Loe ametlikku kirjeldust

ASC-võrgustik

5 Euroopa ülikooli, ASC partnerid alates 2005. aastast on töötanud koos, et kavandada ja rakendada ühine meistrikursus keemia kõrgem spektroskoopias:

 • Bologna ülikooli Alma Mater, Itaalia
 • Helsingi Ülikool, Soome
 • Jagelloni Krakovi Ülikool, Poola
 • Leipzigi Ülikool, Saksamaa
 • University Lille1, Prantsusmaa (koordineeriv asutus)eurpn-mp

Seda Euroopa magistrikursust rahastatakse ja Euroopa Komisjonile antakse Erasmus Mundus etikett kaks korda ajavahemikuks 2008-2014 ja praegu 2015.-2020. Aastaks ning see on nüüd tuntud. Programm sisaldab kohustuslikku liikuvust ASC konsortsiumis ja õpetatakse inglise keeles kõigis ülikoolides.

ASC konsortsium on aastate jooksul välja arendanud sidemeid 14 seotud partneriga: globaalsed tööstuspartnerid, kes toodavad spektromeetreid ( Bruker, Magnetech ), samuti piirkondliku konkurentsivõime klastrid ( MATIKEM Lille'is, NEI Leipzigis ). Samuti on loodud privilegeeritud partnerlus suurepäraste uurimisvõimalustega, nagu S ynchroton SOLEIL Prantsusmaal ja ELETTRA Itaalias.

See suur akadeemiline ja tööstuslik võrk ühendab oma kaasaegse varustuse ja eriteadmisi, et pakkuda rahvusvahelistele üliõpilastele kvaliteetset haridusprogrammi, mis hõlmaks spektroskoopiatehnikate rakendamist keemiast laiemas tähenduses, mille tulemuseks oleks materjalide struktuuri keemiline analüüs ja iseloomustus molekulaarsünteesi, bioloogia, nanotehnoloogiate, modelleerimise, farmaatsia, rohelise keemia, materjalide ja säästvate energiaallikate valdkonnas.

59280_ScreenShot2017-10-27at11.35.01AM.png

HALDUS

ASC konsortsiumi koordineerib University Lille1.

 • Õiguslik esindaja: president Jean-Christophe Camart
 • Võrgu koordinaator: prof Sylvain Cristol
 • Administratiivne juht: Francine Chanier
 • Akadeemiline sekretär: Aude Zeglin

PROGRAMMI JUHATUS

Programmi juhatus juhib programmi väljatöötamist ja väljatöötamist ning tegutseb konsultatsiooni- ja koostööfoorumi raames ASC programmi rakendamiseks partnerinstitutsioonide kaudu. Kooskõlas õppurimäärustega ja juhatuste otsustusõigusega, nagu on sätestatud iga partneri juures, on programmi juhatus esmajärjekorras vastutus järgmise eest:

 • Nõustudes programmi taotlejate vastuvõtukriteeriumidega (õpilased ja kutsutud teadlased)
 • Õpilaste ja kutsutud teadlaste valimine
 • Programmi väljatöötamise ja edastamise järelevalve, sealhulgas kvaliteedi tagamine,
 • Õpilaste saavutuste, progresseerumise ja hindamise, sealhulgas õpilaste tagasiside jälgimine
 • Koostööprojektidele antavate toetuste andmine Euroopa Komisjonile ja teistele rahastajatele aruannete kaasamine ja heakskiitmine.

Programmi juhatuse liikmed: võrgustiku koordinaator, viis kohalikku koordinaatorit ja osalemine nõuandevõimega igast partnerülikoolist ja 2 üliõpilast.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Lille

Liituge 5 ülikooliga, 12 teadus- ja tööstuspartneriga, tugevate rahvusvaheliste vilistlaste kogukondadega! ASC võrgustiku eesmärgiks on valmistada üliõpilasi ette ekspert ... [+]

ASC magistrikursust haldavad ühiselt järgmised ülikoolid (ASC konsortsium):

Bologna ülikooli Alma Mater, Itaalia;Helsingi Ülikool, Soome;Jagelloni Krakovi Ülikool, Poola;Leipzigi Ülikool, Saksamaa;University Lille1, Prantsusmaa (koordineeriv asutus)EESMÄRK

ASC võrgustiku eesmärgiks on valmistada üliõpilasi ette ekspertideks ja arendada rahvusvahelisi oskusi professionaalse tööstusliku karjäärina ainete spektroskoopiliseks iseloomustamiseks ja / või doktoriõppeks.

ASC programm on jõudnud kõrgetasemelise ühtlustamise suunas, kusjuures iga partnerasutuse suhtes kehtib ühtne magistriõppekava, mis annab parema integratsiooni Euroopa kavasse.... [-]

Prantsusmaa Lille Saksamaa Kitzscher Soome Helsinki Poola Krąków Itaalia Bologna  + 6 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles