Arden Study Centre, Berlin

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kool

Ardeni õppekeskuses Berliinis oleme 100% pühendunud kvaliteetse ettevõtlusalase hariduse pakkumisele neile, kes soovivad oma karjääri edendada erinevates tööstussektorites.

119555__MG_45551.jpg

Umbes

Ardeni ülikoolis pühendume sellele, et kõrgharidus oleks kõigile kättesaadav. Pakume Saksamaal tööstusele olulisi bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi, mida õpetab ekspertide õppejõud. Õpilased saavad valida, kas õppida täistööajaga või osalise tööajaga ja kohandada oma õpinguid vastavalt oma ajakavale.

119558_IMG_6772.JPG

Ekspertiisid ja maine

Mõistame, kui raske võib õpilastel olla oma õpingute kohandamine igapäevaste kohustuste järgi. Seetõttu pakume segaõpet, mis ühendab toetava näost näkku õppimise ja õpetamise sõltumatu veebipõhise õppega. Õpilastel on ööpäevaringne juurdepääs meie uuenduslikule veebipõhisele õppeplatvormile iLearn, mis pakub juurdepääsu paljudele e-õppe ressurssidele. See paindlik tarnimismudel võimaldab õpilastel luua praktilise ajakava, mis sobib nende eluga.

Meie juhendajad on pühendunud nii õpilaste akadeemilise arengu toetamisele alates esimesest päevast kui ka õpitulemuste saavutamise juhendamisele. Õpilased saavad kasu ka meie ekspertidest õppejõududelt, kellel on aastatepikkused akadeemilised ja tööstusele olulised teadmised.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Asukoht

Ardeni moodne õppekeskus asub Berliini südames, mis on Euroopa alguspealinn. Õpilastele on kasulik, kui nad on ümbritsetud korporatiivse maailma suurimate osalistega, sealhulgas Sony, Deutsche Bahn ja Daimler. Linna jõudsalt arenev ärimaastik pakub rohkesti võimalusi võrgustike loomiseks ja õpilastele võimalust akadeemiliseks arenguks väljaspool klassiruumi.

Õppekeskus ise pakub tipptasemel rajatisi, kust on lihtne pääseda poodidesse, restoranidesse ja erinevatesse huviväärsustesse, et õppida tundma linna rikkalikku kultuuri- ja poliitilist ajalugu.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Karjääritoetus

Virtuaalses iLearni klassiruumis asub meie veebipõhine karjääriportaal, mille eesmärk on tagada, et meie õpilased paistaksid tööandjate seas silma tänasel konkurentsitihedal tööturul. Pakub portaali õpilastele karjääri eesmärkide saavutamisel, pakkudes erinevaid kasulikke tööriistu alates intervjuusimulaatorist ja CV-koostajast kuni globaalse otsingumootorini kuni e-õppe kursusteni.

Lisaks meie veebipõhise karjäärikeskuse pakutavale toele on kõik meie kursused Ardenis välja töötatud peamiselt tööalase konkurentsivõime osas. Kombineerides teooriat praktikaga, annavad meie programmid soovitud teadmisi, mida saab kooli lõpetamisel rakendada otse töökohal.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Rahvusvaheline apellatsioonkaebus

Olles tänaseks toetanud enam kui 50 000 õpilast enam kui 150 riigist, püüame tagada, et Ardeni kvaliteetne haridus oleks kättesaadav rahvusvahelistele üliõpilastele kogu maailmast.

Lisaks õpetatakse kõiki meie kursusi inglise keeles, mis on maailma tähtsaim ärikeel, ja pakume ka tasuta saksa keele tunde. Usume, et need soodsad keeleoskused suurendavad märkimisväärselt õpilaste töövõimalusi Saksamaal ja kogu maailmas.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Meie väärtused

  • Juurdepääsetavus - pakume paindlikku veebipõhist õppimist, et õpilased saaksid õppida igal ajal ja igal pool, kus nad soovivad.
  • Paindlikkus - tänu meie innovaatilisele veebipõhisele õppeplatvormile saavad tudengid sobitada oma õpingud igapäevaste kohustuste järgi.
  • Karjäärile keskendunud programmid - meie kursuste eesmärk on anda õpilastele võtmeoskused, mis on vajalikud tänapäeva konkurentsitihedal tööturul edu saavutamiseks.
  • Tugi - meie veebipõhine karjääriportaal on pühendatud meie õpilaste isiklikule ja akadeemilisele arengule, tagades, et nad on töökohaks täielikult valmis.
  • Rahastamine - usume, et rahalised probleemid ei tohiks takistada isiklikku arengut. Seetõttu pakume paindlikku rahastamist ja kvaliteetset haridust.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Asukohad

Berliin

Address
Berliin, Berliin, Saksamaa