Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida Linnaeus University

Linnaeus University on tänapäevane ülikool Carl Linnaeuse nime all - viimase paari sajandi kuulsaim ja maailma tuntum Rootsi teadlane, sündinud Smålandi piirkonnas, kus asub ülikool.


Põhilised põhjused õppida Linnaeus University

 • Põhjalik ülikool, mis pakub 40-kraadiseid programme ja 500 kursust inglise keeles, nii bakalaureuse kui ka magistri tasemel.
 • Alates 2014. aastast korraldame meie oma Suveakadeemia - rahvusvahelise, kultuuridevahelise ja interdistsiplinaarse õppekeskkonna, mis on ainulaadne Rootsis.
 • Linnaeus University teil võimalus inimesena kasvada. Õppikeskkonda iseloomustavad õpetajad ja teadustöötajad õpilaste vahetus läheduses.
 • Rootsi valitsuselt akrediteeritud mittetulunduslik avalik ülikool, kus on 31 000 üliõpilast.
 • Tugev rahvusvaheline profiil koos 750 partnerülikooliga enam kui 60 riigis.
 • Suur rahvusvaheline üliõpilane. Igal aastal tulevad siia õppima rohkem kui 1600 õpilast umbes 60 riigist.
 • Teadusülikool, kellel on õigus töötada doktorantidega töötamiseks. Uurimus hõlmab kõike alates tööturusuuringutest ja sotsiaalkindlustust puudutavatest küsimustest kuni ettevõtluse, bioteaduste, veekeskkonna ning puidu- ja energiatehnoloogiast.
 • Ainulaadne ja tihe koostöö Smålandis Älmhult'is asutatud suurima mööblifirma IKEA-ga.
 • Aktiivne üliõpilaste elu koos sõprusprogrammide ja sõprade pereprojektidega, et aidata õpilastel teha koostööd nii Rootsi kui ka teiste rahvusvaheliste üliõpilastega, samuti Rootsi perekondadega.
 • Suur kiitusega ülikoolilinnak keskkondades, positsioneerides Linnaeus University numbrite nr 1 ja nr 2 ülikoolilinnakute hoonete, ülikoolilinnakeskkonna ja rahvusvaheliste üliõpilasaromeetrite (ISB) 2014. aasta toredate kohtade järgi.
 • Linnaeus University loodus üsna nurga all, mis toob kaasa elukvaliteedi kõrge taseme. Växjö kuulutati kunagi "Euroopa rohelisemaks linnaks" ja Kalmar on võluv keskaegne linn, mis asub Läänemere ääres.


See on Linnaeus University

Linnaeus University on 34 000 registreeritud õpilast

Linnaeus University asub Växjö ja Kalmari piirkonnas ning pakub 150 kraadiõppeprogramme ja 2000 ülikoolikursust. Te saate õppida erinevaid aineid nii kunsti- kui ka humanitaarteaduste, tervishoiu ja bioteaduste, sotsiaalteaduste, loodusteaduste, tehnoloogia ja äri-ja majandus-alal. Samuti on olemas palju erinevaid lepingulisi haridusi, nagu koolitust juhendajatele ja politseiõpetust.

Linnaeus University teadustöö on kõrge kvaliteediga nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt ning hõlmab mitmesuguseid erialasid. Eriti silmapaistev on teadusuuringute läbiviimine meie tipptasemel teaduskeskkondades - meie Linnaeus University . Neis keskustes uuritakse kõike alates ökoloogiast ja arengust kuni diskrimineerimiseni ja integratsioonini, postcolonialismi, intermediality, bioteaduste ja suurte andmetega.

2 100 töötajat ja üle 34 000 üliõpilasi püüame olla kaasaegse ülikooliga, kusjuures Småland on meie baas ja maailm on meie lava. Õppida ja töötama Linnaeus University tähendab seda, et see on osa teadmiste ja arenguga iseloomustatavast keskkonnast. Õpilased omandavad uusi teadmisi ja õpivad, et neil on kriitiline lähenemine. Teadlased teevad avastusi, mis võivad meie ühiskonda muuta. Töötajad räägivad töökohalt nii väljakutsete kui ka võimalustega. Linnaeus University on ülikool, kus teadmised kasvavad.

Linnaeus University loodi 2010. aastal Växjö ülikooli ja Kalmari ülikooli vahelise ühinemise kaudu.


Linnaeus University numbritega

 • Umbes 14 000 täispikkust õpilast
 • Umbes 2100 töötajat
 • 156 professorit
 • Umbes 325 doktoranti
 • Umbes 100 kraadiõppeprogrammid esimese astme tasemel
 • Umbes 80 kraadiõppeprogrammid teise astme tasemel
 • Umbes 900 sissetulevat rahvusvahelist üliõpilast, sealhulgas vahetusüliõpilased, tasulised üliõpilased ja vabakutselised (täispikkud õpilased)
 • Umbes 190 väljalaskevahetuse üliõpilast (täisajaga õpilased)
 • 512 kolmanda riigi üliõpilast

Kokku 1,654 miljonit Rootsi krooni kogutuludest (levitamine: 64% haridus, 8% lepinguline haridus, 28% uurimistöö ja haridus kolmanda tsükli tasandil)


Visioon ja aluspõhimõtted

Visioon ja strateegia 2015-2020: Loominguline teadmiste keskkond Linnaeuse vaimus

Linnaeus University on kaasaegne rahvusvaheline ülikool, kus meid inspireerib Carl Linnaeus, mille juured on Smålandis ja maailm meie laval. Linnaeus University aluseks on teadlase, ettevõtja ja pedagoogi Linnaeuse vaim.

Linnaeus tegi uudishimu ja loovuse kaudu teed uue teadusliku paradigma loomiseks. Samamoodi tahab Linnaeus University olla iseloomulik julgusele ja pühendumusele uutele teaduslikele ideedele. Linnaeus oli tänapäeval ka ettevõtja, kes suudab luua ja käitada projekte erinevate ühiskonnategelastega.

Linnaeuse vaimus moodustavad naturaalsed teadmistepõhised harud ja väljapaistvad uuringud koos ühiskondlike liikumapanevate jõudude ja globaalsete väärtustega.


Visioon

Linnaeus University - loominguline ja rahvusvaheline teadmiste keskkond, mis edendab uudishimu, loovust, kaaslasi ja kasulikkust.


Üldised eesmärgid


Linnaeus University silma paistab

 • Uudishimulikud, loovad ja kogenud õpilased ja töötajad
 • Kõrge ühiskondliku tähtsusega hariduste väljakutse
 • Tuntud teaduslikud ja kunstiteaduslikud uuringud, mis aitavad kaasa ühiskonna arengule
 • Ühiskonnaprobleemide, uuenduste ja jätkusuutliku majanduskasvu austamine
 • Inimestevahetus
 • Rahvusvaheline ja mitmekultuuriline teadmiste keskkond


Loominguline teadmiste keskkond Linnaeuse vaimus

 • Hariduse väljakutse
 • Tuntud uurimused
 • Ühiskondlik liikumapanev jõud
 • Globaalsed väärtused


Reisi tulevikku 2015.-2020

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Linnaeus University

See programm sisaldab nii teooriat kui ka rakendusi ning valmistab ette kõrgelt arenenud inseneritöö tööstuses või kraadiõppesse. ... [+]

See programm sisaldab nii teooriat kui ka rakendusi ning valmistab ette kõrgelt arenenud inseneritöö tööstuses või kraadiõppesse.

Lainete levik ja signaalitöötlus on tänapäeva tehnilises ühiskonnas olulised valdkonnad. Seal on palju tehnilisi ja tööstuslikke rakendusi, mis nõuavad teadmisi mõlemad teemad, eelkõige traadita side, antenn ja mikrolainetehnoloogia.

Esimese aasta jooksul õpiksite matemaatilisi ja statistilisi meetodeid, mis on kõrgtaseme telekommunikatsiooni teooria alused. Te saate ka rakendusi raadiosüsteemide, mikrolainete ja antennitehnoloogia vormis.

Teisel aastal võite teoreetiliselt spetsialiseeruda või uurida külgnevaid aineid, nagu füüsika või infotehnoloogia. Mõned kursused antakse igal teisel aastal ja seega saab neid õppida aastatel 1 või 2. Väitekirja töö on protsess, kus teete teadmised teaduslikuks kirjutamiseks. Sellega saate kasu uurimismeetodite elementidest, mis sisalduvad programmis.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Infosüsteemid pakuvad ettevõtetele ja inimestele võimalusi suhtlemiseks, õppimiseks, uuendamiseks ja korraldamiseks. See programm annab arenenud ja laiapõhjalisi teadmisi ... [+]

Infosüsteemid pakuvad ettevõtetele ja inimestele võimalusi suhtlemiseks, õppimiseks, uuendamiseks ja korraldamiseks.

See programm annab arenenud ja laiapõhjalisi teadmisi infosüsteemide kavandamise, kujundamise ja kasutamise kohta organisatsioonides ja ettevõtetes.

Samuti valmistab see ette informaatika uurimistööks. Eesmärk on anda igale õpilasele vajalik pädevus ettevõtete ja organisatsioonide kirjeldamiseks ja analüüsimiseks ning infosüsteemide arendamise vajadusest.

Nendes valdkondades töötamiseks peame oluliseks oskusi kriitiliselt ja süstemaatiliselt integreerida teadmisi ning analüüsida ja lahendada keerukaid küsimusi ja probleeme. Samuti on oluline arendada oma suutlikkust kriitiliselt, iseseisvalt ja loovalt tuvastada ja väljendada küsimusi.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Disainimuuduse magistriprogramm on kõrgtasemel kaheaastane programm disaini, peamise õppevaldkonna raames. ... [+]

Disainimuuduse magistriprogramm on kõrgtasemel kaheaastane programm disaini, peamise õppevaldkonna raames.

Disain hõlmab loovust, kriitilisust ja ümberkujundamist. Kujundus seab kahtluse alla asjade seisu ja mõjutab seda. Disain lahendab eeltingimusi, eelarvamusi, norme ja stereotüüpe ning tekitab emotsioone, mõtteid, tundeid ja tegevusi. Disain võib meie elusid ja suhteid maailmas parandada. See võib muuta meid tähelepanelikuks ja empaatiavseks ökoloogilistele ja sotsiaal-kultuurilistele süsteemidele, milles me elame. Paljude väljakutsetega maailmas võib disain olla jätkusuutlike muutuste teguriks.

Meie tulevikutee kujundamisel seisavad disainerid enne XX sajandi silmitsi eeskujulike ees seisvate väljakutsetega. Tegelikult muutub disaineri roll ja see peaks muutuma. Selle asemel, et kavandada masstootmist, mis oli oluline tööstusjärgse esimese etapi ajal, peavad futuuride projekteerijad toime tulema mitmesuguste rollide ja üha keerukamate probleemidega. Muutuvate teguritena mängivad disainerid jätkusuutlikkuse futuuride kujundamisel võtmerolli.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See programm sobib kõigile, kes on matemaatika huvitatud ja soovib rakendada oma oskusi probleemide lahendamiseks ja uute matemaatiliste mudelite loomiseks. Samuti annab ... [+]

Tänapäeva ühiskonnas kasutatav tehnoloogia põhineb üha enam matemaatilistel mudelitel ja arvutustel.

See programm sobib kõigile, kes on matemaatika huvitatud ja soovib rakendada oma oskusi probleemide lahendamiseks ja uute matemaatiliste mudelite loomiseks. Samuti annab see võimaluse akadeemilise karjääri alustamiseks.

Seal on kolm spetsialiseerumist (kõik lõppevad magistritööga).

Algebra koos krüptograafia ja kodeerimisega: õpite üldine kursusi matemaatika ja modelleerimise kõrval kursused algebra, number teooria, krüptograafia ja kodeerimise teooria.

Meil on ka kokkulepe Itaalias Comos asuva Insubria ülikooliga, kus pakutakse vastavat programmi. See tähendab, et teil on suur valik kursusi, millest valida. Sul on ka võimalus ilma õppetöö tasudeta õppida Como üks või kaks semestrit, et saada nn kahekordse kraadi ehk kraadi kahelt ülikoolilt, mis võib olla eeliseks, kui kaalute rahvusvahelist karjäär.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Tänapäeva ühiskonnas kasutatav tehnoloogia põhineb üha enam matemaatilistel mudelitel ja arvutustel. Analüüs koos matemaatilise füüsikaga annab teile põhjaliku matemaatik ... [+]

Tänapäeva ühiskonnas kasutatav tehnoloogia põhineb üha enam matemaatilistel mudelitel ja arvutustel.

See programm sobib kõigile, kes on matemaatika huvitatud ja soovib rakendada oma oskusi probleemide lahendamiseks ja uute matemaatiliste mudelite loomiseks. Samuti annab see võimaluse akadeemilise karjääri alustamiseks.

Seal on kolm spetsialiseerumist (kõik lõppevad magistritööga).

Analüüs matemaatilise füüsikaga: annab teile põhjaliku matemaatikahariduse, mis on suunatud matemaatilisele füüsikale. Sa õpid kursusi keerulises analüüsis, levitamise teoorias ja osaliselt diferentseeritud võrrandites

Meil on ka kokkulepe Itaalias Comos asuva Insubria ülikooliga, kus pakutakse vastavat programmi. See tähendab, et teil on suur valik kursusi, millest valida. Sul on ka võimalus ilma õppetöö tasudeta õppida Como üks või kaks semestrit, et saada nn kahekordse kraadi ehk kraadi kahelt ülikoolilt, mis võib olla eeliseks, kui kaalute rahvusvahelist karjäär.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See programm sobib kõigile, kes on matemaatika huvitatud ja soovib rakendada oma oskusi probleemide lahendamiseks ja uute matemaatiliste mudelite loomiseks. Samuti annab ... [+]

Tänapäeva ühiskonnas kasutatav tehnoloogia põhineb üha enam matemaatilistel mudelitel ja arvutustel.

See programm sobib kõigile, kes on matemaatika huvitatud ja soovib rakendada oma oskusi probleemide lahendamiseks ja uute matemaatiliste mudelite loomiseks. Samuti annab see võimaluse akadeemilise karjääri alustamiseks.

Seal on kolm spetsialiseerumist (kõik lõppevad magistritööga).

Matemaatiline statistika ja finantsmatemaatika. Õppida matemaatika kursusi, kuid õpetada ka stohhastilisi mõtteid ja statistilisi oskusi. See sisaldab kursusi nt tõenäosusteooria, stohhastiline analüüs, kindlustusmatemaatika ja finantsmudeli koostamine.

Meil on ka kokkulepe Itaalias Comos asuva Insubria ülikooliga, kus pakutakse vastavat programmi. See tähendab, et teil on suur valik kursusi, millest valida. Sul on ka võimalus ilma õppetöö tasudeta õppida Como üks või kaks semestrit, et saada nn kahekordse kraadi ehk kraadi kahelt ülikoolilt, mis võib olla eeliseks, kui kaalute rahvusvahelist karjäär.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Linnaeus University

Selles magistriõppes järgivad õpilased saavad lahendada keerulisi probleeme arenenud konstruktsioonide projekteerimisel ja projekteerimisel, kasutades arvutusvahendeid na ... [+]

"Õigete asjadega tegelemine ja õigete asjadega tegelemine" - rõhutab deformatsioone ja vibratsioone - kuidas ehitusstruktuurid reageerivad erinevates olukordades? Analüüsida, arvutada ja õppida teaduslikke meetodeid. Kõrgemal tasemel tehniline haridus on teie tulevase edu hea alus .

Selles magistriõppes järgivad õpilased saavad lahendada keerulisi probleeme arenenud konstruktsioonide projekteerimisel ja projekteerimisel, kasutades arvutusvahendeid nagu finiteeritud elementide meetodit. Programm keskendub puidutehase tehnoloogiale ja disainile, mis on Linnaeus University teine ​​oluline uurimisvaldkond, kus uuringuid tehakse tihedas koostöös tööstusega. Lisaks põhjalikule teoreetilisele alusele on programmi kaasatud rakenduslikud projektid uute toodete ja tehnoloogiate arendamiseks. Midagi väga kasulik on asjaolu, et Växjö linnas toimub mitmeid huvitavaid puidust ehitusprojekte ja projekte, mis jätkuvad mitu aastat hiljem.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Ettevõtete ja ühiskondade arendamine ettevõtjate projektide ja praktikutega kindlakstegemisel, rakendamisel ja analüüsimisel. Õppekaval on selge seos kogukonnaga, sest ar ... [+]

Ettevõtete ja ühiskondade arendamine ettevõtjate projektide ja praktikutega kindlakstegemisel, rakendamisel ja analüüsimisel.

Programmi õppekava sisaldab kursusi, mis pakuvad teoreetiliselt sügavust ettevõtluse arendamisel vastavalt erinevatele perspektiividele ettevõtlusele, rõhutades eelkõige Skandinaavia perspektiive. Esimesel semestril annab metoodika kursus interaktiivsetele meetoditele teadmisi ja oskusi (tegevuste uurimine) ja paralleelselt arendusprojekt tuvastatakse ja algatatakse koos ettevõtte, organisatsiooni või kohaliku kogukonnaga. Projekti viiakse ellu teise semestri jooksul. Projekti töö annab oskusi kvalifitseeritud projekti läbiviimiseks ja protsesside juhtimiseks ning on valitud organisatsiooni või kohaliku ühiskonna jaoks praktiliselt kasulik. Teise semestri jooksul on viimane kursus süvendatud metodoloogilisi oskusi, et võimaldada projekti tööd seostada teooria arenguga. Teine aasta koosneb välismaal õppimiseks semestrist ja lõpetatakse magistritööga viimase semestri jooksul. Seega pakub programm nii teoreetilisi sügavusi kui ka suurt praktilist tähtsust, sest omandatud teadmised on reaalsetes juhtumites.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Nimelt noteeritud ettevõtteid juhivad muu hulgas kapitaliturul raamatupidamine, auditeerimine, reguleerimine ja surve. Selles programmis uurite kuidas. ... [+]

Nimelt noteeritud ettevõtteid juhivad muu hulgas kapitaliturul raamatupidamine, auditeerimine, reguleerimine ja surve. Selles programmis uurite kuidas.

See üheaastane magistriprogramm pakub põhjalikke uuringuid mehhanismide, institutsioonide ja protsesside kohta, mille kaudu noteeritud ettevõtted juhinduvad, mida sageli nimetatakse ettevõtete juhtimiseks. Programmis uuritakse, kuidas toimivad ettevõtte üldjuhtimissüsteemi eri osad, samuti kogu süsteemi koosseis ja reguleerimine.

Sisenemise nõuded

Üldised sisenemise nõuded kõrgtasemel õppimisele ja erinõuetele:

Ärijuhtimise või ökonoomika bakalaureus vähemalt 90 ainepunkti põhiõppe, ärijuhtimise või samaväärse hariduse valdkonnas.Peamises õppevaldkonnas tuleks kaasata doktoritöö / iseseisev töö, mis koosneb 15 ainepunktist.Vähemalt 15 ainepunkti Statistika või samaväärne Vähemalt 15 ainepunkti finantsarvestuses või alternatiivina vähemalt 15 ainepunkti finantsmajanduslikus või samaväärsel tasemel.Inglise B / 6 või samaväärne.Valikud... [-]
Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Kalade evolutsioonilise ökoloogia magistrikraad on multidistsiplinaarne ja tugineb õpilaste teadmistele ökoloogia, evolutsiooni ja bioloogilise bioloogia kohta, et uurida ... [+]

Kala näitab suuremat liikide mitmekesisust kui mis tahes muud selgroogsete rühma, võib leida peaaegu kõigis veekeskkondades, mängib olulist rolli mere- ja mageveekeskkonnas toidus ja röövloomades ning on oluline kogu maailmas inimeste ressurss.

Kalade evolutsioonilise ökoloogia magistrikraad on multidistsiplinaarne ning põhineb õpilaste teadmistel ökoloogia, evolutsiooni ja bioloogiast, et uurida ja hinnata kalade bioloogilist mitmekesisust. Esimesel aastal tutvustatakse õpilastele kalade bioloogia traditsioonilisi aspekte, nagu süstemaatika, taksonoomia ja levitamine, ning kalade ökoloogia praeguste uurimisteemadega, sealhulgas eluloo strateegiad, käitumine ja evolutsioonilised kohandused. Õpilasi tutvustatakse ka sellele, kuidas üksikisikuid, populatsioone ja liike mõjutavad ruumilised ja ajalised keskkonna muutused, sealhulgas kliimamuutused ja inimtegevus, näiteks elupaikade muutmine ja kalastamine.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Füüsika magistriõppe programm keskendub kaasaegsele füüsikale ning avab analüütilise töö võimaluse tööstuses ja kraadiõppesse. ... [+]

Füüsika magistriõppe programm keskendub kaasaegsele füüsikale ning avab analüütilise töö võimaluse tööstuses ja kraadiõppesse.

Füüsika kui teaduse eesmärk on nii palju kui võimalik leiutada looduse olemust. Uuringud füüsika on toonud kaasa hulga põhilisi seadusi ja suhteid, mida saab rakendada paljudes teaduse ja tehnoloogia valdkondades.

Õppimise ajal teete tihedat koostööd uurimisprojektides osalevate õpetajate ja teadlastega. Te saate sügavamaid teadmisi ja arusaama füüsikateadustest ja -mudelitest ning suudate uurimist iseseisvalt algatada ja läbi viia. Programmi pakutakse inglise keeles ja see on mõeldud üliõpilastele üle kogu maailma. Kuna mõni kursus on kaugõpe, võite õppida programmi osasid võrgus.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Haiguste ökoloogia magistriõpe põhineb õpilaste teadmistel ökoloogia, evolutsiooni ja molekulaarbioloogia kohta, et uurida ja hinnata looduslike, koduloomade ja inimeste ... [+]

Haigused mängivad olulist rolli kõigi organismide eludes, alates individuaalsest tasemest kuni ökosüsteemi tasemeni. Haiguste dünaamika ja raskete vastasmõjude tuvastamine hobuste ja parasiitide vahel sõltub multidistsiplinaarsest lähenemisviisist, mis ühendab molekulaarbioloogia, ökoloogia ja meditsiini.

Haiguste ökoloogia magistriõpe põhineb õpilaste teadmistel ökoloogia, evolutsiooni ja molekulaarbioloogia kohta, et uurida ja hinnata looduslike, koduloomade ja inimeste rollihäireid. Esimese aasta jooksul tutvustatakse õpilastele haiguste ökoloogia multidistsiplinaarseid aspekte, alates veterinaaria ja inimmeditsiini kuni molekulaarbioloogia ja ökoloogia, kaasa arvatud praeguste uurimistöö teemade valdkonnas. Õpilasi tutvustatakse ka sellele, kuidas ajutiselt ja ruumiliselt mõjutatud keskkonda mõjutavad üksikisikud, populatsioonid ja liikid ning nendega toime tulla haigustega, sealhulgas kuidas kliimamuutus ja inimtegevus ajendavad haiguse levikut ja tekkimist.... [-]

Rootsi Kalmar
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See kaheaastane magistriprogramm põhineb ettevõtete vajadustel, kellel on võimalus algatada, juhtida ja edendada uuenduste loomist. Programmi õpetatakse inglise keeles. ... [+]

See kaheaastane magistriprogramm põhineb ettevõtete vajadustel, kellel on võimalus algatada, juhtida ja edendada uuenduste loomist. Programmi õpetatakse inglise keeles.

Tudengite töös uuendustega peaks õpilane tasakaalustama protsessi oma eri osades disaini, funktsiooni, jätkusuutlikkuse ja tootmise tingimustega. See eeldab erinevate valdkondade teadmisi või nendevahelist suhtlemist, kus kasutatakse erinevaid lähenemisviise, perspektiive ja lähenemisviise. Programm põhineb ühistel projektidel, mis on tihti koostöös tööstuse ja organisatsioonidega, samuti disaini edendamise ja teiste valdkondade (äri ja tehnoloogia) laiendamisega. Üliõpilaste kutseoskuste kohta arutatud ja püstitatud projektide kogemused. Erikursustel õppisin teaduslikku meetodit, mida kasutati innovatsiooniprotsessis.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See kaheaastane magistriprogramm põhineb ettevõtete vajadustel töötajate jaoks, kes on võimelised algatama, juhtima ja edendama uuenduste loomist. Õppimise keel on inglis ... [+]

See kaheaastane magistriprogramm põhineb ettevõtete vajadustel töötajate jaoks, kes on võimelised algatama, juhtima ja edendama uuenduste loomist. Õppimise keel on inglise keel.

Uute tööde käigus peaksid õpilased tasakaalustama protsessi eri osi - funktsiooni, disaini, vastupidavust ja tootmise tingimusi. See eeldab erinevate valdkondade teadmisi või nendevahelist suhtlemist, kus kasutatakse erinevaid vaatenurki ja lähenemisviise. Programm põhineb ühisprojektidel, tihti koostöös tööstusharuga ja erinevate organisatsioonidega, nende ainepunktide edendamisega ja laiendamisega muudele erialadele (äri ja disain). Projekti kogemusi arutatakse ja pannakse seoses õpilase kutseoskustega. Erikursustel õppisin teaduslikku meetodit, mida kasutati innovatsiooniprotsessis.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See kaheaastane magistriprogramm põhineb ettevõtete vajadustel töötajate jaoks, kes on võimelised algatama, juhtima ja edendama uuenduste loomist. Õppimise keel on inglis ... [+]

See kaheaastane magistriprogramm põhineb ettevõtete vajadustel töötajate jaoks, kes on võimelised algatama, juhtima ja edendama uuenduste loomist. Õppimise keel on inglise keel.

Sisenemise nõuded

Üldise sisenemise nõuded teise tsükliabi ja erinõuete kohta:

Vähemalt 90 ainepunkti põhiavalduses ärijuhtimise (sh kraadi projekt vähemalt 15 ainepunkti) võisamaväärne ingliskeelne B / inglise 6 või sellega võrdväärneValikud

Alternatiivne valik: Taotlejate õpilaste valik põhineb osaliselt eesmärkide ja CV-de põhjal.

Õppekava

Vajuta siia programmi õppekavale.

Karjäär

Programm koolitab õpilasi projekti ja innovatsiooni juhtimise, protsessi ja tootearenduse, äri-ja süsteemide arendamise ja sotsiaalse ettevõtluse. Õpilased arendavad põhjalikke teadmisi äritegevuses, kuid on ka koostoime ja jagamine disaini ja tehnoloogia valdkondade vahel. Programmi läbinud õpilased saavad luua jätkusuutlikke lahendusi, mis võtavad arvesse funktsiooni ja vormi ning ressursitõhusust.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See programm muudab vahet. See peegeldab meie aega, meie tegelikkust ja meie unistusi. See kajastab tänapäeva äri- ja ettevõtlusprobleeme ja väljakutseid. See vastab ühis ... [+]

Juhtivate kunstiteater pärineb iseennast juhitavast kunstist

Neile, kes on või soovivad olla juhtivatel ametikohtadel rahvusvahelistes organisatsioonides ja ettevõtetes.

Inimestele, kelle eesmärk on kujundada oma tulevikku ja arendada oma oskusi rahvusvahelises äris ja strateegilises juhtimises.

Need, kes soovivad edukalt osaleda keerulises majandusarengus, on ilmselge samm omandada mitmekülgne pädevus ja elutähtsal võime tegutseda lisaks riiklikele ja kultuurilistele piiridele.

See programm muudab vahet. See peegeldab meie aega, meie tegelikkust ja meie unistusi. See kajastab tänapäeva äri- ja ettevõtlusprobleeme ja väljakutseid. See vastab ühiskonna vajadustele, kus teadmised, õppimine, kompetentsus ja intellektuaalne liikuvus on peamised omadused.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Keemia magistriõpe sillutab teed karjäärile teadustöös või tööstuses. Pakume individuaalselt kohandatud kraadiõppe programme, mis hõlmavad ulatuslikke kogemusi uurimislab ... [+]

See aste on suurepärane alus neile, kes soovivad jätkata doktoriõpinguid või neile, kes soovivad töötada biotehnoloogia, keemia-, toiduainete- või farmaatsiatööstuses. Õppekava algab 10-nädalase sissejuhatuse kursusega uurimismeetodite kohta, millele järgneb nelja või viie kümne nädala pikkune kvartal, kus teil on võimalik valida õppeaineid, nagu bioanalüütiline keemia ja toiduanalüüs, biofüüsikaline keemia, bioorganismi keemia, biotehnoloogia, keskkond keemia ja nanoteadused. Õppekava lõpeb kas 30 või 20-nädalase uurimisprojektiga, mis toimuvad ühes Kalmari uurimisrühmas.

Keemia magistriõpe sillutab teed karjäärile teadustöös või tööstuses. Pakume individuaalselt kohandatud kraadiõppe programme, mis hõlmavad ulatuslikke kogemusi uurimislaborites ja kaasaegsete seadmetega. Paljud eelmised lõpetajad on edukalt konkureerinud doktorantidega ülikoolides üle kogu maailma, teised on jõudnud edukatesse tööstusharudesse.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Pärast selle magistriõppe lõpetamist saate suudetud lahendada mitmesuguseid probleeme arenenud masinaehituses. Programm keskendub tootearendusele ja struktuurimuutustele, ... [+]

"Tee asju õigesti ja teeb õigeid asju". Analüüsida, arvutada ja arendada tooteid, kasutades teaduslikke meetodeid. Kuidas peaks toote kavandamisel vastama jõudluse, elu, majanduse ja keskkonna nõuetele? Arenenud taseme tehniline haridus on teie tulevase edu hea alus.

Pärast selle magistriõppe lõpetamist saate suudetud lahendada mitmesuguseid probleeme arenenud masinaehituses. Programm keskendub tootearendusele ja struktuurimuutustele, mis on Linnaeus University kaks uurimisvaldkonda.

LIFE Cycle perspektiivi tootearenduse aluseks on kursused "Mitmekordne arvutus- ja vektor-arvutus ja struktuuride analüüs". Lõpp-elemendi meetodi ja struktuurilise dünaamika kursuste raames antakse teooria koos mehaaniliste probleemide lahendamise meetodite ja vahenditega. Tootearenduse raames antakse välja võimsad arendusvahendid, mis on spetsiifilised rakendused komplekssetele toodetele, funktsioonidele ja süsteemidele. Esitatakse erinevaid juhtumianalüüse ja uuritakse tööstuse projekte, et tuvastada ja analüüsida probleemseid valdkondi, viia läbi tegevuskavasid ja soovitada asjakohaseid meetmeid nende probleemide lahendamiseks sobivate meetoditega.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Programm annab teile sügavamat mõistmist inimestelt ja nende suhtest tööelus. ... [+]

Kas soovite rohkem teada saada tööl olevate inimeste kohta?

Programm annab teile sügavamat mõistmist inimestelt ja nende suhtest tööelus.

Programm on suunatud bakalaureusekraadi riiklikele ja rahvusvahelistele üliõpilastele ja 90 ainepunkti psühholoogiale, huvides spetsialiseeruda kaasaegse rakendusliku psühholoogia üheks olulisemaks valdkonnaks. Töö- ja organisatsiooni psühholoogia magister avab paljude era- ja avalike organisatsioonide tööhõivevõimalusi.

Programm sisaldab asjakohaste praktiliste tegevuste elemente, st õpilas suhtleb ühiskonna era- või avaliku sektori organisatsioonidega. Lõputöö uurimisprobleemil peaks olema selge seos töö- ja organisatsioonilise psühholoogia vahel.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Rahu- ja arendustegevuses uurite vaesuse, konfliktide ja säästva arengu suhet ning poliitilist manööverdamisruumi muutuste jaoks. ... [+]

Rahu- ja arendustegevuses uurite vaesuse, konfliktide ja säästva arengu suhet ning poliitilist manööverdamisruumi muutuste jaoks.

Rahu ja arendustegevus on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad rahu, arengut ja rahvusvahelist arengukoostööd puudutavaid küsimusi. Me keskendume praegustele arengusuunitlustele ning rahvusvaheliste institutsioonide, valitsusväliste organisatsioonide ja sotsiaalsete liikumiste praktilisele tööle.

Master-üliõpilasena ja oma lõputöö kirjalikul kirjutamisel on teil võimalus töötada koos organisatsiooni või viia läbi välitööd arenguriigis. Programmi interdistsiplinaarne lähenemine - kus me ka arutame, kuidas arenguküsimusi saab reaalses poliitikas lahendada - võimaldab meil hoida tihedat sidet inimestega, kes töötavad meie valdkonnas ja õpivad neilt. Peale selle on enamikul õpetajatel pikk kogemus arengumaades rahu ja arenguga töötamiseks.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Üks võimalus ettevõtete edu saavutamiseks on laieneda uutele kasvuturgudele ja teha äri riigipiiridega. See kaheaastane magistriprogramm annab piisavalt teadmisi, kuidas ... [+]

Üks võimalus ettevõtete edu saavutamiseks on laieneda uutele kasvuturgudele ja teha äri riigipiiridega. See kaheaastane magistriprogramm annab piisavalt teadmisi, kuidas arendada konkurentsivõimelisi, dünaamilisi ja sotsiaalselt vastutustundlikke strateegiaid rahvusvahelistele ettevõtetele, ning pakub ka põhjalikumat uurimistööd ja valikainete kursusi, sealhulgas välismaal õppimise võimalusi või internatuuri.

Kaheaastane ärijuhtimise magistrikraad rahvusvahelise äri strateegia spetsialiseerumisega pakub õpilastele ulatuslikke teoreetilisi teadmisi ja arenenud praktilist arusaamist, et strateegilist seisukohta tuvastada, rakendada ja kriitiliselt hinnata rahvusvahelist äri-, turundus- ja ettevõtlusuuringut. Teatud tähelepanu keskmes on megatrendid ühiskonnas, nagu globaliseerumine ja arenevate turgude, sealhulgas näiteks Läänemere regioon, Venemaa, Hiina, India, Ladina-Ameerika ja Aafrika areng. Veel keskendutakse ettevõtjate rahvusvahelistumisele ettevõtjatevahelises kontekstis - nii traditsiooniliste tööstusettevõtete kui ka praeguste, kiiremini rahvusvahelistumisega, väiksema suurusega ettevõtjatega. Programm on interaktiivne ja põhineb teadustööl - programmide meeskonna uuringute integreerimine kursusteks kirjandustesse ja illustreerivateks näidetena - toimub mitmekultuurilises õpikeskkonnas. Kogu programmi raames on elusettevõtete ettevõtetel keskne roll, kuna õpilased õpivad selles piirkonnas rahvusvaheliselt aktiivseid ettevõtteid. See toob kursused ettevõtete rahvusvahelised strateegilised väljakutsed. Õpilased töötavad, et lahendada tõelisi strateegilisi küsimusi, millega seisavad silmitsi erineva suurusega rahvusvaheliselt suured ja konkureerivad Rootsi ettevõtted. ulatudes suurtest rahvusvahelisest korporatsioonist väikestele ja keskmise suurusega piirkondlikele ettevõtetele. Lisaks kohustuslikele programmikursustele, valikainete kursustele või välismaal õppimisele pakutakse võimalusi aktuaalseks spetsialiseerumiseks. Programmi eesmärk on edendada iseseisvaid ja võimekaid õpilasi, kellel on teadmised ja oskus kriitiliselt analüüsida probleeme ja otsuseid, et arendada konkurentsivõimelisi, dünaamilisi ja sotsiaalselt vastutustundlikke strateegiaid rahvusvahelistele ettevõtetele. Sügava teoreetilise madalikule ja peegeldava hoiakuga õpilased saavad (hästi) ette valmistada karjääri nii äri kui ka akadeemiliste ringkondade jaoks.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Rahvusvaheliste suhete magister (MIA) on kaheaastane täiskoormusega õppekava, mis arendab rahvusvaheliste suhtekorralduse spetsialistide huvi kaasaegsete rahvusvaheliste ... [+]

Rahvusvaheliste suhete magister (MIA) on kaheaastane täiskoormusega õppekava, mis arendab rahvusvaheliste suhtekorralduse spetsialistide huvi kaasaegsete rahvusvaheliste muutuste ja väljakutsete vastu. Programmi peaeesmärk on valmistada ette kõrgharidusega spetsialistid rahvusvaheliste organisatsioonide, ettevõtete, riikidevaheliste kodanikuühiskonna organisatsioonide või diplomaatia raames karjääri jätkamiseks.

Programmi kursusi juhib kõrgelt hinnatud õpetajad, kellel on teaduse ja õpetamise huvid rahvusvaheliste ja Euroopa asjade, rahvusvahelise riigi ja inimeste julgeoleku, rahvusvahelise korruptsiooni ja poliitilise majanduse, välispoliitika analüüsi, inimõiguste ja säästva arengu ning diplomaatia demokraatlike ja diktatuuride vahel.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Paljud ühiskonna kõige pakilisemad probleemid jäävad kaugele traditsioonilistest distsiplinaarteaduste piiridest ja nõuavad uuenduslikke analüüsivahendeid. Programm pakub ... [+]

Kas olete huvitatud sellest, kuidas ühiskond toimib ja mis aitab kaasa selle arengule? Kas soovite seda teha, kasutades keerulisi süsteemiteaduslikke lähenemisi kasutades ranged meetodid?

Paljud ühiskonna kõige pakilisemad probleemid jäävad kaugele traditsioonilistest distsiplinaarteaduste piiridest ja nõuavad uuenduslikke analüüsivahendeid. Programm pakub laias valikus metoodilist koolitust koos võimalusega spetsialiseeruda konkreetsetele ühiskondlikele probleemidele ja pakub oskusi sõltumatute uuringute läbiviimiseks.

Programmi edukaks saavutamiseks on väga tähtis hoida andmete analüüsimisel tugevat entusiasmi ja õppida ja kasutada erinevaid meetodeid, millest enamik on arvutipõhised, näiteks statistilise analüüsi, teksti analüüsi ja sotsiaalse simulatsiooni.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See programm keskendub keerukate tarkvarasüsteemide arendamisele - suurtele tarkvaraprojektidele, mis sisaldavad miljoneid koodirike ja täiustatud tehnikaid, nagu veebite ... [+]

See programm keskendub keerukate tarkvarasüsteemide arendamisele - suurtele tarkvaraprojektidele, mis sisaldavad miljoneid koodirike ja täiustatud tehnikaid, nagu veebiteenused, hajutatud süsteemid, komponentide arendamine ja paralleelne töötlemine.

Tarkvara tehnoloogias uuritakse teooriaid, meetodeid ja tööriistu keeruka ja kvaliteetse tarkvara tõhusaks arendamiseks. Programm rõhutab tarkvaraarenduse nii teoreetilisi kui ka praktilisi aspekte. See valmistab teid tarkvaratehnika professionaalseks karjääriks, eriti spetsialiseerudes keerukate tarkvarasüsteemide tõhusale arendamisele, kuid teil on ka võimalus jätkata akadeemilist karjääri.

Programmi esimese aasta jooksul (jagatud üheaastase magistriprogrammiga) saate tugiteenuste baasiks tarkvaratehnoloogia kaudu mitme kõrgkvaliteetse infotehnoloogia üldise kursuse kaudu. Seda täiendavad teaduslike meetodite ja paindliku tarkvaraarenduse uuringud.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Programm keskendub sotsiaalse meedia tööriistade ja teenuste kavandamisele ja arendamisele veebi- ja mobiilsidetehnoloogiate abil. ... [+]

Programm keskendub sotsiaalse meedia tööriistade ja teenuste kavandamisele ja arendamisele veebi- ja mobiilsidetehnoloogiate abil.

See magistriprogramm pakub tasakaalustatud kombinatsiooni teoreetilistest perspektiividest ja rakenduslikest teadmistest. Eelkõige pakub see põhjalikku arusaamist veebikogukondadest ja tehnilistest keskkondadest, milles nad suhtlevad. Te arendate oskusi, mis on vajalikud uuenduslike lahenduste ja vahendite loomiseks, mis kasutavad nende kogukondade toetamiseks veebi- ja mobiilsidetehnoloogiaid.

Programm koosneb mitmetest üldistest meediatehnoloogia valdkonna kursustest koos spetsialiseeritud programmidega, mis uurivad viimaseid teemasid ja nüüdisaegseid teadmisi sotsiaalmeedias ja veebitehnoloogias. Need kursused hõlmavad selliseid valdkondi nagu veebitehnoloogiad, disain ja suhtlemine, sotsiaalmeedia ja IT-äri. Programm sobib hästi neile, kellel on põhiteadmised ja praktilised oskused töötamaks selliste põhiliste veebitehnoloogiatega nagu HTML, CSS ja JavaScript (ja ka serveripõhiste tehnikatega nagu PHP, Python, ASP.NET või Ruby) ja soovivad tõsta neid oskusi kõrgemale tasemele, millel on eriline huvi sotsiaalse meedia vastu.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Tuule, vee, päikese ja biomassi taastuv energia mängib üha suuremat rolli nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Kui teil on inseneribüroo bakalaureusekraad, võit ... [+]

Tuule, vee, päikese ja biomassi taastuv energia mängib üha suuremat rolli nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Kui teil on inseneribüroo bakalaureusekraad, võite saada ülevaate taastuvenergia protsesside ja tulevaste energiasüsteemide potentsiaalist.

Rootsis on EL ja suured ülejäänud maailma osad biokütused taastuvate energiaallikate kõige olulisemad ja suurimad, kuigi tuuleenergia ja päikeseenergia on tõusuteel. Mida tuleks biokütuste käitlemisel arvestada ning millised protsessid ja süsteemid on tulevaste energiatootmise planeerimisel sobivad? Ja kuidas saab meie ühiskond energiakasutuse efektiivsemaks muuta? Õppige tulevaste energiasüsteemide ja -protsesside planeerimisel ning omandage teadmised projektijuhtimise ja uurimismeetodite kohta. Karjäärivõimalused on globaalsed ja kiiresti kasvavad.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

See programm pakub põhjalikke teadmisi taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergia kohta, keskendudes elektrienergia süsteemidele. ... [+]

See programm pakub põhjalikke teadmisi taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergia kohta, keskendudes elektrienergia süsteemidele.

Taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrienergia on tänapäeva peamine väljakutse. Paljudes riikides on kohaliku elektritootmise vajadus suur, samal ajal kui kogu maailma kasvuhoonegaaside heitkoguseid tuleb oluliselt vähendada. Päikeseenergia, tuuleenergia, hüdroenergia või bioenergia võib olla nii elektri- kui ka energiavarustuse lahendus, mida saab valida kohalike tingimuste alusel.

Paljudes riikides on elektrivõrgust vaja moderniseerimist. Praegu on suur väljakutse, et suutma hakata tegelema mitmesuguste allikatega, näiteks päikeseelementide ja tuuleturbiinide elektrienergiaga, nii kaabelvõimsuse kui ka mälumahuga. Arukas võrk on lahendus, kus nõudlust ja põlvkonda saab sobitada aruka kommunikatsiooniga.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Programm viib turismiuuringutele 2-aastase magistri kraadi ja annab põhjalikke teadmisi turismi sotsiaalsetest, kultuurilistest, majanduslikest ja keskkonnaaspektidest. P ... [+]

Kas olete huvitatud turismist ja säästvast arengust? Kas soovite süvendada oma teadmisi turismi hindamisel ja planeerimisel jätkusuutlikkuse seisukohast?

Programm viib turismiuuringutele 2-aastase magistri kraadi ja annab põhjalikke teadmisi turismi sotsiaalsetest, kultuurilistest, majanduslikest ja keskkonnaaspektidest. Pidevalt keskendudes jätkusuutlikkusele pakub see oskusi turismi ja turismiga seotud nähtuste analüüsimisel, planeerimisel ja hindamisel kohalikul, ülemaailmsel ja planeetilisel tasandil. Programm pakub märkimisväärseid võimalusi individuaalsetele valikutele ja erialadele, sealhulgas turismiga seotud praktikaprojektidele, samuti lõputööle. Samuti pakub see sõltumatute uuringute läbiviimiseks vajalikke oskusi, mis kajastuvad uurimistööl põhinevas lõputöös.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Programm pakub õpilastele kogu maailmast võimaluse arendada oma analüütilist mõtlemist ja teadmisi turunduses. Peamine õppevaldkond on ärijuhtimine, spetsialiseerudes tur ... [+]

Programm pakub õpilastele kogu maailmast võimaluse arendada oma analüütilist mõtlemist ja teadmisi turunduses. Peamine õppevaldkond on ärijuhtimine, spetsialiseerudes turundusele.

Turunduse traditsioonilised rollid muutuvad üldisemateks juhtimisfunktsioonideks. Turustajad võetakse sageli tegevjuhtkonna ametikohtadele. Usume, et lähiajal on suur nõudlus selle uue kvalifitseeritud äri lõpetanute järele.

Programm algab kursusega nimega rakendatud turundusalane analüüs, mille käigus te praktiseerite turundusuuringuid ja turundusjuhtimise teooriate rakendamist. Sellele järgneb kursus nimega rahvusvaheline turundusstrateegia. Teise ametiaja jooksul õpiksite uurima innovatsiooni ja ettevõtluse juhtimist, millele järgneb uurimismetoodika kursus.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Magistrikraad vee-ökoloogia on programm kõrgtasemel, mis vastab 120 kõrghariduse krediiti. Programm on rahvusvaheline, multidistsiplinaarne ja orienteeritud aktuaalsetele ... [+]

Nii ookean kui ka mageveekogud katavad üle 70% planeedist ja üle 40% inimestest elab rannikualadel. Tuleviku teadlaste ja otsustajate üks väljakutseid on mõista veesüsteemide toimimist veeressursside paremaks haldamiseks.

Magistrikraad vee-ökoloogia on programm kõrgtasemel, mis vastab 120 kõrghariduse krediiti. Programm on rahvusvaheline, multidistsiplinaarne ja orienteeritud aktuaalsetele teemadele vee-mikrobioloogias, mereökoloogia ja keskkonnapoliitikas

Esimese aasta jooksul tutvustatakse õpilastele veeökoloogia / merekeskkonna uusimaid uuringuid ning süvendatakse nende teadmisi mere-mikrobioloogia, arenenud süstemaatika ja mereakvatooriumi ressursside ja ökoloogia kohta. Uute molekulaarsete edusammude valguses arutatakse veeorganismide funktsiooni ja arengut, mis ulatuvad polaarsest kuni troopiliseks ning rannikuäärseks kuni sügavateks ökosüsteemideks. Õpilasi tutvustatakse ka simulatsiooni modelleerimiseks ja ökoloogiliste rakenduste jaoks, mis pakuvad lahendusi veeressursside keerukatele majandamisprobleemidele, sealhulgas mageveevarudele.... [-]

Rootsi Kalmar
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Programm hõlmab tarneahelate juhtimist ja haldamist. Peamine teema on ärijuhtimine, keskendudes logistikale ja kontrollimisele. ... [+]

Programm hõlmab tarneahelate juhtimist ja haldamist. Peamine teema on ärijuhtimine, keskendudes logistikale ja kontrollimisele.

See programm ühendab logistika ja juhtimisarvestuse, mis on ainulaadne. Lõppudele, kes mõistavad väärtust loomisel lõppkasutajaga, on oluline keskenduda koostöö ja integratsiooni kaudu nii organisatsiooni kui ka teiste ettevõtetega. Programmi üheks teemaks on tarneahelad, mis loob tõhususe koos tarnijate hea koostööga. Teine võimalus on juhtimisarvestuse kasutamine protsesside arendamiseks ettevõtetes ja nende vahel. Esimesel semestril on seega nii tarneahela juhtimise kui ka kontrolli spetsialiseerumine. See tuleneb uuringutest tarneahelate integreerimise ja organisatsioonidevahelise kontrolli, uurimismeetodite ja e-äri juhtimise kohta ning programm lõpeb magistritööga. Pärast lõpetamist saate tööd tarneplaaneri, ärikontrolli, juhtimiskonsultandi, äriarengu planeerija, müügijärgse logistika planeerija või jätkata teadustööga. Keel on inglise keeles ja õpilastega üle kogu maailma.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Linnaeus University

Programm hõlmab tarneahelate juhtimist ja haldamist. Peamine teema on ärijuhtimine, keskendudes logistikale ja kontrollimisele. ... [+]

Programm hõlmab tarneahelate juhtimist ja haldamist. Peamine teema on ärijuhtimine, keskendudes logistikale ja kontrollimisele.

See programm ühendab logistika ja juhtimisarvestuse, mis on ainulaadne. Lõppudele, kes mõistavad väärtust loomisel lõppkasutajaga, on oluline keskenduda koostöö ja integratsiooni kaudu nii organisatsiooni kui ka teiste ettevõtetega. Programmi üheks teemaks on tarneahelad, mis loob tõhususe koos tarnijate hea koostööga. Teine võimalus on juhtimisarvestuse kasutamine protsesside arendamiseks ettevõtetes ja nende vahel. Esimesel semestril on seega nii tarneahela juhtimise kui ka kontrolli spetsialiseerumine. See tuleneb uuringutest tarneahelate integreerimise ja organisatsioonidevahelise kontrolli, uurimismeetodite ja e-äri juhtimise kohta ning programm lõpeb magistritööga. Pärast lõpetamist saate tööd tarneplaaneri, ärikontrolli, juhtimiskonsultandi, äriarengu planeerija, müügijärgse logistika planeerija või jätkata teadustööga. Keel on inglise keeles ja õpilastega üle kogu maailma.... [-]

Rootsi Teleborg
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles