University of Bordeaux

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Bordeauxi Ülikool loodi aastal 2014 kolme ülikooli ühinemise järel. Prantsuse valitsuse poolt 2011. aastal pälvis Prantsusmaa kõrgemate ülikoolide jaoks akadeemiliste kursuste ja teadustöö kvaliteedi eest "tipptaseme algatus".

Multidistsiplinaarne hariduspakkumine

Bordeaux'i ülikool pakub 245 magistri- ja 125 bakalaureuse programmi. Neli peamist teadusvaldkonda on: teadus ja tehnoloogia / õigus, politoloogia, majandus, juhtimine / elu ja terviseteadused / sotsiaal-ja humanitaarteadused.

Ligikaudu 12% Bordeauxi ülikooli üliõpilastest on rahvusvahelised. Ülikool on välja töötanud mitmesuguseid rahvusvahelisi õppekavasid, mida õpetatakse inglise keeles (või muudes keeltes) ja mis pakuvad õpilastele võimalust õppida välismaal ja / või ühiste või kahekordsete kraadide läbimist. Bordeauxi ülikool pakub Prantsusmaale juhtiva ülikooli Erasmus Munduse programmi osalemiseks 9 ELi märgistusega õppeprogrammi.

Juhtiv rahvusvaheline teaduskõrgkool

Teadusuuringud on korraldatud kolme osakonna vahel: teadus ja tehnoloogia / elu- ja terviseteadused / sotsiaalteadused ja humanitaarteadused.

Kaheksa doktorikooli tagavad doktorantide toetuse ja juhendamise. Teadusosakonnad koondavad kokku 70 uurimislaboratooriumit, mis on riiklike teadusorganisatsioonidega ühiselt järelevalve all.

Tipptaseme klastrid

Üks Bordeaux'i ülikooli peamistest prioriteetidest on teadusuuringute, koolituse ja teadmiste edasiandmise temaatiliste klastrite arendamine järgmistes valdkondades: neuroteadus, meditsiiniline kuvastus, keskkond / kliima, arenenud materjalid, arheoloogia, laserid / optika, digitaalne sertifitseerimine, tervishoid ja ühiskond ning kardioloogia.

Asukohad

Bordeaux

Address
146 rue Léo Saignat
33 076 Bordeaux, Nouvelle-Akvitaania, Prantsusmaa

Pessac

Address
16 avenue Léon Duguit
33 608 Pessac, Nouvelle-Akvitaania, Prantsusmaa

Talent

Address
351 cours de la Libération
33 405 Talent, Nouvelle-Akvitaania, Prantsusmaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: