Loe ametlikku kirjeldust

Mälardalen University ( MDH ) asub tihedalt asustatud ja ekspansiivses piirkonnas Mälareni järve ääres umbes ühe tunni kaugusel Stockholmi ja Arlanda lennujaama rongiga. Enamik ülikooli üliõpilasi käivad kursustel ühel oma keskuses asuvast ülikoolilinnakust Eskilstuna ja Västerås.


MDH viib läbi suurepäraseid teadusuuringuid tulevaste energeetikate ja sisseehitatud süsteemide spetsialiseerumisest ning silmapaistvatest teadusuuringutest tervishoiu ja heaolu valdkonnas ning innovatsiooni ja tootearenduse tehnoloogiliste ja inseneriteaduste erialasid.

Haridusteaduste ja matemaatika, tööstuse ökonoomika ja juhtimise väljakujunenud uurimisvaldkondade esmane ülesanne koos tööeluõppega on anda esimese õppeaine ja teise tsükli tasemega õppeainete uurimisbaas.


MDH d iseloomustavad tihedad partnerlussuhted regioonis asuvate ettevõtete ja avaliku sektoriga, mis muudab meie ülikooli õpilastele atraktiivsemaks ja meie õpilased atraktiivsed tööturul. Umbes 80% meie õpilastest töötab ühe aasta jooksul pärast lõpetamist.


MDH on keskkonnaalaselt sertifitseeritud ja seab prioriteediks jätkusuutliku kogukonna arengu kõigis oma tegevustes.


Miks õppida siin?

  • Meie haridusest kasu toovad koostöös on kõrgkvaliteet ja tihedad kontaktid teadustööga õpilaste, üliõpilaste ja õpetajate vahel. Mälardalen University on tuntud meie koostöö eest ümbritseva ühiskonnaga ja teame, et meie õpilased on tööturul atraktiivsed. Enam kui 81% meie tudengitest on oma õppevaldkonnas tööle esimese aasta jooksul pärast nende lõpetamist. Kvaliteetse hariduse ja koostöö kaudu avaliku sektori, ettevõtete ja tööstusega valmistame teid tööeluks. Meie õppekavad on koostatud koostöös tööandjatega ja neid pidevalt hindavad - mis aitab meie programme ja kursusi sobitada professionaalse maailma nõudmistega. Paljud rahvusvahelised ettevõtted, näiteks ABBand Volvo, asuvad nii Eskilstuna kui ka Västeråsi lähedal ning meie õpilased sellest kasu saavad.

· Rahvusvaheline õhkkond tundub end Mälardalen University kodus, ja siin olemine on pigem rahvusvahelise kogukonna osaks kui konkreetses riigis. Mälardalen University on rahvusvaheline õhkkond, kus osalevad üliõpilased ja töötajad üle kogu maailma. Meil on ka partnerkõrgharidus ülikoolides neljakümnes riigis üle kogu maailma, kusjuures nii üliõpilastel kui ka töötajatel on suurepärased võimalused õppida mõnda neist teistest õppekohtadest.

· Väärtuslik toetus ja tegevused Ülikool pakub õppijatele palju õppetööd, muu hulgas õppetehnikate ja suhtlemise kursuste vormis. Programmi lõpus pakume ka karjäärinõustamist. Üliõpilasliit korraldab palju ühiskondlikke tegevusi ja pakub väärtuslikku tuge, eriti meie rahvusvahelistele üliõpilastele.

· Hea majutus Me aitame oma õpilastel leida elukoha kas Eskilstuna või Västerås. Semestrite ajal esmaspäevast reedeni pakume ka tasuta bussireisi linnade vahel nii õpilaste kui ka töötajate jaoks.

· Suurepärased rajatised teie käsutuses Rajatised on kaasaegsed ja erksad hooned, mis on ehitatud spetsiaalselt Ülikooli jaoks. Üliõpilastele on palju õppetükke ja kohtumispaiku, aga ka kena sisehoovid ja vaiksed õpperuumid. Arvutist on palju arvuteid, mida meie õpilased saavad kasutada, ja lisaks sellele, et saate kasutada traadita võrgu sülearvuteid.

· Kõrgekvaliteediline õpe, mis põhineb teadustööl, et meie haridus ja meie uurimus on tihedalt seotud, on meie jaoks muidugi küsimus. Meie õpilased saavad põhjaliku ülevaate uurimusmaailmast ja viimastest järeldustest.

· Haridus keskendudes tööalasele konkurentsivõimele Mälardalen University õpilasega on tööturul atraktiivne. Läbi kvaliteetse hariduse ja koostöö ümbritseva kogukonnaga valmistame teid tööeluks. Meie õppekavad on kavandatud koostöös tööandjatega ja neid pidevalt hindavad - mis aitab meie programme ja kursusi sobitada tööturu nõudmistega. Meie õpilased seisavad pidevas tihedas kontaktis oma eakaaslaste, õpetajate, teadlaste ja tulevaste tööandjatega ning paljudel meie haridusel on praktilised elemendid. See võib seisneda näiteks üliõpilastele, kes kirjutavad oma kraadiõppeprojektid koos ettevõtte või ülikooliga, kutsudes äri esindajaid külalisõppejõuna.

· Ülikooli tihedus üliõpilastel sageli hindab seda, et professoritega on lihtne suhelda ja et MDH is on mitteametlik õhkkond. Bakalaureuseõppe üliõpilased, doktorandid ja professorid kohtuvad sageli erinevate projektide kontekstis. Me hindame seda, kui õpilased osalevad aktiivselt nende hariduses, ja julgustame teid kasutama oma õppeaega kõige enam ära.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Mälardalen University

Finantskorraldus on hoolikalt kavandatud magistriprogramm, mis kuulub finantskorralduse populaarse haridusvaldkonna hulka. Keskendudes nii teoreetilistele kui ka kvantita ... [+]

Magistrikraad finantskorralduses annab teile matemaatika ja rahanduse arenenud kvalifikatsiooni, mis hõlmab finantsturgude portfellide juhtimise valdkonna erinevaid teemasid finantsturgude riskianalüüsiks. Lõpetanud, teil on nõudlus kõrgemate positsioonide rahvusvahelisel rahandusmaailm.

Programm

Finantskorraldus on hoolikalt kavandatud magistriprogramm, mis kuulub finantskorralduse populaarse haridusvaldkonna hulka. Keskendudes nii teoreetilistele kui ka kvantitatiivsetele arvutipõhistele finantsanalüüsi meetmetele, pakub programm matemaatika alal täiustatud alust, mis on suunatud finantsilistele tegelikele probleemidele.

Teadusuuringud on keskendunud finantsmatemaatika, finantskorralduse, finants- ja riskijuhtimise tarkvara, kindlustusmatemaatika, rakendusliku statistika, stohhastiliste protsesside ja simulatsiooni. Et valmistada teid kõrgemate positsioonide rahastamiseks, arenenud finantstarkvara ja programmeerimiskeeled kasutatakse süstemaatiliselt õpetamise protsessis. Teil on ka võimalus osaleda teadustegevuses.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Oleme veendunud, et tulevaste väljakutsetega toimetulemiseks on vaja ulatuslikku pädevust innovatsioonis ja disainis terviklikult. Rahvusvahelises innovatsiooni- ja disai ... [+]

Oleme veendunud, et tulevaste väljakutsetega toimetulemiseks on vaja ulatuslikku pädevust innovatsioonis ja disainis terviklikult. Rahvusvahelises innovatsiooni- ja disaini magistriprogrammis omandate teoreetilised teadmised ja praktilised oskused maailmaturul suhtlemiseks. Pärast õpinguid olete konkurentsivõimeliseks tööturul ja doktoriõppeks valmis.

Programm

Innovatsiooni ja disaini rahvusvaheline magistriprogramm on välja töötatud koostöös sidusrühmadega väljaspool akadeemilisi ringkondi ja selle eesmärk on luua selge seos tööturuga. Te omandate nii teoreetilisi kui ka praktilisi oskusi ning saate teavet innovatsioonijuhtimise, disainiprotsesside ja kommunikatsiooni kohta keerukates organisatsioonides. Õppekava sisaldab kvalitatiivseid uurimismeetodeid ja oskusi, kuidas koostöös partneritega väljaspool ülikooli interdistsiplinaarsetes projektides.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Programm annab teile laialdasi ja sügavaid matemaatilisi teadmisi matemaatika ja selle rakenduste kohta - teadmised, mis on tööturul nii atraktiivsed tööstus- ja avalikus ... [+]

Programm annab teile laiaulatuslikke ja asjakohaseid teadmisi matemaatika ja selle rakenduste kohta. Sellised teadmised on suure nõudlusega, sest homsed tehnoloogiad sõltuvad matemaatilistest meetoditest ja arvutustest. Programm annab teile teadmisi ja oskusi, mis on teile kasulikud uue tehnoloogia väljatöötamisel, jätkusuutliku ühiskonna rajamisel või oma edukate ettevõtete käitamisel.

Programm

Inseneri matemaatika magistriõppekava eesmärk on õpetada õpilastele matemaatilisi vahendeid homse tehnoloogia arendamiseks. Teil on laialdased ja asjakohased teadmised matemaatiliste rakenduste ja meetodite kohta, mis on kasulikud nii erasektori kui ka akadeemilise maailma teiste valdkondade hulgas. Sa õpetad matemaatilisi meetodeid rakenduste statistika, infotehnoloogia, infotehnoloogia, energeetika ja keskkonna inseneri, robootika ja automaatjuhtimise inseneri, samuti optimeerimine.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Umbes 99 protsenti kõigist tänapäeval asuvatest arvutidest on varjatud - neid leidub mobiiltelefonides, mängukonsoolides, digikaamerates, autodes, lennukites, meditsiinis ... [+]

Umbes 99 protsenti kõigist tänapäeval asuvatest arvutidest on varjatud - neid leidub mobiiltelefonides, mängukonsoolides, digikaamerates, autodes, lennukites, meditsiiniseadmetes, kodumasinate, robotites jms. Need süsteemid muutuvad üha intelligentsemaks, et vastata nende kasutajate konkreetsetele vajadustele. Pakume tippkvaliteedilist haridust arukate manussüsteemide, maailma tuntud ekspertide õpetajate, tööstuslike üliõpilasprojektide ja praktikakohtade, välismaal õppimiseks antavate stipendiumide ning topeltarsti võimaluste kohta tipptasemel teadustöö ülikoolidega.

Programm

Programm on tunnustatud riiklikult ja rahvusvaheliselt. 2009. aastal sai Teadusuuringute Sihtasutus riikliku toetuse suurepäraseks. Meie õpilased võitsid Rootsis parima manussüsteemide magistritöö Rootsis, teine ​​auhind robootika rahvuslikus meistrivõistlustel 2011. aastal ja Rootsi õpilastele 2011. aasta Rootsi auhinnatseremoonial kandideeriti üks õpilane, kes oli Rootsis vaid 6 õpilast.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Rahvusvahelise turunduse programm pakub mitte ainult teoreetilisi teadmisi rahvusvahelisest turustamisest ja ettevõtlusest, vaid aitab arendada oskusi, mis on vajalikud e ... [+]

Me elame globaliseerunud maailmas ja rahvusvahelise turundajatena, tekib probleeme, mis tulenevad organisatsioonide, riikide ja klientide mitmekesisusest. See programm annab teile alguse, võimaldades teil arendada oma oskusi ja teadmisi turunduse, strateegia ja kultuuri kohta ning uurimismeetodit.

Programm

Rahvusvahelise turunduse programm pakub mitte ainult teoreetilisi teadmisi rahvusvahelisest turustamisest ja ettevõtlusest, vaid aitab arendada oskusi, mis on vajalikud edukaks koostööks rahvusvaheliste kontsernide sees ja nende vahel. Samuti pakub see arusaama rahvusvahelise äri juhtimisest ja strateegiast, samuti erinevatest turundusviisidest.

Programmi eesmärk on suurendada oma teadmisi ja oskusi läbi lugeda, arutada, otsida teavet ja teha analüüse, samuti valmistada teid tööle rahvusvahelises keskkonnas. Lisaks lõpliku kirjaliku eksami sooritamisele hinnatakse teie oskusi ka seminaride ja mitmete projektide kaudu.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Tarkvara levik ja kasvav mõju ettevõtlusele ja meie igapäevaelule on olnud fenomenaalne. Tarkvaratehnoloogia tegeleb kvaliteetsete tarkvarasüsteemide kavandamise ja arend ... [+]

Tarkvara levik ja kasvav mõju ettevõtlusele ja meie igapäevaelule on olnud fenomenaalne. Tarkvaratehnoloogia tegeleb kvaliteetsete tarkvarasüsteemide kavandamise ja arendamisega - see on üha olulisem infotehnoloogia valdkond. Selles programmis saate omandada teadmised ja praktilised oskused tarkvaratehnika valdkonnas.

Programm

Selle programmi käigus omandate teoreetilisi teadmisi ja suurepäraseid oskusi inseneritarkvara tõhustussüsteemides, mis hõlmavad suutlikkust toime tulla nii arusaamise keerukusega kui ka nende väljatöötamisega. Te omandate teadmisi suurte ja keeruliste tarkvarasüsteemide analüüsimise, kavandamise ja rakendamise põhimõtetest. Õpilased, kes selle programmi edukalt lõpule viivad, suudavad näidata mõista tarkvara haldamise metoodikat ja tehnikaid ning rakendada neid mitmesugustes arengustsenaariumides. Saate kasutada ülemaailmset mitmekesisust ja töötada rahvusvahelistel meeskonnad. Tihe tööstuskoostöö, sealhulgas tööstuslikud külalislektorid ja koostööpartnerite tööst, nagu näiteks ABB, Ericsson või Volvo, seotud teoreetilised lahendused.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Tarkvara levik ja kasvav mõju ettevõtlusele ja meie igapäevaelule on olnud fenomenaalne. Tarkvaratehnoloogia tegeleb kvaliteetsete tarkvarasüsteemide kavandamise ja arend ... [+]

Tarkvara levik ja kasvav mõju ettevõtlusele ja meie igapäevaelule on olnud fenomenaalne. Tarkvaratehnoloogia tegeleb kvaliteetsete tarkvarasüsteemide kavandamise ja arendamisega - see on üha olulisem infotehnoloogia valdkond. Selles programmis saate omandada teadmised ja praktilised oskused tarkvaratehnika valdkonnas.

Programm

Selle programmi käigus omandate teoreetilisi teadmisi ja suurepäraseid oskusi inseneritarkvara tõhustussüsteemides, mis hõlmavad suutlikkust toime tulla nii arusaamise keerukusega kui ka nende väljatöötamisega. Te omandate teadmisi suurte ja keeruliste tarkvarasüsteemide analüüsimise, kavandamise ja rakendamise põhimõtetest. Õpilased, kes selle programmi edukalt lõpule viivad, suudavad näidata mõista tarkvara haldamise metoodikat ja tehnikaid ning rakendada neid mitmesugustes arengustsenaariumides. Saate kasutada ülemaailmset mitmekesisust ja töötada rahvusvahelistel meeskonnad. Tihe tööstuskoostöö, sealhulgas tööstuslikud külalislektorid ja koostööpartnerite tööst, nagu näiteks ABB, Ericsson või Volvo, seotud teoreetilised lahendused.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

See programm annab teile võimaluse teha muudatusi ja parandada oma teadmisi riiklikul ja rahvusvahelisel sotsiaaltööl. Magistriõppega seotud õpingud tähendavad võimalust ... [+]

See programm annab teile võimaluse teha muudatusi ja parandada oma teadmisi riiklikul ja rahvusvahelisel sotsiaaltööl. Magistriõppega seotud õpingud tähendavad võimalust süvendada oma teadmisi ja laiendada oma karjäärivõimalusi.

Programm

Sotsiaalne töö puudutab sotsiaalselt haavatavate inimeste elutingimusi, vajadusi ja kogemusi. Lähtepunktiks on püüda mõista ja seletada ühiskondlikke nähtusi ja probleeme üksikisiku, rühma ja ühiskonna tasandil ning luua võimalused muutusteks. Sotsiaalsete probleemide mõistmine tugineb süsteemide, võimsuse ja õiguste perspektiividele ning nende analüüs on tihti seostev. Te arendate praktilist arusaamist probleemide lahendamisest ja muutustest sotsiaalselt haavatavates olukordades inimestele.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Tööeluuuringute programm annab teile põhjaliku ja põhjaliku töö perspektiivi ning tutvustab praegusi perspektiive organisatsioonide ja juhtimise arendamisel. Te arendate ... [+]

Tööeluuuringute programm annab teile põhjaliku ja põhjaliku töö perspektiivi ning tutvustab praegusi perspektiive organisatsioonide ja juhtimise arendamisel. Te arendate teadmisi töökeskkonnast ja -tervishoiust ning tervisega seotud juhtimisest ja tervisega seotud jõupingutustest töökohal.

Programm

Programm annab teile arusaamise tööelu uuringute arengust ning väljakutsetega, millega see digiseerimise ja globaliseerumise ajal silmitsi seisab. Tööelu uuringud hõlmavad sotsiaalseid ja psühholoogilisi tööprotsesse ning tööelu tingimusi ja võimalusi aja jooksul - individuaalsest, töökohas, organisatsioonilisest ja ühiskondlikust perspektiivist. Programmi peamine tegur on töö tähtsus inimeste arengu, heaolu ja tervise nimel.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Säästvad energiasüsteemid on vajalikud energiavarustuse ja kliimamuutustega seotud probleemide lahendamiseks maailmas. Säästlike energiasüsteemide magistriprogramm pakub ... [+]

Säästvad energiasüsteemid on vajalikud energiavarustuse ja kliimamuutustega seotud probleemide lahendamiseks maailmas. Säästlike energiasüsteemide magistriprogramm pakub teile kaasaegseid teadmisi päikese, tuule ja biomassi kui energiaallikate kasutamise tehnoloogiate kohta. Tulevased tööandjad on peamiselt energiaettevõtetes, konsultatsioonifirmades ja avalikes organisatsioonides Rootsis või välismaal.

Programm

Selle programmi ulatusse kuulub ka auru ja gaasiturbiini protsesside abil toodetud energia ja soojuse tootmine energia muundamise teel. Lisaks saate teada erinevate energiasüsteemide jõudlusanalüüsi ja protsesside integreerimise kohta. Programm sisaldab ka energiasüsteemide optimeerimise, modelleerimise ja simuleerimise meetodeid.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Mälardalen University

Saate arusaamist tänapäeva tootmis- ja logistikasüsteemidega seotud võtmeküsimustest. Teile antakse analüütilisi ja arvutusvahendeid, nende kasutamist ja ulatust, mis või ... [+]

Saate arusaamist tänapäeva tootmis- ja logistikasüsteemidega seotud võtmeküsimustest. Teile antakse analüütilisi ja arvutusvahendeid, nende kasutamist ja ulatust, mis võimaldab teil edukalt ja konkurentsivõimeliste süsteemide arendamist juhtida.

Programm

Selles programmis omandate oskused kaasaegsetes tootmis- ja logistikasüsteemides ning saate analüüsida, hinnata ja optimeerida lahendusi. Programm hõlmab projekte koos tööstuse ja ühiskonnaga. See programm pakub kaheaastast õppekava, mis sisaldab kokku 120 ainepunkti. Tootmise ja logistika juhtimise magistrikraad pakub teile ka arenenud baasi tootmise ja logistika kavandamisel ja optimeerimisel, kaasa arvatud simulatsioonitarkvara kasutamine.... [-]

Rootsi Eskilstuna
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

The story about MDH

Study at Mälardalen University

Mälardalens högskola
Address
Mälardalen University Västerås, Högskoleplan 1 Eskilstuna, Drottninggatan 12
Eskilstuna, Södermanland County, Rootsi
Koduleht
Telefon
+46 21 10 13 00