Loe ametlikku kirjeldust

Lund University - Rootsi ülikoolilinnak

Lund University asutati 1666. aastal ja järjekindlalt kuulub maailma 100 populaarseima ülikooli (92nda maailmas ja Rootsi kõrgeltarenenud ülikoolis QS World University Rankings 2019).

Ülikoolil on 40 000 õpilast ja 7400 töötajat ning pakub üle 100 magistriõppekava ja 8 bakalaureuse programmi inglise keeles .

Lund on Rootsi kõige atraktiivsem õppekoht. Ülikool pakub Scandinavias kõige laiemat valikut programme ja kursusi, mis põhinevad valdkondadevahelisel ja tipptasemel teadustööl. Lund University kraad on kvaliteedi tunnus nii Rootsis kui ka välismaal.

Valdkonnad

Meie kaheksa teaduskond ja paljud spetsialiseerunud uurimiskeskused pakuvad haridust järgmistes valdkondades:

 • Arhitektuur
 • Äri, majandus
 • Teatis
 • Engineering
 • Keskkond
 • Kena
 • Humanitaarteadused, keeled
 • Rahvusvahelised uuringud
 • Seadus
 • Meditsiin
 • Teadus

Uuringute võimalused rahvusvahelistele õpilastele

Lund University pakub üle 100 magistriõppekava ja 8 bakalaureuse programmi inglise keeles , samuti rohkem kui 1000 individuaalset kursust, mida õpetatakse inglise keeles.

Leia oma kraadiprogramm : www.lunduniversity.lu.se/programmes

Taotlemise perioodid

Rahvusvaheliste üliõpilaste peamine rakendusperiood on oktoobri keskpaigast kuni 15. jaanuarini kõigi programmide puhul, mis algavad sügissemestril (augustis) igal aastal. Väike valik programmidest võtab vastu ka taotlusi juuni-augusti kevadsemestri alguskuupäevaks (jaanuar).

Kuidas taotleda õpinguid: www.lunduniversity.lu.se/apply

Õppemaksud

Üliõpilased, kes on väljaspool ELi / EMP-d ja Šveitsist pärit riigid, peavad maksma õppemaksu. Õppemaksud ei kehti ELi / EMP kodanike kohta. Teavet üksikute programmide õppemaksude kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se/programmes

Stipendiumivõimalused

Õpilased, kes on ELi / EMP-väliste riikide kodanikud, võivad taotleda stipendiumi pärast seda, kui nad taotlevad meiega õpinguid. Stipendiumid antakse välja akadeemiliste saavutuste, mitte rahalise olukorra alusel.

Lisateave stipendiumiprogrammide kohta: www.lunduniversity.lu.se/scholarships

Teadusuuringud

Lund on koduks üle 30 maailma juhtivale teaduskeskkonnale ning on koduks kahele Euroopa suurimale materjaliuuringute rajatisele: MAX IV (avatakse 2016. aastal) ja ESS (avatakse 2023. aastal). Lund University kuulub ka maineka teadustöö intensiivse ülikoolide võrgustikku Universitas 21 ja Euroopa ülikoolide liit (LERU) .

Õppetöö stiil

Kriitiline mõtlemine ja meeleolu on Lund University akadeemilise elu nurgakiviks. Konflikt rühmatööle rohkem mitteametlikus avatud klassi keskkonnas hõlbustab õppimist, loob dialoogi ja aitab luua uusi ideid.

Lund on rahvusvaheline kohtumispaik üliõpilastele ja teadlastele. See loob globaalse klassikeskkonna, kus õpilased saavad uusi kultuurilisi perspektiive ja saavad arendada oma rahvusvahelisi võrgustikke, mida kogu maailma tööandjad hindavad.

Lundi üliõpilastele antakse suurepärased võimalused ärikontaktideks . Lundi linn on ainulaadne, maailmaklassi tehnoloogia, teadmiste, innovatsiooni ja ettevõtluskeskkonna jaoks ning pakub muljetavaldavat rahvusvahelist firmat.

Õpilase elu

Lund on # 1 valikuvõimalus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Rootsisse ja peetakse parimaks üliõpilasfilmiks Rootsis, kus on ainulaadne kombinatsioon suurtest sotsiaalsetest klubidest (ajaloolised rahvad), üliõpilasliidud ja akadeemiline ühing, mis loovad aktiivse ja aktiivse õpilase elu.

Lundi linn

Lõuna-Rootsis asub Lundi linn vaid 10-minutilise rongiga Rootsi suuruselt kolmandaks linnaks Malmö ja ainult 35-minutilise rongiga Kopenhaageni lennujaamast Taanis.

Lundi üks vanimaid linnu Rootsis, mis ulatub tagasi 990. aastani, on kontrastsete linn, kus üle 1000 aasta pikkune ajalugu ühendab tänapäevaseid teadmisi ja ideid. Lundis leiad väikese, maalilise, munakiviga linna võlu, mis on kõrvuti suurte vaatamisväärsustega nagu teenused, kaubanduskeskused, restoranid ja kultuuriüritused. Lund on koduks ka suurtele rahvusvahelistele ettevõtetele nagu Sony Mobile, Tetra Pak, Ericsson, Alfal Laval ja Gambro.

Rootsis ja Lundis räägitakse inglise keelt (90% rootslastest on sujuvalt), mis tähendab, et saate kogeda ainulaadset Euroopa kultuuri ilma keelebarjäärita.

Lisateave Lund University

Lisateavet leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Samuti võite esitada küsimusi meie Facebooki lehel www.facebook.com/lunduniversity

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


Lund University

Raamatupidamise ja rahanduse magistrikraad sobib õpilastele, kes on huvitatud karjäärist paljudes organisatsioonides ja sektorites äri-, nõustamis- ja finantsvaldkonnas. ... [+]

Raamatupidamise ja rahanduse magistrikraad sobib õpilastele, kes on huvitatud karjäärist paljudes organisatsioonides ja sektorites äri-, nõustamis- ja finantsvaldkonnas.

Karjääri korporatiivse finantseerimise, finantsarvestuse, finantsanalüüsi, siseauditi ja -kontrolli, juhtimiskontrolli, varahalduse ja nendega seotud kutsealade valdkonnas eeldab raamatupidamise ja rahastamise teooriate ja tavade arenenud taset. Programm vastab sellele vajadusele ja põhineb ideel, et õppimine on viljakas, kui seda rakendatakse praktilistes otsuste kontekstides. Tugev rõhk pannakse koolitusel osalejate suutlikkusele oma teadmisi otstarbekalt ja kriitiliselt rakendada otsustusküsimustes ning programm rakendab intensiivselt rakendustepõhist pedagoogikat, samuti väljakutseid, meeskonnapõhiseid projekte, juhtumeid ja katseid.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See kahekordne kõrgharidusprogramm majandusarengus ja majanduskasvus ühendab kolme kõrgelt hinnatud Euroopa ülikooli teadmiste ühiseks platvormiks, kus juhtivate teadlast ... [+]

Majandusarengu ja majanduskasvu magistrikraad rongib järgmise põlvkonna analüütikud, teadlased ja spetsialistid arengu- ja majanduskasvu valdkonnas, millel on suur iseseisvusvõime. Programm ühendab kolme kõrgelt hinnatud Euroopa ülikooli teadmiste ühiseks platvormiks, kus juhtivate teadlaste hulka kuuluvad majandusteadused, majandusajalugu ja demograafia.

Selles kahekordse kraadiõppes veedate esimese aasta õpingud arengu ja rahvusvahelise majanduse, statistika ja pikaajalise arengu kas Universidad Carlos III de Madridis või Groningeni ülikoolis. Teisel aastal olete spetsialiseerunud arendamisele ja kasvule, mis on seotud Lund University sellistes küsimustes nagu terviklikkus ja võrdsus, jätkusuutlikkus ja energia, innovatsioon ja inimkapital.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See interdistsiplinaarse magistriõppe programm on laia ulatusega ja annab teile juurdepääsu nüüdisaegsetele teadustöödele. Pakume kvaliteetset õpetamist kolmes erinevas e ... [+]

Sellele programmile rakendades valite ühe kolmest rajast: Majandusajalugu , Majandus Demograafia rada või Majandusarengu rada .

Majandusajalugu (120 ECTS)

Mineviku tundmine on tänapäeva maailma mõistmiseks ja tuleviku kujundamiseks hädavajalik. Selles tees arendate arenenud arusaamu ühiskondade pikaajalisest arengust. Kombineerides majandus- ja sotsiaalteaduste analüütilisi vahendeid ja kontekstuaalset arusaamist tingimustest minevikus, saate praeguse päeva probleemide lahendamiseks kasutada kogutud inimkogemust.

Lund University on tuntud oma majandusajaloo uurimisega. Üliõpilasega saate täiel määral kasutada seda edukat keskkonda, pääseda oma haridusvaldkonnas kaasaegsetele teadusuuringutele. Põhikursused hõlmavad temaatilisi valdkondi, nagu globaalne majandus, elanikkonna ja elatustasemed, institutsionaalsed muutused, teadusuuringute kavandamine ja teaduslike meetodite rakendamine. Lisaks saate oma kraadi kohandada meie laias valikus teemasid kaetud valikainete ja õpetused.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Majandusteaduste magistriprogramm annab teile põhjalikud teadmised kaasaegsete majanduslike teooriate, kontseptsioonide ja tehnikate ning nende rakenduste kohta. See avab ... [+]

Majandusteaduste magistrikraad avab uksed laiale karjäärile, kui majandusteadlane, konsultant, analüütik ja nõustaja ning lõpetajad saavad jätkata karjääri nii avalikus kui ka erasektoris. Programm annab teile süvendatud ja põhjalikud teadmised kaasaegsete majanduslike teooriate, kontseptsioonide ja tehnikate ning nende rakenduste kohta. Te omandate vajalikud vahendid, et teha täiustatud majandusanalüüsi ja saada oma erialal erialaseid teadmisi. Samuti saate tutvuda tipptasemel uurimistööga igas konkreetses erialal ja õppida olulisi uurimismeetodeid.

Esimene aasta on mõeldud selleks, et anda teile põhjalikud teadmised arenenud ökonoomika põhimeetoditest ja võimaldada teil spetsialiseeruda konkreetsele huvipiirkonnale ning võimaldada teil rakendada oma teadmisi reaalsete probleemide analüüsimiseks. Teisel aastal süvendatakse neid teadmisi veelgi, laiendatakse huvitavaid valdkondi ja tutvustatakse teile uurimismeetodeid.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See tegevuspõhine magistriõppekava pakub praktilisi ja teoreetilisi aluseid, mis on vajalikud töötamiseks väljakujunenud ettevõttesiseste arengute ja innovatsioonidega võ ... [+]

Ettevõtlusoskustega isikud on ühiskonnas ülisuuruses, mida iseloomustab kasvav ebakindlus ja kiire muutused. Ettevõtlikud oskused võimaldavad edukalt avastada ja kasutada turuvõimalusi ning juhtida innovatsiooni ja ettevõtluse arendamise projekte olemasolevatel ettevõtetel.

Sellele programmile rakendades valite ettevõtte Ettevõtluse Ja Innovatsiooni Track või Ettevõtluse: Uus Venture Creation raja. Mõlemad jäljed annavad ettevõtluse ja innovatsiooni magistrikraadi.

Ettevõtete ettevõtluse ja innovatsiooni jälgimine

See rada on mõeldud neile, kes soovivad töötada ettevõtluse arendamise ja innovatsiooniga väljakujunenud ettevõtetes. Saate teada, kuidas organisatsioonis uuendamis- ja innovatsioonivõimalusi tuvastatakse, arendatakse, korraldatakse ja rakendatakse. Programmi jooksul saate praktilise kogemuse praktikuna progressiivses ettevõttes. Ettevõttes osalete koos oma mentori ja praeguse personaliga äritegevuse arendamise projektis.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppekava pakub ainulaadset kombinatsiooni nii otsestest kui ka kaudsetest maksudest koosnevatest erialastest kursustest, pöörates erilist tähelepanu ELi õigus ... [+]

Maksud on paljude ettevõtete ja valitsuste otsuste keskmes. Maailmas, kus kaubandus on ülemaailmne, on ainult siseriiklike eeskirjade tundmine ebapiisav. Meie Euroopa ja rahvusvahelise maksuseaduse magistrikraadiga saate aidata ettevõtetel ja institutsioonidel tegutseda ülemaailmses kontekstis Euroopa Liidu õigusliku raamistikuga.

Euroopa Liit on üks maailma suurimaid ja olulisemaid majandusi. ELi liikmesriikide äritegevusest huvitatud inimesed peavad teadma asjakohaste seaduste maksueeskirju ja praktikat. Selles programmis saate paremini aru Euroopa Liidu õigussüsteemist ja sellest, kuidas ELi siseturu maksuseadused toimivad piiriüleselt. Lisaks saate teada, kuidas leida ja kasutada ELi ja rahvusvahelist õiguslikku materjali.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriõppe programm rahanduses laiendab teie teadmisi kõigist peamistest finantsotsuste tegemise valdkondadest. Saate põhjalikult mõista ja keerukate finantsprobleemide ... [+]

Magistriprogramm rahanduses valmistab teid ette rahvusvahelise karjääri finantsteenuste sektoris, nt kaubandus- ja investeerimispanganduses, kindlustusseltsides ja järelevalveasutustes ning finantsfunktsioonides nii era- kui ka avalikus sektoris. Selle programmi lõpetajad on leidnud tööd finants- ja mittefinantsteenuseid pakkuvates ettevõtetes üle kogu maailma.

Programm laiendab teie teadmisi kõigist peamistest finantsotsuste tegemise valdkondadest. Saate põhjalikult mõista ja keerukate finantsprobleemide tõhusat tuvastamist, analüüsimist ja lahendamist. Programm on suunatud teadusuuringutele ja põhineb praktilisel rakendamisel akadeemilise ranguse põhimõttel. Õppige arenenud teoreetilisi ja empiirilisi kontseptsioone nii finantsmajanduses kui ka ettevõtte finantseerimises.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Infosüsteemide magistriprogramm on maailmatasemel programm, mis pakub teile vahendeid ja oskusi projekteerida, arendada ja rakendada süsteeme, mis suudavad lahendada olul ... [+]

Magistrikraad infosüsteemides pakub teile suurepäraseid karjäärivõimalusi. Pärast lõpetamist saate karjääri jätkata kogu maailmas ametikohtadel, nagu süsteemiarhitekt, IS / IT konsultant, IS disainer, IS / IT projektijuht, UX disainer, äri- ja süsteemianalüütik, äriprotsesside insener, süsteemianalüütik või tarkvara insener. .

Pakume teile maailmatasemel programmi, mis pakub teile vahendeid ja oskusi kujundada, arendada ja rakendada süsteeme, mis suudavad lahendada olulisi organisatsioonilisi ja ühiskondlikke probleeme. Uuritakse, kuidas strateegiliste eesmärkide saavutamiseks saab kasutada info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid. Rõhk on, kuidas kujundada ja arendada kaasaegseid infosüsteeme, mis on liikuvad ja paindlikud organisatsiooni eesmärkide ja vajaduste suhtes. Saate põhjalikumalt mõista infosüsteemide laiemat ärikonteksti ja seda, kuidas need peaksid olema kavandatud, et saavutada usaldusväärne tehniline jõudlus ja koostoime omadused, näiteks kasutatavus.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle programmi ainulaadne keskendumine ruumilisele dünaamikale võimaldab teil mõista, kuidas arengu- ja innovatsioonivaldkonnad omavahel mängivad, arenevad ja kujundavad ... [+]

Selles programmis antakse teile teooria, kontseptsioonid ja meetodid, et analüüsida ja paremini mõista majanduskasvu ja innovatsiooni majandust, juured ja draivereid. Ainulaadne keskendumine ruumilisele dünaamikale võimaldab teil saada ülevaate sellest, kuidas arengu- ja innovatsioonivaldkonnad omavahel kokku puutuvad, arenevad ja kujundavad majandust erinevates piirkondades ja ajaperioodides.

Innovatsioon on majandusliku, sotsiaalse ja keskkonnasäästliku arengu protsessi oluline. Suured väljakutsed, nagu need, millega me praegu seisame; kliimamuutused, toiduainetega kindlustatus ja vaesuse leevendamine nõuavad uusi tehnilisi lahendusi, uusi sotsiaalseid konfiguratsioone, uusi majandusmudeleid ja lõpuks uusi sotsiaalmajanduslikke ja tehnilisi muutusi. Uuendustegevus puudutab ka levikut ja täiendavaid muutusi, mis toovad ühiskonnale majanduslikku, sotsiaalset ja keskkonnaalast kasu. Selles programmis saate õppida innovatsiooni makro- ja mikroökonoomika dünaamikat.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppekava on Rootsi kõige populaarsem äri MSc programm, kusjuures suurim hulk taotlejaid üle kogu maailma. See valmistab teid ette karjääri turunduse, strateeg ... [+]

See programm valmistab teid karjääri turunduse, strateegia, brändi ja tootejuhtimise, müügi-ja turundusuuringute. Magistriprogramm rahvusvahelises turunduses ja brändihalduses on Rootsi kõige populaarsem äri MSc programm, kus on suurim hulk taotlejaid üle kogu maailma.

Selle programmi rakendamisel valite kas Brändide ja rahvusvaheliste turgude jälgimise strateegiad või Rahvusvahelised tarbijauuringud, brändid ja innovatsioonirada .

Pärast programmi lõpetamist lõpetate rahvusvahelise ärijuhtimise magistrikraadi spetsialiseerumisega rahvusvahelise turunduse ja brändi juhtimise alal.

Eriala jälg

Brändide ja rahvusvaheliste turgude strateegiad (1. rada)

... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriprogramm rahvusvahelises strateegilises juhtimises ühendab kaasaegsed teadusuuringud, millel on tugevaid sidemeid tööstusprojektide läbiviimiseks, mille raames ra ... [+]

See üheaastane MSc programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureuseõppe ärijuhtimine, huvitatud strateegiate analüüsimisest, sõnastamisest ja rakendamisest ning kõrgemate organisatoorsete juhtide saamisest.

Ettevõtted seisavad üha enam silmitsi väljakutsetega, mis ähvardavad praeguseid ärimudeleid, kuid esindavad ka suuri võimalusi. See programm pakub teile teadmisi ja oskusi nende väljakutsete tundmaõppimiseks ja nende pikaajalise edu tagamiseks. Saate teada, kuidas teha otsuseid, mis võivad teie ettevõtte teha või murda, aga ka seda, kuidas neid rakendada.

Pakume uusimat ülevaadet juhtimisstrateegiast mitmesuguste väikesemahuliste õpetamismeetodite abil, mis tagavad põneva ja väljakutsega õppimise kogemuse. Me rõhutame nii keerukaid teaduslikke teadmisi kui ka sidemeid äritavadega. Rahvusvahelise strateegilise juhtimise magistrikraad ühendab endas kaasaegsed teadusuuringud, millel on tugevaid sidemeid tööstusprojektide läbiviimiseks, mille raames kasutatakse teaduslikke vahendeid reaalsete ettevõtete probleemide lahendamiseks. Programm pakub ka võimalust kombineerida magistritöö koos ettevõtte ülesande.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraadi juhtimine valmistab teid juhtimisel kiirelt liikuvas ärimaailmas. Selle põhjuseks on praktilise ja rakendusliku õpetamise filosoofia, mis keskendub kogemus ... [+]

See intensiivne, üheaastane täistööajaga programm valmistab ette hiljutisi mittetulunduslikke lõpetajaid paljude juhtide karjääri jaoks. Õpid rakendama omandatud oskusi mitmetes valdkondades, sealhulgas turundus, strateegiline juhtimine, ärikonsultatsioonid ja organisatsiooniline areng. Te täiustate ja arendate oma suhtlust, meeskonnatöö ja esitlusoskusi individuaalse ja grupitöö kaudu ning arendate oma professionaalseid oskusi otsuste tegemisel, probleemide lahendamisel, analüüsimisel ja kriitilisel mõtlemisel.

Võimalik, et teil on juba karjääri eesmärgid või võite kaaluda, milline tee, roll ja keskkond sobivad kõige paremini ärimaailma. Mõlemal juhul valmistab see kraadiõpe ette kiirelt liikuvas ärimaailmas juhtpositsiooni. Selle põhjuseks on praktilise ja rakendusliku õpetamise filosoofia, mis keskendub kogemuslikule õppimisele ja arengule ning õpid tegelikest juhtumiuuringutest, kuidas viimast akadeemilist mõtlemist ja äristrateegia praktikas rakendada.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See programm annab teile parema ülevaate praktikajuhataja ja konsultandi ees seisvatesse erinevatesse probleemidesse. See sisaldab kindlat kombinatsiooni nii põhjalikest ... [+]

Muutmiseks on vaja head juhtimist. See programm annab teile parema ülevaate praktikajuhataja ja konsultandi ees seisvatesse erinevatesse probleemidesse. See sisaldab kindlat kombinatsiooni nii põhjalikest ärimudeldustest kui ka inimressursside tundmistest.

Programm juhib inspiratsiooni rahvusvaheliselt tunnustatud uurimisvaldkondades õppejõudude programmi. Need hõlmavad teadmiste juhtimise valdkondi, identiteeti organisatsioonides, organisatsioonikultuuri ning juhtimist ja muutusi. Eelkõige rõhutatakse programmiga organisatsioonide ja töökorraldusega seotud tänapäevaste väljakutsete strateegilist iseloomu. Õppige, kuidas rakendada teoreetilisi kontseptsioone, mudeleid ja tööriistu, et lahendada tõelisi probleeme, kuna need võivad organisatsioonides ilmneda.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Arhitektuuri magistriõppe programm ühendab parimate tavadega täiustatud teadustöö, mille abil õpilased saavad kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, kes on rahvusvahelis ... [+]

Tänapäeva maailm kasvab üha enam omavahel ja seostub, pakkudes seega arhitektuurile uusi väljakutseid. Need probleemid puudutavad kõike alates linnade tihendamisest ja jätkusuutlikkusest äärmuslike sündmuste ja keskkonnaga seotud ohtudele. Lund University , mis asub dünaamilises Kopenhaageni-Malmö piirkonnas, on tuntud oma pädevuse ja teadmiste poolest ning pakub suurepäraseid ressursse nende küsimuste uurimiseks laiemas kontekstis. Programm ühendab parimaid tavasid arenenud teadusuuringutega, õpetades õpilasi muutuma kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistideks, kes on rahvusvahelisel tasandil konkurentsivõimelised.

Õppetöö sisaldab nii teoreetilisi kui praktilisi projekte, mille eesmärk on leida tulevikku suunatud lahendusi reaalmaailma probleemidele. Programmil on rahvusvaheline koostöö, samuti kohalikud töötajad. Töö- ja õppimisprotsess koosneb seminaridest, koolitustest, õpikutest koos kutsutud külaliste (nii rahvusvaheliste kui ka kohalike) külastustega ja pikemate projektidega, mis avalikkusele avaldatakse.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Arhitektuurikooli jätkusuutliku linnaplaneerimise magistriõppes on väljakujunenud maine humanistliku kaasaegse disaini arendamisel, mis edendab elujõulisust, kogukonna ül ... [+]

Maailma kasvavate linnade tervislik, atraktiivne ja jätkusuutlik muutmine on erakordne väljakutse. Lund University , mis asub dünaamilises Kopenhaageni-Malmö piirkonnas, on ülemaailmne liider linna majanduskasvu ja keskkonnaarengu tasakaalustamisel ning pakub suurepäraseid ressursse jätkusuutlikkuse ja disaini erinevate aspektide uurimiseks. Arhitektuurikooli jätkusuutliku linnaplaneerimise magistriõppes on väljakujunenud maine humanistliku kaasaegse disaini arendamisel, mis edendab elujõulisust, kogukonna ülesehitamist ja sotsiaalset jätkusuutlikkust. Parimate tavade ja linnaarengu, linnakvaliteedi ja jätkusuutlikkuse alaste kõrgtehnoloogiliste uuringute põhjal toodab magistriõppes kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kes suudavad vastata jätkusuutliku linnaplaneerimise väljakutsetele produktiivsete ja edukate inimestena, kes on loovad, arusaadavad ja intellektuaalselt oskavad oma lähenemises kutseala ja nende praktika.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Tööstusdisaini kool pakub teile loomingulist keskkonda, kus on suurepäraseid töökoja rajatisi. Programm koosneb üksikute tööstusdisainilahenduste projektidest, töökodades ... [+]

Tööstusdisaini magistriõppe programm keskendub kolmele teemadele: eluviis ja käitumine, vorm ja tehnoloogia või inimene ja loodus. Programm koosneb üksikute tööstusdisainilahenduste projektidest, töökodadest ja täiendavatest teoreetilistest kursustest.

Te osalete disaini valdkonnas teadmiste loomises ja aitavad kaasa. Näituste, seminaride ja õpikodade korraldamise kaudu saate oma tööga tutvuda ja avalikus arutelus osaleda. Tööstusdisaini kool pakub teile loomingulist keskkonda, kus on suurepäraseid töökoja rajatisi. Täismahulise ülikooli osana pakume suurepäraseid võimalusi multidistsiplinaarseks lähenemiseks koostöös teiste teaduskondadega. Õpilased saavad oma valitud teema asutusteks, olgu nad oma kontseptuaalselt loomingulises, strateegilises või tehnilises suutlikkuses. Ennekõike soodustab tööstusdisaini magistriõpe põhjalikku arutelu ja distsipliini käsitlemist.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Lund University on maailma juhtivate ülikoolide seas biotehnoloogiaalaste teadusuuringute ja hariduse valdkonnas. See on koduks mitmetele tuntud teadlastele, kellel on tu ... [+]

Biotehnoloogia on võtmetähtsusega tehnoloogia, mis pakub tugevat innovatsioonipotentsiaali ühiskonna säästvale arengule. Biotehnoloogia alased teadusuuringud ja arendustegevus parandavad jätkuvalt protsesse ja arendavad tooteid, millel on põhjalik mõju mitmesugustele sektoritele, nagu tervishoid ja farmaatsia, põllumajandus, toit ja sööt, keskkonna parandamine ning kemikaalide ja biokütuste tootmine.

Lund University on maailma juhtivate ülikoolide seas biotehnoloogiaalase teadustöö ja hariduse valdkonnas. See on koduks mitmetele tuntud teadlastele, kellel on tugevaid seoseid tööstusharuga - suurte rahvusvaheliste ettevõtete ja väikeettevõtete vahel, mis põhinevad meie osakondades välja töötatud teadusuuringutele.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppe programm pakub praktilisi ja teoreetilisi õppimisvõimalusi, keskendudes rühma tööle ja üliõpilaste ja õppejõudude vahelistele suhetele ning selle õppeval ... [+]

Katastroofide ja nendega seotud kahjude suurenemise suundumus on tõeliselt üleilmne väljakutse. Muutuv ülemaailmne riskimaastik, mis tuleneb sellistest protsessidest nagu kliimamuutus, linnastumine ja kaasaegse ühiskonna kasvav keerukus, kujutavad endast jätkusuutliku arengu jaoks suuri väljakutseid ja neid tuleb käsitleda interdistsiplinaarse lähenemisviisiga. Üha suurem arv valitsusi ja rahvusvahelisi organisatsioone tunnistab vajadust suurendada oma jõupingutusi katastroofiohu ja kliimamuutustega kohanemisel, et edukalt kohaneda muutuvate keskkondadega ja arendada ohutut ja jätkusuutlikku ühiskonda.

Katastroofiohu ja kliimamuutustega kohanemise magistriprogramm toetab olulisi riiklikke ja rahvusvahelisi institutsioone, nt ÜRO agente, Punase Risti ja Punase Poolkuu liikumist, valitsusväliseid organisatsioone ja riiklikke ametiasutusi.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Paigaldatud elektroonika insener pakub laiapõhjalist perspektiivi, kus digitaal- ja analoogdisaini peetakse üheks ühikuks, kus vastastikku mõjutavad erinevad valdkonnad. ... [+]

Paigaldatud elektroonika insener pakub laiapõhjalist perspektiivi, kus digitaal- ja analoogdisaini peetakse üheks ühikuks, kus vastastikku mõjutavad erinevad valdkonnad. Keskendutakse CMOS-ile, kus ühe räni surma korral kasutatakse süsteemi miljardeid seadmeid.

Shanghai edetabelis (ARWU) on Lund University maailmas maailma 20 parima Lund University hulgas aastal 2017. See programm on nõudlik ja ainulaadne oma pakkumises, täiuslik ettevalmistus oma tulevase karjääri jaoks. Programm hõlmab piirkondi raadiosageduslikest (RF) ahelatest kuni andmete konverteerimise ja digitaalsete ahelateni. Teine eristav tunnusjoon on see, et ringkonnakonstruktsioon on seotud traadita side valdkonnaga, kus raadiosageduslikud eesmised otsad on kujundatud koos digitaalse põhiribaga, mis annab võimaluse ehitada täielikke vastuvõtjaid.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Ülikooli arenenud teadustöö, mis on seotud energiatõhusate ehitistega, samuti selle tihedad sidemed ehitussektoriga, loob suurepärase aluse tugeva magistriõppe programmil ... [+]

Hooned vastutavad suure osa meie ülemaailmse energiakasutuse eest. Energiakasutus on tegelikult hoone ülemaailmse keskkonnamõjude põhitegur, võttes arvesse selle kogu eluea pikkust.

Lund University on rahvusvaheliselt tuntud kõrgekvaliteediliste energiatõhusate ehitiste uurimise alal. Meie teadmised keskenduvad kogu hoone perspektiivile, mis vastab nii elanike vajadustele kui ka nende mugavusele ja tervisele. Ülikooli kõrgtehnoloogilised uuringud ja tihedad sidemed ehitustööstusega loovad suurepärase aluse tugevatele magistriprogrammidele, millel on suures osas ainulaadne keskendumine hoonetele.

Meie õpilased lõpetavad kõrgtehnoloogiliste teadmiste, oskuste ja pädevustega energiatõhusate ja keskkonnasõbralike hoonete projekteerimisel külmas kliimas. Meie eesmärgiks on koolitada kõrge kvalifikatsiooniga spetsialiste, kes annavad olulise panuse ja mõjutavad energiatõhusate ehitiste projekteerimist, ehitamist ja renoveerimist, võttes arvesse arhitektuuri ja keskkonda, elanike käitumist ja vajadusi, nende tervist ja mugavust, samuti kogu majandus.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle Erasmus Munduse ühise magistri eesmärgiks on pakkuda Euroopa mõõdet toiduainete uurimis- ja arendustegevuse teadmistepõhises valdkonnas ning on väga oluline nii ELi ... [+]

Erasmus Munduse ühine magistrikraad toidu uuendustegevuse ja tootekujunduse alal (FIPDes) on kaheaastane akadeemiline programm toiduaineteaduse ja tootearenduse valdkonnas, mida haldab ülikool Paris Saclay ja AgroParisTech (Prantsusmaa) koos DIT-ga (Iirimaa), UNINA (Itaalia) ja Lund University . FIPDes'i magistriõppe eesmärk on pakkuda teadmistepõhise teadus- ja arendustegevuse valdkonnas üleeuroopalist mõõdet ning see on väga oluline nii ELi kui ka kolmandate riikide üliõpilastele, kes soovivad töötada põllumajandus- ja joogisektoris. Euroopa Komisjon kiitis programmi heaks 2010. aastal ja alustas 2011. aastal.Programmide moodulid / kursused

Semester 1: Toiduaineteadus ja -tehnoloogia, Jätkusuutlikkus, R... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See programm hõlmab tervislikku seisundit mõjutavate toiduainete kavandamist ja tootmist. Õppige õppetöö teemadel nagu toidukeemia, toiduainete töötlemine, pinna- ja koll ... [+]

See programm on suunatud üliõpilastele, kes soovivad rohkem teada saada toidust ja soovivad töötada uuenduslike tulevaste toitudega, näiteks osana oluliste terviseprobleemide lahendamisest, nagu alatoitlus ja rasvumine. Programm hõlmab tervisele kasulike toitude kavandamist ja tootmist. Saate teada sellistest teemadest nagu toidu keemia, toiduainete töötlemine, pinna- ja kolloidkeemia, mikrobioloogia, toitumine ja toidu analüüs.

Programm on tihedalt kooskõlas turu vajadustega ning rõhuasetus on inseneriteaduses. Õpingute ajal kohtute mitte ainult maailma juhtivate teadlastega, vaid ka külaliste lektoritega erinevatest toiduainetööstustest, kes töötavad näiteks tootearenduse ja turundusega. Meie sidemed kohaliku tööstusega on tugevad ja meie keskendumine innovatsioonile on suur; paljud meie teadlased on muutnud uurimistulemused edukaks ettevõtlusettevõtteks, näiteks Oatly, Optifreeze, Probi ja Solve.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Erasmuse Mundus magistriprogrammi tuleohutuse inseneri (IMFSE) korraldavad kolm juhtivat institutsiooni tuleohutuse valdkonnas: Genti Ülikool, Lund University ja Edinburg ... [+]

Need kolm juhtivat Euroopa teadustöö ülikooli, mis on täiendavad teadmised tuleohutustehnika (FSE) valdkonnas, liidetakse koos peamise eesmärgiga luua haridusprogramm, mis määratleb professionaalse tuletõrjeinseneri nõutavad teadmised, mis on võimelised arendama tulemuspõhist disaini (PBD). Kolm IMFSE ülikooli on juhtivad Euroopa institutsioonid tuleohutuse valdkonnas, pakkudes nii haridusprogramme kui ka kõrgetasemelisi uuringuid. Genti eesmärk on üldine FSE, Lund on tunnustatud ruumi tule dünaamikas, CFD modelleerimises, inimeste käitumises tulekahjude ajal ja evakueerimisel ning riskianalüüsi meetodite puhul ning Edinburgh on esimese tuletõkete konstruktsioonikava arendaja.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppeprogramm pakub teile ressursse, mõtteviisi ja oskusi, mis on vajalikud edukaks karjääriks ülemaailmse logistika ja tarneahela juhtimise alal. Sa omandad n ... [+]

Programmi eesmärk on anda üliõpilastele ressursse, mõtteviisi ja oskusi, mis on vajalikud eduka karjääri loomiseks globaalses logistika ja tarneahela juhtimises. Meie kursused on mõeldud selleks, et anda õpilastele nii tugevad teoreetilised teadmised kui ka praktilised praktilised kogemused. Samuti pakuvad nad paljudele tööstusharude külalisõppejõududele ning õpilastele võimalust külastada ja töötada ettevõtetes koos tööülesannetega. Programmil on multidistsiplinaarne lähenemine tarneahelate ja logistika strateegiate, võrgustike, protsesside ja süsteemide kavandamisele, planeerimisele ja haldamisele. Õpilased õpivad probleemide lahendamise tehnikaid, mida saab rakendada nii kvantitatiivsetele kui ka kvalitatiivsetele mudelitele, nagu näiteks juhtumiuuringud, projektitöö, ärimängud ja simulatsioonid.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõpe hõlmab veeressursside inseneriteaduse peamisi aspekte, sealhulgas integreeritud veeressursside majandamist, reovee puhastamist, sademetevee haldamist, ran ... [+]

Puhta vee kättesaadavus on tervishoiu parandamise, toiduainete pakkumise suurendamise, laste suremuse vähendamise ja inimeste üldise elukvaliteedi parandamise nurgakivi. On muutunud oluliseks arendada tehnoloogiaid, mis suudavad lahendada veevarustuse väljakutseid ja rahuldada kasvavat nõudlust. Integreeritud veevarude majandamise abil saab pinnaveet ja põhjavett kasutada selle nõudluse katmiseks säästval ja keskkonnasõbralikul viisil. Need on küsimused, mida me oma õpilastega uurime, samuti palju muid väljakutseid, nagu reoveepuhastus, sademevee käitlemine, ranniku hüdraulika ja hüdroloogiliste protsesside modelleerimine. Programm on lai ja hõlmab kõige olulisemaid veevarustuse inseneri aspekte.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Traadita side programmis keskendutakse traadita side füüsilisele ja alumistele kihtidele. Eesmärk on anda oma õpilastele põhjalikke teadmisi süsteemidest, mis omakorda nõ ... [+]

Magistriõpe traadita kommunikatsioonis valmistab õpilasi ette põneva karjääri kiirelt arenevas tööstuses. Shanghai edetabelis (ARWU) on Lund University maailmas maailma 20 kõrgema Lund University seas aastal 2017. Ülikoolil on traadita side valdkonnas suurepärased ressursid ja pakkuda õpilastele võimalust õppida maailma juhtivatele teadlastele kaasaegsetes laboris. Teadusuuringud ja haridus on osakonnas tihedalt seotud. Kõik meie õpetajad on ise doktoriõppe tasemel või kõrgemal tasemel ja osalevad aktiivselt teadustöös.

Traadita side programmis keskendutakse traadita side füüsilisele ja alumistele kihtidele. Eesmärk on anda oma õpilastele põhjalikke teadmisi süsteemidest, mis omakorda nõuab arusaamist traadita süsteemi eri komponentidest. Kõik programmis sisalduvad kursused sisaldavad kõrget rahvusvahelist standardit.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Keskkonnajuhtimise ja -poliitika rahvusvahelise magistriprogrammi eesmärk on võimaldada lõpetajal muutusi juhtida, arendades nende suutlikkust hinnata, kujundada ja raken ... [+]

Kui olete huvitatud sellistest küsimustest nagu "kuidas keskkonnaprobleeme hinnata", "kuidas ettevõtted ja riigiasutused töötavad keskkonnaprobleemide ennetamiseks ja lahendamiseks" ja "kuidas saavad eri tüüpi osalejad mõjutada ja kontrollida positiivsete muutuste juhtimiseks" , siis see magistriprogramm pöördub teie poole. Rahvusvaheline magistriprogramm keskkonnajuhtimises ja -poliitikas (EMP) on loodud selleks, et võimaldada lõpetajatel muuta muutusi, arendades nende võimet hinnata, kavandada ja rakendada juhtimis- ja poliitikameetmeid keerulistele keskkonnaprobleemidele. EMP programmi põhijooned hõlmavad selle interdistsiplinaarset, rahvusvahelist ja rakendatud olemust.

... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Keskkonnateaduste, poliitika ja juhtimise ühine magistriprogramm (MESPOM) valmistab teid ette keeruliste keskkonnaalaste jätkusuutlikkuse väljakutsete lahenduste väljasel ... [+]

MESPOM on keskkonnateaduste, poliitika ja juhtimise ühine programm, mida juhivad neli juhtivat Euroopa ja kaks Põhja-Ameerika ülikooli. Õpilased õpivad vähemalt kolmes kuuest konsortsiumi ülikoolist ja lõpetamisel saavad ühised kraadid. MESPOM valmistab ette õpilasi keeruliste keskkonnaalaste jätkusuutlikkusega seotud väljakutsete lahenduste väljaselgitamiseks ja rakendamiseks, eriti rahvusvahelises kontekstis, pakkudes suurepärast partnerorganisatsiooni parimat teavet ja pakkudes kohapealseid ülevaate mitmetest erinevatest keskkonnatingimustest koosnevatest kultuuridest. Mitmekesine haridusreis loob ka ainulaadse platvormi elujõuliseks vilistlaste võrgustikule, mis seda programmi iseloomustab.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

LUMES programm annab õpilastele oskusi, mis on vajalikud 21. sajandi keerukate jätkusuutlikkuse väljakutsetega seotud probleemide lahendamiseks. TheLUMES programm keskend ... [+]

LUMES programm annab õpilastele oskusi, mis on vajalikud 21. sajandi keerukate jätkusuutlikkuse väljakutsetega seotud probleemide lahendamiseks. LUMESi programm keskendub jätkusuutlikkuse probleemidele kohalikul ja ülemaailmsel tasandil, ühendades sotsiaalse ja loodusteadusliku perspektiivi.

Tuginedes teadmistele ja kogemustele, mida õpilased juba omavad, on rõhk asetatud praeguste ühiskondlike arengumudelite ja nende poolt loodud keskkonnaprobleemide mõistmisele ning lähenemisviiside kujundamisele tuleviku jätkusuutlike Pathways . Programmi aluseks on interdistsiplinaarne ja terviklik lähenemisviis jätkusuutlikkusele, et mõista sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste süsteemide koostoimet, samuti keskenduda paradigmadele, kontseptsioonidele ja aluseks olevatele eeldustele, milles arutelud vastastikuse mõju kohta on põhjendatud. .... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle transdistsiplinaarse programmi eesmärk on anda meie õpilastele põhjalikud teadmised Aasia probleemidest. Õpilased omandavad teadmisi tänapäeva Aasia ühiskondades ja ... [+]

Lund University Aasia Uuringute Magistriõppe programm on populaarne programm ja meie üliõpilased hindavad tõeliselt rahvusvahelist keskkonda koos paljude riikide ja õpetajate kaasõpilastega, kes on Aasia eksperdid sotsiaalteaduste eri valdkondades.

Selle transdistsiplinaarse programmi eesmärk on anda oma õpilastele põhjalikud teadmised Aasia probleemidest. Õpilased omandavad teadmisi tänapäeva Aasia ühiskondades ja on võimelised spetsialiseeruma nende valitud piirkondlikule, temaatilisele ja distsiplinaarsele fookusele. Enamik meie üliõpilasi teostab välitööd oma valitud Aasia riigis. Üliõpilastel on võimalus võtta meie rakendatud väljaõppekursus ühe meie Aasia ülikoolide ülikoolidest.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle programmi eesmärgiks on anda teile teadmisi ja praktilisi oskusi, et mõista, hinnata ja töötada arenguga seotud valdkondades, kas otsese vaesuse vähendamise või sot ... [+]

Master of Science in Development Studies on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriprogramm, mis keskendub vaesuse ja arengu probleemidele. Programmi eesmärk on anda teile taustteadmisi ja praktilisi oskusi, et mõista, hinnata ja töötada arenguga seotud valdkondades, kas otsese vaesuse vähendamise või sotsiaalse, majandusliku ja institutsioonilise arengu muude aspektide puhul. Te omandate kriitilise sotsiaalteaduse lähenemisviisi ja teete oma uurimistööd magistritöö kontekstis. Teid koolitatakse erinevate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete sotsiaalteaduste meetoditega. Samuti saate üldisi oskusi, nagu probleemide lahendamine, meeskondades töötamine, kultuuriline mõistmine, iseseisvate aruannete koostamine ning kontseptuaalsed, analüütilised ja hindavad oskused.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See Euroopa asjade magistriõpe pakub ainulaadset kursuste kombinatsiooni, mis hõlmab selliseid teemasid nagu Euroopa valitsemine, ELi õigus, ELi läbirääkimised, Euroopa j ... [+]

Nagu esimene Euroopa asjade programm Rootsis (asutatud 1994), pakume ainulaadset kursuste kombinatsiooni, mis hõlmab selliseid teemasid nagu Euroopa valitsemine, ELi õigus, ELi läbirääkimised, Euroopa ja rahvusvaheline poliitiline majandus ning ELi ühine välis- ja julgeolekupoliitika. Lisaks teooria teoreetilise arusaamise saamisele võimaldame ka teoreetilist praktikat ületada, kasutades võimalust teha 10-nädalane praktikakursus teie valitud organisatsioonis. Programmis osalevad üliõpilased saavad praktikavõimalusi Euroopa Komisjonis ja mitmesugustes organisatsioonides, kes osalevad Brüsselis konsultatsiooni- ja lobitegevuses.

Lisaks sellele, et olete osa dünaamilisest ja rahvusvahelisest üliõpilasgrupist, õpetavad teid õpetajad, kes on oma teadmistevaldkonnas aktiivsed teadlased. Nad on ka kõrgelt koolitatud õpetajad, kes kasutavad kaasaegseid õpetamisstrateegiaid ja hindamismeetodeid. Paljudel õpetajatel on kogemusi praktiseerijatena Euroopa integratsiooniküsimustes.... [-]

Rootsi Lund
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraad Global Studies on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriõppe programm, mille eesmärk on anda teile teadmisi globaliseerumise, konfliktide ja sotsiaa ... [+]

Magistrikraad Global Studies on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriõppe programm, mille eesmärk on anda teile teadmisi globaliseerumise, konfliktide ja sotsiaalsete muutuste kohta. See hõlmab arusaamist üleilmastumise ja ümberkujundamise protsessidega seotud teooriatest, mida analüüsitakse erinevate distsiplinaarraamistike kaudu. Programmis on esitatud olulised kultuuri-, majandus-, poliitilised ja sotsiaal-psühholoogilised teooriad ja kontseptsioonid, mis võimaldavad teil teha teadlikke, võrdlevaid analüüse selle kohta, kuidas globaliseerumine on seotud konfliktide ja sotsiaalsete muutustega.

Teid koolitatakse erinevate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete sotsiaalteaduste meetoditega. Samuti saate üldisi oskusi, nagu probleemide lahendamine, meeskondades töötamine, kultuuriline mõistmine, iseseisvate aruannete koostamine ning kontseptuaalsed, analüütilised ja hindavad oskused. Programmi üliõpilasena on teil võimalik arendada kriitilise mõtlemise oskusi seoses globaalsete uuringutega ja süvendada oma teoreetilisi teadmisi oma distsiplinaarvaldkonnas. Teile antakse võimalus oma hariduse kujundamisel aktiivselt osaleda, kohandades oma õpinguid oma huvide ja karjääri eesmärkidega, eriti programmi teisel poolel.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Toetudes sellistes valdkondades nagu antropoloogia, geograafia, sotsioloogia ja majandusajalugu, pakub programm interdistsiplinaarset perspektiivi ja analüütilisi vahende ... [+]

Toetudes sellistes valdkondades nagu antropoloogia, geograafia, sotsioloogia ja majandusajalugu, pakub programm interdistsiplinaarset perspektiivi ja analüütilisi vahendeid jätkusuutlikkuse probleemide tutvustamiseks. See kujutab endast olulist täiendust tehnoloogilistele ja loodusteaduslikele lähenemisviisidele jätkusuutlikkuse suunas, keskendudes tarbimise ja ressursikasutuse kultuurilistele mõõtmetele, keskkonna ja majanduse kultuurilisele arusaamale ning keskkonnaprobleemide ülemaailmse levitamise sotsiaalteaduslikele väljavaadetele. Keskne eesmärk on aidata õpilastel arendada piiriülese suhtlemise oskusi, mis eraldavad erinevate erialade diskursused, kultuuritraditsioonid või äri-, poliitika- ja ühiskondlike liikumiste huvid. Programm julgustab kriitilist kontrolli jätkusuutlikkuse üle peetava arutelu üle, vaid ka tõsist pühendumust inimeste ja keskkonna suhete parandamiseks kogu maailmas. See hõlmab meie aja peamisi sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid väljakutseid, sealhulgas kliimamuutusi ja kliimaõigust, ebavõrdset ökoloogiliste ressursside vahetamist ja kasutamist ning keskkonnariskide ja -probleemide ümbersuunamist maailma ühiskonna kõige vaesematesse osadesse.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Programmi peamised õppevaldkonnad on linna, sotsiaalmaastik ja geograafia, majandus geograafia ja poliitiline ökoloogia. Teema ulatus on selline, et see annab teile suure ... [+]

Inimgeograafia hõlmab mitmesuguseid teemasid - alates keskkonna ja maastiku muutustest kuni planetaarse urbaniseerumise ja majanduskriisini. Teema ulatus on selline, et see annab teile suurepärase teadusliku baasi, mida on lihtne kombineerida teiste akadeemiliste ainetega.

Inimgeograafia magistriõppe eesmärk on anda üliõpilastele:

teadmised inimgeograafia teooriate arengust ja nende seostest teiste sotsiaal- ja keskkonnateaduste teooriategaarusaamine sotsiaalsete, majanduslike, kultuuriliste ja keskkonnaalaste protsesside ruumilistest mõõtmetest ning nende tähtsusest heaolu ja elutingimuste jaoks erinevates geograafilistes kontekstidesoskused meetodites ja täiustatud vahendite kasutamine kohalike, piirkondlike, riiklike ja globaalsete arenguprotsesside keeruliste suhete analüüsimisekspädevus teostada poliitilisi, majanduslikke, sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid küsimusi käsitlevaid teadusuuringuid, analüüse ja täiustatud planeerimist üha keerulisemas maailmas... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See kaheaastane interdistsiplinaarse magistriõppe programm keskendub rahvusvahelisele arengule ja juhtimisele. Tunnustades arenguküsimuste keerukust, on programm tervitat ... [+]

LUMID on kaheaastane interdistsiplinaarne programm, mis keskendub rahvusvahelisele arengule ja juhtimisele. Arenguküsimuste komplekssuse tunnustamiseks tervitab programm õppejõude ja üliõpilasi erinevatest erialadest (sh sotsiaalteadused lisaks tehnika, loodusteadused, meditsiin ja humanitaarteadused).

Programm pakub üliõpilastele ainulaadset kombinatsiooni teoreetilistest teadmistest, rakendusuuringute meetoditest ja juhtimisvahenditest ning oskustest, mis on seotud erinevate praeguste arengualade ja väljakutsetega. Rahvusvahelise arengu uurimise ja praktika erinevad aspektid on integreeritud programmikursuste, praktikate, välitööde ja täiendavate algatuste kaudu, nagu arendustöötajate seminar ja vilistlaste võrgustik, mis annab LUMIDile eelise teiste sama valdkonna magistriprogrammide ees.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle rahvusvahelise magistriõppe programmi keskmes on pakkuda kriitilist lähenemist ajakirjanduse ja kommunikatsiooni kaasaegsetele sotsiaalsetele ja kultuurilistele küs ... [+]

Selle rahvusvahelise magistriõppe programmi keskmes on pakkuda kriitilist lähenemist ajakirjanduse ja kommunikatsiooni kaasaegsetele sotsiaalsetele ja kultuurilistele küsimustele. Meie eesmärgiks on laiendada arusaamist ülemaailmsetest meediumistrukumentidest ja -protsessidest tänapäeva elus. Me pakume kaasaegset osalust peamiste probleemide, teooriate ja probleemidega meedias, demokraatias ja kultuurilises kodakondsuses, meediavolituses, meediatööstuses ja tootmises, soolisest kuuluvusest, tervisest ja ühiskonnast, esindatusest ja populaarukultust, meediakanalitest, kultuurilisest mitmekesisusest ja kriitilistest loomadest uuringud. Kursused käsitlevad tänapäevaseid arutelusid teadmiste, võimu ja sotsiaalsete suhete üle riiklikes ja riikidevahelistes meediakeskkondades.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Lundis asuva Lähis-Ida uuringute keskuses kahe aasta pikkune rahvusvaheline interdistsiplinaarne magistriprogramm Lähis-Ida uuringutes pakub kõrgelt kvalifitseeritud üliõ ... [+]

Lundis asuva Lähis-Ida uuringute keskuses kahe aasta pikkune rahvusvaheline interdistsiplinaarne magistriprogramm Lähis-Ida uuringutes pakub kõrgelt kvalifitseeritud üliõpilastele võimalust õppida Lähis-Idast ja Põhja-Aafrikast (MENA). Lisaks pakub meie haridusprogramm võimalusi isiklikuks arenguks, andes meie õpilastele vajaliku koolituse ja toetuse, et olla edukad oma karjääri pärast Lund University lõpetamist.

Rootsi valitsus valis 2009. aastal CMES uurimisprogrammi „Lähis-Ida tänapäeva maailmas” raames Rootsi Teadusnõukogu strateegiliste uurimisvaldkondade raames. Sellest ajast alates on CMES kiiresti laienenud rahvusvaheliseks teadus-, haridus- ja avalikkuse keskuseks, mis keskendub Lähis-Idale ja Põhja-Aafrikale.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriprogramm pakub spetsialiseerumist ja laiust psühholoogia valdkonnas. Programmi eesmärk on anda teile magistrikraad kindlalt praeguste uuringute põhjal ja pakk ... [+]

Magistrikraadi programm psühholoogias koosneb kokku 120 kõrghariduse krediiti, sealhulgas magistritöö 30 krediiti. Programm pakub spetsialiseerumist ja laiust psühholoogia valdkonnas. Programmi eesmärk on anda teile magistrikraad kindlalt praeguste uuringute põhjal ja pakkuda laialdasi karjäärivõimalusi.

Programmi raames saate valida oma huvide kursused. Pange tähele, et programm ei anna litsentsi kliinilise psühholoogina.

Esimene poolaasta keskendub psühholoogia teoreetilistele ja praktilistele vahenditele. Õpilased saavad aluse psühholoogia ja kognitiivse teaduse filosoofiale, mis hõlmab nii praegusi valdkondi nagu kehastunud ja laiendatud tunnetus kui ka kestvaid küsimusi vaba tahte, teadvuse ja rahvamuusika rolli kohta. Õpilased osalevad päevarabades erinevate alamväljade tuntud teadlastega, saades praktilisi kogemusi osakonnas kasutatavate uurimismeetodite hulgast. Õpilased õpivad ka täiustatud meetodeid ja statistikat, sealhulgas Bayesi statistikat.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraad teeninduskorralduses ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektoritest, mõistes teenusetegevuste konkreetseid korralduslikke ja juhtimisvajadusi. ... [+]

Magistriõpe teenusjuhtimise valdkonnas on ainulaadne võimalus neile, kes otsivad kõrgtasemel juhtimisprogrammi, millel on tugev seos teadusuuringutega. Programm ühendab põhjalikult õppesektori valdkonna erialased teadmised, et mõista teenuste osutamise spetsiifilisi organisatsioonilisi ja juhtimisvajadusi. Teenuse haldamise magistriprogrammi rakendamisel valite ühe viiest erinevast spetsialiseerumisest: kultuuri ja loovuse juhtimine , jaemüük , tarneahela juhtimine , säästev teenuste haldamine või turism . Meil on segu kogu maailmast.

Programmi omadused:

Jaemüügi kiire areng, sealhulgas ülemaailmsed väljakutsed ja uued müügi viisid, nõuab rohkem kvalifitseeritud töötajaid. Te uurite ja analüüsite selliseid nähtusi ja olukordi nagu organisatsiooniteooria, kliendisuhted, jätkusuutlikkus ja kohaarendus. Te saate sügavamaid teadmisi jaemüügi, kaupluste planeerimise, ettevõtete sotsiaalse vastutuse, jätkusuutlikkuse, tarneahela juhtimise ja kliendisuhete haldamise kohta.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraad teeninduskorralduses ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektoritest, mõistes teenusetegevuste konkreetseid korralduslikke ja juhtimisvajadusi. ... [+]

Magistriprogramm teeninduse halduses on ainulaadne programm neile, kes soovivad uurida tööstusharu asjakohast teeninduse juhtimist ja juhtimist kõrgtasemel. Programm ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektorist, tipptasemel uurimiskeskkonda ja ajakohaseid professionaalseid rakendusi.

Teeninduse juhtimise magistriprogrammi taotlemisel valite ühe kolmest erinevast erialast: tarneahela juhtimine, jaemüük või turism. Meil on üliõpilaste segu kõikjalt maailmast.

Programmi omadused

Tarneahela juhtimise kiire areng, sealhulgas globaalsed väljakutsed ja tarneahela korraldamise uued viisid ja äritegevuse läbiviimine, nõuavad kvalifitseeritud personali. Te uurite ja analüüsite näiteid ja olukordi, nagu näiteks teenuste haldamine tarneahela juhtimise kontekstides, transport ja logistika juhtimine, muutuste juhtimine, teadusteooria, samuti kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed meetodid. See aitab teil arendada olulisi analüütilisi ja juhtimisoskusi, andes teile väärtuslikke kogemusi uuenduslike, strateegiliste ja jätkusuutlike globaalsete tarneahelate väljatöötamisel. Saate omandada teadmisi ja kogemusi tarneahela juhtimise eri valdkondadest ning töötada välja vahendid, mis võimaldavad teil luua innovaatilist ja jätkusuutlikku tarneahela juhtimist ettevõtetes, avalikus sektoris ja muudes organisatsioonides.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraad teeninduskorralduses ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektoritest, mõistes teenusetegevuste konkreetseid korralduslikke ja juhtimisvajadusi. ... [+]

Magistriõpe teenusjuhtimise valdkonnas on ainulaadne võimalus neile, kes otsivad kõrgtasemel juhtimisprogrammi, millel on tugev seos teadusuuringutega. Programm ühendab põhjalikult õppesektori valdkonna erialased teadmised, et mõista teenuste osutamise spetsiifilisi organisatsioonilisi ja juhtimisvajadusi. Teenuse haldamise magistriprogrammi rakendamisel valite ühe viiest erinevast spetsialiseerumisest: kultuuri ja loovuse juhtimine , jaemüük , tarneahela juhtimine , säästev teenuste haldamine või turism . Meil on segu kogu maailmast.

Programmi omadused

Turismitööstus on üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid. Nõudlikud inimesed, kes saavad arendada ja juhtida teenust, on suure nõudluse all. Turismi spetsialiseerumine on suunatud neile, kellel on karjääri ambitsioonid turismitööstuses koos kogu maailmaga oma töövaldkonnana. Turismi uuritakse multidistsiplinaarsest perspektiivist, mis ühendab juhtimise, turunduse, sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste elemente. Te saate sügavamaid teadmisi strateegilise juhtimise, väärtuste loomise ja projektijuhtimise kohta.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle interdistsiplinaarse sotsiaalteaduse programmi peamine eesmärk on parandada oma võimet kriitiliselt uurida, hinnata ja arutada valdkonna kõige olulisemaid teoreetil ... [+]

Sugu sotsiaalteaduste magister on interdistsiplinaarne sotsiaalteaduste magistriõppe programm, mille eesmärk on anda teile põhielemendid, mille kaudu praegused soolise võrdõiguslikkuse teooriad ja teadusuuringud dialoogis väljakujunenud akadeemiliste erialadega on aidanud arendada laiemaid sotsiaalseid protsesse. Programmi peamine eesmärk on parandada oma võimet kriitiliselt uurida, hinnata ja arutada valdkonna kõige olulisemaid teoreetilisi perspektiive ja uurimistulemusi. Nende oskustega sotsiaalteadustes ja soolanalüüsis suudate sõnastada ja analüüsida teooria ja praktika seost soo, klassi, rahvuse ja seksuaalsuse kohta.

Te arendate kriitilise mõtlemise oskusi seoses soolise sotsiaalse uurimistööga ja arendate teoreetilisi teadmisi oma suurest distsipliinist. Teid koolitatakse erinevate kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete sotsiaalteaduste meetoditega. Samuti saate üldisi oskusi, nagu probleemide lahendamine, meeskondades töötamine, kultuuriline mõistmine, iseseisvate aruannete koostamine ning kontseptuaalsed, analüütilised ja hindavad oskused. Teile antakse võimalus oma hariduse kujundamisel aktiivselt osaleda, kohandades oma õpinguid oma huvide ja karjääri eesmärkidega, eriti programmi teisel poolel.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraadiprogramm õigusteaduse sotsioloogias on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on tutvustada õpilastele õigusteaduse, õigusasutuste ja õigusliku käitum ... [+]

Magistrikraadiprogramm õigusteaduse sotsioloogias on interdistsiplinaarne programm, mille eesmärk on tutvustada õpilastele õigusteaduse, õigusasutuste ja õigusliku käitumise uurimist sotsiaalses kontekstis. See annab põhjaliku ülevaate õiguse sotsioloogiast koos võimalusega spetsialiseeruda sotsiaal-õiguslikele valdkondadele, nagu kriminaalõigus, kriminoloogia, õiguslikud kultuurid, inimõigused, jurist, juhtimine, õigus ja sugu, õigus ja globaliseerumine ning reguleerimine.

Programmi eesmärk on tõsta õpilaste teadmisi selle kohta, kuidas seadused ja õigusasutused töötavad riiklikul ja riikidevahelisel tasandil ning kuidas need mõjutavad tavakodanike igapäevaelu. Programm annab õpilastele oskusi, mida nad vajavad, et kriitiliselt uurida, analüüsida ja hinnata sotsiaal-õigusliku teooria ja praktika vastasmõju, uurida õiguslikke arenguid ja uurida rakendusprobleeme riiklikul, rahvusvahelisel ja globaalsel tasandil.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle ainulaadse disaini kaudu annab see programm õpilastele arusaamise strateegilisest suhtlusest ning tihedalt seotud organisatsioonidevahelise suhtlemise, avalike suhe ... [+]

Strateegiline kommunikatsioon on organisatsioonidevaheline formaalsete ja mitteametlike kommunikatsioonialgatuste interdistsiplinaarne uuring eesmärkide saavutamiseks ja jätkusuutliku ellujäämise tagamiseks. Ametialaste rollide osas on hiljutised arengud keskendunud operatiivteadmistest kõrgemale strateegilisele teadmistele. Spetsialistid vajavad põhjalikku arusaamist strateegilisest kommunikatsioonist ja selle rollist ühiskonnas. Selle programmi eesmärk on rahuldada uusi ja suurenenud nõudmisi. Oma ainulaadse disaini kaudu pakub ta õpilastele arusaamist strateegilisest kommunikatsioonist ja tihedalt seotud valdkondadest organisatsioonilise suhtlemise, avalike suhete, brändi kommunikatsiooni ja kriisikommunikatsiooni valdkonnas.... [-]

Rootsi Helsingborg
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See ainulaadne kombinatsioon poliitikateaduse, sotsiaaltöö, sotsioloogia ja majanduse perspektiividest pakub seda programmi väga palju teadmisi ja oskusi, mis on mõeldud ... [+]

Unikaalse perspektiivi kombineerimisel poliitikateadusest, sotsiaaltööst, sotsioloogiast ja majandusest pakub see programm laia valikut teadmisi ja oskusi, mis on mõeldud hoolekandeteenuste juhtimiseks ja haldamiseks. Kursused põhinevad võrdleval lähenemisel, rõhutades erinevusi ja sarnasusi riikide, haldustasandite ja poliitikavaldkondade vahel, sealhulgas Euroopa Liidu perspektiivi. Lisaks sellele, et meie õpetajad on oma erialavaldkonnas aktiivsed teadlased, on nad läbinud haridusalase koolituse ja kasutanud kaasaegseid õpetamis- ja hindamismeetodeid. Samuti tuuakse praktikud meie kursustesse ja külastame erinevaid hoolekandeteenuste tootmisega seotud asutusi.

Programmis omandatud teadmised ja oskused:... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See kaheaastane magistriõppeprogramm pakub teile võimalust õppida universumi kohta ja rakendada oma teadmisi füüsikast elavas ja kiiresti arenevas teaduse valdkonnas. ... [+]

See struktureeritud kaheaastane programm pakub teile võimalust õppida universumi kohta ja rakendada oma teadmisi füüsikast elavas ja kiiresti arenevas teaduse valdkonnas.

Esimene poolaasta kulutatakse tuumade astronoomia kursustele, sealhulgas tähe struktuur ja evolutsioon ja galaktika dünaamika. Teisel semestril hakkate töötama 60-ECTS kraadi projekti raames rahvusvaheliselt tunnustatud professorite järelevalve all ning see projekt kestab üle kolme semestri. Te võtate ka neli täiendavat kursust, mis laiendavad teie teadmisi kaasaegse astrofüüsika kõige põnevamatest valdkondadest, nagu eksoplanettid ja varajane universum.

Programmide moodulid / kursused

Kohustuslikud kursused: tähtede struktuur ja evolutsioon, dünaamiline astronoomia, statistilised vahendid astrofüüsikas, planeetide süsteemid, ekstragalaktiline astronoomia.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppe programm on multidistsiplinaarne ja pakub mitmekülgset haridust atmosfääriasjades, mida õpetavad valdkonna juhtivad teadlased. Te omandate teadmisi mitme ... [+]

Programm on multidistsiplinaarne ja pakub mitmekülgset haridust atmosfääriteadustes, mida õpetavad valdkonna juhtivad teadlased. See annab teile põhjaliku arusaama üldistest atmosfääriteadustest, biogeokeemilistest tsüklitest ja protsessidest maa-ökosüsteemi-atmosfääri koostoimetes. Te saate teadmisi mitmesugustest teemadest sellistes valdkondades nagu keskkonna füüsika, atmosfääri keemia, meteoroloogia, füüsiline geograafia ja ökoloogia. Samuti saate teada, kuidas kasutada täiustatud arvutuslikke ja laboripõhiseid meetodeid ning omandada kogemusi välismõõtmistes ja -operatsioonides.

Programmi eest vastutav konsortsiumi kuulub 14 erinevat Põhjamaadest pärit partner ülikoolist ja kavatsetakse valida mitmesuguseid kursusi, et kohandada oma profiili programmi sees. Õpilastel on võimalus taotleda stipendiumi reisi- ja elamiskulude katmiseks, kui osalete teiste Põhjamaade partnerülikoolide kursustel.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Sellel laiapõhjalisel magistriõppel on bioloogia, meditsiin, infotehnoloogia ja statistika ning nendest lähtuvad tihti bioloogilised andmed, mis on saadud genoomikasuurin ... [+]

Bioinformaatika on lai teema, kus bioloogia, meditsiin, infotehnoloogia ja statistika on omavahel seotud. Bioinformaatika aluseks on paljudel juhtudel biomeditsiiniliste andmete ulatuslik kogus genoomikatsetustest, struktuuribioloogiast ja teistest bioloogia ja meditsiini valdkondadest. Arvutusbioloogia hõlmab ka bioloogiliste süsteemide matemaatilist modelleerimist.

Programmi eripärad:

Kombinatsioon kõrgtehnoloogilistest uuringutest praeguste tehnikate koolitamisega ning uute tarkvaravahendite väljatöötamisega.Tihedad sidemed teadusuuringutega rahvusvahelises keskkonnas.Analüüsitakse ja kombineeritakse proteoomikat, genoomikat, transkriptoomikat ja muid andmeid, et saada bioloogilise probleemi globaalne mõistmine.Programmide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Loomade ökoloogia magistriõppes õpid, kuidas analüüsida ja mõista evolutsiooniprotsesse geenide, üksikisikute ja populatsioonide tasemel. Pakume suurepärast uurimiskeskko ... [+]

Loomaökoloogia magistriõppes õpid, kuidas analüüsida ja mõista evolutsioonilisi protsesse geenide, üksikisikute ja populatsioonide tasandil. Saate oskusi analüüsida ja mõista, kuidas evolutsioonilised ja ökoloogilised protsessid loomade välimust, füsioloogiat ja käitumist moodustavad. Samuti saate teada, kuidas analüüsida erinevate tunnuste kulusid ja eeliseid ning kuidas neid optimeerida, et luua reproduktiiv- ja ellujäämisstrateegiad. Pakume suurepärast uurimiskeskkonda, eriti sellistel teemadel nagu loomade migratsioon, molekulaarne ökoloogia, elulookirjeldused, haiguste resistentsus looduslikes populatsioonides ja peremees-parasiidi koostoimed. Te kasutate kaasaegseid väli- ja laborimeetodeid põhiuuringutes loomadele rakendatavate ökoloogiliste ja evolutsiooniliste probleemide uurimisel ning rakendatud konserveerimisega seotud uuringutes. Erilist rõhku pannakse lindudele kui mudelisüsteemidele.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppekava on spetsialiseerunud veeökosüsteemide ökoloogiale, sealhulgas nii magevee- kui ka meresüsteemidele, st Limnoloogia ja mereökoloogia valdkondadele. Rõ ... [+]

See magistriõppekava on spetsialiseerunud veeökosüsteemide ökoloogiale, sealhulgas nii magevee- kui ka meresüsteemidele, st Limnoloogia ja mereökoloogia valdkondadele. See annab ülevaate veekeskkonna ökosüsteemide struktuuri ja funktsiooni uusimatest teooriatest ja mudelitest ning nende seostest veekoguga, inimtekkeliste häirete mõjudega, juhtimisstrateegiatega ja taastamismeetoditega. Rõhutatakse ka praktikat laboratooriumi ja valdkonna metoodika alal.

Programmi eripärad:

Tihedas koostöös uurimisrühmadega viimaste teaduslike lähenemisviiside kohta nii põhi- kui rakendusteaduses.Kalanduse säästva majandamise suunised.Laboratoorne koolitus ja riskihindamine ökotoksikoloogilistes küsimustes veekeskkonnas.Restaureerimisprojektide kavandamine veekogude skaalal.Programmide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Konserveerimise bioloogia magistriõppes õpid, kuidas kasutada kaasaegset ökoloogiat ja geneetikat juhtimise ja restaureerimise ning bioloogilise mitmekesisuse kadumise uu ... [+]

Magistrikraad programmis Conservation Biology, saate õppida, kuidas kasutada tänapäeva ökoloogia ja geneetika haldamise ja restaureerimise, samuti bioloogilise mitmekesisuse kadumise uuring.

Programmi eripäraBioloogilise mitmekesisuse ja taastamise ökoloogia globaalsed ja piirkondlikud aspektid.Rahvastiku ökoloogia kui praktilise kaitse bioloogia vahend.Analüütilised meetodid kaitsebioloogias.Tihedad sidemed teadusuuringutega rahvusvahelises keskkonnas.Programmide moodulid / kursused

Kohustuslikud kursused: rahvastik ja ühenduse ökoloogia, looduskaitse bioloogia, bioloogiline seire / veemajandus ja magistriõppe projekt looduskaitse bioloogias.

Valikained: Evolutsiooniline loomade ökoloogia, bioloogiliste süsteemide modelleerimine, bioloogiliste andmete töötlemine ja analüüs ning taimede areng ja kohanemine.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Bioloogia üldprogramm annab teile võimaluse kujundada isiklik õppekava. Bioloogia valdkonnas valite umbes 50 kõrgtasemel kursust. Meil on suurepärased vahendid laboritöök ... [+]

Bioloogia üldprogramm annab teile võimaluse kujundada isiklik õppekava. Bioloogia valdkonnas valite umbes 50 kõrgtasemel kursust. Meil on suurepärased võimalused laboritööks ja välikatsete läbiviimiseks. Enamik kursusi on täistööajaga uuringud ja te võtate tavaliselt ainult ühe kursuse. Kursused on tavaliselt õpetamismahukad, loengud, seminarid, ekskursioonid ning teoreetilised ja praktilised harjutused. Oodatakse, et õpinguid, eneseteadmisi kaasatakse umbes 40 tundi nädalas. Tavaliselt võtate kaks kursust 15 krediiti semestri kohta ehk kokku 60 ainepunkti aastas.

Programmi eripäraLaia valikut kursusi, mis hõlmavad teemasid alates rakkude ja molekulaarbioloogiast kuni organismi bioloogia ja ökoloogiani.Tihedad sidemed teadusuuringutega rahvusvahelises keskkonnas.Ulatuslik kogemus inglise keele kursuste ja hästi arenenud üliõpilasvahetusprogrammide pakkumisel.Teoreetiliste analüüside integreerimine tugeva laboriteadmiste ja välitööga.Vabadus kujundada oma õppekava ja spetsialiseerumine.Programmide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Kui olete huvitatud bioloogilisest kasvust, evolutsioonist ja bioloogilisest mitmekesisusest, on see magistriprogramm teile. Te saate teadmisi ja arusaamu sellest, kuidas ... [+]

Taimed kasutavad keerukaid kasvu-, arengu-, transpordi- ja ainevahetussüsteeme, et tulla toime kahjulike keskkonnatingimustega, kuid neil on ka suutlikkus geneetiliselt kohaneda nii biootiliste kui ka abiootiliste teguritega. Nende tunnuste aluseks olevate mehhanismide mõistmine on kõigi bioloogiliste erialade jaoks ülioluline. See on teie teema, kui olete huvitatud taime bioloogiast, arengust ja bioloogilisest mitmekesisusest.

Te saate teadmisi ja arusaamu sellest, kuidas taimed organisatsiooni erinevatel tasanditel toimivad, alates molekulaarsest ökoloogilisele tasemele. Te saate teadmisi metoodikast, mida kasutatakse taimede bioloogilises töös ning füsioloogiliste, molekulaarsete ja rakkude bioloogiliste probleemide uurimisel. Saate teada mehhanismidest, mis on seotud uute taimeliikide arenguga ja teguritega, mis kontrollivad taimede mitmekesisust ja taimeliikide levikut. Te saate aru, kuidas paaritussüsteemid ja populatsioonistruktuur mõjutavad geenivoogu ja taimede geneetilist mitmekesisust. Te uurite, kuidas taimed teiste organismidega suhtlevad ja nende võimet kohaneda keskkonnamuutustega. Teile antakse teaduslikult põhjendatud perspektiivi taimede kaitsebioloogiasse ja saada praktilisi kogemusi ökoloogilise metoodika kohta. Ekskursioonid ja laboritööd on paljude kursuste integreeritud osad.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõpe hõlmab peaaegu kõiki geoloogia, mineraalide ja kivimite aspekte, jääma geoloogiat, seteid, kliimamuutusi ja elu arengut. On kaks eriala: aluspõhja geoloog ... [+]

Programm hõlmab peaaegu kõiki geoloogia aspekte, mineraalidest ja kivimitest kuni liustiku geoloogiasse, setetesse, kliimamuutustesse ja elu arengusse. Selle eesmärk on anda üliõpilastele laia valikut geoloogilisi teadmisi, kokkupuudet piirkondadega, mis on teadusuuringute tipptasemel, ning põhjaliku arusaamise kohta geoloogia praktilistest rakendustest.

On kaks spetsialiseerumist: aluspõhja geoloogia ja kvaternaargeoloogia . Esimesel aastal uuritakse tavaliselt kolme või nelja kursust mõlemas spetsialiseerumises koos valikainete kursusega. Teise aasta jooksul on kohustuslik magistrikraad (45 EAP).

Geoloogia osakonna üks paljudest vaatamisväärsustest on suur hulk ettevõttesiseseid uurimisvahendeid, mis täiendavad õpetamist. Kõik õpilased viivad oma loengud ja praktilised sessioonid hästi varustatud loengusaalidesse ja osakondade õppeasutustesse. Välitööd on praktilise töö oluline osa ja seal on ekskursioone ühe päeva ja ühe nädala vahel. Neid hoitakse erinevates kohtades ja need on programmi põhijooned. Viimasel aastal teostavad õpilased üldiselt projekte paljudes uurimislaborites. Arvutustehnika ja tööjaamade rajatised toetavad meie õpetamise ja uurimistöö paljusid aspekte. Õpilastel on juurdepääs kõikidele osakonna raamatukogu ressurssidele, mis sisaldavad elektroonilisi ajakirju.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See programm uurib paljude valkude molekulaarstruktuure ja funktsionaalseid mehhanisme. Valkude mõistmine on keskse tähtsusega meditsiiniliste ja biokeemiliste probleemid ... [+]

Valkude mõistmine on kesksel kohal nii meditsiiniliste kui ka biokeemiliste probleemide mõistmisel ja lahendamisel molekulaarsel tasandil. See programm uurib suure hulga valkude molekulaarstruktuure ja funktsionaalseid mehhanisme. Programmi lõpetajad õpivad valkude kloonimise, ekspressiooni ja puhastamise meetodeid ning mitmeid spetsiifilisi meetodeid valkude analüüsimiseks. Samuti saavad nad kasutada ja mõista esmaseid teaduslikke väljaandeid ning oskavad iseseisvalt eksperimente kavandada, läbi viia ja kriitiliselt hinnata.

Esimesel aastal õpivad õpilased biokeemia, proteiini keemia ja molekulaarse biofüüsika alal. Teisel aastal valivad nad eespool nimetatud valdkondades magistriõppeprojektid või -projektid, mida saab läbi viia ülikoolis või vastava uurimisprofiiliga ettevõttes.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppekava eesmärk on anda teile keskkonnaalaste rakenduste ruumianalüüsi teadmisi. See hõlmab uuringuid geograafiliste infosüsteemide (GIS), kaugseire ja füüsi ... [+]

Geomaatika hõlmab ruumilise viitega nähtuste omandamist, haldamist ja analüüsi. Ruumianalüüs leiab rakendusi paljudes valdkondades, nagu tervis, keskkond, linnaplaneerimine, geoloogia, arheoloogia ja agronoomia. Selle programmi eesmärk on anda teile teavet keskkonnaalaste rakenduste ruumianalüüsi kohta. See hõlmab uuringuid geograafiliste infosüsteemide (GIS), kaugseire ja füüsilise geograafia kohta. Maa kliima ja ökosüsteemide mõistmise mudelid ja teooriad on integreeritud teadmistega keskkonnateabe kogumiseks kaugseire abil, teabe säilitamine GIS-i taga olevates andmebaasides ja teooriates.

Programmide moodulid / kursused

Kursused ja ainepunktide arv: Programmi põhikursused on geograafilised infosüsteemid 1 (15), geograafilised infosüsteemid 2 (15), ruumianalüüs (7.5), interneti GIS (7.5), satelliidi kaugseire (15), algoritmid ja GIS (7.5), geograafilised andmebaasid (7.5). Õpilastele, kellel on selles valdkonnas juba tugev taust.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraad matemaatilises statistikas pakub mitmesuguseid tööriistu ja meetodeid juhuslike nähtuste käsitlemiseks nii teaduslikel kui ka tööstuslikel kontekstidel. Või ... [+]

Magistriõppe programm matemaatilises statistikas pakub laia valikut tööriistu ja meetodeid nii teaduslikes kui ka tööstuslikes kontekstides esinevate juhuslike nähtuste käsitlemiseks. Programmi raames saate spetsialiseeruda erinevatele valdkondadele erinevatel eesmärkidel. Sa õpid vähemalt 45 ainepunkti matemaatilises statistikas magistri tasemel ja kirjuta magistritöö 30 krediiti. Võite valida, kas võtta ülejäänud (maksimaalselt 45) krediiti näiteks matemaatikas või arvulises analüüsis. Võite valida ka kursusi teistes õppeainetes, nagu näiteks infotehnoloogia või, kui soovid karjääri konkreetses rakendusalal, kursused selles valdkonnas. Näited hõlmavad kursusi majanduse, molekulaarbioloogia ja bioinformaatika alal. Kui te kavatsete jätkata doktorikraadi, peaksite võtma kursusi, millel on suur teoreetiline sisu, samas kui te soovite karjääri väljaspool akadeemilist ringkonda, peaksite võtma kursusi, mis hõlmavad paljusid statistilisi mudeleid ja meetodeid.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Väga paindlik struktuur, mis võimaldab individuaalset kohanemist, mitmekesine õppekava, kõrge teoreetiline tase ja aktiivne uurimistöö keskkond, on mõned matemaatika magi ... [+]

Matemaatika magistriõppe eesmärgiks on anda üliõpilastele matemaatika alaseid teoreetilisi teadmisi koos praktiliste oskustega, et neid teadmisi rakendada nii matemaatiliste probleemide kui ka matemaatika rakenduste osas. Programmi üheks tugevaimaks omaduseks on väga paindlik struktuur, mis võimaldab individuaalset kohanemist, mitmekesine õppekava, kõrge teoreetiline tase ja aktiivne uurimistöö keskkond.

Magistriprogramm matemaatika erialadel on kaks: matemaatika ja numbriline analüüs .

Matemaatilise statistika eraldi magistriprogramm on saadaval MathematicalSciences keskuses. Kõikides matemaatilistes valdkondades - põhjalik ja rakenduslik matemaatika, numbriline analüüs ja matemaatiline statistika - on saadaval programmis.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Molekulaarbioloogia üldprogramm annab teile võimaluse kujundada oma haridus spetsialiseerumisega, mida eelistate. Valitud on palju erinevaid kursusi. ... [+]

Molekulaarbioloogia pakub vahendeid ja alusteadmisi, mis on üha olulisemad eluteaduse kõigis aspektides. See magistriõppe programm pakub kursusi, mis süvendavad ja laiendavad teie haridust tänapäeva molekulaarselt orienteeritud bioloogia ja sellega seotud teemadel. Molekulaarbioloogia üldprogramm annab teile võimaluse kujundada oma haridus spetsialiseerumisega, mida eelistate. Valitud on palju erinevaid kursusi. Teile antakse juhiseid selle kohta, kuidas koostada sobivat programmi, mis vastab kraadinõuetele ja annab teile asjakohase hariduse ja koolituse.

Programmi eripärad:

Laia valikut kursusi, mis on seotud raku- ja molekulaarbioloogia, biotehnoloogia ja meditsiini bioloogiagaTihedad seosed teadusuuringutega rahvusvahelises keskkonnasTeoreetilise analüüsi integreerimine tugeva treeninguga laborisVabadus luua oma õppekava ja spetsialiseerumineProgrammide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle programmi eesmärk on anda molekulaarbioloogia üliõpilastele kindel alus karjääri jaoks meditsiiniliselt seotud valdkondades. Need valdkonnad on mänginud ja mängivad ... [+]

Selle programmi eesmärk on anda molekulaarbioloogia üliõpilastele kindel alus karjääri jaoks meditsiiniliselt seotud valdkondades. Need valdkonnad on mänginud ja mängivad jätkuvalt olulist rolli farmaatsia- ja biotehnoloogilises arengus. Programmis käsitletakse ka kommertsrakendustega seotud teemasid, näiteks diagnostikavahendite arendamist ja kvaliteedikontrolli.

Programmi eripäraMitmed meditsiinilise bioloogiaga seotud kursused, sealhulgas farmakoloogia, immunoloogia, toksikoloogia ja neurobioloogia.Teooria ja laborite oskuste väljaõppe integreerimine.Ülevaade ravimi väljatöötamise protsessist, alates uuringust kuni kliinilise kasutamiseni.Suulise ja kirjaliku suhtluse ulatuslik väljaõpe annab tugeva aluse asjakohaste terminite ja väljendite kasutamiseks meditsiini bioloogias ja sellega seotud valdkondades.Pakutakse kooliväliseid tegevusi, näiteks seminare ja õppereise.Programmide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See programm pakub kaasaegses mikrobioloogias kõrgelt konkurentsivõimelist haridust. See annab laiapõhjalisi teadmisi ja üldiselt olulisi oskusi mikrobioloogias ja moleku ... [+]

Programm pakub väga konkurentsivõimelist haridust kaasaegses mikrobioloogias. See annab laialdase aluse teadmistele ja üldiselt olulistele oskustele mikrobioloogias ja molekulaarbioloogias. Programmi raames saate spetsialiseeruda veelgi vastavalt oma eelistustele, näiteks meditsiinilise mikrobioloogia, biotehnoloogia või raku või molekulaarse mikrobioloogia suhtes. Teadmised mikroobidest ja nende mitmekesisusest, füsioloogiast ja geneetikast ning kaasaegsed vahendid nende uurimiseks on olulised ja väga olulised molekulaarbioloogia, nakkushaiguste ja ökoloogia, samuti mikroobide uurimise töö või uurimistöö jaoks. toota puist- ja peentooteid, toitu ja ravimeid ning kasutada keskkonna biotehnoloogias.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppe programm ühendab fundamentaaluuringuid oma rakendustega ja ühendab geneetika, geenitehnoloogia, rakubioloogia, molekulaarbioloogia, biotehnoloogia ja bio ... [+]

See programm ühendab põhiuuringud selle rakendustega ja integreerib geneetika, geenitehnoloogia, rakubioloogia, molekulaarbioloogia, biotehnoloogia ja bioinformaatika. Kõigil nendel erialadel on molekulaarse geneetika ühine alus, mis on distsipliin, mis selgitab, kuidas geenides sisalduvat informatsiooni avaldatakse ja kuidas see võib tekitada organismi erinevaid tunnuseid. Rõhk on asetatud ka haiguste geneetilistele mehhanismidele, geneetilisele kaardistamisele, molekulaardeneetikale ja diagnostilistele meetoditele.

Programmi eripäraGeneetika, molekulaarbioloogia, molekulaarbioloogia ja meditsiini geneetika kursused.Kursused sisaldavad praktilist koolitust molekulaarbioloogia meetodites.Sisaldab koolitust innovatsiooniprotsessi, ettevõtluse ja molekulaarse biotehnoloogia kommertsialiseerimise kohta.Programmide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Programm pakub teadmisi, oskusi ja nägemust, mis on vajalik inseneri väljakutsete lahendamiseks tootearenduses, tootmisprotsessis ja tööstuslikus automatiseerimises, valm ... [+]

Programm pakub õpilastele teadmisi, oskusi ja nägemust, mis on vajalik tootearenduse, tootmisprotsessi ja tööstusautomaatika tehniliste väljakutsete lahendamiseks, valmistades neid ette võtma juhtpositsioone ülemaailmselt konkurentsivõimelistes tootmisharudes. Meie kursused, seminarid, töötoad ja projektid on spetsiaalselt mõeldud üliõpilasele ning ühendavad tugevad teoreetilised teadmised praktiliste oskustega. Pärast programmi saavad õpilased analüüsida, hinnata ja optimeerida toote realiseerimisega seotud keerulisi tootmisprotsesse ja tootmissüsteeme. Programm ühendab tootmise ja materjalitehnoloogia, keskendudes säästvale tootmisele, digitaliseeritud tootmisele, tootmise automatiseerimisele, ülemaailmsele tootmisele ja globaalsele turule. Programm pakub ka võimalust spetsialiseeruda valitud tootmisvaldkonnale ning omab tugevat rahvusvahelist orientatsiooni. See kasutab ära mitut riiki esindavate õpilaste rühma võimalusi, suurendades nende pädevust kultuuridevahelises ja globaalses juhtimises.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppe programm võimaldab teil omandada esimest külge teoreetilisi ja praktilisi oskusi komplekssetes küsimustes ja tehnilistes süsteemides keskkonnateaduste, f ... [+]

See programm võimaldab teil saada esimese käe teoreetilisi ja praktilisi oskusi keerulistes küsimustes ja tehnilistes süsteemides keskkonnateaduste, füüsilise geograafia ja kliimamuutuste valdkonnas. Saate põhjalikud teadmised keskkonna- ja kliimasüsteemidest, globaalsetest keskkonnaprobleemidest ja ülemaailmsest jalgrattasõidust, klimatoloogiast ja kliimamuutustest, ökosüsteemide analüüsist, biogeofüüsikast ja geomorfoloogiast.

Programmide moodulid / kursused

Kursused ja ainepunktide arv: kasvuhoonegaasid ja biokeemilised tsüklid (15), kliimamuutused ja selle mõju keskkonnale (15), ökosüsteemide modelleerimine (15), biosfääri-atmosfääri vastasmõjud (15), ülemaailmne ökosüsteemi dünaamika (15), magistrikraad doktoritöö (30), valikained (15).... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriprogramm bioloogilise füüsika ja arvutuslikus bioloogias ühendab kindla aluse kursustel teoreetilise ja matemaatilise füüsika kursused muudes valdkondades ant ... [+]

Miks peaks füüsik õppima bioloogiat? Tegelikult on neil juba mõnda aega. Paljud kuulsad füüsikud, nagu Richard Feynman, Wolfgang Pauli, Niels Bohr, Max Delbrück ja Erwin Schrödinger, olid vähe tuntud bioloogiliste probleemide vastu ning mõned tegid olulisi edusamme konkreetsetes valdkondades nagu molekulaarbioloogia.

Bioloogia muutub üha enam kvantitatiivseks teaduseks ja omab käepärast rida fundamentaalselt lahendamata probleeme, näiteks kuidas biomolekulid võtavad oma konkreetse kuju, kuidas nad rakkudes suhtlevad ja kuidas rakud jagunevad ja suhtlevad. Teoreetilise füüsika meetodid, muu hulgas statistilised meetodid, modelleerimine ja simulatsioon, võivad pakkuda tõhusat töövahendit paljude nende probleemide lahendamiseks.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriõppe üliõpilasega saate osa elujõulistest teadusringkondadest, kes on seotud eksperimentidega suurtes rahvusvahelistes uurimisasutustes ja kohapeal kaasaegsetes l ... [+]

Mis siis, kui teie uudishimu rahuldamine saaks teie tööks? Lundi Füüsikaosakonnas võite olla uudishimulik ja loominguline ning samal ajal teha oma karjääri jaoks strateegiline valik. Lundi õppeainete füüsikud, sealhulgas materjali väikseimad osad, elusrakkude ja elektroonika vaheline liides, puhtama keskkonna loomine ja vähi ravimine. Samal ajal rahuldavad nad oma uudishimu. Magistriõpilasena saad osa elavast teadusringkonnast, kes tegeleb eksperimentidega suuremates rahvusvahelistes uurimisasutustes ja kohapealsetes nüüdisaegsetes laborites. Samuti viiakse läbi tippteoreetilisi uuringuid.

Te alustate oma õpinguid, võttes mitmeid kursusi, millest mõned on üldised, mõned spetsialiseerunud. Programm lõpeb magistriprojektiga, mille jaoks veedate terve aasta uurimisrühmas või väljaspool ülikooli - Lundi piirkonna kõrgtehnoloogilises tööstuses on palju põnevaid võimalusi.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle magistriõppe programmi eesmärgiks on, et teist saaksite ümar materjaliteadlane, kes on võimeline rakendama materjaliteaduse põhimõtteid inseneri- ja / või teaduspro ... [+]

Materjalid moodustavad kõik meie ümber ja nende omadused on kriitilised iga süsteemi või seadme, kus neid kasutatakse, toimimiseks. Peaaegu iga moodsa ühiskonna aspekti puudutab tehnoloogia, mis on võimalik materjalide edasiliikumise abil. Mobiiltelefonid, valgusdioodid (LEDid), päikesepatareid, katalüsaatorid, optilised kiud ja arukate akende materjalid on kõik tänapäeva tehnoloogia, mis põhineb kohandatud materjalidel. Kuna materjali omadusi (mis määravad selle funktsiooni) määravad nii selle struktuur, koostisosad kui ka materjali kokkupaneku viisid, hõlmab materjalide uurimine palju erinevaid lähenemisviise. Materjaliteadus on oma olemuselt multidistsiplinaarne ja põhineb sageli nii teoreetilisel modelleerimisel kui ka eksperimentaalsel iseloomustamisel.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Nanoteaduse interdistsiplinaarne magistriprogramm kuulub ühe maailma juhtiva nanoteaduste uurimiskeskuse NanoLundi hulka. Saate suhelda tipptasemel teadusuuringutega kogu ... [+]

Nanomeetrilisel skaalal eristatakse selliseid erialasid nagu füüsika, keemia ja bioloogia vähem selgesti. Seega on nanotehnoloogial iseloomulik interdistsiplinaarsuse kõrge tase. Lund University Nanoscience programmil on oma teaduslik alus nanoskaala nähtuste füüsikalisel kirjeldamisel, kuid lisaks nanofüüsikale saate oma taustast ja huvidest lähtudes valida spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu nanoelektroonika, materjaliteadus või biofüüsika.

Programm kuulub ühe maailma juhtiva nanoteaduste uurimiskeskuse NanoLundi hulka. Saate suhelda tipptasemel teadusuuringutega kogu programmi kestel, alustades esimesest poolest ja valmistades ette magistriprojekti. Lisaks saab Lund University pakutavate kursuste rikkust ära uurida nanoteaduste valdkondadevahelist laadi.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Lund University osakeste füüsika osakond osaleb LHC-s kahes suurtes katsetes: ATLAS ja ALICE. Teile antakse võimalus jälgida nende kahe katse edenemist ja osaleda aktiivs ... [+]

Millised on aine põhikomponendid ja millised jõud neile mõjuvad? Osakeste füüsika on teema, mis käsitleb meie maailma peamisi põhimõtteid: vägesid ja koostisosi. See arusaam on kujundatud matemaatiliselt teooriatena (varem nimetatakse loodusseadusteks). Teema läbib eksperimentaalseid uuringuid ja teooriate ja mudelite arendamist. Täna on meie arusaama kirjeldatud standardmudeli teooriaga, millel on erakordne prognoosiv jõud, kuid mis on puudulik. Me uurime standardmudeli prognoose ja otsime täielikku arusaamist, st üle standardmudeli. Praktikas teostame uuringuid ülemaailmsetes eksperimentaalsetes koostöös. Praegu tehakse need katsed peamiselt LHC kollektoris CERNis.

Lund University füüsikaosakonnas osaleb osakeste füüsika osakond kahes peamises katses LHC-s: ATLAS ja ALICE. ATLAS-i eksperiment on pühendatud füüsika otsimisele peale standardmudeli, samas kui ALICE-katse eesmärk on vaadelda uut olekut, mida nimetatakse quark-gluon-plasmaks. Osakeste füüsika magistrantuuris antakse teile võimalus jälgida nende katsete edenemist ja osaleda aktiivselt andmete uurimisel, nagu on katsete käigus salvestatud. Õpilased peaksid olema valmis külastama välisriikide teaduskeskusi, näiteks CERNi, lühemaks ajaks.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriprogramm Photonics pakub haridust fotonika põhiküsimustes: inseneri, kommunikatsiooni, diagnostika ja komponentide tehnoloogiat. Saad põhjalikke teadmisi ja kogem ... [+]

Fotoonika on valguse tekitamise, juhtimise ja tuvastamise teadus ja tehnoloogia. Fotoonika on meie ühiskonnale üha olulisem, mida näitab 2009. ja 2014. aasta füüsika Nobeli preemia. Optiliste kiudude kommunikatsioon, mis tugineb optilistele kiududele koos mitme teise fotoonika seadmega, moodustab tänase infotehnoloogia selgroo. Valgust kiirgavad dioodid pakuvad homseks valgustuseks valgusküllaseid ja energiatõhusaid valguslampe. Meie programm pakub haridust fotoonika põhivaldkondades: inseneriteadus (valguse genereerimine ja manipuleerimine), kommunikatsioon (teabe edastamine optiliste ja mikrolainetehnikate abil), diagnostika (valguse kasutamine tööstuses, tervishoius jne) ja komponenttehnoloogia ( nanofotoonika, optoelektroonika, päikesepatareid jne). Meie programm pakub põhjalikku arusaamist optikast ja lasertehnoloogiast, optilise disaini praktilistest kogemustest, praktilistest kogemustest optikas ja laserlaborites ning põhjalikke teadmisi mõnede peamiste fotoonika rakenduste kohta (nt side või biofotoonika).... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selles magistriõppes saate valida väikseimate materjali koostisosade ja nende koostoimete vahel teoreetilise kõrgenergia füüsikaga, samuti tuuma- ja tahkisfüüsika matemaa ... [+]

Kas soovite mõista looduse sisemist tööd teoreetilisest vaatepunktist? Astronoomia ja teoreetilise füüsika osakonnas pakume koos Lundi füüsikaosakonnaga välismaal programmi, mis hõlmab teoreetilises ja matemaatilises füüsikas mitmesuguseid teemasid. Saate valida, kas uurida materjali väikseimaid koostisosi ja nende koostoimet teoreetilise kõrge energia füüsikaga, samuti tuuma- ja tahkefüüsika füüsikat. Igal juhul saad tugeva aluse teoreetilistele teadmistele, mis on vajalikud uute mudelite arendamiseks ja looduse toimimise paremaks mõistmiseks.

Magistriõppe üliõpilane, saate osa elujõulistest teadusringkondadest, kes tegelevad tipptasemel teoreetiliste uuringutega. Te alustate oma õpinguid, võttes mitmeid kursusi, millest mõned on üldised, mõned on rohkem spetsialiseerunud ja teil on palju vabadust oma õpinguid kohandada. Programm lõpeb magistriprojektiga ühes uurimisrühmas.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistrikraad teeninduskorralduses ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektoritest, mõistes teenusetegevuste konkreetseid korralduslikke ja juhtimisvajadusi. ... [+]

Magistrikraad teeninduse halduses on ainulaadne võimalus neile, kes otsivad kõrgtasemel juhtimisprogrammi, millel on tugev seos teadusuuringutega. Programm ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektoritest, mõistes teenindusürituste konkreetseid korralduslikke ja juhtimisvajadusi.

Kui taotlete magistriprogrammi teeninduse halduses, valite ühe viiest erinevast erialast: kultuuri- ja loovuse juhtimine, jaemüük, tarneahela juhtimine, jätkusuutliku teeninduse juhtimine või turism. Meil on üliõpilaste segu kõikjalt maailmast.

Programmi omadused

Kultuuriliste, loominguliste ja mittetulundussektori juhtide ja spetsialistide mitmekesisemad nõudmised tehniliste, majanduslike ja sotsiaalsete muutuste tõttu nõuavad kvalifitseeritud koolitust teenuste, ettevõtmiste ja organisatsioonide juhtimisel ja arendamisel. Saate põhjaliku arusaama loov-, kultuuri- ja mittetulundussektori konkreetsetest tingimustest ja tootmisprotsessidest. Te uurite ja analüüsite teooriaid ja juhtumiuuringuid valdkondadest, mis on seotud küsimustega, nagu juhtimine, juhtimine, korraldamine, ettevõtlus ja teenuste arendamine.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See programm annab teile kindla kriminoloogiliste nähtuste mõistmise kultuurilisest vaatenurgast. See võimaldab teil arendada kriitilist mõtlemist, analüütilisi oskusi ja ... [+]

Kultuurikriminoloogia magistrikraad toob kaasa magistrikraadi kultuuriskriminoloogias koos sotsioloogia või sotsiaalantropoloogiaga. Programm annab õpilastele kultuuri seisukohast kindla kriminoloogiliste nähtuste mõistmise. Programm võimaldab õpilastel arendada kriitilist mõtlemist, analüütilisi oskusi ja võimet läbi viia kultuurianalüüsi. Programm valmistab üliõpilasi ette antropoloogia või sotsioloogia doktoriõppeks, samuti arendab oma erialateadmisi kultuuri kriminoloogias ja arenenud professionaalses töös. Programm võimaldab õpilastel vabalt valida kursusi, praktikat või õpinguid välismaal vastavalt huvidele ja tulevastele vajadustele.

Programmis omandatakse õpilased:... [-]

Rootsi Lund
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Käesolev ühine magistriõppe programm rõhutab etnograafia ja kultuurianalüüsi kasutamist, mis aitab organisatsioone ja ettevõtteid ning kohalikke ja kogukondlikke osalejai ... [+]

Rakenduslik kultuurianalüüs on multidistsiplinaarne töö ja õppetöö valdkond, mida mõjutab tugevasti kultuuriteooria perspektiivid ja etnograafilised meetodid, mis pärinevad õppeainetest nagu antropoloogia, etnoloogia ja rahvaluule. Selles rõhutatakse ülikooliga koolitatud teadlaste ja ülikoolisüsteemist väljapool olevate osalejate koostöösuhete strateegiate õpetamist ja rakendamist.

Programmi eesmärk on arendada ja süvendada õpilaste teadmisi ja oskusi rakenduskultuuri analüüsi valdkonnas. Selles rõhutatakse etnograafia ja kultuurianalüüsi kasutamist, et aidata organisatsioonidel ja ettevõtetel ning kohalikel ja kogukondlikel osalejatel arendada oma teenuseid, tooteid ja avalikke teavitamisprogramme. See toimib samal ajal, et võimaldada neil osalejatel leida lahendusi probleemidele, mida nad võivad oma igapäevastes tegevustes käsitleda.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Arheoloogia magistriprogrammis õpetatakse teile, kuidas minevikku üles tõmmata ja dokumenteerida, kuidas artefakte säilitada, kuidas hooneid analüüsida ja kuidas oma tule ... [+]

See programm ühendab kõrged teaduslikud ja teoreetilised standardid koos intensiivse praktilise väljaõppega arheoloogia, kultuuripärandi ja museoloogia valdkonnas. Teid õpetatakse, kuidas minevikku üles tõmmata ja dokumenteerida, kuidas artefakte säilitada, kuidas hooneid analüüsida ja kuidas oma tulemusi ja uurimistulemusi levitada laiemale publikule.

Programmi eripäraProjektipõhine õpeUppåkra viikingiaegse paiga arheoloogiakoolLai valik kursusi, millel on otsene seos meie professorite praeguste uurimisprojektidega: hooned kui arheoloogia, digitaalne arheoloogia, mis keskendub GIS-ile ja virtuaalsele reaalsusele, ning arheoloogilised uuringud InimmaastikudProgrammide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See on interdistsiplinaarne magistriprogramm, millel on ainulaadne Euroopa perspektiiv. Meie tähelepanu keskmes on kultuur, identiteet, kommunikatsioon ja ajalugu koos te ... [+]

See on interdistsiplinaarne magistriprogramm, millel on ainulaadne perspektiiv Euroopale. Meie tähelepanu keskmes on kultuur, identiteet, kommunikatsioon ja ajalugu, kombineerituna teoreetilise keerukuse ja karjääripragmatismiga. Akadeemiliselt on programmil kasu Lund University üleeuroopaliste uuringute keskusest, mis on teaduspõhine võrgustik. Loenguid annavad kvalifitseeritud õppejõud, kellel on eeskujulikke teadus- ja õpetamisdokumente, samuti nii akadeemiliste ringkondade kui ka tööstuse külalisesinejad. Seega pakub meie programm tugevat teoreetilist alust Euroopa kultuuri, identiteedi ja poliitika uurimiseks. Lisaks arendab see õpilaste praktilisi oskusi projektijuhtimise kursuse ja praktika läbimise võimaluse kaudu.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppe programm annab teile võimaluse interdistsiplinaarse spetsialiseerumise jaoks. Eesmärk on valmistada teid ette teadusuuringuteks meedia ajaloo, filmiõping ... [+]

Programm pakub filmiõpinguid ja meedia ajaloo üliõpilastele võimalust interdistsiplinaarseks spetsialiseerumiseks. Valdkonna, filmi ja meedia ajaloo nimi rõhutab, et meedia paigutatakse ajaloolisse ja seega sotsiaalsesse, kultuurilisse ja poliitilisse konteksti. Meediamaastiku muutuste protsesse uuritakse ka majanduslikust, tehnilisest ja esteetilisest vaatenurgast. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette teadustööks ajakirjanduse, filmiõppe ning erinevate filmi- ja meediategevuste raames: kirjastused, ajakirjandus, meediaettevõtted, meediaarhiivid, meediaharidus ja kommunikatsioon. MA filmi ja meedia ajaloos on kaheaastane programm, mis sisaldab võimalust viia programm lõpule kahe semestri järel üheaastase magistrikraadiga.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle magistriõppe programmil on kolm eriala: kokkulepe ja kompositsioon, orel ja klaviatuur, vokaalmuusika ja koor. Meie eesmärgiks on arendada kõrgharidusega, haridusal ... [+]

Kapteni kiriku muusika programmil on kolm eriala: kokkulepe ja kompositsioon , orel ja klaviatuur , vokaalmuusika ja koor .

Programmi eesmärk on õpetada muusikuid, kellel on kõrged kunstilised, hariduslikud ja professionaalsed oskused. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilane omama arenenud teadmisi ja oskusi, et töötada professionaalse muusiku erinevate funktsioonide ja ülesannetega - kas solistina, loodud ansambli liikmena või kiriku muusikuna Rootsi kirikus või muudes nimiväärtustes. Samuti peab üliõpilane arendama oskusi, mis on vajalikud jätkuvateks või põhjalikeks uuringuteks, mis on suures osas autonoomsed. Lisaks peab üliõpilane programmi lõpuleviimisel omandama põhjalikud ettevõtlusoskused, mis suurendavad tema professionaalset mitmekülgsust pidevalt muutuvas kiriklikus ja kultuurielus.... [-]

Rootsi Malmö
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Master of Fine Arts on kaheaastane programm, mis pakub spetsialiseeritud kunstiõpetust individuaalse stuudio praktika ja kunstikursuste ning erinevate erialade kaudu. ... [+]

Master of Fine Arts on kaheaastane programm, mis pakub rohkem spetsialiseeritud kunstiõpet läbi individuaalse stuudio praktika ja kunsti- ja mitmesuguste sellega seotud erialade kursusi. Esimesel aastal alustavad üliõpilased oma täiustatud kunstiteost, erinevat tüüpi õpetajate juhitud seminaridega ja õppereisiga. Nii nagu bakalaureuseõppe programmis, valivad õpilased hulgaliselt tehnilisi ja teoreetilisi kursusi, millest paljud on õpetanud rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnikud. Akadeemia pakub ka erinevaid külaliste loenguid ja rahvusvahelisi koostööprojekte.

Teisel aastal keskenduvad üliõpilased oma kraadiprojektidele (60 ainepunkti), mis sisaldab essee kirjutamist (ligikaudu 10 lehekülge) oma kunstipraktikast ja näitab akadeemia galeriis personaalset näitust. Õpilasi, kes läbivad oma kraadiõppeprojekti, antakse magistrikraadiga. Malmö Kunstiakadeemi professorid toimivad magistriõppes eksamineerijatena ja välisaudiitor kutsutakse alati hindamises osalema.... [-]

Rootsi Malmö
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See magistriõppe programm pakub spetsialiseerumise võimalusi araabia / semüütilise keele, inglise, kreeka, kaasaegse kreeka, ladina, itaalia, rumeenia, rootsi / skandinaa ... [+]

Lund University pakub ainulaadset võimalust jätkata kõrgtasemelisi õpinguid magistriõppe tasemel keeltes ja keeleteaduses. Keele- ja kirjanduskeskuses saate juurdepääsu kõige kaasaegsematele teaduse ja hariduse jaoks mõeldud vahenditele.

Õppida koos mitmete eri erialade üliõpilastega, näiteks araabia / semüütilise keele, inglise, kreeka, kaasaegse kreeka, ladina, itaalia, rumeenia, rootsi / skandinaavia keele, hiina, jaapani, foneetika ja üldkeeleteaduse valdkonnas.

Kõik magistriõppes osalevad kõikides erialades kohustuslikud kursused, samal ajal süvendades oma teadmisi oma erialade kursustel. Seepärast ühendab programm laialdase ja tugeva aluse arenenud lingvistika valdkonnas oma eriala asjatundlikkusega.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Selle programmi eesmärk on tugevdada oma ajaloolisi teadmisi ja teoreetilist arusaamist kirjanduse, kultuuri ja kaasaegse meedia vahelistest suhetest. Te saate spetsialis ... [+]

Selle programmi eesmärk on tugevdada õpilaste ajaloolisi teadmisi ja teoreetilist arusaamist kirjanduse, kultuuri ja kaasaegse meedia vahelistest suhetest. Õpilased saavad valida inglise , prantsuse , üldkeele , saksa , vene , hispaania või jidiši kirjanduse või skandinaavia uuringute spetsialiseerumise vahel . On teoreetilisi kursusi, kus arutatakse üldist esteetilist ja kultuurilist teemat, samuti kursusi, mis on suunatud konkreetsetele kirjanduslikele žanritele, teemadele või ajaloolistele perioodidele. Kriitilist tähelepanu pööratakse ka paljudele vormidele, milles kirjandus siseneb meediasse ja avalikku areeni tänapäeva ühiskonnas. Lõpueksam on magistritöö vormis.

Programmi eripäraKursusi õpetavad eristada professorid, kellest paljud on rahvusvaheliselt tuntud.Üliõpilased kogu maailmast aitavad meie klassides stimuleerivat atmosfääri.Keelte ja kirjanduse keskus pakub programmi elavdava intellektuaalse ja sotsiaalse keskkonna.Programmide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See on hiljuti loodud humanitaarteaduste interdistsiplinaarse magistriõppe programm, millel on humanitaarteaduste profiil. Programm ühendab ajaloolised, filosoofilised, p ... [+]

See on äsja käivitatud magistriprogramm inimõiguste interdistsiplinaarses valdkonnas, millel on humanitaarteaduste profiil. Programm ühendab ajaloolisi, filosoofilisi, poliitilisi ja õiguslikke aspekte keerulise nähtuse kohta, mida inimõigused meie maailmas esindavad. Õppejõud kajastab magistriõppe akadeemilist laiust. Me oleme pühendunud seisukohale, et inimõigusi tuleb vaadelda ja uurida mitte ainult eetiliste põhimõtete või õigusliku ja poliitilise aluse kui ka demokraatliku ühiskonna infrastruktuuri osana. Õpilastel on võimalus oma õpingute osana praktikat täita. Programmi pakub Human Rights Studies osakond Ajalooosakonnas, kus asub ka ainus doktoriprogramm interdistsiplinaarsetes inimõiguste uuringutes Rootsis.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See ühine magistriõpe keskendub judaismi, islami ja kristluse kujunemisperioodidele, nende ühistele juurtele, varajasele suhtlemisele ja panusele Euroopa kultuuris. See v ... [+]

Euroopa religioossete juurtena on Lund University teoloogiate ja usuõpetuse keskuse pakutud kaheaastane Põhjamaade magistriõppe programm koostöös Århusi, Kopenhaageni ja Oslo ülikoolidega. Programm keskendub judaismi, islami ja kristluse kujunemisperioodidele, nende ühistele juurtele, varajasele suhtlemisele ja panusele Euroopa kultuuris. Programm valmistab õpilasi haridusalast ja sotsiaalset tööd mitut religioonilist ühiskonda või uurib kolme religiooni rolli Euroopa ajaloos ja ühiskonnas. Programmi kaudu omandavad õpilased üksikasjalikke teadmisi kolme religiooni moodustamisest ja nende omavahelisest suhtlemisest, samuti oskused, mis on olulised mis tahes ametikoha või õpingu jaoks, kus oluline on kolme religiooni roll. Programm on ainulaadne, keskendudes kõigi kolme religiooni kujunemisele võrdlevas perspektiivis.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Muusika Performance, Diplom Excellence programm koos spetsialiseerumise võimalusi koosseis ja tõlgendamine eesmärk on harida muusikatele, kellel on erakordselt kõrge kuns ... [+]

Magistriõppekava muusika, interpreteerimise diplomi eesmärk on õpetada muusikuid, kellel on erakordselt kõrge kunsti- ja professionaalsus. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilasel olema hästi arenenud teadmised ja oskused, et töötada erinevates vormides professionaalses töös - kas solistina, loodud ansambli liikmena või vabalt moodustatud rühmadena. Samuti peab üliõpilane arendama oma võimet iseseisva uuringu läbiviimiseks, mis puudutab avalike kontsertide ettevalmistamist ja kontsertprogrammide etendusi. Kvalifikatsiooni diplomi lõpueksamiks on regiooni professionaalse orkestri solistina esinemine.

Magistriõppekava muusika, kompositsiooni diplomi eesmärk on harida erakordselt kõrgelt kvalifitseeritud ülesannetele spetsialiseerunud kompositsiooniprogrammi kaudu erakordse kunstilise ja professionaalse oskusega heliloojaid. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilasel olema hästi arenenud teadmised ja oskused ning võime luua muusikat kõrgel kunstilisel tasemel. Üliõpilane peab omandama põhjalikud teadmised koosseisu kohta, et varieerida instrumentaalseid kombinatsioone, et töötada erinevates vormides professionaalses töös. Samuti peab üliõpilane arendama oma võimet iseseisvalt õppida. Kvalifikatsiooni diplomi lõpueksamiks on regiooni professionaalse orkestri heliloojana esitus.... [-]

Rootsi Malmö
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriprogramm muusikas on spetsialiseerunud kompositsioonile, kitarrile, klavessiinile, džässimpulsatsioonile, klaverile, salvestajale, sümfooniaorkestrile ning vokaal ... [+]

Magistriprogrammi Muusika on spetsialiseerumise Ladumine, Guitar, klavessiin, jazzmuusika, Piano, Recorder, sümfooniaorkester instrumendid ja Vocal Studies või Vocal ja Draama Studies.

Muusika programmi muusika eesmärk on õpetada muusikuid, kellel on kõrgetasemeline kunsti- ja ametialane võimekus. Programmi lõpuleviimisel peab üliõpilasel olema hästi arenenud teadmised ja oskused, et töötada erinevates vormides professionaalses töös - kas solistina, loodud ansambli liikmena või vabalt moodustatud rühmadena. Samuti peab üliõpilane arendama oma võimet iseseisvalt õppida. Lisaks peab üliõpilane pärast programmi lõppu omandama hästi arenenud ettevõtlusoskused, mis suurendavad tema professionaalset mitmekülgsust pidevalt muutuvas kultuurielus.... [-]

Rootsi Malmö
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

See Master 's programmi eesmärk on tugevdada õpilase s teoreetilised teadmised ja arusaam elulist tähtsust pilte ja muid visuaalseid väljendeid kommunikatsiooni ühiskonna ... [+]

Programmi ülevaade

See Master 's programmi eesmärk on tugevdada õpilase teoreetilisi teadmisi ja arusaamist, kuivõrd oluline on pilte ja muid visuaalseid väljendeid kommunikatsiooni ühiskonnas. Visuaalsusega on õppinud kriitiliselt ja intermedial perspektiivi, mis sisaldab elemente heli või muusika ning kus aspekte nagu võimsus, ajalugu, sotsiaalsed suhted, sugu ja rahvus on kesksel kohal. Programm on peamiselt ehitatud interdistsiplinaarse kombinatsioon Art History and Visual Studies, Film Studies, ja muusikateaduse. Lisaks rolli visuaalse kommunikatsiooni (ja mingil määral oma kuulmis tugevdused) analüüsitakse -in kunsti kui ka mass mediaalne vormid - kui tegemist kujundamisel oluliste küsimuste elu.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Programmi eesmärk on anda teile põhjalikud ja fundamentaalsed teadmised füüsikalise, teoreetilise keemia ja keemilise füüsika vallas. Õpilased arendavad arenenud laborato ... [+]

Programmi eesmärk on anda teile laialdasi ja põhilisi teadmisi füüsilise, teoreetilise keemia ja keemilise füüsika valdkonnas. Õpilased arendavad kõrgtehnoloogilisi oskusi, põhjapanevaid põhimehhanismide teoreetilisi arusaamu ja praktilisi rakendusi. Erilist rõhku pannakse katkematule arusaamale: aatomite ja molekulide kvantmehaanilisest kirjeldusest kuni keerukate supramolekulaarsete struktuurideni, samuti nende tööstuslikele ja bioloogilistele rakendustele.

Esimese aasta jooksul pakuvad kursused eespool nimetatud valdkondades teile sobivat alust tulevasteks uuringuteks nendes või nendega seotud õppeainetes. Teisel aastal saate suures osas mõjutada ja planeerida oma õpinguid mitme erineva võimalusega. Magistrikraadi projekt on kohustuslik, mis vastab vähemalt 30 EAP-le.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Programm pakub teile võimaluse omandada kõrgtasemel teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ja oskusi analüütilise, orgaanilise, metallorgaanilise ja koordinatsioonikemika va ... [+]

Programm pakub teile võimaluse omandada kõrgtasemel teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ja oskusi analüütilise, orgaanilise, metallorgaanilise ja koordinatsioonikemika valdkonnas. Kombineeritult kõrgemate kursuste ja magistrikraadi projekti või projektide kaudu antakse teile võimalus nimetatud valdkondades spetsialiseeruda. Magistrikraadi projekt peab vastama vähemalt 30 ECTS ainepunktile.

Uuringud põhinevad eelneval keemiaõpetusel ja võimaldavad teil arendada võimet rakendada iseseisvaid ideesid keemiateemadel või nende naabruses asuvates valdkondades.

Programmide moodulid / kursused

Kohustuslikud kursused: keemia kõrgema taseme kursused, mis hõlmavad vähemalt 30 ainepunkti, millest 15 ECTS peaks olema eespool nimetatud valdkondades ja magistrikraadi projekt, mis sisaldab vähemalt 30 ainepunkti.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

MSc sotsiaalse antropoloogia alal annab üliõpilastele tugevalt teadustööga seotud magistrikraadi. Programm ühendab sügavad teema teadmised laiendatud perspektiive ja side ... [+]

MSc sotsiaalse antropoloogia alal annab üliõpilastele tugevalt teadustööga seotud magistrikraadi. Programm ühendab sügavad teema teadmised laiendatud perspektiive ja sidemeid laiemale ühiskonnale. Sotsiaalse antropoloogia MSc rakendab sügavaid ja laiapõhjalisi perspektiive sotsiaalsete kogukondade ja kultuuri kui ühtse terviku mõistmiseks. Programm pakub spetsialiseerumist akadeemilisele lähenemisele, mis on doktoriõpinguid jätkavate üliõpilaste jaoks ülioluline, kuid millel on märkimisväärne väärtus kõrgtasemel töötamise eest poliitika või operatsiooni eest vastutava ametnikuna erinevates tasandites asuvates organisatsioonides ja tegevustes. Lisaks pakutakse üliõpilastele laiendatud teoreetilisi perspektiive, laiendatud teadmisi kvalitatiivse metoodika kohta, oskusi muutuvas tööelus kohanemiseks ja võime aidata kaasa ühiskonna ja tööelu arengule.... [-]

Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriprogramm sotsioloogias võimaldab teil arendada kriitilist mõtlemist, analüütilisi oskusi ja suutlikkust viia läbi ühiskondlikku analüüsi ning omandada erialaseid ... [+]

Sotsioloogia magistriõpe valmistab ette üliõpilasi doktoriõpinguteks sotsioloogias, samuti kõrgelt kvalifitseeritud professionaalsete tööde tegemiseks sotsioloogilistes uuringutes ja kogukonna planeerimisel. Programm võimaldab õpilastel märkimisväärse vabaduse valida kursusi huvide ja tulevaste vajaduste järgi. Programm võimaldab õpilastel kujundada kriitilist mõtlemist, analüütilisi oskusi ja suutlikkust läbi viia ühiskondlikku analüüsi ning omandada erialaseid teadmisi sotsioloogiast. Pärast programmi lõpetamist saavad üliõpilased magistrikraadi (120 ainepunkti), mis on spetsialiseerunud sotsioloogiale.

Programmis omandatakse õpilased:

Teadmised ja arusaam sotsioloogiast, sealhulgas nii laialdased teadmised valdkonnast kui ka teatavatest valdkonna erialateadmistest, samuti erialane ülevaade praegusest teadus- ja arendustegevusesterialased teadmised sotsioloogia uurimismeetoditestvõime kriitiliselt ja süstemaatiliselt integreerida teadmisi ning analüüsida, hinnata ja käsitleda keerulisi nähtusi, küsimusi ja olukordi isegi piiratud teabe korralvõime kriitiliselt, iseseisvalt ja loovalt uurimisküsimusi identifitseerida ja sõnastada ning kavandada ja sobivate meetodite abil teha ettemääratud ülesandeid etteantud aja jooksul ning seega aidata kaasa teadmiste kujunemisele ja oskusele seda tööd hinnataoskused, mis on vajalikud teadus- ja arendustegevuses osalemiseks või mõnes muus kvalifitseeritud töös osalemiseksProgrammide moodulid / kursused... [-]
Rootsi Lund
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lund University

Magistriprogramm teeninduse halduses on ainulaadne programm neile, kes soovivad uurida tööstusharu asjakohast teeninduse juhtimist ja juhtimist kõrgtasemel. Programm ühen ... [+]

Magistriprogramm teeninduse halduses on ainulaadne programm neile, kes soovivad uurida tööstusharu asjakohast teeninduse juhtimist ja juhtimist kõrgtasemel. Programm ühendab põhjalikke teadmisi teenindussektorist, tipptasemel uurimiskeskkonda ja ajakohaseid professionaalseid rakendusi.

Teeninduse juhtimise magistriprogrammi taotlemisel valite ühe kolmest erinevast erialast: tarneahela juhtimine, jaemüük või turism. Meil on üliõpilaste segu kõikjalt maailmast.

Programmi omadused

Suurendades keskendumist teenindusorganisatsioonide jätkusuutlikkusküsimustele ja püüdes säästvamaid äritavasid arendada, on vaja jätkusuutliku kompetentsusega spetsialiste. Te uurite, analüüsige ja arutage jätkusuutlikkuse küsimusi ja teooriaid, pöörates erilist tähelepanu teenuste ja teenindusorganisatsioonidele. Õpilased saavad aru säästva tarbimise teooriatest, säästvatest ärimudelitest ning keskkonnajuhtimisest ja -poliitikast, arendavad oskusi, mis on vajalikud teenindustegevuse keskkonnamõju hindamiseks, ning õpivad tuvastama, analüüsima, hindama ja edastama säästva arengu eri aspekte. teenustega ühiskondlikus kontekstis.... [-]

Rootsi Helsingborg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Lunds Universitet
Address
Paradisgatan 2
SE-223 50 Lund, Skåne maakond, Rootsi
Koduleht
Telefon
+46 46 222 00 00
Address
Campus Malmö
Malmö, Skåne maakond, Rootsi
Address
Campus Helsingborg Universitetsplatsen 2
SE-251 08 Helsingborg, Skåne maakond, Rootsi