Mälardalen University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Mälardalen University ( MDH ) asub tihedalt asustatud ja ekspansiivses piirkonnas Mälareni järve ääres umbes ühe tunni kaugusel Stockholmi ja Arlanda lennujaama rongiga. Enamik ülikooli üliõpilasi käivad kursustel ühel oma keskuses asuvast ülikoolilinnakust Eskilstuna ja Västerås.


MDH viib läbi suurepäraseid teadusuuringuid tulevaste energeetikate ja sisseehitatud süsteemide spetsialiseerumisest ning silmapaistvatest teadusuuringutest tervishoiu ja heaolu valdkonnas ning innovatsiooni ja tootearenduse tehnoloogiliste ja inseneriteaduste erialasid.

Haridusteaduste ja matemaatika, tööstuse ökonoomika ja juhtimise väljakujunenud uurimisvaldkondade esmane ülesanne koos tööeluõppega on anda esimese õppeaine ja teise tsükli tasemega õppeainete uurimisbaas.


MDH d iseloomustavad tihedad partnerlussuhted regioonis asuvate ettevõtete ja avaliku sektoriga, mis muudab meie ülikooli õpilastele atraktiivsemaks ja meie õpilased atraktiivsed tööturul. Umbes 80% meie õpilastest töötab ühe aasta jooksul pärast lõpetamist.


MDH on keskkonnaalaselt sertifitseeritud ja seab prioriteediks jätkusuutliku kogukonna arengu kõigis oma tegevustes.


Miks õppida siin?

  • Meie haridusest kasu toovad koostöös on kõrgkvaliteet ja tihedad kontaktid teadustööga õpilaste, üliõpilaste ja õpetajate vahel. Mälardalen University on tuntud meie koostöö eest ümbritseva ühiskonnaga ja teame, et meie õpilased on tööturul atraktiivsed. Enam kui 81% meie tudengitest on oma õppevaldkonnas tööle esimese aasta jooksul pärast nende lõpetamist. Kvaliteetse hariduse ja koostöö kaudu avaliku sektori, ettevõtete ja tööstusega valmistame teid tööeluks. Meie õppekavad on koostatud koostöös tööandjatega ja neid pidevalt hindavad - mis aitab meie programme ja kursusi sobitada professionaalse maailma nõudmistega. Paljud rahvusvahelised ettevõtted, näiteks ABBand Volvo, asuvad nii Eskilstuna kui ka Västeråsi lähedal ning meie õpilased sellest kasu saavad.

· Rahvusvaheline õhkkond tundub end Mälardalen University kodus, ja siin olemine on pigem rahvusvahelise kogukonna osaks kui konkreetses riigis. Mälardalen University on rahvusvaheline õhkkond, kus osalevad üliõpilased ja töötajad üle kogu maailma. Meil on ka partnerkõrgharidus ülikoolides neljakümnes riigis üle kogu maailma, kusjuures nii üliõpilastel kui ka töötajatel on suurepärased võimalused õppida mõnda neist teistest õppekohtadest.

· Väärtuslik toetus ja tegevused Ülikool pakub õppijatele palju õppetööd, muu hulgas õppetehnikate ja suhtlemise kursuste vormis. Programmi lõpus pakume ka karjäärinõustamist. Üliõpilasliit korraldab palju ühiskondlikke tegevusi ja pakub väärtuslikku tuge, eriti meie rahvusvahelistele üliõpilastele.

· Hea majutus Me aitame oma õpilastel leida elukoha kas Eskilstuna või Västerås. Semestrite ajal esmaspäevast reedeni pakume ka tasuta bussireisi linnade vahel nii õpilaste kui ka töötajate jaoks.

· Suurepärased rajatised teie käsutuses Rajatised on kaasaegsed ja erksad hooned, mis on ehitatud spetsiaalselt Ülikooli jaoks. Üliõpilastele on palju õppetükke ja kohtumispaiku, aga ka kena sisehoovid ja vaiksed õpperuumid. Arvutist on palju arvuteid, mida meie õpilased saavad kasutada, ja lisaks sellele, et saate kasutada traadita võrgu sülearvuteid.

· Kõrgekvaliteediline õpe, mis põhineb teadustööl, et meie haridus ja meie uurimus on tihedalt seotud, on meie jaoks muidugi küsimus. Meie õpilased saavad põhjaliku ülevaate uurimusmaailmast ja viimastest järeldustest.

· Haridus keskendudes tööalasele konkurentsivõimele Mälardalen University õpilasega on tööturul atraktiivne. Läbi kvaliteetse hariduse ja koostöö ümbritseva kogukonnaga valmistame teid tööeluks. Meie õppekavad on kavandatud koostöös tööandjatega ja neid pidevalt hindavad - mis aitab meie programme ja kursusi sobitada tööturu nõudmistega. Meie õpilased seisavad pidevas tihedas kontaktis oma eakaaslaste, õpetajate, teadlaste ja tulevaste tööandjatega ning paljudel meie haridusel on praktilised elemendid. See võib seisneda näiteks üliõpilastele, kes kirjutavad oma kraadiõppeprojektid koos ettevõtte või ülikooliga, kutsudes äri esindajaid külalisõppejõuna.

· Ülikooli tihedus üliõpilastel sageli hindab seda, et professoritega on lihtne suhelda ja et MDH is on mitteametlik õhkkond. Bakalaureuseõppe üliõpilased, doktorandid ja professorid kohtuvad sageli erinevate projektide kontekstis. Me hindame seda, kui õpilased osalevad aktiivselt nende hariduses, ja julgustame teid kasutama oma õppeaega kõige enam ära.

Asukohad

Eskilstuna

Mälardalens högskola

Address
Mälardalen University Västerås, Högskoleplan 1 Eskilstuna, Drottninggatan 12
Eskilstuna, Södermanlandi maakond, Rootsi
Telefon
+46 21 10 13 00