Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Online

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Ana G. Méndezi ülikooli veebilinnak muudab kõrghariduse kättesaadavaks kohalikule ja rahvusvahelisele üldsusele kõrgeimate kvaliteedistandarditega. Selle eesmärgi saavutamiseks oleme kasutanud uuenduslikke tehnoloogiaid, et pakkuda õpilasele paindlikku ja tõhusat teenust. Loome akadeemilisi programme ja täiendõppe kursusi, mis järgivad haridusmudelit ja juhendkujundust, mille eesmärk on edendada üliõpilase terviklikku kujunemist.

Tänapäeva turul on arvuti ja Interneti kasutamine tegurid, mis edendavad üha enam kaugõpet. UAGMi veebilinnakus saate end ette valmistada parimate tööriistadega, et globaalses töömaailmas edukalt konkureerida. Meie kursused on suunatud spetsialistidele, kes ei saa oma tööplaani ja mitmekordsete kohustuste tõttu osaleda traditsioonilises programmis; Kuid nad tahavad õpingud lõpetada või soovivad saada kõrgemat akadeemilist kraadi.

vaade

Ana G. Méndezi veebilinnakut tunnustatakse kohalikus ja rahvusvahelises kogukonnas kui peamist Puerto Rico kaugõppeülikooli. See paistab silma kõrgeimate kvaliteedi- ja akadeemiliste tipptasemetega. Meie asutus aitab kaasa Puerto Rico majanduslikule ja sotsiaalsele arengule. UAGMi tunnustatakse ka haridusteenuste eest hispaanlastest kogukondadele Ameerika Ühendriikides ja Ladina-Ameerika riikides.

missioon

Ana G. Méndezi ülikooli veebilinnak on kaugõppeasutus, mis pakub tärkava tehnoloogia abil alternatiivi traditsioonilisele ülikooliharidusele. See kuulutab välja mitmekesise väärtustamise ja austamise kaasava filosoofia. Pakkumised ja toetused bakalaureuse-, magistri- ja täiendõppe tunnistustele; kõigi eesmärk on edendada kohaliku ja rahvusvahelise kogukonna lahutamatut moodustamist.

Institutsioonilised eesmärgid

 • Edendada veebipõhiseid akadeemilisi programme kompetentside jaoks, mis on kohandatud kohaliku ja rahvusvahelise turu nõudmistele.
 • Mitmekesistage akadeemiline pakkumine, kavandades kakskeelseid programme bakalaureuse- ja magistriõppe taseme jaoks.
 • Pakkuda täiendõppevõimalusi ebatraditsioonilistes hariduskeskkondades nii professionaali kui ka kogukonna arenguks.
 • Edendada keskkonda, mis võimaldab õpetajatel ja kaastöötajatel võimalusi kasvamiseks, pidevaks ametialaseks arenguks ja institutsionaalsetes protsessides osalemiseks.
 • Andke õpilastele vajalikud vahendid eesmärkide saavutamiseks ja akadeemilise kraadi saamiseks, milleni nad soovivad.
 • Luua akadeemilise ja institutsionaalse hindamise komponent, et töötada välja plaan institutsionaalsete protsesside kvaliteedistandardite pidevaks parendamiseks.
 • Tugevdage veebipõhist õpilasteenuste programmi, tagades tuge ja reageerimist umbkaudu 24–48 tunni jooksul.
 • Edendada institutsionaalseid väärtusi akadeemilistes, üliõpilaste ja administratiivsetes algatustes ja protsessides.
 • Edendada kogukonna programme ja projekte, mis aitavad parandada meie teenindatava elanikkonna elukvaliteeti.
 • Maksimeerida veebikursuste pakkumisega ja õpilasteenuste pakkumisega seotud tehnoloogilise infrastruktuuri kasutamist.
 • Tuvastage tekkivad tehnoloogiad tõhusate ja uuenduslike protsesside ja teenuste värskendamiseks.

shutterstock_703648972

väärtused

Ana G. Méndezi veebilinnakus on väärtused aluseks käitumisele, mida meie kaastöötajad peavad ilmutama. Meie loodud väärtused põhinevad meie institutsiooni olemusel, eesmärgil, milleks see loodi, ja selle projekteerimisel tulevikus.

Järgmised väärtused inspireerivad meie eesmärkide saavutamiseks vajalikke hoiakuid ja tegevusi:

Excellence

Inspireerige tipptasemel õpet, teadustööd ja teenindust.

innovatsioon

Edendada innovatsiooni teenustes, protsessides ja tehnoloogia kasutamisel.

Austama

Austus mitmekesisuse vastu ja ma hindan kaasatust.

Vabadus

Edendada sõnavabadust.

Omakapital

Tegutsege õiglaselt, hinnates erapooletult ja mõistlikult.

kommunikatsioon

Toetage tõhusat, osalust pakkuvat ja siirast suhtlust ning edendage teabe ja ideede vahetamist positiivsel ja tulemuslikul viisil.

Ausus

Käitu ausalt ja vastastikku austades.

Sotsiaalne vastutus

Edendada sotsiaalset vastutust, et aidata parandada ühiskonna elukvaliteeti.

Ana G. Méndezi ülikooli kohta

Ana G. Méndezi ülikooli (UAGM) veebilinnak on üks Puerto Rico Ana G. Méndezi ülikooli neljast kohast ja see on esimene Puerto Rico ülikool, mis on täielikult võrgus. UAGM on tunnustatud kui haridusvaldkonna ümberkujundav organisatsioon ja tehnoloogiliste ressursside õppe- ja õppeprotsessidesse integreerimise teerajaja.

UAGM on mittetulundusühing, mis koosneb:

 • Neli (4) ülikoolilinnakut.
 • 13 ülikooli keskust, mis asuvad saare erinevates osades.
 • Kolm (3) ülikooli keskust Florida osariigis: Orlando Campus Metro, Tampa Bay ülikoolilinnak ja Lõuna-Florida ülikoolilinnak; üks Marylandis, pealinna piirkonna ülikoolilinnas ja Dallase piirkonna ülikoolilinnas Texases.

Asukohad

San Juan

Address
1399 Ave. Ana G Méndez
San Juan, San Juan, Puerto Rico

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: