Örebro University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Örebro University on noor, kaasaegne ja kiiresti kasvav ülikool, millel on ambitsioonikas tulevikuplaan. Meie tudengid ja teadlased on elavaks tõendiks meie eesmärgist luua atraktiivne koht nii tööks kui ka õppimiseks.

Main Campus - ORU

Meie visioon - julgus üle vaadata ja võime areneda - on meie igapäevase töö alus. Meie magistrandid on pärit kogu maailmast ja saavad kasu tihedast kontaktist teiste õpilaste, õpetajate, teadlaste ja professoritega - meie klassi suurus ei ole kunagi suurem kui 30 õpilast.

Pakume kvaliteetseid rahvusvahelisi magistriprogramme erinevatel erialadel: ühiskonnaõpetus, kommunikatsioon, statistika, informaatika, keemia, robootika, meditsiin, füsioloogia ja majandus.

Meil on kaks ülikoolilinnakut - peamine ülikoolilinnak ja meie spetsialiseeritud meditsiinilinnak.
Mõlemad on hästi ühendatud Örebro kesklinnaga, samuti on nad looduslähedased.

Örebros on ka üks laialdasemaid spordi- ja üritustevalikuid, mis on saadaval igas Rootsi linnas ning asub kadestamisväärselt - Stockholmi, Göteborgi ja isegi Oslosse pääseb otse Örebrost.

Meil on rida osakondi, mis on loodud selleks, et aidata Y OU alates huvide registreerimisest kuni registreerumiseni õppesse. Võimaliku üliõpilasena saab Y OU taotlusprotsessist otsest abi; Pärast vastuvõtmist pakume spetsiaalset tuge majutuse, viisapäringute ja muuga. Kui y OU saabub Örebrosse, tervitab y OU meie õpilastoe meeskond, kes korraldab uute saabujate jaoks põhjaliku tutvustusprogrammi.

Kui y OU soovivad õppida kvaliteetset magistriprogrammi ja kogeda parimat, mida Rootsil pakkuda on, Örebro University oma esimeseks valikuks.

Asukohad

Örebro

Örebro universitet

Address
Örebro University

SE-701 82 Örebro, Örebro maakond, Rootsi
Telefon
+46 19 30 30 00