Loe ametlikku kirjeldust

EFMD Equis Accredited

Unikaalne ärikool

Stockholm School of Economics (SSE) on Põhjamaade juhtiv ärikool ainulaadse ettevõtlusvõrgustikuga, erafinantseeringutega ja vähese sõltuvusega valitsuse toetusest. Rohkem kui sajandit on SSE haritud andekas naised ja mehed juhtivate positsioonide jaoks äriringkondades ja avalikus sektoris.
SSE pakub bakalaureuse- ja magistriprogramme koos kõrgelt hinnatud Ph.D., MBA ja Executive Education programmidega. Erinevatel tasanditel on programme registreeritud umbes 2000 üliõpilast.

Koostöö äriringkonnaga

SSE asutati 1909. aastal ärimaailma algatusel ja on arenenud tihedas dialoogis tööstuse ja ühiskonnaga. Kuna globaliseerumine kiireneb ja tekivad uued väljakutsed, on tihedad suhted ärijuhtide, poliitikute, poliitikute ja ekspertidega suurepärase teadustöö aluseks. Rootsi äriringkond ja kool on säilitanud tihedad sidemed. Täna on SSE-l üle 100 ettevõtte partneri.

Rahvusvahelised võrgustikud

SSE on saavutanud tipptaseme maine nii Rootsis kui kogu maailmas. Kool teeb koostööd mitmete juhtivate kõrgkoolidega kogu maailmas. 1999. aastal sai SSE Rootsis esimeseks ärikooliks, et saada maailma juhtiv rahvusvaheline akrediteerimine ärikoolis EQUIS ja on akrediteeringut säilitanud. See kinnitab, et kõik SSE põhitegevused, õpetamine ja teadustöö on kõrgeimate rahvusvaheliste standarditega. Lisaks on SSE ainus Rootsi CEMSi liige (Global Management Alliance in Management Education) ja PIM (partnerlus rahvusvahelises juhtimises).
SSE on ka ainus Põhjamaade esindaja ICEDRis (rahvusvaheline juhtivusuuringute arenduskonsortsium), mis koosneb 25 peamisest ärikoolist (Harvardi ülikool, MIT, Wharton jt) ja 40 juhtivaid ettevõtteid (ABB, Deutsche Bank , Unilever, Ericsson väidavad mõnda) maailmas.

Executive Education SSE

IFSE Executive Education SSE on SSE tütarettevõte, mis pakub erasektori ettevõtetele ja avaliku halduse võtmeisikutele avatud registreerimis- ja kohandatud programme. IFL Executive Education SSE pakub kõrgeima kvaliteediga arendusprogramme, mille eesmärk on suurendada ettevõtete, organisatsioonide ja üksikisikute konkurentsivõimet.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Stockholm School of Economics

Raamatupidamise, hindamise ja finantsjuhtimise magistrikraad eesmärk on valmistada õpilasi ette sellistesse karjääridesse nagu finantsanalüütik, äriinspektor, finantsjuht ... [+]

Selle programmi lõpetajaks on teil sügav arusaam sellest, kuidas rahalisi ja mittefinantskontrolle saab integreerida ja kasutada rahvusvaheliste ettevõtete juhtimiseks, kui suured ettevõtted esitavad välistele aktsionäridele ja sidusrühmadele aru ja kuidas nad hindavad finants- ja ettevõtete finantstegevuse tulemuslikkus.

Peamised teemad hõlmavad finantsaruandluse põhimõtteid, ärijuhtimist, kapitali eelarvestamist, finantsanalüüsi ja ettevõtete väärtustamist. Kõigis neist kursustest võtab SSE analüütilist ja rahvusvahelist perspektiivi. Näiteks finantsaruandluse tuumikursustel ei tee SSE Rootsi üldtunnustatud raamatupidamispõhimõtet, vaid pigem keskendub põhilistele põhimõtetele ja põhimõtetele, mis jäävad enamiku rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite (nt IFRS-ide). Sellest tulenevalt jäävad programmis olevad teadmised endiselt väärtuslikeks, kui muutuvad konkreetsed finantsnõuded. SSE näeb raamatupidamist keelt, mida peate mõistma ettevõtte korporatsiooni nõuetekohaseks analüüsimiseks ja mõistmiseks.... [-]

Rootsi Stockholm
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stockholm School of Economics

Tänapäeva ärikeskkonda iseloomustavad pidevad ja kiire muutused. Organisatsioonid, olenemata vanusest, suurusest või tööstusest, peavad määratlema ja tegema uusi väärtust ... [+]

Magistrikraad äri- ja juhtimiskavas arendab juhtimisalaseid teadmisi ja oskusi, mida tänapäeva organisatsioonides silma paista panna. Programm valmistab teid asjatundlikult tegutseda ja otsuseid teha väga ebakindel ja keerulistes keskkondades.

Need kontekstides on vaja innovatiivseid turunduskampaaniad, uute toodete arendamise protsesse, ümberkujundamise projekte, dünaamiline strateegiad ja organisatsioonid. Need on olulised vahendid nii vastse ettevõtlikku ettevõtmisteks ja loodud ettevõtted, mis püüab säilitada oma serv pideva uuendamise.

Tuum õppekava Programm põhineb akadeemiliste erialade juhtimine ja turustamine. Need distsipliinid pakkuda olulisi abivahendeid järgmise põlvkonna juhid, kellel on vaja kombineerida loovust ja innovaatilist mõtlemist koos turuanalüüsi ja kommunikatsiooni strateegiate, juhtida projekte ja sõita muutus piires ja organisatsioonid, ja integreerida eri valdkondade teadmisi ja sotsiaalseid võrgustikke.... [-]

Rootsi Stockholm
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stockholm School of Economics

Juhid, teevad koostööd, inspireerivad ja inspireerivad. Korraldage globaalsetes organisatsioonides juhtimise, innovatsiooni ja strateegiaga seotud väljakutseid põhjalikum ... [+]

Kas sulle meeldib uute inimeste ja kultuuridega kohtumine, juhtiv ja koostööl, inspireeriv ja inspireeritud andekatest erineva taustaga spetsialistidest? Tere tulemast rahvusvahelisse äri!

Magistrikraad Rahvusvahelise äri pakub teile vahendeid juhtida väljakutseid juhtimise ja strateegia ülemaailmsete organisatsioonidega. Programm ühendab täiustatud analüütilise koolituse koos aktiivse õppimisega reaalsetes projektides koos SSE ja CEMSi partneritega. Rahvusvahelise äri magistriõppesse kandideerimisel kandideerijad on eelnevalt CEMSi MIM-i heaks kiidetud.

Töötate kõrgel tasemel teemadega, mis on suunatud ülemaailmsete organisatsioonide käitamisele ja arendamisele. SSE kasutab strateegiat ja turundustööriistu, et asetada ettevõte konteksti ja uurida, kuidas ettevõtted mõjutavad nende konkurentsikeskkonda. Samuti õpiksite, kuidas ettevõtted kasvavad ja õnnestuvad seestpoolt, innovatsioonide ja juhtimistavade kaudu, mis loovad töökvaliteedi. Lõppkokkuvõttes õpid, kuidas neid parandada ja mida nad teevad.... [-]

Rootsi Stockholm
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stockholm School of Economics

Kaheaastase magistrikraadi ökonoomika (120 ECTS ainepunkti) abil saate lahendada keerukaid majandusprobleeme ja suurepäraseid vahendeid avaliku ja erasektori karjääri jät ... [+]

Kaheaastane magistrikraad programmiga Economics (120 ECTS ainepunkti) varustab teid raskete majandusprobleemidega tegelemisega ning annab teile suurepäraseid töövahendeid nii avalikus kui ka erasektoris.

Programm keskendub probleemide lahendamise oskustele, mida saab rakendada mitmesugustes olukordades ja pakub oma karjäärile hindamatu alustamist. Kasutades kaasaegseid majandusanalüüse ja kvantitatiivseid empiirilisi meetodeid, pakub programm teile vahendeid keeruliste reaalmaailma probleemide analüüsimiseks avaliku poliitika kujundamisel, samuti erasektori ettevõtetes ja rahvusvahelistes organisatsioonides.

Kaks spetsialiseerumist pakutakse:

Rakenduslik majandusanalüüs.Rahvusvaheline majandus.... [-]
Rootsi Stockholm
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Stockholm School of Economics

MSc in Finance ühendab ranged teaduspõhised õppeprogrammid, mis hõlmavad ulatuslikke reaalmaailma rakendusi ja oskuste arendamist. ... [+]

Programmi õpetavad kogenud õppejõud, kellel on suurepärased teadmised finantsteemade kohta. Kaasatud teemad hõlmavad kaasaegseid kapitaliturge, hindamist (sealhulgas valikuid), püsitulu ja kapitalistruktuuri. Valikained hõlmavad väärtuse investeerimist, restruktureerimist, ühinemist ja omandamist, erakapitali ja rahvusvahelisi rahalisi vahendeid.

Magistrikraad on olnud üks populaarsemaid magistriprogramme Euroopas tänu suurepärasele õpikeskkonnale ja suurepärasele karjäärivõimalustele, mis pakutakse pärast lõpetamist. Finantseerijad lõpetavad investeerimispanganduse, ettevõtete finantseerimise, erakapitali investeerimisfondide, investeeringute juhtimise, konsulteerimise ja mittefinantsteenuseid pakkuvate positsioonide karjääri. Stockholmi ja Londoni suured finantsettevõtted külastavad regulaarselt ülikooli ja palkavad paljusid meie lõpetajatest.... [-]

Rootsi Stockholm
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

SSE Student Stories: a passion for learning