Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli juhtkond annab koosnev töörühm rektor, prorektorid kolm direktor õige nõukogude doktoriõppe ja kolm dekaanid. Ülikoolil on aupresident ja Senati presidendi.

UAUIM korraldatakse:

  • Kolm teaduskonda: Faculty of Architecture, Department of Linnaplaneerimise ja Arhitektuur Department of Interior - IOSUD-UAUIM / korraldav asutus doktoriõppes. Üliõpilaste koguarv on umbes 3000 eurot õppeaastas.

Sissepääs kõik kursused on konkurents uuringud.

Õpilased saavad stipendiumi ja sotsiaalse toetused eelarvelistest sätestatud eeskirjade kohaselt välja antud igal aastal Ministry of National Education ja määruse UAUIM. Ka stipendiume antakse rahalist toetust sponsoritelt õpilastele silmapaistvaid tulemusi teatud õppeainetes.

Kujundav pakkuda erinevaid teaduskondi ja õppekavasid toetavad õpetajate üheksa osakonnad UAUIM hõlmab eri valdkondades.

Uurimistöö viiakse läbi viis uurimiskeskuste Bukaresti ja riigi: Center for Research, Design, Ekspertiisid ja nõustamine (CCPEC) Arhitektuuri ja Urban Studies Center (SCF), Center of Excellence in Pilt Studies (CESI) Center for Excellence in Urban Planning (CEU), Centre for maaehitised Studies (CSAV asuv Dealu Beautiful-Schönberg, Sibiu).

AJALUGU

Arhitektuuri ja Linnaplaneerimise "Ion Mincu" on vanim ja juhtiv State University institutsioon pühendatud koolituse spetsialistid arhitektuur ja urbanism Rumeenias. Samuti on järjeks järjestikuse kõrghariduse vormis algatatud arhitektuur tihedalt seotud kaasaegse Rumeenia tõstmiseks ja millega oma uue institutsioonilise struktuuri ja kultuuride teise poole üheksateistkümnendal sajandil.

Arhitektuur Haridus asutati Rumeenias dekreedi 1. oktoober 1864 Prince Alexandru Ioan Cuza nimi "School of sillad ja teed, mina ja arhitektuur". See esimene osa arhitektuur varsti kadus rahapuuduse. Aastal 1892, juhtkomitee Seltsi Rumeenia Arhitektid, otsustas kujutada, selle egiidi all, erakooli arhitektuuri. See vormistatakse riigi haridus, nagu National School of Architecture, osakonna School of Fine Arts Bukaresti haridusreformi 1897.

Hiljem, 1904 sai sõltumatu institutsioon nimega Superior School of Architecture. Aastal 1931 nimetati kool ümber Academy of Architecture. Arhitektuuri haridus on saanud esimene õigust omal 1932 õiguse kraadi samaväärne Academy of Architecture Ülikooli ja hoian pealkiri; Uus seadus reguleerib ka ja seljas õige pealkiri ja okupatsioon arhitekt Rumeenias. 1938 Academy of Architecture, lisati uus pealkiri - arhitektuuriteaduskond - Polytechnic Bukaresti struktuur. Lisaks vahel 1943 ja 1948 töötas ta spetsialiseerumine Linnaplaneerimise osakond. Eramu Polütehniline 1948 arhitektuuriteaduskond iseseisvumist kõrgkooli, mille pealkiri on "Institute of Architecture". Pärast lühikest aega 1949 Institute lisati nime all teaduskonna arhitektuuri ja ehituse Instituut, äsja asutatud.

Aastal 1952 ülikooli taasiseseisvumist kui Institute of Architecture. Aasta dekreediga. 147/1953 Institute on andnud nime Ion Mincu. Selle pealkiri institutsioon toimis kuni 2000, kui pärast otsuse Ülikooli senati nimi muudeti Arhitektuuri ja Linnaplaneerimise "Ion Mincu", mis on täna ametinimetus. Nime muutmine oli tingitud muutused, mis tulenevad vajadusest mitmekesistada hariduse pakkumine. College of Architecture on praegune järeltulija vana School of Architecture, ja alates 1990 kaks uut teaduskonda loodi: 1997 - Department of Planning, 2003 - Faculty of Interior Architecture.

Rahvusvaheline koostöö, liikuvuse ja väliskülalised: UAUIM on kahepoolse koostöö lepingutega ning Erasmus üle 80 arhitektuurikoolide Euroopas, Aasias, Ladina-Ameerikas ja Ameerika Ühendriikides, lepingud, mis hõlbustavad liikuvust üliõpilaste ja õppejõudude.

UAUIM kuulub: AEEA / EAA (European Association of Schools of Architecture), EUA (European University Association), IAU (International Association of Universities), Aesop (Association of European Schools of Planning), ELIA (European League koolid Art) Ässad (Alliance of Central European arhitektuurikoolide) ELASA (European Association of õpilaste maastik), UNISCAPE (Euroopa ülikoolide võrgustiku rakendamine Euroopa maastikukonventsiooni Firenze, 2000), IAESTE (International Association for Exchange of Practice tehnilistel aladel).

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Rumeenia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

See Architecture programm on otsene järeltulija esimese Rumeenia suurem School of Architecture, mis asutati 1892. ... [+]

Programmi eesmärgid

See Arhitektuur Program on otsene järeltulija esimese Romanian kõrgem School of Architecture, asutatud 1892. aastal. 6-aastase arhitektuuri programmi (bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud) on akrediteeritud ARACIS (Rumeenia agentuuri Quality Assessment in Higher Education), Euroopa Ühenduse (alates 2008), samuti RIBA (Royal Institute of British Architects, kuna 1997). Praegune struktuur kujundav protsess tulevikus arhitektid on sünteesi traditsioon ajaloolise School of Architecture Bukarestis ühelt poolt ja up-to-date Assigneering modernsuse teiselt poolt kooskõlas valdkonnas kaasaegse arhitektuuri- hariduse maailmas. Olulist mutatsiooni, mis on tähistatud areng kaasaegses ühiskonnas viimastel kümnenditel rahvusvahelisel tasandil on tehtud ilmne vajadus, et õppeprotsessi tuleb täita uued nõuded, orienteerub suunas arhitektuurihariduse: - mis reageerib kiiresti muutumas väärtused tänapäeva kultuuris, igapäevaelus ja praegune hoiakud; - Mis on tundlik väga kiireid edusamme infotehnoloogia; - See on tähelepanelik ebastabiilsuse tööturu ja rohkem spetsialiseeritud erialase praktika; - Mis on selliseks olukorraks valmis plahvatus uute ehitusmaterjalide ja tehnoloogiate; - See on teadlik kiire halvenemine looduskeskkonda ning vajadust luua rohkem energiat säästvaid ja säästva ehitatud keskkonnas; - Mis on tundlik traditsiooniliste väärtuste ja kohaliku identiteedi; - Mis edendab loovust väljendades kaasaegse panuse rikastamine olemasolevate linnakeskkonnas. ... [-]

Rumeenia Bukarest
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip B ... [+]

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip Bologna, acreditate ARACIS si recunoscute la nivel european, precum si de Registru Urbanistilor din Romania, pentru acordarea dreptului de semnatura.

Programele Masterale au drept obiectiv principal, studiul si cercetarea integrata in domeniul urban, al amenajarii teritoriului si al dezvoltarii regionale, al peisajului (semi-natural, antropic si cultural), al mobilitatii si managementului urban sau al politicilor publice, prin specializarea in cadrul unor echipe transdisciplinare.

Programele se adreseaza nu numai absolventilor de urbanism, arhitectura si peisagistica, ci si absolventilor din diferite domenii conexe, astfel incat sa se poata forma echipe transdisciplinare pentru granturi, cercetari si proiecte europene, cu specialisti absolventi de licenta din domenii diverse, precum: geografie, constructii, drept, management, marketing, horticultura, silvicultura, economia mediului, stiinte politice si administratie publica, sociologie, psihologie, istorie, antropologie, etnografie, etc. (in acord cu specialitatea masterelor). ... [-]

Rumeenia Bukarest
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles