Loe ametlikku kirjeldust

Koolist

Universidad Metropolitana on eraõiguslik keskharidusjärgne õppeasutus ning mittetulundusühingu Ana G. Méndez University System (AGMUS) liige.

Ajalugu

Kuus aastakümmet tagasi tunnustas kolme eripärase koolitajat Ana G. Méndez, Florencio Pagán Cruz ja Alfredo Muñiz Souffort hariduse uusi lähenemisviise, et pidada sammu sotsiaalsete ja majanduslike muutustega Puerto Ricos. 1949. aastal pani nad ette kaasaegsete ja paindlike kõrgkoolide loomise alused. Esimene kolmest sellisest asutusest, Puerto Rico Junior College, avas oma uksed 1949. aastal. See algas ülikoolilinnakus Río Piedras'is ja 1959. aastal kolis Cupey uutesse rajatistesse.

1969. aastal asutasid asutajad Ana G. Méndezi haridusfond (AGMEF), et laiendada nende kahekümneaastast kogemust kõrghariduses laiemale elanikkonnale. Osana sellest käimasolevast arengust loodi Colegio Universitario Metropolitano 1980. aastal Cupey ülikoolilinnakus ja sai 1985. aastal Universidad Metropolitana.

Missioon

Universidad Metropolitana missiooniks on pakkuda oma õpilastele akadeemilise vabaduse ja intellektuaalse väljakutse atmosfääri, vajalikke ressursse, et aidata neil arendada kõrgeid kultuurilisi ja eetilisi väärtusi, kriitilist mõtlemist, intellektuaalset uudishimu, keelelisi ja tehnoloogilisi oskusi, samuti isiklikke ja erialaseid oskusi edu oma ametites ja nende igapäevaelus.

Akadeemilist kogemust toetavad kaasaegsed õpetamise, õppimise ja protsesside hindamise tehnoloogiad.

UMETi eristavaid institutsionaalseid funktsioone iseloomustab pühendumus õppe kvaliteedile, bakalaureuse- ja magistriõppe teadustööle, kohalike ja rahvusvaheliste internatuuri võimalustele ning üliõpilaste ja õppejõudude vahetusele prestiižsete institutsioonide ja ühiskondliku teenistusega.

UMET on väga pühendunud keskkonnaressursside säilitamisele ja säästvale arengule.

Universidad Metropolitana toetab paindlikku vastuvõtuküsimuste poliitikat, mis pakub akadeemiliste ringkondade ja haldusasutuste vahelisi sidekanaleid, et lihtsustada haldusmenetlusi ja otseselt kaasata akadeemilist ringkonda otsustusprotsessis tavapäraste eeskirjade ja eeskirjade hierarhias. Seda poliitikat toetab kõrgelt kvalifitseeritud teaduskond, mis on pühendunud akadeemilisele kompetentsusele. Õpilaste tugiteenused on integreeritud ja suunatud akadeemiliste, sotsiaalsete ja kultuuriliste eesmärkide saavutamisele.

Universidad Metropolitana tunnustab oma kohustust pakkuda Puerto Ricas kõrghariduse valikute näost näkku ja kaugõppe teenuseid. UMET on õpikogukond, mis vastab kiirelt oma õpilaste, õppejõudude ja administratiivse personali vajadustele ja huvidele, mis on kehtestatud sobivate, turvaliste ja atraktiivsete vahenditega. Meeskonnatöö ja sügav rühma kuuluv kuuluvus on soodsad tema inimressursside isiklikule ja professionaalsele arengule.

Universidad Metropolitana tunnistab, et haridus on elukestev protsess ja väärtustab täiskasvanuharidust kui panust mittetraditsioonilistesse kõrghariduse vormidesse. UMET edendab individuaalset ja kollektiivset pühendumist tipptasemega kõigis aspektides keskharidusjärgus hariduse valdkonnas väga intellektuaalse väljakutsega, millel on palju võimalusi inimeste talent ja potentsiaali arendamiseks.

universidad

Välis- ja rahvusvahelised üliõpilased

Välismaalased ja rahvusvahelised üliõpilased, kes taotlevad uusi üliõpilasi, peavad esitama järgmised dokumendid:

 • Viimase uuringu ametlik ärakiri
 • Akadeemiliste volituste samaväärsuse tunnistus
 • EXADEP (PAEG) või GRE skoorid.
 • Täidetud toetusvormi (I-134), mille on välja andnud sissesõidukeelu ja finantsabi büroo luba.
 • Visa (F1) tõendid, alalise elukoha kaardi või õpingut tõendava kaardi tõendid.
 • Universidad Metropolitana'ile makstav 25 EUR suurune tagasimakse taotlus.

Välisüliõpilased, kes kandideerivad üliõpilasena, peavad esitama järgmised dokumendid:

 • Viimase uuringu ametlik ärakiri.
 • Ülikooli kataloogi koopia päritoluriigis.
 • Visa (F1) tõendid, alalise elukoha kaardi või õpingut tõendava kaardi tõendid.
 • Universidad Metropolitana'ile makstav 25 EUR suurune tagasimakse taotlus.

* Üliõpilasel on 45 päeva krediidiskeemi edastamiseks, kui õpilased seda tähtaega ei järgi, tema registreering tühistatakse.

Kontaktinfo:

 • Oficina de asuntos internacionales umetinternacional@suagm.edu
 • Admisiones admisiones-umet@suagm.edu
 • Tel. (787) 766-1717, ext. 9-6532
 • Tel. (787) 766-1717, ext. 9-6657
 • Tel. (787) 766-1717, ext. 9-6321

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universidad Metropolitana (UMET)

See eriala on orienteeritud selleks, et hõlbustada erhariduse õpetajaks vahendeid, mis võimaldavad tal oma ülesandeid tõhusalt ja tõhusalt klassiruumis täita. Lisaks sell ... [+]

See eriala on suunatud hõlbustada õpetaja Eripedagoogika vahendid, mis võimaldavad tema / teda täita oma ülesandeid tõhusalt ja efektiivselt klassis. Lisaks sellele soodustab sellel tasemel eriala tema võistlejaks võistleja õppesuhtes.

VASTUVÕTMISNÕUDED: MAASPROGRAMM

Taotleja võib taotleda kandideerimist, kui ta vastab järgmistele nõuetele:

Hariduse bakalaureus või sellega seotud valdkond akrediteeritud asutuse või kunstihariduse baasil, mille erialal on teaduskraad, mis nõuab hariduse omandamist;Sisenemise indeks 3,00 bakalaureuse kraad. Kui magistriõppe lõppedes on üliõpilane GPA vahemikus 2,50 ja 2,99, peab ta võtma EXADEPi õpikatse. Tudengid, kellel on GPA 3,00 või rohkem, on vabastatud EXADEPi võtmisest.Suuline ja kirjalik pädevus inglise ja hispaania keeles on nõutav.Täidetud avalduse vorm ja vastavad tasud ülikooli kalendris määratud aja jooksul;Tõendid üliõpilaste ja kraadiõppe kohta (ametlik ärakiri).... [-]
Puerto Rico San Juan
Veebruar 2020
Hispaania
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Metropolitana (UMET)

Vabatahtlike teenuste ja spordiprogrammide väljatöötamisel, rakendamisel, haldamisel ja hindamisel huvitatud isikute koolitusprogramm valitsusasutustes, omavalitsustes ja ... [+]

Vabatahtlike teenuste ja spordiprogrammide väljatöötamisel, rakendamisel, haldamisel ja hindamisel huvitatud isikute koolitusprogramm valitsusasutustes, omavalitsustes ja eraasutustes.

Magistriõppe vastuvõtukriteeriumid

Taotleja võib taotleda kandideerimist, kui ta vastab järgmistele nõuetele:

1. Haridusteaduste bakalaureus või sellega seotud valdkond akrediteeritud asutuse või kunstihariduse bakalaureuse kraadiga teatud valdkonnas, mis nõuab hariduse omandamist; 2. Sisenemise indeks 3,00 bakalaureuse kraad. Kui magistriõppe lõppedes on üliõpilane GPA vahemikus 2,5 kuni 2,99, peab ta võtma EXADEPi õpikatse. Õpilased, kellel on GPA 3,00 või rohkem, on vabastatud EXADEPi võtmisest; 3.Ekspertide ja kirjaliku pädevuse nõuded inglise ja hispaania keeles on vajalikud; 4. Täidetud avalduse vorm ja asjakohased tasud ülikooli kalenderil määratud aja jooksul; 5. Bakalaureuse- ja magistriõppe osakond (ametlik ärakiri).... [-]

Puerto Rico San Juan
Veebruar 2020
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Metropolitana (UMET)

Koolitusprogramm neile, kes soovivad kohandada füüsilisi pedagooge erivälistele inimestele avalikes või erasektori stsenaariumides. ... [+]

Koolitusprogramm neile, kes soovivad kohandada füüsilisi pedagooge erivälistele inimestele avalikes või erasektori stsenaariumides.

Hariduskooli magistriprogrammid pakuvad arvukaid ja uuenduslikke alternatiive spetsialistide väljaarendamiseks, kes on ametlike haridusasutuste juhid ja muud seotud töökeskkonnad.

Hariduskooli missioon

Hariduskooli missioonid põhinevad põhimõttel, et haridus on sotsiaalse eetikaga seotud positiivsete muutuste saavutamise kunst. Meie tippteadmiste eesmärk on tõestada, et hea elukvaliteet on õpilase ja haridustöötaja tervikliku juhendamise tulemus. Meie organisatsiooniline keskkond iseloomustab akadeemilist autonoomiat, mitmekesisuse, võrdsuse ja inimväärikuse austamine, samuti peegeldav ja mitmekülgne mõtlemine.... [-]

Puerto Rico San Juan
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Metropolitana (UMET)

Turunduse eriala eesmärk on laiendada teoreetilist raamistikku turundusvaldkonnas ja arendada taotluste ja teadustöö oskusi otsuste tegemiseks. ... [+]

Turunduse eriala eesmärk on laiendada teoreetilist raamistikku turundusvaldkonnas ja arendada taotluste ja teadustöö oskusi otsuste tegemiseks.

VASTUVÕTMISNÕUDED

Ärijuhtimise bakalaureusekraadiga õpilased peavad vastama järgmistele nõuetele:

Omama akrediteeritud ülikooli bakalaureusekraadi.

Esitage taotlus, mis sisaldab järgmist:

Kõik ülikooliõpingute ametlikud ärakirjad

Kolm soovituskirja isikutelt, kes on võimelised hindama kandidaadi võimalusi edu saavutamiseks programmis.

Intervjueerige programmi Sisseastujale

Laske minimaalsel bakalaureuseõppekeskpunkti keskmine (GPA) 2,50-st võimalikust 4,0-st.... [-]

Puerto Rico San Juan
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Metropolitana (UMET)

Spetsialiseerudes Projektijuhtimine missiooniks on arendada spetsialistide oskusi vaja saada tõhus juhtide projektide suutelised tekitama ideid ja loomingulisi projekte. ... [+]

Spetsialiseerudes Projektijuhtimine missiooni on arendada spetsialistide oskusi vaja saada tõhus juhtide projektide suutelised tekitama ideid ja loomingulisi projekte. Tema disain võimaldab täita haridus nõudlus täiskasvanud spetsialistide aastane kogemus ärisektor, kes soovivad parandada oma koolituse juhid arendades projekte või strateegilisi äriplaane ja muude algatuste vaja. Need tulemused on osa tegurid, millele projekti edu on määratletud, mõista parameetrite raames ajal, eelarve ja klientide rahulolu.

Sissepääs nõuded:

Lubamise taotlus21 aastat või rohkemTranscript või sertifikaadi bakalaureuse kraadi vähemalt GPA 2,752 aastat töökogemustKolm tähte soovitus (juhendajad, koolijuhid või õpetajad)EXADEP eksamtestintervjuu... [-]
Puerto Rico San Juan
Veebruar 2020
Hispaania
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Universidad Metropolitana (UMET)

Keskkonnakorralduse ja hindamise spetsialiseerumine keskkonnakorralduse magistrikraadiga (MSEM) pakub väljapaistvat ja ajakohastatud õppekava, mis valmistab õpilasi ette, ... [+]

Keskkonnakorralduse ja hindamise spetsialiseerumine keskkonnakorralduse magistrikraadiga (MSEM) pakub väljapaistvat ja ajakohastatud õppekava, mis valmistab õpilasi ette, et täidaks tänapäeva keskkonnavaldkonnas nõutavaid juhtimisülesandeid.

Kooli akadeemilised ja valdkonnaalased kogemused võimaldavad õpilastel arendada keskkonnajuhtimise alaseid pädevusi, mis võimaldavad neil võtta juhtpositsiooni avalikus ja erasektoris. Selle programmi põhieesmärk on valmistada ette haritud ja kvalifitseeritud töötaja, kes aitab kaasa maailma keskkonnaprobleemide lahendamisele säästva arengu saavutamiseks.

Programmi eesmärgid

MSEM on üles ehitatud, võttes arvesse järgmisi olulisi aspekte:... [-]

Puerto Rico San Juan
Veebruar 2020
Hispaania
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidad Metropolitana (UMET)

Keskkonnakorralduse magistrikraad (MSEM), mis on spetsialiseerunud loodusvarade kaitsele ja majandamisele, pakub väljapaistvat ja ajakohastatud õppekava, mis valmistab õp ... [+]

Keskkonnakorralduse magistrikraad (MSEM), mis on spetsialiseerunud loodusvarade kaitsele ja majandamisele, pakub väljapaistvat ja ajakohastatud õppekava, mis valmistab õpilasi ette, et täidaks tänapäeva keskkonnavaldkonnas nõutavaid juhtimiskohustusi./iframe>

Kooli akadeemilised ja valdkonnaalased kogemused võimaldavad õpilastel arendada keskkonnajuhtimise alaseid pädevusi, mis võimaldavad neil võtta juhtpositsiooni avalikus ja erasektoris.

Selle programmi põhieesmärk on valmistada ette haritud ja kvalifitseeritud töötaja, kes aitab kaasa maailma keskkonnaprobleemide lahendamisele säästva arengu saavutamiseks.

Vastuvõtutingimused

Meie programmi huvitatud õpilased peaksid vastama järgmistele nõuetele:... [-]

Puerto Rico San Juan
Veebruar 2020
Hispaania
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles