Loe ametlikku kirjeldust

Lisandväärtuse loomine tootemarkide kaudu - see on see, mida tähistab Brand Academy koolituspakkumine. Just see muudab Brand Academy'i ülikooliks, mis võimaldab lõpetajatel teha edukat karjääri ja pikaajalist karjääri.

Brand Academy'is õpetab kogenud professorite, õppejõudude, ekspertide ja praktikute rahvusvaheline meeskond teile, kuidas kujundada, suhelda, lavastada ja hallata kaubamärke. Praktilised ja väikesed seminarirühmad, et tagada intensiivne ja isiklik toetus.

ajalugu

See oli suurte brändide võlu, mis inspireeris 2010. aastal Saksa ja Hiina sõprade rühma tootemarkide kolledži leidmiseks.

Hariduse koht, mis ühendab ja keskendub bränditeadlikkusele, mis on kirg kaubamärgi ajaloo vastu, tunnistades, et haridus ja loovus on lahutamatu terviku kaks osa. Ja see peaks olema koht, mis ühendab kultuure Euraasia ruumis. Ülikool sündis sellest ideest.

Brändiakadeemia rakenduskõrgkoolina asub Markencity Hamburgis, vaatega Elbele. See on esimene ülikool, mis keskendub kaubamärkidele - keskne strateegiline edu tegur riiklikele ja rahvusvahelistele ettevõtetele. Kaubamärgid kui haaravad lood - meie õpilased kui nende lugude tulevased leiutajad.

Brändiakadeemia on rahvusvaheliselt tunnustatud bakalaureuse- ja magistriprogrammiga riiklikult tunnustatud eraülikool, mis omistab suurt tähtsust loovuse, uudishimu ja kosmopoliitide kultuurile. Meie ülikool on õppimise koht, mis ühendab teadusliku uurimistöö ja tihedad kontaktid brändiettevõtetega Euroopas ja Aasias.

BRÄNDAKADEMIA MISSIOON:

Läheneva maailma jaoks koolitame kultuuridevahelisi brändi eksperte.

Rakendusele orienteeritud, interdistsiplinaarne ja praktiline - jagame eriteadmisi brändi juhtimise, disaini ja kommunikatsiooni alal ning edendame kultuuridevahelist, eesmärgile orienteeritud võrgustikku - õpilaste isiklikuks arenguks õpingute ajal ja pärast seda.

BRÄNDAKADEMIA VISIOON

Parem brändikultuuri kolledž Euraasia piirkonnas.

BRAND AKADEEMIA VÄÄRTUSED

Meie igapäevast mõtlemist ja tegutsemist juhivad siduvad väärtused:

  • lugupidamine
  • dialoog
  • kohustus
  • Professionaalne tipptase
  • kultuuridevahelisuse

HINNANG:

Meie teiste inimeste tunnustamine ja suhtumine nendesse on põhimõtteliselt positiivne - lugupidamine ja lugupidamine meeldiva ja elava atmosfääri õppimisele ja töötamisele.

dialoogi:

Edendame sisemist ja välist dialoogi - üliõpilaste, õppejõudude, õppejõudude, praktikapartnerite ning osakondade ja kultuuride vahel. Jagades ja peegeldades saame uusi teadmisi.

KOHUSTUS:

Me nõuame oma õpilastelt pühendumist, entusiasmi ja distsipliini, et maksimeerida oma õpitulemusi. Meie jaoks on meil rohkem kui professionaalne saavutus - me toetame iga isikut tema isiksuse arengus.

PROFESSIONAL

Me juhime valmisolekut anda parimaid ja leida uuenduslikke lahendusi probleemidele. Me julgustame oma õpilasi andma neile tõhusat, edukat õppeaega ja paljutõotavat tulevast karjääri.

Kultuuridevaheline:

Siin töötavad erinevate päritoluriikide üliõpilased tõhusalt koos õpetamise, uurimistöö ja praktiliste projektidega. See elav kultuuridevaheline suhtlus annab meie õpilastele kogemusi ja oskusi oma isiksuse arenguks, mis kujutab endast otsustavat eelist tööelus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

Uues magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub disainile ... [+]

Meie magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub disainile

Loovad meeled ja digitaalsed probleemide lahendajad on väga nõudlikud, eriti kui nad teavad, kuidas rakendada uusi tehnoloogiaid, et luua midagi sisukat. Me õpetame teile meetodeid ja tehnikaid, mis aitavad teil luua uuenduslikke lahendusi ja mõista kaasaegset digitaalset kasutajat.

Koos spetsialistidega loote digitaalsed maailmad, arendate kasutajareise ja prototüüpe, samuti oma rakendusi AR ja VR jaoks. Te töötate suurte andmetega ja tutvute loomingulise kontseptsiooniga, jutuvestmisega ja UX mõtlemisega. Väikestes gruppides ja loomingulises õhkkonnas saate oskused tõeliselt innovatiivseks disainiks.... [-]

Saksamaa Hamburg
Aprill 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brand Academy – University of Applied Sciences

Uues magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub ettevõtlusele, saate teada, mis on mõttekas ja jätkusuutlik ärimudel. Te saate ka oma idee turule valmis. ... [+]

Meie magistriõppes Brand Innovation, keskendudes ettevõtlusele

Digitaalsete muutuste ja uuenduste mõistmine, jätkusuutlike äristrateegiate arendamine, pikaajalise kasvu tagamine - need oskused on hindamatud. Õppetöö käigus saate teada, millised suured äriideed välja näevad ja kuidas ühte ettevõttest luua. Avastate erinevaid ärimudeleid ja käivitamise viise, õppige mõistma rahaliste edusammude näitajaid ja rakendage tootearenduse vilgasid tehnikaid.

Innovatsioon on teie õpingute keskmes. Te sukeldute uutesse tehnoloogiatesse, nagu näiteks AI, VR, AR, Blockchain või Big Data, saate väärtuslikku panust majanduskasvu häkkimise mõttes ja õppida kõike brändi positsioneerimisest, sest brändi mõtlemine puudutab iga äri.... [-]

Saksamaa Hamburg
Aprill 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brand Academy – University of Applied Sciences

Digitaalsetel aegadel muutuvad mängu reeglid pidevalt, nii et innovatsioon on teie õpingute keskmes: milliseid protsesse, meetodeid ja tehnikaid ma pean teadma? Kuidas sa ... [+]

Meie magistriõppes Brand Innovation , keskendudes turundusele

Me elame pideva muutuse aegadel. Seetõttu on teie uuringute keskmes innovatsioon. Me õpetame teile meetodeid ja tehnikaid, mis aitavad teil leida uuenduslikke lahendusi, arendada põnevaid tooteid ja jõuda sihtrühmadeni.

Väikestes gruppides ja loomingulises atmosfääris tutvustate tehnoloogiate ja tööriistadega, mida vajate sisukate ja tugevate brändide loomiseks digitaalses maastikus.

Tihedad sidemed praktikaga

Oma karjääri alustamiseks teeme koostööd juhtivate brändifirmade ja asutustega. Õpingute ajal töötate suurte rahvusvaheliste ettevõtete tegelike projektide kallal, valmistades teid ette bränditööstuse strateegiliste ülesannete täitmiseks. Parandage oma loovust, uuenduslikku mõtlemist ja meeskonnatöö oskusi ning laiendage oma professionaalset võrgustikku.... [-]

Saksamaa Hamburg
Aprill 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 40 380893560