Stockholm University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Stockholm University loodusteaduskond on Rootsi suurim teadusteaduskond ja kuulub Shanghai saja parempoolse teadusteaduskonna hulka maailmas. Teaduskond pakub tipptasemel haridust mitmetes programmides ja kursustel, magistriõppes antakse inglise keeles üle 30 õppeprogrammi.

Miks peaksite õppima Rootsi suurimas teadusosakonnas?

Teadusuuringud hõlmavad kõike alates mateeria kõige väiksemate komponentide uurimisest kuni tähtedevahelise nähtuste avastamiseni ja analüüsimiseni. Kuid selles on rohkem kui teadusuuringud.

Kui ühendada loodusteaduste õpingud keelte, majanduse või isegi suhtlemise õpingutega, saaks teie pädevused ja profiil tööturu jaoks atraktiivsemaks muutuda. Stockholm University pakub üliõpilastele seda võimalust paljude sotsiaal- ja humanitaarteaduste kursuste abil. Teadlased ja matemaatikud leiavad kõige erinevamat tööpositsiooni finantsanalüütikute, uurijate, autorite, konsultantide, müüjate või projektijuhtide hulgast paljudes erinevates valdkondades. Pakutav lai valik kursusi nii teaduses kui ka muudes valdkondades ning võimalus valida endale kõige sobivam suund - koos täiendava võimalusega rada hiljem vahetada või täiendada oma õpinguid uue teemaga - suurendavad teie eduvõimalusi tööturul.

Teadlased ja matemaatikud töötavad kogu maailmas tulevikus. Selle abil saab teha usaldusväärsemaid ilmateateid, arendada uusi ja paremaid ravimeid, parandada keskkonnakaitset või luua tervislikumaid toiduaineid. Ülikoolilõpetanute tööalase konkurentsivõime rahvusvahelisel uuringul oli Stockholm University kõige kõrgem Rootsis, teine ​​Skandinaavias ja 62 riigis üle maailma.

Teaduskond pakub nii inglise keeles bakalaureuse kui ka magistriõppe programme ja kursusi. Inglise keele oskuse üldine tase Rootsis on inglise keele oskuse indeksi järgi väga kõrge. Rootsi on olnud edetabeli edetabelis viie aasta jooksul alates indeksi koostamisest, mis algas kuus aastat tagasi, ja on kolm korda järjestatud esimeseks. Lisaks üldisele inglise keele oskuse tasemele on Stockholm University rahvusvaheline õppe- ja teadustöötaja ning pikk kogemus inglise keeles kursuste andmisel.

Meie kursused on tihedalt seotud praeguse teadusteaduskonnas läbi viidud uurimistööga ja suurem osa meie õppejõududest on aktiivsed teadlased. Vaadake lisateavet meie rahvusvaheliste magistriprogrammide kohta.

Elu kui üliõpilane Stockholmis

Stockholm on Rootsi pealinn ja üks silmapaistvamaid akadeemilisi keskusi Põhja-Euroopas. Linn koosneb mitmest saarest ja on ümbritsetud veega. Vesi on nii puhas, et tegelikult saab ka kesklinnas ujuda. Suvel ei looju päike kunagi täielikult ja inimesed kogunevad avatud baaridesse, restoranidesse ja parkidesse, et nautida valgust ja parasvöötme kliimat. Talvel on sageli võimalik uisutada keset linna.

Stockholmis on kõrgelt haritud kõrgeimad rahvusvahelised standardid tuntud ülikoolides ja ülikoolides, sealhulgas tuntud institutsioonid nagu Karolinska instituut, KTH Royal Institute of Technology, Stockholm School of Economics ja Stockholm University .

Aastate jooksul on nendes ülikoolides ja ülikoolides füsioloogia ja meditsiini, füüsika, majanduse ja keemia valdkondades tegutsenud vähemalt kaksteist Nobeli auhinna laureaati.

Asukohad

Östermalm

Address
Universitetsvägen,10 A
106 91 Östermalm, Stockholmi maakond, Rootsi

Programmid

See ülikool pakub ka: