International University Of The Health Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

INFO

International University of Health Sciences

Missioon

IUHS kasutab uuenduslikke, odav lahendus, et muuta õppimine ja nende aluseks olevate ökonoomika meditsiiniline haridus, mille eesmärk on lahendada ülemaailmse puuduse, ebavõrdne jaotus ja demograafilised esitus tervishoiutöötajatele, eriti esmatasandi arstiabi.

Missioon sisaldab uueks meditsiiniline haridus, seega on oluline, et tänapäeva ühiskonna vajadustele ja tulevikus. Tõepoolest, me pidevalt küsida: "Kuidas paremini õpetada ja kasvatada uue põlvkonna arstid ja valmistada neid andma 21. tervishoiu kiiresti muutuvas maailmas?" Ülikool on juhi sotsiaalse transformatsiooni laiendades bassein tulevaste arstide ja õed kaugemale kitsast demograafia traditsioonilise meditsiini koolid.

Meie moto - "in servitium Communitatis mundi" tähendab "teenistuses maailma üldsus". Püüame mõjutada innovatsiooni ja muutuste meditsiiniline haridus üldistel alustel.

valitsemine

Juhatus edendab mõistlikku arengut International University of Health Sciences jooksul ettenähtud ülesannete eest, aidates kujundada ülemaailmne meditsiinilist haridust tööstuse ja sellele kaasaaitamises täitmisel juures tipptasemel igas ettevõtmises.

Juhatus annab järelevalve ja tipptasemel juhiseid IUHS. Teostamisel oma õigused ja vastutus, direktorite nõukogu pakub strateegilist järelevalvet koordineerima, fookus, propaganda, vastutuse ja juhtkonnale mitmekesine IUHS õppe kogukond.

Licensure

International University of Health Sciences

Asutatud aastal 1997, ja vilistlaste praktiseerivate 22 märgitakse, International University of Health Sciences School of Medicine on akrediteeritud valitsuse Federation of St Christopher ja Nevis (St Kitts) ning on kantud Maailma Terviseorganisatsiooni World Directory of Medical koolid, 7. väljaanne. WHO nimekirjad on nüüd säilitada Internetis Kopenhaageni ülikoolis on Avicenna kataloogid. Seega on Ameerika Ühendriigid, Educational Komisjoni Foreign Medical Lõpetajad (ECFMG) võimaldab IUHS lõpetajate istuda litsentseerimise uuringud (USMLE samme 1 ja 2); ja sama kehtib seoses litsenseerimisprotsessi enamikus teistes riikides (st LMCC eksamid Kanada, PLAB eksam Ühendkuningriik (vastavalt Elukohanõuded), AMC eksamid Austraalia jne). Lõpetamisel registreerimise protsessi ja vajalikud eksamid, ECFMG ja selle rahvusvahelise divisjoni ECFMG / euroinfokeskustel nii mandaat IUHS lõpetajatele. Kõik asjakohased dokumendid ja lingid on täielikult esitatud virtuaalse raamatukogu IUHS kodulehel.

Meditsiini kõrgharidusega otsib licensure USA, Suurbritannia ja Kanada või mujal tuleb pöörduda vastava üksiku riigi / osariigi Board of Medical Haridus ja licensure teave licensure nõuetele jurisdiktsioonis. Üliõpilased, kes soovivad licensure riigis, välja arvatud Ameerika Ühendriigid peavad ühendust selle riigi arsti reguleeriva asutuse teabe, mis käsitleb määruste licensure. Igal riigil ja riik reguleerib tegevusloa ravim on selles riigis või riigis. Kuigi IUHS on kõik endast sõltuva, et aidata meie üliõpilaste ja lõpetajate, lõppkokkuvõttes on õpilaste ja lõpetajate kohustust määrata kindlaks ja rahuldada litsentseerimise nõuded.

IUHS Difference

Uue mudeli Medical Education 21. sajandi

Mõistes, et innovatsioon loob jätkusuutlikuks muutmiseks IUHS ei ole traditsiooniline tellistest ja betoonist kooli. Ülikooli investeerib oma õpilastele mitte suurtes kapitalimahukas infrastruktuuri. Mõtle seda meditsiinikooli 3.0.

aktiivne õppimine

IUHS kasutab tehnoloogilist innovatsiooni ning on esirinnas uusi teadmisi selle kohta, kuidas inimesed õpivad. Ülikool kasutab "Active Learning" ja probleemi aluseks juhtudel contextualize arstiteaduse õppimist kliinilistes oludes ning suurendada arusaamist ja hoidmine.

Aktiivne õppimine paneb õpilased ja nende õppimise vajab keskmes kogemus; see vastandub "standard" viisid õpetust, kus õpetajad teevad kõige rääkimise ja õpilased on passiivsed.

Üha enam uuringud on teinud selgeks, et üldist kvaliteeti õpetamise ja õppimise on parem, kui õpilased on piisavalt võimalusi selgitada, küsimus, kohaldatakse ning kindlustada uusi teadmisi. Selle tulemusena rolli loeng dramaatiliselt muutunud. Kell IUHS loengu ei loobutud, kuid instruktorid luua õpilastele võimalused kaasata uusi materjale, olles juhendid, mis aitab neil mõista ja kohaldada teavet.

International University of Health Sciences

Kasu Active Learning:

  • Parem kriitilise mõtlemise oskusi
  • Suurenenud säilitamise ja uue teabe edastamiseks
  • suurenenud motivatsiooni
  • Parem suhtlemisoskus

Tehnoloogia kasutamine

IUHS usub, et mitmeid viise on vaja Active Learning: vastastikmõju professor ja õpilastele ning üliõpilaste peaks olema palju vedelikku ja tõhusam kui traditsiooniline fikseeritud istme amfiteater loeng.

Kell IUHS, prekliiniliste arstiteaduse Programm on esitatud kasutades unikaalset integreeritud lähenemisviisi, mis ühendab tuum orel baasil, prekliiniliste Baasteadused tarnitud online suhtlemist kohalike assotsieerunud kliinilise õppejõud, kes annavad olulist käed koolitust ja võimaldatakse individuaalset üks läbikäimine akadeemiliste lisaseadmete meeskond.

Selle tulemusena IUHS õpilased saavad elada ja õppida keskkonnas, kus nad harjutavad ja pääseda parimad õppejõud kogu maailmast.

Lisaks ülikooli kasutab mitmeid tehnoloogiaid kogu oma programmides aktiivselt õpilased viisil, mis on väga erinev liigagi tüüpiline loeng klassis, kus õppejõud mähib kõik üles ja õpilased punuma järgmise klassi. Ülikool kasutab Tahvel koostööd teha, sest tema akadeemilise edastusplatvormi hõlbustada interaktiivne juhendamine ja uuringus. Tuum prekliiniliste loengud funktsiooni kahesuunaline audio, multi-point kasutaja video, interaktiivne tahvel, kohaldamise ja töölaua jagamine, rich media, Breakout rühmadele ja seansi salvestused (ligi kaudu Virtual Library kohta IUHS õpilane portaal). Lisaks University kasutab dxr arst, juhtiv probleemipõhist virtuaalne patsient simulaator haridussüsteemile integreeritud osa programmi. DXR on veebipõhine, täielikult interaktiivne patsiendi simulatsiooni tarkvara, mis testib ja integreerib kõik elemendid patsiendi kohtumine. See tööriist võimaldab IUHS hinnata iga õpilase jõudlus standardiseeritud virtuaalne patsient. Lõpuks Virtual Library on parooliga kaitstud keskne akadeemilise ressursi õpilastele kui ka platvormi uurimisrühma tegevust.

International University of Health Sciences

Madal Õppemaks

IUHS õppemaks on umbes $ 80.000 kokku 4 aastat meditsiinikoolis. Kui kavatsed laskumist peremeditsiini või muu tegevuse, mis ei ole sub-eriala, ülikooli madal õppemaks tähenda, et sa ei saa koormatud suurte laenude pärast lõpetamist.

Mitmekesise üliõpilaskonna

Üks tunnuseid IUHS on oma õpilaste mitmekesisust. Ameerika Ühendriigid on mitmekesine ja multikultuurse ühiskonna mitmekülgse uskumused ja kombed. IUHS õpilased saavad akadeemilist keskkonda, mis on sama erinevad kui kogukonnad, kus nad harjutavad. Ka enamik USA meditsiinikoolide on mitteametlik vanusepiirangud mistõttu on raske, kui mitte võimatu jaoks küps õpilane saada heakskiit. IUHS vaadeldakse üldiselt õpilase hindamisel tema võimet olla edukas meditsiinikoolis.

IUHS julgustab õpilasi kehtivad kõigi erialade. Taotlejad, kellel kraadi nagu arsti assistent, Nurse Practitioner, doktor Podiatric Meditsiin ja doktor Kiropraktika moodustavad olulise osa meie praegune üliõpilaskonna ja nad paista nende MD õpinguid IUHS. Akadeemilise kvaliteedi teaduskonna Kuna kool ei jää füüsilise asukoha, see on parim USA professorid ja rahvusvaheliste assotsieerunud teaduskonna kes nautida on osa ülemaailmsest uuenduslikke kogukonnas.

IUHS õppejõud on maailmas ringi järgmise põlvkonna arstid, luua sidemeid ja võrgustikke edumeel- meditsiinitöötajatele nautida paindlikkust loenguid peaaegu kõikjal ja on võimalik viia läbi teadusuuringute või autori ja muuta muid projekte.

Sissepääs nõuded

International University of Health Sciences

IUHS on ülemaailmne meditsiinikooli, et hindab mitmekesisust, mis on olemas taustaga meie maailma üliõpilaskonna. Taotlejad pärast Põhja-Ameerika bakalaureuse haridus tee peab olema vähemalt 90 ainepunkte kraadi, mis sisaldab loetletud eeldused. Taotlejad teistes riikides peaks olema haridus profiili hoida oma kohaliku sisenemise nõuded meditsiini koolis. Läbinud bakalaureuse kraadi on eelistatud. IUHS meditsiinilise kraadi on eraldatud kas MD või MBBS valikul lõpetaja.

Ülikool on leitud, et eelmise arsti kursuste ja kliiniline kogemus teeb õpilased eriti hästi kvalifitseeritud, et täita oma MD kraadi. Lisaks IUHS usub õpilased, kellel ei ole teaduse kraadi sellistes valdkondades nagu kunsti, tehnoloogia ja õiguse tuua suurt väärtust meditsiiniasutused ja me tervitame neid taotlejaid. IUHS pakub premedical uuringuid, mille kaudu õpilased saavad täiendada oma sissepääsu nõuded.

Asukohad

Basseterre

Address
P.O. Box 1267, Wigley Ave. & Wilkin St.
Basseterre, St. Kitts West Indies

Basseterre, Saint George Basseterre kihelkond, Saint Kitts ja Nevis