Umeå School of Business, Economics and Statistics - Umeå University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Umeå äri-, majandus- ja statistikakool

Umeå Business School, Economics and Statistics ( USBE ) on ülikoolilinnakool, kus on üle 170 töötaja, sealhulgas umbes 90 doktorikraadi ja teadustöötajat. Tegevused koosnevad ärijuhtimise, majanduse ja statistika uurimisest ja õpetamisest . Kool pakub seitse magistriõppekava, neli lõpetajaprogrammi, kaks bakalaureuse programmi ja kursusi. Meie programmides on üle 2000 õpilase aastas.

Umeå ärikoolis on üliõpilaselu oluline osa rahvusvahelist vahetust. Meie 70 partnerülikooli kogu maailmas saadavad üliõpilasi Umeå igal aastal ja ligikaudu 45% meie ärikooli lõpetanutest on oma õppekavade raames ühe või kaks semestrit välismaal õppinud.

Rahvusvahelistumine

Kool, kellel on rahvusvahelised suhted Umeå ärikoolis on peamine eesmärk pakkuda õpilastele rahvusvahelist õpikeskkonda. See hõlmab võimalust jätkata õpinguid välismaal, saada kursuste õpet inglise keeles ja õppida suurt hulka rahvusvahelisi üliõpilasi ja külaliste professoreid. Teadustöö vahetamine on tavaline ja paljud rahvusvaheliselt aktiivsed teadlased tulevad Umeåse erineva ajaperioodi vältel.

Asukohad

Umeå

Address
Umeå, Västerbotteni maakond, Rootsi

Akrediteeringud

AACSB Accredited