Loe ametlikku kirjeldust

NN "Aurel Vlaicu" Ülikooli Arad on riigi kõrgkoolis traditsiooni jätkamise ülikoolihariduse Arad ala, mis algas:

Teoloogia Instituudi (1822), Loomakasvatuse ja Veterinaaria teaduskonna (1947) Engineering Institute (1972).

Ülikool "Aurel Vlaicu" on arenenud, aasta aasta järel, uued erialad, uued võimed, mis vastavad kvaliteedi standarditele. Õppeaasta 2010/2011 tähistab loomise teaduskonna Disain ja spetsialiseerumist: psühholoogia, informaatika, majanduse, turunduse ja mood ja moekunsti. Seega õppeaasta alguses UAV on: 38 erialade litsentsi, 27 magistriõppe programme, valdkonnas IOSUD (korraldava institutsiooni doktoriõppes) filoloogias, 12 osakonda.

Keskne mõõde kõrghariduses on teadustöös. Aastal 2008-2009 õppeaasta teaduslikud uuringud on kiirenenud võrreldes eelmiste aastatega. See võib esile tuua, et 2008. aastal UAV esitatud 9 rahvusvahelistes teadusprojektides ja 7 riiklike uurimisprojektide. Neist 8 rahvusvahelistes projektides ja 5 rahvusvahelistes projektides on võitnud.

Lühikirjeldus Aurel Vlaicu Ülikooli Arad

Tüüp: State University / akrediteeritud Asutatud: 1972 (instituut) / 1990 (ülikooli) Rektor: prof dr Ramona Lile Üliõpilaste koguarv: 8599 Õpetajate arv: 225 Arv teaduskonda: 9 (44 erialade bakalaureuse-, 24 magistriõppe programmi 2 doktorikraadi valdkondades); Arv osakonda: 19 Arv instituudid: 4 Põranda haridus-: 47 903 m2

"Aurel Vlaicu" Ülikooli Arad on selge akadeemilise kogukonna toimiv sätete alusel Rumeenia põhiseaduse, seaduste ja määrustega rakendatakse haridussüsteemi. UAV järgmiselt ja edendab Euroopa konventsioonid puudutavad kõrghariduse. Ülikool kasu kõrgelt haritud õppejõud ja kõrge kvaliteediga sihtkapitalid didaktiline ja teaduslik tegevus. Ülikool on struktureeritud nüüd 9 teaduskonda ja 12 osakondade millel on rohkem kui: 15,394 õpilased; 477 akadeemilise personali üle 45,516 m2 haridus- ruumides, loomulikult ja Seminariruumid, elektrooniline laborid eelmise põlvkonna tehnoloogiat. Akadeemiline õppekava kõigi teaduskondade on seotud Euroopa Autorid Transfer System (EAP) alates 1999. aastast, et diplomid, samuti õppe- võib tunnustatud kogu ELis. Läbi Erasmus / Elukestva õppe programmi õpilased saavad osaleda jaoks aega, kursuste teise ülikooli meie riigis või välismaal. Ülikool tagab täieliku akadeemilise tunnustuse kõigile Erasmuse üliõpilased, et osaleda liikuvuse programm.

Teadustöö Aurel Vlaicu Ülikooli (AVU)

In AVU Aradi on mitmed uurimisvaldkonnad kõrge saavutusi ja suurepärase rahvusvahelise tunnustamise kaasatud teadlased. See aspekt on tingitud asjaolust, et erilist tähelepanu pöörati arengut kõrgtehnoloogilist infrastruktuuri ühel ja juhtimise orienteeritud plaanis top teadusuuringute teemasid, identifitseerimise õpilase potentsiaali teadusuuringute ja atraktiivsust Rumeenia teadlane diasporaa kohta Teine.

Samal ajal, pöörates erilist tähelepanu pööratakse kohandatakse ülikooli juhtimise suunas aktiivsel toetusel alusuuringuid kui ka teadus otsese rakendused tööstuse ja majanduse valdkonnas. Toetada teadus-, AVU on tugevdanud rahvusvahelistele suhetele ja tihedama koostöö ja teadusalaste partnerlussuhete riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Kõik need meetmed, mida ta oli omandanud kasv ülikooli rahvusvahelise nähtavuse aktiveerimist akadeemilise mobiilsuse protsessi ja atraktiivsus vahendite kaudu projekte koostöös tuntud ülikoolide Euroopa, USA ja Aasia tõusu publikatsioonide arv, publitseerimine väga järjestatud ajakirjades üle 3 korda võrreldes eelmise aasta, raamatud, paljunemist patendi number, organiseerimise suurema arvu rahvusvaheliselt asjakohaseid teaduslikke üritusi.

Selle tagajärjel konjugeeritud toetusmeetmed teadusuuringute stimulatsiooni, alustades 2008. teadustööd salvestatud enneolematu intensiivsemaks. Aastal 2008 AVU oli edukas jooksul riiklike ja rahvusvaheliste toetuse võistlustel saamine 8 rahvusvahelised ja 5 riiklikke projekte, kogusummas raha jõudmist 2.027.202 RON riiklikke projekte ja 52,350 RON rahvusvaheliste projektide. Praegu AVU viib mitmete 6 rahvusvahelise projekti ja 5 riiklikke projekte.

Märkimisväärne tuleb mainida, on: a) uurimisprojekti rahastatakse Euroopa Liidu piires 7. raamprogrammi programmi pealkirjaga "foolhappe põhineb nanobiodevices integreeritud diagnoosi / ravi, mis on suunatud krooniliste põletikuliste haiguste - NANOFOL", kus Aurel Vlaicu Ülikooli Arad on partner konsortsiumis 13. ülikoolide ja kõrge prestiiž; b) POSCCE projekti kaasrahastatakse Euroopa Liidu õigus "Libeeria taimed-regenereeritav strateegiliste ressursside Euroopa majanduse" on väärtus, 2 miljonit. Euro alanud arengu rohkelt teadusuuringute rahvusvaheliste tekst valdkonnas tekstiilitööstus; c) EL Projekti-Marie Curie valdkonnas bioloogilise massispektromeetria mis on juhendaja koostöö ja oskusteabe vahetust AVU ja tuntud laborid Euroopas ja USA-s.

Seoses rahvusvahelise nähtavuse samuti levitamine teaduslikke tulemusi 2010. aastal ilmusid: 26 ISI indekseeritud artiklite kumulatiivne tegur 61487, 5 esemeid indekseeritud rahvusvahelistes andmebaasides, 95 tk maineka ISI-menetluse rahvusvaheliste konverentside, 60 artiklid avaldatud B + CNCSIS kategooriasse, 20 artiklid B CNCSIS kategooriasse, 75 raamatut esindavad 16616 lehekülge avaldada riigi kirjastusi nagu maineka Rumeenia Akadeemia kirjastus, kirjastuste poolt tunnustatud CNCSIS, 8 raamatut (1191 lehekülge) avaldati ka kell silmapaistev rahvusvahelised kirjastused ja 2 patendid / tooteid vaimupuudega õigused saadi. Nii ülikooli ilmub nüüd võimas institutsioon kõrge rahvusvahelise nähtavuse akadeemilise ja teadusliku samuti usaldusväärne partner riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil, aspekt kinnitab ka rida uusi koostöö ja partnerluse algatas eelmisel aastal.

Tagajärjeks ja tõend AVU rahvusvahelise maine oli organisatsiooni kolmest väljaanded sümpoosiumil teaduse ja hariduse Innovatsioon Era "ja kaks väljaannet rahvusvahelise konverentsi Rumeenia Society for massispektromeetria (RSMS). 2010. aastal rahvusvaheline sümpoosion teadus- ja haridusruumi Innovatsiooni Era "jagatud 8 erinevat teaduslikku istungid osalesid professorid ja teadlased paljudes Euroopa riikides, nagu Belgia, Saksamaa, Itaalia, Portugal, Venemaa, Serbia, Ungari ja Moldova. Teine RSMS konverentsil, mis toimus 2010. aastal osales väljapaistvaid teadlasi väljal massispektromeetria 15 Euroopa riigist ja USA.

Praegu AVU eesistujaks Rumeenia Society for massispektromeetria on osalenud paljudes projektides valdkonnas massispektromeetria abil oma laborites ja Research Center massispektromeetria kõrge rahvusvahelise nähtavuse. Keskus on esindatud 10 teadlast. Viimase 4 aasta jooksul on keskus võitis 2 rahvusvahelisi projekte ja 4 riiklikke toetusi, avaldanud üle 30 artiklit ISI tsiteeritud ajakirjades mõjureid 2 kuni 6, toimetanud raamatu massispektromeetria Elu tööohutuse Springer Verlag, Saksamaa, oli umbes 70 sissemaksed (täiskogu, kutsutud, aitas suulised ettekanded või plakatid) rahvusvahelistel konverentsidel peetud Saksamaa, Austria, Prantsusmaa, Šveits, Itaalia, Norra, Venemaa, Sloveenia, Horvaatia, USA, Iisraeli ja võitis 4 rahvusvahelisi auhindu.

Uurimistöö aktiivsus AVU Tehnoloogia ja Äriinkubaator ka kõrgelt riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Seega Inkubaator on juhatuse liige Rumeenia Assotsiatsiooni tehnoloogiasiirde - AroTT, professionaalne korraldus ühikutega innovatsiooni, tehnoloogiasiirde, valitsusvälised ja mittetulundusühingute. Hiljuti Rahvusvahelise näituse Bukarestis direktor UAV - IT Inkubaator valiti üheks kolmest piirkondliku vicepresidents on AroTT.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Aurel Vlaicu University

Lõpetanud Meister majanduslik analüüs, varade ja Business, va laialdased teadmised seoses majandusanalüüsi ja varade ja ettevõtete kasumid teoreetilisi ja metodoloogilisi ... [+]

Lõpetanud Master in Economic Analysis, varade ja Business, Va laialdased teadmised seoses majandusanalüüsi ja varade ja ettevõtete kasumid teoreetilisi ja metodoloogilisi teades tuuma hindamise distsipliini, tunnetuse ja praktilised oskused ettevõtte diagnoosida. Konkreetsed eesmärgid hõlmavad arendamine õpilase võimet rakendada kaasaegseid diagnoosida ja hindamismeetodeid, mis on tunnustatud siseriiklike ja rahvusvaheliste hindamise nõuded, mis on keskendunud oma kasulikkust ettevõtte analüüsi ja väärtuse juhtimine. Valides erinevate valikaineid, koos asjakohaste näidetega õpilane on võimalus keskenduda kitsamale huvipakkuv teema ja kasutama meetodeid ja vahendeid erinevates valdkondades taotlus. ... [-]

Rumeenia Arad
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Aurel Vlaicu University

Õppekava eesmärk on õpetada õpilastele põhimõisteid, mis tekivad paljude tehniliste, teaduslike samuti didaktiline probleeme ja näitab, kuidas neid saab kohaldada teadus ... [+]

Õppekava eesmärk on õpetada õpilastele põhimõisteid, mis tekivad paljude tehniliste, teaduslike samuti didaktiline probleeme ja näitab, kuidas neid saab kohaldada teadus kontekstis. Rõhk on asetatud üldoskuste, mis on ülekantavad üleselt, nii et see consits aluse keegi lootes, et edendada nende teadusliku modelleerimise oskused ja rohkem.

See uuring programm võimaldab õpilastel kogeda põnevust saamise lahendusi keerulistele füüsilise ja muid probleeme.

Õpilased esialgu kindlustada oma matemaatilisi teadmisi ja sõnastada põhimõisteid modelleerimine enne liikuma juhtumiuuringud, kus mudelid on välja töötatud konkreetsed küsimused ajendatud näiteks tööstus-, bioloogiliste või keskkonnale või isegi didaktiline kaalutlused, prividing unikaalne segu analüütiline ja arvutusmeetodite rakendustega piiridel teadus. ... [-]

Rumeenia Arad
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles