Loe ametlikku kirjeldust

Berliini majandus- ja õiguskool on ligikaudu 11 000 üliõpilasega üks suurimaid Saksa nooremjuhtide akadeemilisi koolituskeskusi. See mõjutab tugevat praktilist tähtsust, kõrgeid kvaliteedistandardeid ja tugevat rahvusvahelist orientatsiooni.

Berliini kutsekool - Berliini HWR täiendõppeasutus - täiendab ülikooli portfelli rahvusvaheliste ja praktiliste juhtimisalaste täienduskoolituskursustega.


Üle 25-aastane juhtimishariduse kogemus

1992. aastal alustas Berliini majandus- ja õiguskool koos Briti partnerülikoolidega rahvusvaheliste juhtide koolitust. Ta oli üks esimesi MBA pakkujaid Saksamaal. Berliini kutsekool pakub lisaks rahvusvaheliselt akrediteeritud Berliini MBA-le ka teisi saksa ja inglise keele magistriprogramme. Oma pakkumisega on see suunatud ettevõtluse ja halduse spetsialistidele ja juhtidele.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


Mitmekesised pakkumised ja individuaalne toit

Berliini kutsekool vastab oma mitmekülgsele õppe sisu ja vormingutele oma kogenud ja töötavate õpilaste individuaalsetele vajadustele. Igal programmil on oma uurimisrühm, kes isiklikult hoolitseb õpilaste eest, nõustab ja nõustab neid nii professionaalselt kui organisatsiooniliselt. Laiaulatuslike tegevustega valdkonnas "Karjäär


Rahvusvaheliselt võrgustatud

Berliini kutsekoolis on õpinguid edukalt läbinud üle 3000 lõpetaja rohkem kui 70 riigist. Integreeritud õppereisud rahvusvahelistele partnerülikoolidele Euroopas, Ameerikas ja Aasias võimaldavad kogeda Berliini kutsekooli rahvusvahelist külge väljaspool ülikooli.


Tava lähedal

Samal ajal pakuvad kõik programmid praktikutega vahetamiseks rohkelt võimalusi. Tööstuse ja teaduse tuntud partnerite võrgustik on geograafiliselt ja tööstuses lai. Kas ettevõtted külastasid, ekskursioone, külaliskõnesid või projekti tööd, on liidesed kutsepraktikaga mitmekesised.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Berlin School of Economics & Law

MA-Hiina-Euroopa majandus- ja ettevõtlusuuringud on kultuuridevaheline õppeprogramm, kus õpilased saavad põhjalikku ülevaadet Hiina ja Euroopa majanduse ja majandussuhete ... [+]

MA- Hiina-Euroopa majandus- ja ettevõtlusuuringud on kultuuridevaheline õppeprogramm, kus õpilased saavad põhjalikku ülevaadet Hiina ja Euroopa majanduse ja majandussuhetest. See hõlmab sisekaubanduse ja finantsvoogude konkreetsete aspektide uurimist ning kahe geopoliitilise piirkonna sotsiaalmajanduslike tingimuste mõistmist.

Berliini kutsekool (Foto: Katy Otto, 2017)

[-]
Saksamaa Berliin
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Berlin School of Economics & Law

M. Sc. Rahvusvaheline ärijuhtimine on rahvusvaheliselt orienteeritud juhtimise kraadi programm. Tuginedes põhikontseptsioonide, ärijuhtimise teooriate ja rakenduste tundm ... [+]

M.Sc. Rahvusvaheline ärijuhtimine on rahvusvaheliselt orienteeritud juhtimise kraadi programm. Tuginedes põhikontseptsioonide, ärijuhtimise teooriate ja rakenduste tundmisele, on välja töötatud sügavam ülevaade juhtimisest rahvusvaheliste ettevõtete kontekstides. Mõlemaid strateegilisi ja operatiivseid aspekte peetakse - võimalikult praktilisemaks.

Magistriõppe eesmärgiks on omandada teadmisi ja oskusi, mis võimaldavad õpilastel võtta rahvusvaheliselt orienteeritud ettevõtte juhtiv roll.

Õpilased saavad valida kahe spetsialiseerumise vahel: International Management või Digital Business Management

Berliini kutsekool (Foto: Katy Otto, 2017)

[-]
Saksamaa Berliin
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin
Address
Berlin School of Economics & Law Badensche Strasse 52
10825 Berliin, Berliin, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 30 308771262