärast nelja-aastast ülikooliõpet). See on suunatud nii ettevõtlusega mitteseotud kui ka äriõpilastele või spetsialistidele. See võimaldab üliõpilastel või juhtidel täiendada oma teadmisi mitteärilistes valdkondades koos ulatusliku õppekavaga ettevõtluses. Samuti võimaldab see spetsiifilistele valdkondadele spetsialiseerunud üliõpilastele või juhtidele laiendada oma perspektiive ja mitmekülgsust, suurendades valdkondadevahelisi pädevusi, et tulla toime globaliseerunud maailma ettevõtlusprobleemidega.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Université de Lorraine

Master of Business Management: üldjuhtimise spetsialiseerumine IAE Nancy on kõrgetasemeline, teoreetiline ja rakendatud juhtimine. See on kättesaadav pidevalt õppides või ... [+]

Master of Business Management: üldjuhtimise spetsialiseerumine IAE Nancy on kõrgetasemeline, teoreetiline ja rakendatud juhtimine. See on kättesaadav pidevalt õppides või pärast bakalaureusekraadi või esimese aasta magistriõppe programmi (st pärast nelja-aastast ülikooliõpet). See on suunatud nii ettevõtlusega mitteseotud kui ka äriõpilastele või spetsialistidele. See võimaldab üliõpilastel või juhtidel täiendada oma teadmisi mitteärilistes valdkondades koos ulatusliku õppekavaga ettevõtluses. Samuti võimaldab see spetsiifilistele valdkondadele spetsialiseerunud üliõpilastele või juhtidele laiendada oma perspektiive ja mitmekülgsust, suurendades valdkondadevahelisi pädevusi, et tulla toime globaliseerunud maailma ettevõtlusprobleemidega.... [-]

Prantsusmaa Nancy Marseille Tšehhi Prague 6 Saclay Hispaania Leganés Community of Madrid Saksamaa Stuttgart Belgia Ghent  + 9 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Cours Léopold,34
54000 Nancy, Grand Est, Prantsusmaa
Address
Metz, Grand Est, Prantsusmaa
Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa
Address
Zikova,1903/4
166 36 Prague 6, Hlavní město Praha, Tšehhi
Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, Prantsusmaa
Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Community of Madrid, Hispaania
Address
Plaza Ciencias,1
28040 Community of Madrid, Hispaania
Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Stuttgart, Baden-Württemberg, Saksamaa
Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Ghent, Flanders, Belgia