Stockholm School of Economics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Unikaalne ärikool

Stockholm School of Economics (SSE) on Põhjamaade juhtiv ärikool ainulaadse ettevõtlusvõrgustikuga, erafinantseeringutega ja vähese sõltuvusega valitsuse toetusest. Rohkem kui sajandit on SSE haritud andekas naised ja mehed juhtivate positsioonide jaoks äriringkondades ja avalikus sektoris.
SSE pakub bakalaureuse- ja magistriprogramme koos kõrgelt hinnatud Ph.D., MBA ja Executive Education programmidega. Erinevatel tasanditel on programme registreeritud umbes 2000 üliõpilast.

Koostöö äriringkonnaga

SSE asutati 1909. aastal ärimaailma algatusel ja on arenenud tihedas dialoogis tööstuse ja ühiskonnaga. Kuna globaliseerumine kiireneb ja tekivad uued väljakutsed, on tihedad suhted ärijuhtide, poliitikute, poliitikute ja ekspertidega suurepärase teadustöö aluseks. Rootsi äriringkond ja kool on säilitanud tihedad sidemed. Täna on SSE-l üle 100 ettevõtte partneri.

Rahvusvahelised võrgustikud

SSE on saavutanud tipptaseme maine nii Rootsis kui kogu maailmas. Kool teeb koostööd mitmete juhtivate kõrgkoolidega kogu maailmas. 1999. aastal sai SSE Rootsis esimeseks ärikooliks, et saada maailma juhtiv rahvusvaheline akrediteerimine ärikoolis EQUIS ja on akrediteeringut säilitanud. See kinnitab, et kõik SSE põhitegevused, õpetamine ja teadustöö on kõrgeimate rahvusvaheliste standarditega. Lisaks on SSE ainus Rootsi CEMSi liige (Global Management Alliance in Management Education) ja PIM (partnerlus rahvusvahelises juhtimises).
SSE on ka ainus Põhjamaade esindaja ICEDRis (rahvusvaheline juhtivusuuringute arenduskonsortsium), mis koosneb 25 peamisest ärikoolist (Harvardi ülikool, MIT, Wharton jt) ja 40 juhtivaid ettevõtteid (ABB, Deutsche Bank , Unilever, Ericsson väidavad mõnda) maailmas.

Executive Education SSE

IFSE Executive Education SSE on SSE tütarettevõte, mis pakub erasektori ettevõtetele ja avaliku halduse võtmeisikutele avatud registreerimis- ja kohandatud programme. IFL Executive Education SSE pakub kõrgeima kvaliteediga arendusprogramme, mille eesmärk on suurendada ettevõtete, organisatsioonide ja üksikisikute konkurentsivõimet.

Asukohad

Stockholm

Address
Stockholm School of Economics
Sveavägen 65

Stockholm, Stockholmi maakond, Rootsi
Telefon
+46-8-736 90 00

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited