Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida meie juures?

Hea Accademics

Inglise programmid sobib iga noor lõpetanud Euroopa Ülikooli ja võimaldavad neil saavutada oma tulevase karjääri unistused.

Õppekava ingliskeelsete õppekavade eesmärk on vastavad Euroopa akrediteerimise süsteemi ja pakub õpilastele võimaluse välismaal õppida semester või aasta jooksul Erasmus liikuvuse kava.

Tänu Ameerika soul, märkimisväärse arvu oma kursused on õpetanud USA professorid külastavad ülikooli või professorid, et saadud õpetamise tase USAs.

Hea, Taskukohane Üliõpilaselu

Rumeenia üks kõige odavamad Euroopa Liidu liikmesriiki elama - Keskmine igakuised kulud, sealhulgas majutuse, toitlustuse, transpordi on umbes samaväärne 350 EUR; ja see on üks kõige elava Euroopa pealinnades - Bukarest.

Jooksul campus, pika nimekirja poolt korraldatud õpilaste õpilased toimuvad iga nädal. Sa ei tohi kindlasti igavleda ajal oma õpinguid Rumeenia-Ameerika Ülikooli.

Hea asukoht

Rumeenia on paigutatud idapiiril Euroopa Liidu suure sidemed Euroopaga. Linnad nagu Budapest, Viin, Ateena saab kergesti rongiga ja seal on ka sadu odavaid lende mujal Euroopas.

Rumeenia ise pakub väga erinevaid vaatamisväärsusi ja loodust - mäed, meri, maalilised maapiirkondades elavat linna-elu, Doonau delta ja palju muud ... Avasta Rumeenia siin.

Ülikoolis pannakse suurima linna pealinnas Bukarestis siiski oma lokaliseeritud campus pakub võrratuid julgeoleku ja rahu sees üks kõige aktiivsem linnad Ida-Euroopas.

Hea Teenused

Ülikool pakub oma õpilastele nende arvukate ruumid selleks, et elu ülikooli ja õpingute ajal on võimalikult meeldivaks. Hotellis puhas, kaasaegne Dorm tuba elada, värske ja tervislik toit serveeritakse iga päev kohvikus ja õpilased on juurdepääs ka jõusaal ja puhkeruumid lõõgastumiseks.

Ülikoolis maja Microsoft Arenduskeskus ja muude erinevate täielikult varustatud arvuti tuba ja töötoad. Pealegi, interaktiivne klassi tuba teha akadeemikud palju lõbusam. Raamatukogu on vaikne koht piires hoonete campus, kus õpilased saavad meelerahu õppides oma eksamid.

ajalugu

Aastal 1991, Professor Ion Smedescu, Ph.D.Oli loomise algatust Rumeenia-Ameerika Ülikooli. Ta oli asutaja ja rektor ja ka president Rumeenia-Ameerika Fond edendamine hariduse ja kultuuri tegevuses, mis University on integreeritud.

Rumeenia-Ameerika Ülikooli asutati eesmärgiga edendada Ameerika progressiivne hariduslike väärtuste koos rikkaliku rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemilisi tavasid Rumeenia haridussüsteemi.

Asutaja succeded tuues Rumeenia USA kõrghariduse põhimõtteid, mis on nii toetada üldist mudelit Ameerika ühiskond:

tõhusa korraldamise tegevusloa perseverant kohusetunne kasvatamise töötab vaim eneseaustust ja austust teiste aus vaimu konkurentsi väljakutse teistega ja ennast

Mõistetakse alternatiivse ja täiendava vormi avaliku kõrgharidus, University on 6 koolid oma struktuuri: 5 õpetamise Majanduse ja ühe seadusega.

Kontekstis ülikooli reform ja Rumeenia lõimumisele Euroopa Liiduga, kasutusele Euroopa mõõde, sobitamine õppekavade vastavus Euroopa standardite edendamine õpitulemusi rahvusvaheliselt tunnustatud kriteeriumidele, ülikoolidevaheline koostöö, akadeemilise mobiilsuse ja õpingute tunnustamine ja diplomid kuuluvad strateegiliste eesmärkide Rumeenia-Ameerika Ülikooli.

Kuna reform kehtestatud Bologna protsessi Ülikooli ellu üha kokkusobivust oma õppe- pakkumine, et Euroopa haridus- ja on saavutanud tänu oma tegevusi, avatakse integreeritud haridussüsteemi (bakalaureus - master - Ph.D .).

Oma saavutusi, rumeenia-American University on tugevdanud oma positsiooni Rumeenia haridussüsteemi ja selle tegevus on saavutatud uusi standardeid, vajalik seoses karm konkurents kõrgelt kvalifitseeritud tööjõu turul Euroopa Liidu ja kogu maailma . Ajades oma missiooni ja eesmärke, ülikooli õnnestunud arendada ja tugevdada hea maine seas Rumeenia ja rahvusvahelised firmad.

Akrediteerimine

Rumeenia-Ameerika Ülikooli sai "Suur usaldus Rating"Sertifitseerimine (parim mõeldavatest eristusi) Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education (ARACIS), mis on täisliige Euroopa Assotsiatsiooni Quality Assurance in Higher Education (ENQA) ja on registreeritud Euroopa kvaliteeditagamise Registreeru Higher Education - EAQR.

Ülikool ja kõik meie õppekavade täielikult akrediteeritud Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education (ARACIS)Ning kuivõrd antud on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Rumeenia-Ameerika Ülikooli on "The Best Private University Rumeenias" vastavalt sõltumatu "University Edetabel" uuringu Kienbaum Management Consultants koostöös "Capital" äri ajakiri.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Romanian-American University

MSc in Finance, pakutakse kaks kraadi programmi meie School of kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete, Pangandus ja rahandus ja Siena Ülikool, Itaaliast, on kahe aasta ... [+]

MSc in Finance, Pakutakse Double Õppekava meie School of kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete, Pangandus ja rahandus ja Siena Ülikool, Itaaliast, on kahe aasta programm, mis valmistab õpilasi laia karjääri nii seest kui väljast finantsteenuste sektoris, sealhulgas finantskorralduse ja riskijuhtimise, kvantitatiivne varahaldus, makromajanduse ja finantssektori prognoosimine, kvantitatiivne kauplemise ja rakendusuuringuid.

Ametlik ACCREDIATION poolt ARACIS (Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education) Otsus Rumeenia valitsus (Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education) Rahanduse programmid on mõeldud inimestele, kes soovivad arendada oma rahvusvahelise pädevuse ja oskusteabe rahastamiseks. Uuringud keskenduvad finantsinvesteeringud ja modelleerimine, arendada õpilaste arusaamist ja teadmisi ülemaailmse finantskriisi keskkonnas, finantsjuhtimise ja innovatsiooni, samuti rahvusvahelised normid.... [-]

Rumeenia Bucharest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Romanian-American University

MSc in International Business and Entrepreneurship programm, Pakutud School of kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete, Pangandus ja rahandus on kaheaastase programmi, m ... [+]

MSc in International Business and Entrepreneurship programm, Pakutud School of kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete, Pangandus ja rahandus on kaheaastase programmi, mis arendab õpilaste arusaamist globaalse ärikeskkonna ja seda mõjutavad tegurid ettevõtliku äri otsuseid ja parandab vajalikke teadmisi kaasates eduka äri alustamise , ettevõtluse arendamise ja ettevõtete rahvusvahelistumist.

Ametlik ACCREDIATION poolt ARACIS (Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education)

Master International Business JA ETTEVÕTLUS: Kujundanud ja ettevõtjatele! Applied Business simulatsiooni Keskendu rahvusvahelise strateegia nii VKEde ja ettevõtted Ehitus kultuuri innovatsioon ja ettevõtlus Mitmekultuuriline kogemus ... [-]
Rumeenia Bucharest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Romanian-American University

MSc strateegilise turunduse, pakutud School of Management-Marketing, on kaheaastase programmi. Teadmisi saavutatud klassi ja oskusi arendada käesoleva programmi muuta tea ... [+]

MSc strateegilise turunduse, Pakutud School of Management-Marketing, on kaheaastase programmi. Teadmisi saavutatud klassi ja oskusi arendada käesoleva programmi muuta teadlikumaid ja valmis üksikute lahendada mitmesuguseid marketing aspekte, alustades turu mõistmist ja suunamist, jätkates positsioneerimine ja lõpetades turunduse mõõdikud.

Ametlik ACCREDIATION poolt ARACIS (Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education) Otsus Rumeenia valitsus (Rumeenia agentuuri Quality Assurance in Higher Education)

Master Strateegilise Turunduse Arendamine edukas praktikud üks kõige dünaamilisemaks ja populaarne karjääri Oskusteabe edasiandmist ülikoolide vahel ja ärikeskkond Arendamine teadmised tipptasemel turundus rakendused Püüd kliendi visiooni kõigis organisatsiooni püüdlustele Lai valik valikainete välismaa professorid ... [-]
Rumeenia Bucharest
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Romanian-American University short video presentation