Bauhaus-Universität Weimar

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Bauhaus-Universität Weimar on rahvusvaheline teadusülikool mis on pühendunud ideele Bauhaus ja seetõttu on traditsiooniliselt rahvusvaheline orientatsioon. Tema soov on ühendada kunstide teaduskond ja tehnika, mis viib meid juhivad tee, mis on ainulaadne Saksamaal. Püüdlused rahvusvahelistumine ei ole tühi fraas, vaid kompleksselt osa meie enese mõistmist ja suund.

Teaduskondade ja valdkondade uuringu, nagu arhitektuur, kunst ja disain, tsiviilehituse ja meedia, Bauhaus-Universität Weimar on iseloomulik identiteeti.

Bauhaus-Universität Weimar on saanud tuntud oma laia õppe- ja teadustööd, mis põhineb tsiviilehituse ja arhitektuuri orienteeritud õppeaineid. Täna Ülikool pakub laia spektrit õpetust umbes 40 õpingukursused, sealhulgas vaba kunsti, disaini, web design, visuaalse kommunikatsiooni, meedia disaini, meedia kultuuri, arhitektuuri, tsiviilehitus, materjaliteadus, töötlemise tehnoloogia, keskkonna ja juhtimise.

Mõiste »Bauhaus« tähistab himu katsetada, avatus, loovus, tihe seos tööstusliku praktika ja rahvusvahelisus. Tuginedes traditsioon Bauhaus liikumine, kõik teaduskondades tegelevad loomine avalikes kohtades. Eesmärgiks on saada teaduse, kunsti ja tehnoloogia koostööd analüütiliselt, loovalt ja innovaatiliselt kavandamise, ehitamise ja projekteerimise praegused ja tulevased ruumid elamiseks. Praktilised kogemused on oluline roll kõikides akadeemilise väljad, samuti kunstielukutsetele arengut.

Katsetamist, sertifitseerimist ja tootearendus on sama oluline ehitusinsenerid, nagu nad on, et meedia arendajad ja projekteerijad.

Selleks, et määrata oma rahvusvahelist mainet ning luua ise edukalt kui i nternational ülikooli, siis on ülikooli strateegia rahvusvaheliseks kõigis valdkondades. Eriti nendes valdkondades õpetamise, teadustöö ja loomingulisteks arengu rahvusvahelist suunitlust peaks parandama läbi erinevate vahendite ja edendada vahendeid. Selle konto rahvusvahelistumise sätestati juhtivatel põhimõte ülikooli. Lisaks asendit Officer for International strateegilise Koostööd loodi. Tema ülesanne on ajakohastada rahvusvahelistumise strateegiad ja võtma erinevad meetmed.

Asukohad

Weimar

Bauhaus-Universität Weimar

Address
Bauhaus-Universität Weimar
Geschwister-Scholl-Straße 8

99423 Weimar, Tüüringi, Saksamaa
Telefon
+49 3643 581112