Loe ametlikku kirjeldust

Polütehniline Ülikool Timisoara (UPT) On Kesk-ja Ida-Euroopa üks suurimaid tehnilisi ülikoole. See asutati 1920. aastal vastuseks inseneride vajadusele Maailma Kaubandusorganisatsiooni pärast majanduse taastumise kontekstis. Oma üle 95 aasta jooksul Polütehniline Ülikool Timisoara Toodetud üle 123 000 inseneri, kes on oma pädevuse tõttu riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud.

Õppeprogrammid on korraldatud vastavalt Bologna süsteemile. Mitmel tasandil on registreeritud üle 12000 õpilase (bakalaureuse-, magistri-, doktori- ja doktorikraad), samal ajal kui umbes 700 õpetajat ja ca. Selle raames korraldab 500 haldus- ja abiteenistujat.

Politehnica University Timisoara on 10 teaduskonda: arhitektuuri ja linnaplaneerimise teaduskond; Automatiseerimise ja infotehnoloogia teaduskond; Tsiviilehituse teaduskond; Kommunikatsiooniteaduste teaduskond; Elektri- ja energeetika teaduskond; Elektroonika, telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia teaduskond; Tööstuskeemia ja keskkonnatehnoloogia teaduskond; Tootmise ja transpordi juhtimise teaduskond; Mehaanikateaduskond; Hunedoara tehnikainstituut.

Polütehniline Ülikool Timisoara omab haridus- ja teadusasutuste infrastruktuuri - hoonete ja seadmete - võrreldav mainekama Euroopa ülikoolides. Oluline on tehtud investeeringuid viimastel aastatel. Politehnica Ülikooli Timisoara üliõpilased omavad kaasaegset üliõpilaskampaaniat, mis koosneb kahest kohvikust ja 16 üliõpilaspereast, mis pakuvad üle 5 500 majutuskohta. Kõik 1800 üliõpilaselamust on sisustatud, internetiühendus ja kaabeltelevisioon.

Ülikool on Rohkem kui 250 kahepoolset Erasmus + lepingut ja enam kui 100 koostöölepingut ülikoolidega kogu Euroopast, aga ka Aasia, Aafrika, Põhja-ja Lõuna-Ameerikaga. Umbes 200 üliõpilast õpib igal aastal välismaal õppimiseks või töölerakendamiseks, samal ajal kui üle 100 partnerasutuse üliõpilase tulevad õppima või tegema töökohta UPT koordinaatori järelevalve all.

Teil on teie käsutuses laia valikut ülikoolilinnakute rajatisi, et muuta teie viibimine UPT-s võimalikult meeldivaks ja produktiivseks.

viisateenindus. Osakonna rahvusvaheliste suhete pakub teavet ja toetab oma taotluse saamise viisa ja elamisluba. • MAJUTUS. Tagame taskukohane ülikooli majutust kõigile rahvusvahelistele üliõpilastele. Tubades on Internet, TV-kaabel, külmik, mööbli ja voodipesu ning jagavad 2 või rohkem õpilasi. Vannitubades, pesuruumid, lugemine tuba ja köök jagatakse samuti. Kõik elukohad on jalutuskäigu kaugusele UPT hoonete ja kesklinnas. Majutus elukohad on võimalik esitada nii kiiresti kui 4 päeva enne õppeaasta.

Teenused Toitlustus. Õpilased saavad osta toidutalongid õpilase kohvikutes. Iga voucher tagab ühe söögikorra hinnaga u. 2 eurot. Õpilaste loengusse leiate ka supermarket, erinevad toidupoed ja mitmesuguseid restoranid. Enamik õpilaste elukohad on müügiautomaadid.

ARSTIABI. Õppuripolikliinik asub üliõpilaskülas ning pakub tasuta meditsiinilisi kontrolle ja ravimeid üldarsti, sisehaiguste ja ehhograafia, dermatoloogia, pereplaneerimise, günekoloogia, otorinolarüngioloogia, oftalmoloogia valdkonnas. Õpilased võivad saada ka nimetatud spetsialisti teistes valdkondades, kui vaja.

SPORDIKESKUSED. On kaks spordikeskused saadaval UPT üliõpilastele ja töötajatele. Sul on juurdepääs jõusaalis, vabaõhu jalgpalliväljaku, jooksuraja, kaetud mini-jalgpalli valdkondades, sise- ja välibasseinid saun ja fitness seadmed, korvpall ja võrkpall, bituumeni ja tartan tennis väljad.

RAAMATUKOGU. Keskraamatukogu Polütehniline Ülikool Timişoara on ulatuslik kogumine raamatute ja trükiste, samuti asjakohaseid teaduslikke andmebaase. Lugemine ruumid, väike rühmatööruume, arvuti-töövaldkondi ja sellega seotud teenused on kättesaadavad raamatukogu kaardi omanikele. Üks uuring saalis raamatukogu on avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.

oodatuiks. Vahetusüliõpilasele oodata, et jõuda nädal enne algust õppeaastal. Tervitusekraan tegevus aitab õpilastel avastada linna ja ülikooli, teenuseid ja võimalusi nad saavad kasutada, kui on registeeritud UPT. Rahvusvahelised õpilased peavad avamisel osaleda õppeaasta ja teretulnud kohtumise korraldamine oma teaduskonna, samuti sündmuste korraldab osakonna rahvusvaheliste suhete.

MUUD TEENUSED UPT õpilaste hulgas on: akadeemilised juhendajad kogu õppetöö kestuse, karjäärinõustamisteenuste ja karjäärimenüüde jaoks, e-posti aadress, mida saab kasutada sisselogimiseks eduroamile (võimaldades tasuta Interneti-ühenduse 74 riigis), tasuta ühistransporti Timisoara alla 26-aastastele õpilastele ja alla 30-aastastele doktorantidele, Rumeenias tasuta rongipiletid, allahindlused kultuurisündmustele.

TOP 10 põhjust, miks valida UPT:

 1. Raha väärtus. Õppemaksud nii Rumeenia kui ka rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks on mõistlikud ja taskukohased. Samuti on saadaval stipendiumid, mis põhinevad akadeemilistel saavutustel või finantsvajadustel.
 2. Suurepärane õppe- ja teadustöö infrastruktuur. Ülikool teeb pidevaid investeeringuid infrastruktuuri ajakohastamiseks.
 3. Lai valik õppekavasid. UPT pakub õppeprogramme, mida õpetatakse mitmes keeles paljudes valdkondades.
 4. Kvaliteetne ELi tase. Akrediteeritud, rahvusvaheliselt tunnustatud õppeprogrammid, mida õpetatakse inglise, saksa või prantsuse keeles.
 5. Lõpetanute kõrge tööalane konkurentsivõime. Meil on tugevaid sidemeid ärikeskkonnaga ja pakume pärast lõpetamist suurepäraseid karjäärivõimalusi pakkuvate professionaalselt oluliste õppekavadega.
 6. Täielik toetus õpingute ajal. Tasuta juurdepääs kõigile ülikooli rajatistele, akadeemiline juhendamine ja karjäärinõustamine.
 7. Kompaktne, sõbralik, kesklinnas asuv ülikoolilinnak. Kesklinna lähedal asuvad kompaktsed alad asuvad üliõpilaselamutes, kohvikutes, spordikeskustes, raamatukogus, loengukeskustes ja laborites.
 8. Suurepärane asukoht. Timişoara on turvaline, lõbus ja kultuuriliselt mitmekesine linn, elav kunstiline elu ja dünaamiline äriringkond. Siin õpib üle 40000 Rumeenia ja rahvusvahelise üliõpilase oma karjääri eesmärkide saavutamiseks.
 9. Rahvusvahelised väljavaated. Me tervitame üliõpilasi ja külalisõppejõude paljudest riikidest ning pakume üliõpilastele võimalust saada stipendiumi välismaal õppimiseks või praktiseerimiseks ühes meie partnerasutuses.
 10. Tugevad üliõpilasliidud. Üliõpilasliidud korraldavad mitmeid sotsiaalseid, akadeemilisi ja karjäärivõimalusi Üliõpilaste esindajad on kaasatud ülikooli otsustusprotsessidesse.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Saksa
 • Prantsuse
 • Rumeenia

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Politehnica University Timisoara

Tänu 6-aastase uuringuperioodi jooksul, integreeritud bakalaureuse- ja magistrikraadi arhitektuuri pakub tervikliku ülevaate kompleksi parameetrid, mis määravad arhitektu ... [+]

Üldine teave Eeldused: Küpsustunnistus (või samaväärne) Kestus: 6 aastat (12 semestrit) Õpetamise keel: Rumeenia Vorm uuringud: Full aeg Kutsenimetus lõpetajatele: Arhitekt arhitektuur

Tänu 6-aastase uuringuperioodi jooksul, integreeritud bakalaureuse- ja magistrikraadi arhitektuuri pakub tervikliku ülevaate kompleksi parameetrid, mis määravad arhitektuuri praktikas. Ajal 12 semestrit, õpilased teoreetiline, esteetiline ja tehnoloogiline teadmisi nii arhitektuuri ja linnaplaneerimise, samuti sellega seotud ja täiendavad kujutava kunsti valdkonna inimeste, inseneri ja tehnoloogia, mis kõik annavad piisavad teadmised vastavad nõudmised tuleviku klientidele.

... [-]
Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Rumeenia
Päevane õpe
6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Teras ja komposiitkonstruktsioonide täiustatud disaini (ADS) magistrikursus on kaheaastane inglise keele õpetatud õppeprogramm, mille eesmärgiks on pakkuda osalejatele in ... [+]

Üldine teave Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne) Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Keeleõpetus: inglise keel Vorm uuringud: Full aeg Terase- ja komposiitkonstruktsioonide täiustatud disain

Teras ja komposiitkonstruktsioonide täiustatud disaini (ADS) magistrikursus on kaheaastane inglise keele õpetatud õppeprogramm, mille eesmärgiks on pakkuda osalejatele insenerivõimet ja oskusteavet ohutu terase, komposiitterase ja betoonkonstruktsioonide, sealhulgas keskkonna Aspekte, suurendades tööstuse jätkusuutlikkust ja konkurentsivõimet.

ADSi magistriõpe koolitab kõrgetasemelisi spetsialiste vastavalt rahvusvahelise tööjõuturu vajadustele ja nõuetele. Programm tugineb ja lõpetab eelnevad bakalaureuse kraadiõpingud üliõpilastele arenenud analüüsi ja disaini meetodeid, mida kohaldatakse terase, komposiit terasest ja komposiit struktuurid, mis käsitlevad selliseid teemasid nagu struktuuride tugevus, tuleohutus või uute struktuurimaterjalide kasutamine. Programm valmistab ette ka üliõpilasi teadustegevuseks.... [-]

Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Master Course Täpsem Electronics Intelligent Systems on kahe aasta täistööajaga inglise õpetas õppekava, mis keskendub toodavad kõrge kvalifikatsiooniga insenerid katta k ... [+]

Üldine teave Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne) Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Õpetamise keel: inglise Vorm uuringud: Full aeg Täpsem Electronics Intelligent Systems

Master Course Täpsem Electronics Intelligent Systems on kahe aasta täistööajaga inglise õpetas õppekava, mis keskendub toodavad kõrge kvalifikatsiooniga insenerid katta kasvavat nõudlust tööstuses, nii kohalikul kui ka kogu maailmas. Õpilased saavad suurendada nende koolituse kuigi praktikume, ja töötades oma magistritööd paljud ettevõtted peakorter asub Timisoara, mis on selles valdkonnas aktiivselt. Samal ajal on programmi arendab innovatsiooni ja teadusuuringute oskusi õpilased.

Kursused ... [-]
Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Magistrikraadi Infotehnoloogia on kahe aasta täistööajaga inglise õpetas õppekava, mis keskendub toodavad kõrge kvalifikatsiooniga insenerid tutvustatakse praeguste meeto ... [+]

Üldine teave Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne); alused Arvuti ja Software Engineering Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Õpetamise keel: inglise Vorm uuringud: Full aeg See

Infotehnoloogia töökohtade seas on kõrgeim makstud ja on kõrgeim tööga rahulolu. Computing on väga sageli seotud innovatsiooni ja arengut computing kipuvad innovatsiooni seetõttu nõuame õpetamine teadus- ja arendustegevuse oskusi. Võimalused edasise arenguga oodatakse olla isegi suurem kui nad on varem olnud. Computing karjääri on ruumi nii koostööst ja üksikisiku jõupingutusi.

Magistrikraadi Infotehnoloogia on kahe aasta täistööajaga inglise õpetas õppekava, mis keskendub toodavad kõrge kvalifikatsiooniga insenerid tutvustatakse praeguste meetodite. Lõpetajad on arenenud teadmised põhiteemad valdkonnas infotehnoloogia, teadmised state-of-the-art tehnoloogia ja võime valimine ja rakendamine neil arenenud projekti arengu, innovatsiooni ja teadusuuringute võimeid, kommunikatsioon, interdistsiplinaarse koostöö -Operatsiooni ja meeskond projektijuhtimise oskusi. ... [-]

Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Kommunikatsioonivõrgu magistriõpe on kaheaastane inglise keele õpe, mis pakub teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud järgmise põlvkonna sidevõrkude disainerite väljakutsete ... [+]

Üldine teave Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne) Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Keeleõpetus: inglise keel Vorm uuringud: Full aeg Sidevõrgud

Kommunikatsioonivõrgu magistriõpe on kaheaastane inglise keele õpe, mis pakub teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud järgmise põlvkonna sidevõrkude disainerite väljakutsete mõistmiseks ja lahendamiseks, samuti rakenduslike projektide läbiviimiseks või teadustööks selles piirkonnas.

Kursused, laborid ja seminarid käsitlevad kaasaegseid tehnoloogiaid ja väljakutseid sidevõrkude valdkonnas. Õpilased omandavad pädevusi, analüüsides ja integreerides uudsel viisil kompleksset infot sidevõrkude ja ühendatud valdkondade kohta, ideede jagamise, probleemide lahendamise ja projektiarenduse, samuti interdistsiplinaarse uurimise oskuste kohta.... [-]

Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Magistrikraadi Computer Engineering on kahe aasta täistööajaga inglise õpetas õppekava, mis annab üliõpilastele arenenud teadmised arvuti insener teooria ja praktika, tut ... [+]

Üldine teave Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne); alused Arvuti ja Software Engineering Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Õpetamise keel: inglise Vorm uuringud: Full aeg arvutustehnika

Arvutitehnika on osa peaaegu kõike, mis mõjutab meie elu alates autod sõidame ja seadmed, mida me kasutame suhtlemiseks, kinno me vaadata ja kuidas ettevõtted ja valitsused tegelevad koos meiega. Õppimine arvuti insener annab õpilastele väärtuslikke teadmisi, kuidas leida tõhus ja uuenduslikke lahendusi üha keeruline ja raske probleeme arvutisüsteemide. Computing töökohtade seas on kõrgeim makstud ja on kõrgeim tööga rahulolu, arvutuskeskus karjääri võttes ruumi nii koostööst ja üksikisiku jõupingutusi. ... [-]

Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Automotive Embedded Tarkvara Magistriõpe on kaheaastane õppeprogramm, mida õpetatakse inglise keeles ja mis pakub autotööstuses kasutatava sisseehitatud tarkvara automati ... [+]

Üldine teave

Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne) Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Keeleõpetus: inglise keel Vorm uuringud: Full aeg Automotive Embedded tarkvara

Automotive Embedded Tarkvara Magistriõpe on kaheaastane õppeprogramm, mida õpetatakse inglise keeles ja mis pakub autotööstuses kasutatava sisseehitatud tarkvara automatiseeritud süsteemide inseneriteadmisi. Lõpetajad saavad nii valdkonnas teoreetilise tausta kui ka praktiliste rakenduste meetodid, et pakkuda sisseehitatud süsteemide praktilistele probleemidele täielikke lahendusi.

Nad teavad ja mõistavad mitmesuguseid tehnilisi rakendusi ning oskavad omandada kõrgtehnoloogilisi oskusi ja pädevusi suure keerukusega autosüsteemide jaoks mõeldud varjatud rakenduste kavandamisel ja rakendamisel. ... [-]

Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Politehnica University Timisoara

Magistrikraadi Software Engineering on kahe aasta täistööajaga inglise õpetas õppekava, mis keskendub tekitada nii teadmisi ja praktilisi oskusi vaja produktiivne pikaaja ... [+]

Üldine teave Nõuded: bakalaureusekraad (või samaväärne); alused Arvuti ja Software Engineering Kestus: 2 aastat (4 semestrit) Õpetamise keel: inglise Vorm uuringud: Full aeg Tarkvaratehnika

Tarkvara on muutunud oluliseks osaks toetav infrastruktuur meie igapäevaelus. Tarkvara süsteemid on üha komplitseeritumad ja seega raskem ehitada, kuid nad on subjektide üha ranged usaldusväärsust, ohutust ja turvalisust. Samal ajal, turu surve suureneb, arendamise peab olema liikuv, ja tarkvara peavad olema ehitatud areneda. Kõik see koos vajadust tipptasemel rakendused tänapäeva tarkvaraarenduse põnev tehniline väljakutse. Solid inseneritöö põhimõtteid on hädavajalikud pakkuda kvaliteetseid projekte õigeaegselt. ... [-]

Rumeenia Timișoara
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
2 Piaţa Victoriei
Timișoara, Timiș County, RO-300006 RO