Dalarna University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

See on Dalarna University

Dalarna University teeme koostööd mitmesuguste välisosakondade ja ühiskonnaga. Meie eesmärk on anda teile - meie õpilastele - vahendid, mis muudavad maailma.

Organisatsioon ja juhtimine

Dalarna University on valitsuse rahastatav kõrgharidusinstituut, mis tegutseb vastavalt Rootsi kõrgharidusseadusele ja kõrghariduse määrusele.

Haridus kõigile

Meie eesmärgiks on edendada keskkonda, mis põhineb üksikisiku võrdväärsel väärtusel. Igaühel on juurdepääs kõrgharidusele sõltumata välisteguritest. Üks selle hõlbustaja on see, et oleme välja arendanud oma virtuaalse ülikoolilinnaku, et võimaldada paindlikke õpinguid kõikjal, kus te elate, ja alati, kui saate õppida. Pakume veebipõhiseid avatud õppefoorumeid ja -keskkondi, millest paljud meie ressursid on kättesaadavad 24 tundi ööpäevas. Digitaaltehnoloogia abil oleme loonud jätkusuutlikud globaalsed kohtumispaigad, mis võimaldavad isiklikku arengut ja haridusvõimalusi.

Tööalase konkurentsivõime haridus

Pakume programme ja kursusi, mis on selgelt seotud teadusuuringute ja tööandjate vajadustega nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil; ainuüksi see asjaolu tagab, et olete hästi varustatud kutsealase elukestva õppe lõppedes oskustega ja teadmistega, mis muudavad teid selgeks ja tugevaks kandidaadiks tööpakkumistes.

Pakume mitmeid programme erinevates valdkondades: neile, kes õpetatakse rootsi keeles, vaadake meie Rootsi programme. Pakume ka numbrit, mida õpetatakse inglise keeles: neid leiate meie inglise keele programmidest. Õppimise ajal saate võimaluse kogeda tööalast elu praktikakohtade ja vahetuste kaudu: tutvuge üksikasjalikult huvipakkuvaga.

Erinevus teadustöö kaudu

Ettevõtte ja tööstuse, sealhulgas avaliku sektori tihe koostöö tähendab, et meie uuringud on ajakohased ja asjakohased. Rakendusuuringud tagavad kõrge kvaliteedi säilitamise. Meie teadusuuringute profiilid hõlmavad nii paljudes osakondades kui ka teiste kõrgkoolide teadlaste teadlasi nii Rootsis kui ka teistes riikides.

Koostöö väliste organisatsioonidega

Meie programmidel, kursustel ja teadustööl on selge ja otsene seos piirkondlike organisatsioonide ja ettevõtetega. Üks meie tähtsamaid ülesandeid on tagada Dalarnas nõutavate teadmiste ja oskuste arendamine, et saaksime omakorda jätkuvalt oma osa ülemaailmses arengus osaleda.

Oleme kaaslased suhetes, mida ülikooli õpilased ja töötajad koostöös väliste organisatsioonidega teevad. See toob kaasa meie õpilaste iseseisvuse ja suutlikkuse suurenemise lähiaastatel võtta aktiivset vastutust tööelu ja ühiskonna eest.

Elukestev õpe ja ametialane areng

Soov õppida ja saada uusi vaatenurki ja võime vaidlustada meie ettekujutusi on tegurid, mis muudavad meid nii atraktiivsemaks ja tootlikumaks kui üksikisikud ja kolleegid. Professionaalne areng on edu võtmeks, mistõttu pakume teile võimalust osaleda Dalarna University tellitud koolitusel kõigis meie akadeemilistes valdkondades. Me ei tee lihtsalt koostööd piirkondlike ettevõtete ja tööstusega; Pigem oleme aktiivselt kaasatud kursuste kujundamisse, et tagada professionaalse arengu vajadused kogu ühenduse piires.

Dalarna University globaalses partnerluses

Ülemaailmse perspektiiviga ja globaalse vastutusega silmas pidades pakume oma õpilastele võimalust osaleda teiste kõrgkoolide kõrgkoolide vahetusel mitmetes riikides.

Asukohad

Falun

Dalarna University

Address
Dalarna University

791 88 Falun, Dalarna maakond, Rootsi
Telefon
+46 23 77 80 00