University of TOURS

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli Tours on otsustavalt Euroopa ülikool, mis on asutatud kampaania raames meetmeid Euroopa 2020. aasta strateegia, mille eesmärk on arendada "aruka, jätkusuutliku ja kaasava majanduskasvu strateegia". Oma kõrghariduse ja teaduse missioone, University of Tours mängib olulist rolli teadus-, arendus- ja tõsta teadus-, kultuuri- ja ametialane suutlikkus, nagu paljud inimesed, kui võimalik.

Maailmale avatud, University of Tours privileegid koostööd ja vahetusi osaledes aktiivselt luua Euroopa kõrghariduse ja teadusruumi, mis toetub Bologna protsessi.

Multidistsiplinaarne ja tervishoiusektoris avalik asutus, on ülikoolil suur potentsiaal ja varad, mis tagavad see vastab Euroopa kõrghariduse ja teaduse standardeid. Nagu tunnustatud liider oma majandusliku, sotsiaalse ja kultuurilise keskkonna, University of Tours on tipptasemel, uuenduslik loomise edendamiseks humanistlikke väärtusi, mis on sügavalt juurdunud piirkonna pilgeni täis ajalugu ja kultuuripärandit.

Ülikooli Tours kinnitab järgmised kaks motoks: "Üks ei sündinud inimene, üks muutub Man" - Erasmus "Teadmised ilma südametunnistuse ainult hukutavad hinge" - François Rabelais

Asukohad

Reisid

Université François Rabelais

Address
60 rue du Plat D'Etain
Tours

37000 Reisid, Kesk-Val de Loire, Prantsusmaa