International American University - College of Medicine

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

INFO

Asutatud aastal 2003, International American University asub südames Kariibi saared, Lõuna piirkond, Vieux Fort, Saint Lucia, Lääne-Indias. Ülikool on prahitud ja valitsuse poolt volitatud St Lucia anda erinevaid bakalaureuse ja magistri kraadi sealhulgas Meditsiinidoktor (MD) kraadi. Pakume state-of-the-art õppekava meditsiiniline haridus, kasutades uusimat tehnoloogiat ja õpetamismeetodeid, mis põhineb USA mudel ja tarnitud meeskond ekspert õppejõud. Iga meditsiinikoolis on oma ainulaadsed omadused, eraldi isiksus ja eesmärgid tulevikus. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset meditsiinilist haridust võimelised ja motiveeritud inimesed, kes soovivad jätkata karjääri meditsiinis. Läbi paljude koostööpartnerite tervishoiu organisatsioonide, akadeemiliste meditsiiniasutustes, ja teised huvirühmad, oleme mänginud olulist rolli arengu tervishoiu ja hariduse infrastruktuuri St. Lucia ja andnud koolitust ja haridust sadu tervishoiutöötajate ja õpilased ümber maailma.

Meie meeskond ühendab mitmekesisus teadmisi ja kogemusi igast nurgast tervishoiu valdkonnas. Juhtkonnad milles osalevad USA ja Kanada meditsiiniline haridus ja tervishoiusüsteemi. Meie täistööajaga töötajate koosneb kogenud spetsialistid eri valdkondades meditsiin, haridus, teadus, meditsiini planeerimine, tervis infotehnoloogia, äristrateegia arendamise, juhtimise ja haldamise. Meie teenused ja programmid jätkuvalt toetuda teadmisi meie teaduskondadele ja personalile üle meditsiinikoolis, ning kõik meie liitunud õppehaiglaid ja institutsioonid.

ajalugu

Rahvusvaheline American University asutati 2003. aasta oktoobris Vieux Fort, Saint Lucia aktiga parlamendi valitsuse Saint Lucia. 1. veebruaril 2004 ainult üheksa õpilast ja viis osakonda, klassid algas. IAU Õpilased on pärit üle kogu Ameerika Ühendriikides ja kogu maailmas, sealhulgas Kanada, India, Nigeeria, Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia, Lääne-Indias ning Sambia, kogeda tõeliselt personaalset meditsiini haridust.

Saint Lucia valitsuse kutsel asutasid IAU asutajaliikmed kolleegiumi otsese vastusena Ameerika tervishoiusüsteemi teenindavate Ameerika meditsiinitöötajate vajadustele ja püüdlustele. Viimase kümne aasta jooksul on Ülikooli juhtkond ja IAU meditsiinikolledži liikmed pühendunud arukate arstide väljaarendamisele, kes on huvitatud ülemaailmse tervishoiu olukorra parandamisest, sealhulgas Ameerika Ühendriikide olukorrast. Ülikooli uuenduslik juhul õppekava, kliiniliste integratsiooni, mida juhib rahvusvaheline teaduskonna pühendatud õpilaste edu ja jätkuvalt meelitada õpilasi kogu maailmast.

Asutajaliikmed dekaan ülikooli Paul Cherian, MD, töötanud uuendusliku õppekava, mille eesmärk on arendada õpilaste teadmisi baasteadustes samuti suurendada oma probleemi lahendamise oskusi läbi probleem õpe õppekava. Ta juhtis asutaja teaduskonna pakkuda üliõpilane keskendunud õppekava, mis on jätkuvalt nurgakivi ülikooli edu. John Minarcik, MD, oli üks esimesi õppejõud tööle õpetada IAU ja jätkab teenistust õppejõud tänaseni. Samuti Olusina Adesanya, MD, asutaja õppejõud Kliinilise Meditsiini ka jätkuvalt teenima teaduskonna IAU tänaseni. Kõik asutaja õppejõud oli haritud kas Ameerika Ühendriigid, Kanada, Euroopas ja Commonwealth riikides ja nende laiaulatuslikud kogemused viisid tarne õppijakeskseid pedagoogika suunatud lõpetamist alandlik ja osav arstid. Aastate jooksul on teaduskonna Filipiinid, Kanada, Nigeeria ja USA, on liitunud kasvav IAU kogukonnas.

Meie missioon

Koolitada tulevasi arstid teenivad ennastsalgavalt ja alandlikult, rõhutades samal ajal tugev meditsiinieetika ja tunnustust inimese väärt ja väärikust.

Meie visioon

Edendada ja toetada elujõulise tervise teaduse õppe kogukonna üliõpilased, õppejõud, töötajad ja kogukonna partnerid.

Ehitada silmapaistva akadeemilise programmi, kogemused, põhjalik õpetlane toetust, sõbralik ülikoolilinnak kultuuri ja keskkonda, mis soodustab õpilaste heaolu, õppejõud ja töötajad tööle ja kogukonna kaasamine.

Et viia uuendusliku meditsiini haridusprogrammi meditsiini üliõpilastele, teaduskondadele ja kogukonna arstid.

Arendada teadus- ja teaduslikud programmid, mille rõhuasetus rakendusuuringud, et vältida haigusi, isikupärastada meditsiin ja rahvastiku tervise parandamiseks.

AKREDITEERIMISAMET & MANDAAT

Nagu IAU üliõpilane, tagame rahulolu iga eri "tase" Volituste vajalikud US, Kanada ja Rahvusvahelise Licensure.

IAU on prahitud ja akrediteeritud valitsuse Saint Lucia kui terviklik ülikooli õigus anna Meditsiinidoktor kraadi. Haridusministeerium ja tervis St. Lucia heaks abikõlblikkuse IAU College of Medicine lõpetajate arstiametile St. Lucia.

ECFMG: IAU on tunnustanud Hariduse komisjon välis- Medical Lõpetajad (ECFMG). See annab teile õiguse võtta kõik kolm sammu USA Medical Licensing Eksam (USMLE), mis tuleb läbida, et saada praktiseeriv arst USA

International Medical Education Directory (IMEDi): IAU on loetletud Rahvusvahelise Medical Education Directory (IMEDi). See on täpne ja up-to-date koostamine rahvusvaheliste meditsiiniliste koolide poolt tunnustatud asjakohase valitsusasutus meditsiinikoolidesse vastavas riigis. Tunnustuse ECFMG sõltub otseselt sellest, kas koolis on loetletud selles kataloogis.

Maailma Terviseorganisatsioon (WHO): IAU on samuti loetletud Avicenna kataloogides, mis on WHO maailma arstikoolide kataloogi järeltulijad.

Meditsiinikooli maailma kataloog (WDMS): IAU praegu loetletud WDMs mis on välja töötatud läbi partnerluse World Federation for Medical Education (WFME) ja Sihtasutus Edendamise International Medical Haridus-ja Teadusministeerium (FAIMER) koostöös Maailma Terviseorganisatsiooni ja Kopenhaageni ülikooli.

Europa World of Learning: IAU on loetletud ka Europa maailmas Directory, mis on andmebaasi akrediteeritud kõrgkoolid üle maailma.

Association of Commonwealth Ülikoolid (ACU): IAU on liige Association of Commonwealth Ülikoolid ja loetletud nende Ülikooli andmebaasi. IAU on ainus kool St Lucia loetletud selles kataloogis ja üks väheseid Kariibi koolid loetletud.

Medical Council of India: IAU on tunnustanud Medical Council of India (MCI) ja lõpetajad on õigus istuda MCI Screening Test.

Selle vormi annan kirjaliku nõusoleku International American University ja selle esindajad minuga seoses haridusprogrammide ja teenuste kasutamisel e telefonikõnesid või tekstsõnumeid - sealhulgas kasutamise kaudu automatiseeritud helistamise tehnoloogia kõnede või tekstide ühegi traadita või lauatelefoni number ma ette. Ma saan aru, et see nõusolek ei ole vajalik, et osta kaupu või teenuseid ning et ma helistada IAU otse.

Asukohad

Rodney laht

Address
Rodney laht, Grosi saar, Saint Lucia

Baltimore

Address
Maryland
Baltimore, Maryland, Ameerika Ühendriigid