Loe ametlikku kirjeldust

Kristianstad Ülikool asutati 1977. aastal. Täna on umbes 14.000 üliõpilast ülikoolilinnakus, mis asub vaid 10 minuti kaugusel kesklinnast. Ülikoolilinnakus teil on juurdepääs inspireerib kohtumispaigad ja laia valikut teenuseid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Meie visioon on olla parim ülikool Rootsis koolitamise ja üliõpilased nende tulevast karjääri. Üliõpilased Kristianstad Ülikooli omandada mitte ainult teadmisi ja oskusi, mis on kõige nõutumad tööturul, vaid ka neid, mis vastavad vajadustele ja nõuetele kaasaegne teadlaskond.

Meie õpilased peavad olema varustatud professionaalse karjääri, kus neid kasutatakse, ja uuendada oma teadmisi ja oskusi; nad peavad olema valmis muutusteks ja omada häid ettevõtlusalaseid oskusi.

Kristianstad Ülikooli uhke tihedas kontaktis mitte ainult oma vahetu keskkonnaga, vaid ka vahel üliõpilastele ja töötajatele. Keskendudes koolitus ja haridus, ta on loonud hea maine erinevaid programme ja kursusi, mis rahuldavad kohaliku kui ka riikliku tööturul. Mitmed meie programmid on unikaalne Rootsis. Meie peamine programmid hõlmavad haridust, tervishoidu teaduse ja organisatsiooni teadus.

See on eesmärk Kristianstadi Ülikool uurimistööd, mis on tihedalt seotud ja arendab meie programmid ja baaskursuse; see on võitnud tunnustuse nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt oma kõrge kvaliteedi.

Kell Kristianstad Ülikool, kõik töösuhted iseloomustab avatus ja austust ning põhinevad sotsiaalsed, majanduslikud ja ökoloogilist jätkusuutlikkust.

HKR: s ülikoolis

Üliõpilaskülas leiad kõike, mida vajate lühikese jalutuskäigu kaugusel. Seal on raamatukogu, restoran, kohvik, üliõpilasesinduse, tervisekeskus ja üliõpilaste dormatories kõik ühest kohast.

Keset ülikooli leiad avar raamatukogu õpperuumide, arvuti tuba ja avatud ruumid, kus saab lugeda või lõõgastuda.

HKR lühidalt

Kristianstad Ülikool, Lõuna-Rootsis, asutati 1977. aastal, kuid selles piirkonnas saame jälgida meie juured tee tagasi õpetajate koolitus (1835), õed (1893) ja insenerid (1912).

Kristianstad Ülikool asutati aastal 1977 Umbes 14.000 õpilased Umbes 500 töötajat 7 programmide ja 100 kursust välisüliõpilased Kokku 45 programmi ja 450 kursust

umbes Rootsi

Rootsi on üks suurimaid riike Euroopas, vaheldusrikas maastik ja mitmekesine kliima. Põhjast lõunasse leiate hulgaliselt metsad, arvukad järved ja pikk rannajoon. Maastik samuti kliimamuutused palju, külma ja looduslike piirkondade põhja kergemad ja lamedam maastik lõunaosas.

umbes Kristianstad

Asub Põhja idaosas Skåne, Kristianstad on peamine keskus piirkonnas. Linn ühendab kaasaegse ja vana ning asub piirkonnas, väga kaunis loodus. Kristianstad on ka tuntud oma hubase kohvikud, restoranid ja kauplused.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Rootsi

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Kristianstad University Sweden

Lagunemine vett ja veevarude on ülemaailmne probleem. Arvestades, kui tähtis on vesi sotsiaal-majanduses, inimeste ja ökosüsteemi tervis, integreeritud lähenemine on vaja ... [+]

MIKS?

Lagunemine vett ja veevarude on ülemaailmne probleem. Arvestades, kui tähtis on vesi sotsiaal-majanduses, inimeste ja ökosüsteemi tervis, integreeritud lähenemine on vajalik, kui säästev areng on võimalik saavutada.

Kes?

Võite olla bakalaureuse lõpetanud või praktik kas keskkonna- või tehnilise taustaga. Sa pead olema huvitatud edendada oma vee juhtimise oskusi, samuti arendada oma võimet töötada multidistsiplinaarne ja rahvusvahelises keskkonnas.

On oluline märkida, et see programm ei kavatse teha "ökoloog" välja ühest "insener", või "insener", milleks "ökoloog". See aga selgesõnaliselt tagab, et te süvendada oma vee oskusi, integreerides võti teadmisi täiendama oma erialal ning süvendades oma erialast pädevust.... [-]

Rootsi Kristianstad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kristianstad University Sweden

Üheaastase magistriõppesse on anda õpilastele teadmisi ja oskusi vaja arendada manussüsteemid nii individuaalselt kui grupis. Eesmärgiks on võimaldada õpilastel arendada ... [+]

Varjatud süsteem on arvutisüsteem mõeldud konkreetse kontrolli funktsioone suuremast süsteemist, sageli reaalajas arvuti piiranguid. Sisseehitatud süsteeme võib leida mitmeid tooteid ja nad mängivad üha kasvavat rolli meie ühiskonnas.

Programm pakub teoreetilisi kui ka praktilisi aspekte arendamiseks manussüsteemid. Erilist tähelepanu on integratsiooni tarkvara ja riistvara. Tuginedes mõisted Signal Processing, traadita side ja sõltumatud Computing siis välja jagatud varjatud süsteemi hea jõudluse ja turvalisuse.

Manussüsteemid on laialt levinud kogu maailmas, tarbijate, tööstus-, kaubandus- ja sõjaliste rakendustega. Mikroprotsessorid on kiiresti muutumas üldlevinud ja paljud tavalised vidinaid oma maja ja auto neile tugineda. Pärast seda haridust saab tööd tööstuses kui varjatud süsteemi arendaja kui ka teadus.... [-]

Rootsi Kristianstad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Kristianstad University Sweden

See üheaastane programm eesmärk on anda teile pädevused ja oskused töötamiseks rahvusvahelise äri ja turustamise laia valikut rahvusvahelisi ja riiklikke ettevõtteid, nii ... [+]

Äri on muutunud üha iseloomult rahvusvahelised viimastel aastakümnetel, ning rahvusvahelise kaubanduse nüüd moodustab suure ja kasvava osa üldisest äritegevuse. Järjest rohkem ettevõtteid, väike, keskmise suurusega ja suured, on nüüd mõjutanud rahvusvaheliste ürituste ja konkurentsi. See on areng, mis nõuab teadmisi ja erialased teadmised valdkonnas rahvusvahelise äri ja turundus.

See üheaastane programm eesmärk on anda teile pädevused ja oskused töötamiseks rahvusvahelise äri ja turustamise laia valikut rahvusvahelisi ja riiklikke ettevõtteid, nii Rootsis kui välismaal.

Programm rõhutab turunduse ja rahvusvahelistumise erinevate organisatsioonide ja hõlmab arenenud kursused tehingute ja suhete turundus samuti kursused ettevõtete juhtimise ja strateegia, mis põhineb praeguse teadusuuringute ja praktilise juhtumiuuringud. See keskendub nii uurimistöö ja praktika loob võimalused teil töötada nii tööstuse ja akadeemiliste ringkondade.... [-]

Rootsi Kristianstad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

HKR