Loe ametlikku kirjeldust

American Hotel Academy asutati 2007. aastal Brasovis Rumeenias esimese rahvusvahelise hotellijuhtimiskoolina riigis, mille peamine eesmärk on pakkuda haridust

Me usume, et professionaalselt orienteeritud haridus on kombineeritud rakendatud oskuste koolitusega rahvusvahelises keskkonnas mitmesugustes külalislahkuse juhtimisvaldkondades, mis pole paljudes traditsioonilistes kõrgkoolides kättesaadavad. See on alus, millele kool on ehitatud ja kuidas me aitame oma õpilastel oma karjäärieesmärke saavutada.

Meie õpilased õpivad praegu 30 rahvusvahelisest teaduskonnast, kõikidest kogenud spetsialistidest või magistri- ja doktorikraadidest. haritud õpetajad. Klassid ja praktilised istungid toimuvad koolis, Brasovi kesklinnas, ilusas keskmise suurusega linnas, mis asub riigi südames, samas kui tööstusharud pakutakse peamiselt Ameerika Ühendriikides ja Euroopas.

Pärast esimese rahvusvahelise kõrghariduse programmi edukat rakendamist külalislahkuse juhtimisel Rumeenias tõstab kool nüüd oma rahvusvahelist tähelepanu, avades oma uksed rahvusvahelistele üliõpilastele ja moodustades teise õppekeskuse New Yorgis.

Lõpptulemus, mille poole püüdleme, on ülemaailmne vilistlaste grupp, kes saavad tulevasteks ettevõtete juhtideks ja ettevõtjateks, kes laiendavad ja uuendavad edasi külalislahkust.107647_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Missioon

American Hotel Academy missiooniks on professionaalselt orienteeritud hariduse ja rakendusteoskuse alase koolituse edendamine rahvusvahelises perspektiivis mitmesuguste külalislahkuse juhtimise erialadel, mida paljud traditsioonilised kõrgharidusasutused ei ole. Me oleme pühendunud meie õpilaste ettevalmistamisele, et nad maailmaturul õnnestuksid.

See saavutatakse, ühendades akadeemilise ranguse professionaalse koolituse ja kultuurilise mitmekesisuse teadvusega, keskendudes samal ajal meie õpilaste professionaalsele ja isiklikule kasvule.

Meie missioon kutsub meid julgustama tihedamaid sidemeid tööstusharuga, edendama pühendumist teenistusele, innustama juhtimist, innustama loovust ja ettevõtlust ning tähistama mitmekultuurilist mitmekesisust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

American European Education

Professionaalselt orienteeritud õppeprogramm, nagu kõik American Hotel Academy pakutavad programmid, on kursus võimalus lõpetada magistrikraad ühe aasta jooksul. Lisaks ü ... [+]

American Hotel Academy on osa American European Education (AEE) organisatsioonist, mis on pühendunud õpilaste harimiseks asjakohaste ja ajakohaste teadmistega. Selle ülesanne on ergutada õpilaste kujutlusvõimet hariduse kaudu. AEE hõlmab kolme kooli kahes erinevas kohas (Brasov, Rumeenia ja New York, USA), mis on üksteisest sõltumatud, mõlemad erinevates tööstusharudes või nišis: American Hotel Academy - Hospitality Industry, TASTE Culinary Business Academy - kulinaarne tööstus ja Manhattan Studies Institute - Digitaalne turundustööstus (?).

Magistrikraad rahvusvahelises külalislahkuses

Professionaalselt orienteeritud õppeprogramm, nagu kõik American Hotel Academy pakutavad programmid, on kursus võimalus lõpetada magistrikraad ühe aasta jooksul. Lisaks üksuste tugevatele teoreetilistele toetustele ühendab see tööstuspõhise probleemide tuvastamise, probleemide lahendamise võimalused ja rakenduse. Õppimist toetab üliõpilaste kokkupuude tööstuse kogenud kõnelejatega, võimalused professionaalseks võrgustamiseks ja suhete loomiseks teiste õpilaste ja tööstusega.... [-]

Rumeenia Brașov Ameerika Ühendriigid New York
September 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles