Ponce Health Sciences University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

PonceBanner

Ponce Health Sciences University on pühendunud pakkuma kvaliteetseid lõpetanud meditsiiniline haridus programmid kättesaadavad. See eesmärk, lisaks ülikooli teadus- ja tervishoid programmid, jätkab 40 aastane traditsioon suurendada meie eriala ja aidata kaasa meie kogukonnas.

Tunnustatud nii Puerto Rico ja välismaal hariduslikel teenust ning teaduse saavutuste ülikool jätkab keskenduda erialade Meditsiin, Psühholoogia, biomeditsiini ja Public Health. Et tuleviku väljakutseteks tervishoiu valdkonnas, ülikooli alustab innovatiivne valik meistrid ja tunnistuse programmid spetsiaalselt täita teenust lüngad eriala sees ja parandada tervishoiusüsteemi hästikoolitatud praktikud.

Pühendumine hariduse tipptaseme on alusväärtuseks, mis viib ülikooli otsida ja värvata mitte ainult tasumata teaduskonna, vaid ka silmapaistev õpilastele. Kombineerides paisutatud akadeemilise ja kutsealase koolitus pakkumisi ühistus ja intiimne õpikeskkonna, Ponce Health Sciences University jätkab lõpetaja väga pädev tervishoiutöötajate pühendatud oma kogukonnas ja laienevat tulevasi vajadusi nende elukutse.

Asukohad

Ponce

Address
Ponce Health Sciences University
P.O. Box 7004

00732-7004 Ponce, Ponce, Puerto Rico

Ponce

Address
Ponce Health Sciences University
388 Zona Ind. Reparada 2

00716-2347 Ponce, Ponce, Puerto Rico