Loe ametlikku kirjeldust

TUIASI õpilastel on juurdepääs tipptasemel tehnilistele uuringutele, kuna ülikool on üks parimaid riigis ja Ida-Euroopas. Teid ootavad suured professorid, vastavad kursused ja uued laborid.
„Gheorghe Asachi” Iaşi tehnikakõrgkoolil on Rumeenias vanim insenerihariduse traditsioon. Alates selle loomisest on TUIASI seadnud prioriteediks teadusuuringud, interdistsiplinaarse lähenemise, innovatsiooni, õpetamise ja viimase kahe aastakümne jooksul rahvusvahelistumise. TUIASI teadus-, õppe- ja tehnoloogiasiirde põhitegevuseks on olnud meie peamine eesmärk ümbritsevatele inimestele mõeldud tehnoloogia arendamisel. See eesmärk on meid pidevalt arendanud ja arendanud ülikooli. Praegu on sellel umbes 13 000 üliõpilast, 23 teadus- ja tippkeskust ning 8 uurimisrühma ja akrediteeritud teaduslaborid. TUIASI on sõlminud üle 303 Erasmuse lepingu 25 riigiga, nii et TUIASI inimestega üle kogu maailma. Ja kas teadsite, et ülikooli raamatukogu on üks maailma ilusamaid raamatukogusid, kes konkureerivad Dublini Trinity College'i raamatukogu ja Prantsusmaa Rahvusraamatukoguga?
Ülikool keskendub õpilaste haridusvajadustele, parandades pidevalt oma töövõimalusi ja õppekavasid, et rahuldada pidevalt muutuvaid nõudmisi töövaldkonnas. TUIASI on tihedad sidemed riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtjatega, suured ettevõtted, nagu Microsoft, Delphi, Continental, Amazon ja paljud teised, olid tehnikumi üliõpilased ja vilistlased lõpetavad tihti internid või töötajad.
Teaduskonnad
 • Automaatjuhtimise ja arvutitehnoloogia teaduskond
 • "Cristofor Simionescu" keemiateaduskond ja keskkonnakaitse teaduskond
 • Ehitus- ja ehitusteenuste teaduskond
 • Masinaehituse ja tööstuse juhtimise teaduskond
 • Elektroonika, telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia teaduskond
 • Elektrotehnika teaduskond
 • Hüdrotehnoloogia, geodeesia ja keskkonnatehnika teaduskond
 • Masinaehituse teaduskond
 • Materjaliteaduse ja inseneriteaduskond
 • “GM Cantacuzino” Arhitektuuri teaduskond
 • Tööstusdisaini ja ärijuhtimise teaduskond

TUIASI tuum - selle kogukond

Ülikool on väga tihe kogukond. Õpilased, haldustöötajad ja õpetajad kohtuvad korrapäraselt ning töötavad koos ühiste projektide raames - võidusõiduautode ehitamisel või Rumeenia auto kaubamärgi taasalustamisel - ARO - ehitades huvitavaid ja lõbusaid struktuure, nagu spagetidelt või jõulupuudelt valmistatud mudelihoone koosneb erinevatest 3D-kujudest ja ühendab jõud, et konkureerida rahvusvahelistes matemaatika- ja inseneri väljakutsetes, tulevad igal aastal koju, pronksist ja hõbemedalist koju.
See koostöö laieneb ülikoolilinnakule - ülikoolis elavate õpilastega toimub iganädalane kohtumine, et parandada nende elustiili ja majutust. Õpilaste soovil on ehitatud kaks uut loengisaali, mis on varustatud kiire internetiühendusega ja avatud hilisõhtul ning kaks ööpäevaringset pesupunkti. Viimastel aastatel töötasid ülikooli töötajad intelligentsete jalgratta parkimissüsteemide kallal ja elavdasid ülikoolilinnakonnas ja selle ümbruses rohelisi piirkondi.
TUIASI - BEST, AIESEC ja üks 11 teaduskonnast on 13 üliõpilasühendust, mis on pühendunud õpilaste õiguste, koolivälise ja mitteformaalse õppe edendamisele ning loomulikult ka lõbusalt. Nendel organisatsioonidel on tihti erinevaid kultuuri- ja professionaalseid üritusi, nagu seminarid, näitused, reisid ja spordivõistlused.
Rajatised
Püüame pidevalt luua sõbralikku, mugavat ja ohutut atmosfääri, nii et TUIASI õpilastel on oma käsutuses suur valik erinevaid standardeid. Ülikoolis, mis on üks Rumeenia suurimaid ülikoolilinnakuid, leiad kaasaegsed eluruumid, taskukohaste hindadega uus kohvik, nõustamiskeskus, kus üliõpilased on teretulnud nautima uusi kogemusi isikliku arengu, professionaalsete ja vabatahtlike programmide kaudu. Ülikool, spordirajatised erihinnaga üliõpilastele ja tasuta pesupesemisteenused TUIASI õpilastele.
Raamatukogu
TUIASI Raamatukogul on TUIASI ja uurimistööde tehniline raamatukogu, TUIASI on keskraamatukogu ja kuus filiaali. See on tunnistatud maailma üheks kõige ilusamaks ja integreerib uue tehnoloogia traditsioonilisse õppesse ja teadustegevusse.
Raamatukogus on umbes miljon kogust, mis on arhiveeritud vastavalt rahvusvahelisele kataloogimis- ja indekseerimispraktikale ning toetab õpetamist ja uurimistööd mitmesugustes inseneriteaduse ja tehnoloogia, teaduse, majanduse ja õiguse valdkondades.
Majutus ja kohvik
Nagu enamik Rumeenia üliõpilasi, kes tulevad riigi erinevatest piirkondadest ja paljudest välisüliõpilastest, võiksite elada ülikoolilinnakus. Ülikooli majutus tähendab 21 dormsit "Tudor Vladimirescu" üliõpilaskampuses, kus on 8000 kohta. Samuti on olemas uus ja kaasaegne kohvik, kus saab süüa maitsvat toitu odavate hindadega.
Tervishoiuteenus
Student Health Service (Policlinica Studenţească) pakub üliõpilastele täielikku meditsiiniteenust ja see asub ülikoolilinnak. Kõigil rahvusvahelistel üliõpilastel on juurdepääs tasuta arstidele ja haiglaravile.
Linn, ülikoolilinnak ja üliõpilaste elu
Sa õpid Moldovas südames Iașis ja üks Rumeenia kõige aktiivsemaid, elujõulisi linnu. Awesome kohad, maitsev kohalik toit ja suurepärane ööelu, mis koheselt armuvad. Sa elad "Tudor Vladimirescu", 8000 üliõpilaskampus, mis on nagu väike linn linnas. Ülikoolil on teil kõik, mida vajate: söökla suure ja uskumatult odava toiduga, kaasaegne jõusaal, mänguväljakud, kohvikud, baarid, klubid, sa seda nimetad! Dorms on jalutuskäigu kaugusel ostukeskusest Iulius (kauplused, restoranid, 3D-kino jne) ning linna uusim äri- ja kaubanduskeskus Palas.
Muide, kas teadsite, et Rumeenial on Euroopas parim interneti kiirus? See on esikohal maailmas ja kümnes maailmas. Hoia ühendust sõprade ja perega ning ärge kunagi unustage Facebooki postitust, Instagrami pilti või piiksumaid ülikooli ajal.
Vaba aeg ja sport
Elu TUIASI üliõpilasena ei ole kõik töö, kursused ja uuringud. Edendame tervislike eluviiside kogemusi spordi- ja vaba aja veetmise võimaluste kaudu, pakkudes kahte kaasaegset ja täielikult varustatud jõusaali, kuut mänguvälja, fitness- ja aeroobikeskust, samuti koht, kus saab mängida jalgpalli, võrkpalli ja korvpalli.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Rumeenia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Hajutatud süsteemide ja veebitehnoloogiate magistriprogramm pakub lõpetajatele baasteadmisi programmeerimisest ja algoritmide kujundamisest ning spetsialiseeritud teadmis ... [+]

PõgusaltTeaduskonna nimi: automaatjuhtimise ja arvutitehnoloogia teaduskondÕppevaldkond: arvutiteadus ja infotehnoloogiaÜlikooli programmi nimi: Distributed Systems and Web TechnologiesÕppekeel: Õppekava pakutakse nii inglise kui ka rumeenia keeles.Õppe tüüp (täisajaga, osalise tööajaga, kaugõpe): täisajagaÕpingute tavapärane kestus (aastates)ECTS ainepunktide arv (semestritel ja õppe pikkusel): 30 ainepunkti semestris, kokku 120 ainepunktiAkadeemiline kalender (kursuste algus- ja lõppkuupäevad): 1. oktoober - 30. juuni. Uuesti läbivaatuse ajaks pikendatud 30. septembrini.Programmi ülevaade

Magistriprogramm „Hajutatud süsteemid ja veebitehnoloogiad” pakub lõpetajatele põhiteadmisi programmeerimisest ja algoritmide kujundamisest, erialateadmisi paralleelse ja hajutatud arvutamise alal, sealhulgas sellele paradigmale omaseid täpsemaid algoritme, hajutatud rakenduste, klastri, ruudustiku ja pilve kujundamist tehnoloogiad, teenustele orienteeritud programmeerimine, hajutatud süsteemide, hajutatud piltide töötlemise ja visualiseerimise ning multiagentsete süsteemide modelleerimine ja töökindluse hindamine.... [-]

Rumeenia Iași
Oktoober 2019
Inglise,Rumeenia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Keskkonnajuhtimine ja säästev energia (EMSE) on interdistsiplinaarne magistrikraadiprogramm, mis põhineb kaasaegsel õppekaval, mis on suunatud ressursside, protsesside ja ... [+]

PõgusaltÕppevaldkond: keskkonnatehnoloogiaÕppekeel: Õppekava pakutakse nii inglise kui ka rumeenia keeles.Õppe tüüp: täiskoormusega, magistrikraadÕpingute tavapärane kestus (aastates)ECTS ainepunktide arv (semestritel ja õppe pikkusel): 30 ainepunkti semestris, kokku 120 ainepunktiAkadeemiline kalender (kursuste algus- ja lõppkuupäevad): 1. oktoober - 30. juuni. Uuesti läbivaatuse ajaks pikendatud 30. septembrini.Programmi ülevaade

Keskkonnajuhtimine ja säästev energia (EMSE) on interdistsiplinaarne magistrikraadiprogramm, mis põhineb kaasaegsel õppekaval, mis on suunatud ressursside, protsesside ja energia jätkusuutlikkusele. EMSE on esimene inglise keeles õpetatud magistriprogramm keskkonnatehnika alal Rumeenias (alates 2010. aastast). Tänu oma esinemistele hariduses ja teadusuuringutes on see programm valitud riigi parimaks. Programm pakub põhjalikke teadmisi keskkonna valdkonnas, vastates seega suurepäraselt ettevõtete, riiklike / valitsusväliste organisatsioonide, teadusasutuste ja poliitikakujundajate personalikoolituse vajadustele.... [-]

Rumeenia Iași
Oktoober 2019
Inglise,Rumeenia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Autotööstuses kasutatavad elektroonilised juhtimissüsteemid (AECS) on suunatud elektroonika, automaatika, elektrotehnika või isegi matemaatika erialadel omandatud kraadiõ ... [+]

PõgusaltTeaduskonna nimi: elektroonika, telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia teaduskondÕppesuund: elektroonika ja telekommunikatsioonÜlikooli programmi nimi: Automotive Electronic Control SystemsÕppekeel: Seda õppeprogrammi pakutakse inglise keeles.Õppe tüüp (täisajaga, osalise tööajaga, kaugõpe): täisajagaÕpingute tavapärane kestus (aastates)ECTS ainepunktide arv (semestritel ja õppe pikkusel): 30 ainepunkti semestris, kokku 120 ainepunktiAkadeemiline kalender (kursuste algus- ja lõppkuupäevad): 1. oktoober - 30. juuni. Uuesti läbivaatuse ajaks pikendatud 30. septembrini.Programmi ülevaade

Autotööstuses kasutatavad elektroonilised juhtimissüsteemid (AECS) on suunatud elektroonika, automaatika, elektrotehnika või isegi matemaatika erialadel omandatud kraadiõppe lõpetanutele (BSc), alustades peamiselt uue põlvkonna inseneride ettevalmistamist, kes suudavad kiiresti ja tõhusalt reageerida autotööstuse uutele väljakutsetele.... [-]

Rumeenia Iași
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Ehitusteaduskonnas alates 2005. aastast pakutav kaasaegne interdistsiplinaarne õppeprogramm, mis on Rumeenias esimene inglise keeles õpetatud magistriprogramm ehitustegev ... [+]

PõgusaltTeaduskonna nimi: ehitus- ja ehitusalane teaduskondÕppevaldkond: tsiviilehitusÜlikooliprogrammi nimi: StruktuuritehnikaÕppekeel: Õppekava pakutakse nii inglise kui ka rumeenia keeles.Õppe tüüp (täisajaga, osalise tööajaga, kaugõpe): täisajagaÕpingute tavapärane kestus (aastates)ECTS ainepunktide arv (semestritel ja õppe pikkusel): 30 ainepunkti semestris, kokku 120 ainepunktiAkadeemiline kalender (kursuste algus- ja lõppkuupäevad): 1. oktoober - 30. juuni. Uuesti läbivaatuse ajaks pikendatud 30. septembrini.Programmi ülevaade

Ehitusteaduskonnas alates 2005. aastast pakutav kaasaegne interdistsiplinaarne õppeprogramm, mis on Rumeenias esimene inglise keeles õpetatud magistriprogramm ehitustegevuse alal. Programmi eesmärk on aidata õpilastel omandada teadmisi tsiviilehituskonstruktsioonide projekteerimisel, arendada oskusi ehitusprojektide juhtimisel, lõplike elementide analüüsimisel ja paljudel muudel teemadel.... [-]

Rumeenia Iași
Oktoober 2019
Inglise,Rumeenia
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Magistriõpe süsteemides ja juhtimises (SC) on mõeldud lõpetajatele, kellel on põhiteadmised automaatjuhtimisest ja kes soovivad süvendada oma teadmisi mitmes uurimissuuna ... [+]

PõgusaltTeaduskonna nimi: automaatjuhtimise ja arvutitehnoloogia teaduskondUuringu valdkond: süsteemitehnoloogiaÜlikooli programmi nimi: Süsteemid ja juhtimineÕppekeel: Seda õppeprogrammi pakutakse inglise keeles.Õppe tüüp (täisajaga, osalise tööajaga, kaugõpe): täisajagaÕpingute tavapärane kestus (aastates)ECTS ainepunktide arv (semestritel ja õppe pikkusel): 30 ainepunkti semestris, kokku 120 ainepunktiAkadeemiline kalender (kursuste algus- ja lõppkuupäevad): 1. oktoober - 30. juuni. Uuesti läbivaatuse ajaks pikendatud 30. septembrini.Programmi ülevaade

Magistriõpe süsteemides ja juhtimises (SC) on mõeldud lõpetajatele, kellel on põhiteadmised automaatjuhtimisest ja kes soovivad süvendada oma teadmisi mitmes uurimissuunas. Süsteemide ja juhtimise kraadiõppe programmis on interdistsiplinaarne õppekava, mis on üles ehitatud inseneriharudele nagu automaatjuhtimine, rakenduslik informaatika, robootika, side ja elektroonika. Kaetud teemad aitavad õpilastel omandada kutsealaseid pädevusi:... [-]

Rumeenia Iași
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Your future starts here!

Location address
Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67
Iași, Iași County, 700050 RO