emlyon business school

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Loodud aastal 1872 ja põhineb Prantsusmaal Lyonis, mitme rahvusvahelise ülikoolilinnakud, em Lyon ärikool on Euroopa juhtivate ettevõtete kooli pühendunud elukestvale õppele ettevõtete ja rahvusvahelise juhtimise. Asutus on järjestatud top 100 maailma Global Tööalane (# 2 Business School Prantsusmaal, # 64 maailma) poolt Times Higher Education ja paistab üks vähestest ärikoolides kogu maailmas anti kolm rahvusvahelist akrediteeringuid (, EQUIS ja AACSB).

Mis-line põhineb "alguses tegija" kontseptsioon, kus õpilased on väga julgustada arendama oma ettevõtlikkust ja eksperiment, EMLYON Business School on koht, kus sa kasvatada oma ideid, et muuta need reaalsus. Täna on tegija tähendab kontrollida oma saatust, olles näitleja ja ettevõtja oma olemasolu ja liigub Do-It-Yourself to Do-It-Üheskoos koostöö vaimus. See mõiste peegeldab EMLYON Business School nägemus ettevõtja: üksikisik, kes üritab, eksperimendid, teeb vigu, algab uuesti ja õpib, sest need lähevad. Ettevõtja on EMLYON Business School on tegija ja teerajaja. Ta on varajane tegija.

Selle oskusteabe koolitus põhineb nii teooria ja päev-päevalt ettevõtte juhtkond.

Tema iseloomulik kvaliteet on rajatud õpetamise innovatsiooni ja ettevõtliku lähenemist juhtimise koolitus.

5 ülikoolid

  • em Lyon Business School asub meeldivat maaelu ümbrust ainult 15 minuti kaugusel Lyon. Kaasaegne asuvate hoonete suure 18-aaker park annavad 30,000m² kontori- ja õpetamise ruum varustatud WIFI võrku.
  • Shanghai ülikooli - majandusbuum Hiinas, maailma suuruselt 3. majandusliku võimu ja lõimumist Aasia majandusliku ja kultuurilise mudeleid globaliseerumisest on drastiliselt muutnud traditsioonilist Lääne taju.
  • Ultra-ühendatud ja innovatiivne site, Pariisi ülikooli on osa em Lyon Business School 's globaliseerumine approach.The 5500 m² Haussmann-stiilis campus asub Pariisi südames, kõrval "Gare de Lyon" rongijaama.
  • em Lyon ärikool on ka ülikooli asub Saint Etienne, Prantsusmaa ja Casablanca, Maroko.

Lisaks kultuurilised Euroopas ja ingliskeelne maailm on Hiinas silmitsi väärtuste ja lähenemisi, mis on täiesti erinevad. Hoiame neid tähelepanekuid silmas pidades, see campus on suunatud paljastamine õpilasi Hiina kultuuri eriti ja Ida-Aasia kultuuri üldiselt.

Matemaatika koosseis ja struktuur

Matemaatika koosneb 113 täistööajaga õppejõud ja korraldati 4 osakonda:

  • Turud ja innovatsioon
  • Strateegia ja organisatsioon
  • Majandus, rahandus, juhtimine
  • Juhtimise, õiguse ja personalikulud

Kooli edetabeli:

The Times Higher Education # 2 Business School Prantsusmaal # 64 maailma Global Tööalane University Edetabel 2015

Asukohad

Lyon

Address
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

69134 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa

Shanghai

Address
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

200062 Shanghai, Shanghai, Hiina

Pariis

Address
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

75012 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud