Loe ametlikku kirjeldust

TERE brändi ACADEMY

  • Rahvusvahelise ülikooli kaubamärkide loomine lisaväärtust marki - mis on see, mida Brand Academy koolitused eesmärk on saavutada. Ja see on täpselt see, mis teeb Brand Academy ülikoolis, mis võimaldab oma lõpetajatele alustada edukalt oma karjääri ja minna kaugele neid.

Juures Brand Academy õpid rahvusvaheline meeskond kogenud professorid, õppejõud, eksperdid ja praktikud, kuidas kujundada, suhelda, olevikku ja hallata marki. Õpid praktilistes olukordades ja väikeste seminar rühmad, mis tagab intensiivse isikliku toetust.

ajalugu

Innustatuna vaimustus suurte kaubamärkide, rühm Saksa ja Hiina sõbrad otsustasid asutada ülikooli brändikasutusega 2010. aastal.

Nad kavandatud koha hariduse, mis ühendab ja keskendub brändi teadmisi kirg brändi lugusid - unustamata, et haridus ja loomingulisus on kaks osa ühe lahutamatu terviku. Koht, mis koondab kultuuride Euraasia regioonis. See oli see mõtlemine, mis ülikoolis on sündinud.

Categorised kui University of Applied Sciences, Brand Academy unustab Elbe Hamburg - ise linna marki. See on esimene ülikooli keskenduda marki - keskne strateegiline edu-tegur riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete. Brands on põnev lugu - ja meie õpilased on tulevikus autorid neid lugusid.

Brand Academy on valitsuse tunnustatud eraülikoolis pakkumine rahvusvaheliselt akrediteeritud bakalaureuse ja magistrikraadi kursused.

Paneme suurt rõhku kultuuri loovust, uudishimu ja avatust. Meie ülikool on koht õppimiseks, mis ühendab teadusuuringute ja tihedas koostöös brändi nime ettevõtted Euroopas ja Aasias.

Missioon BRAND ACADEMY:

Me uurime, arendada ja õpetada marki.

Application orienteeritud, interdistsiplinaarse ja praktiliselt baasil - me õpetame teadmisi brändi juhtimine, disaini ja kommunikatsiooni, ja me edendada kultuuridevahelist suunatud võrgustiku, et aidata meie õpilastel arendada isiklikult ajal ja pärast õpinguid.

Nägemus BRAND ACADEMY

Rahvusvaheline kompetentsikeskus valdkonnas marki keskendudes Euraasias.

Väärtused BRAND ACADEMY

See, kuidas me mõtleme ja teo juhindub kogum siduvaid väärtusi:

kallinemine dialoog kohustus Professional tipptasemel kultuuridevahelisuse

HINNANG:

Oleme alati vastu positiivse suhtumise ja väärtust teiste inimeste austust ja tunnustust on aluseks meeldiv ja elav õhkkond õppimiseks ja töötamiseks.

dialoog:

Toetame sisemise ja välise dialoogi üliõpilased, professorid, õppejõud ja praktilise partnerite ja erinevate osakondade vahel ja erinevates kultuurides. Me omandama uusi teadmisi vahetada ja kajastades koos.

KOHUSTUS:

Me nõuda pühendumist, entusiasmi ja distsipliini meie õpilased, et saavutada optimaalne õppimise kogemus. Me hoolime rohkem kui lihtsalt tehniline teostus - toetame iga isiklikku arengut.

Professionaalse kompetentsuse:

Me juhindume valmisolekut anda oma parima ja leida uusi võimalusi probleemide lahendamisel. Soovitame meie õpilastel et hõlbustada nende jaoks tõhus, edukas õpingute ja paljulubav tööalast tulevikku.

kultuuridevahelisuse:

Õpilased erinevates riikides töötada tõhusalt koos meiega oma haridusteed, nende teadusuuringute praktilisi projekte. See kultuuridevaheline keskkond oleme loonud annab meie õpilastele kogemusi ja teadmisi, mis abi oma isiklikku arengut ning anda neile otsustav eelis oma tööelu.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Saksa

See ülikool pakub ka:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

Uues magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub disainile ... [+]

Ülevaade

Algoritmid ja tehisintellekt kõlavad kohutavalt oluliseks, kuid ka kohutavalt keeruliseks? Sa ei taha kinni pidada käsitööst, mille vajadus võib varsti kaduda? Kasutajakesksus on rohkem kui lihtsalt fraas?

Meiega saate:

Arendada digitaalseid tooteid ja disainilahendusi, mis põhinevad tegelikel kasutajate vajadustel,mõista häirivaid tehnoloogiaid ja rakendada digitaalseid tööriistu,töötada loovalt ja strateegiliselt, rakendades oma ideid.

Uues magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub disainile

Väikestes rühmades ja loomingulises atmosfääris töötate tegelike projektidega suurettevõtete, agentuuride või alustavate ettevõtetega, tehes väärtuslikke kontakte oma tulevase karjääri jaoks.... [-]

Saksamaa Hamburg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brand Academy – University of Applied Sciences

Uues magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub ettevõtlusele, saate teada, mis on mõttekas ja jätkusuutlik ärimudel. Te saate ka oma idee turule valmis. ... [+]

Ülevaade

Tehke seda, mida on alati tehtud. Ärge kunagi võtke riski. Töötage teiste unistuste heaks.

Kas te ei loo pigem oma brändi, oma äri?

Tooge oma ideed. Aitame teil muuta need ärimudeliteks ja luua eesmärgiga kaubamärke.

Uues magistriõppes Brand Innovation, mis keskendub ettevõtlusele, saate teada, mis on mõttekas ja jätkusuutlik ärimudel. Te saate ka oma idee turule valmis.

Väikestes meeskondades ja loomingulises atmosfääris saate teada, millised on uuenduslikud ideed, tutvuda häirivate tehnoloogiatega, kohtuda mentorite ja sarnase mõtlemisega inimestega ning teha väärtuslikke kontakte oma professionaalseks teeks.

Ettevõtlus

Läbimurde tegemine, asjade ümber mõtlemine, tõhusama, kasutajasõbraliku ja parema tuleviku ülesehitamine - seda teevad tänased asutajad ja tegijad.... [-]

Saksamaa Hamburg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brand Academy – University of Applied Sciences

Digitaalsetel aegadel muutuvad mängu reeglid pidevalt, nii et innovatsioon on teie õpingute keskmes: milliseid protsesse, meetodeid ja tehnikaid ma pean teadma? Kuidas sa ... [+]

Ülevaade

Olge järgmine juht, kes digitaalset vahetust möödus. Tehke seda, mida on alati tehtud. Koguge tolmu tööle, mis võib peatselt peatuda.

Kas te pigem mitte:

Püüdke sihtrühmi tähenduslike tootemarkide, toodete ja äristrateegiatega?Olge mängu muutja, kes leiab teie ettevõttele uuenduslikke lahendusi ja asjad liiguvad?Mõista häirivaid tehnoloogiaid ja kasutage digitaalseid vahendeid uute turundusviiside uurimiseks?

Magistriõppes Brand Innovation, keskendudes turundusele

Turundus

Digitaalne innovatsioon

Võimas kaubamärkide valmistamine Tugev bränd peab silma paistma. See tähendab tavaliselt võitlust tähelepanu eest. Õpid asetsema kaubamärke ja ettevõtteid targalt, arendama digitaalseid turundusstrateegiaid ja looma liiklust.... [-]

Saksamaa Hamburg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 40 380893560