Loe ametlikku kirjeldust

Mis eristab Bucerius Law School ?

Bucerius Law School on Saksamaa esimene eraõiguslik mittetulundusühing. Bucerius Law School loodud ja rahastatud ühe riigi suurimate erasektori sihtasutuste poolt, tunnustab tema nimesid Gerd Bucerius, keskendudes ühiskondliku teenistuse ja ühiskonna teiste eest vastutuse tähtsusele. See nägemusinstitutsioon kuulub järjepidevalt Saksamaa parimate õigusteaduskondade hulka, kes õpetavad täna parimaid ja värskemaid uusi õiguslikke mõtteid. Buceriuse üliõpilased paistavad silma Saksa riigieksamite üle ja jätkavad tööd juhtivate riiklike ja rahvusvaheliste advokaadibüroode ja korporatsioonide, valitsusasutuste ja ülikoolidega.

Mida pakub Bucerius Law School ?

Euroopa südames ühendab Bucerius Law School maailma - see pakub õigusalast haridust, praktilist kogemust ja rahvusvahelist võrgustikku, et seada oma õpilased edukale ja täieõiguslikule karjäärile tänapäeva üha globaliseeruvas maailmas. Bucerius tunnistab rahvusvahelise hariduse tähtsust ja kasvatab ekspansiivset rahvusvahelist võrgustikku ligi 100 partnerülikoolist kogu maailmas ja oma esindust Ameerika Ühendriikides. Bucerius meelitab maailma parimate juriidiliste asutuste tuntud teadlasi ja õpetajaid loengusse oma inglise keele suveprogrammides, õigusteaduses ja äriosakonnas ning selle rahvusvahelises vahetusprogrammis.

Millised programmid on rahvusvahelistele üliõpilastele kättesaadavad?

Bucerius'i õigusteaduskond (MLB) on üheaastane programm, mis pakub noortele spetsialistidele teooria ja praktika kombinatsiooni intiimses keskkonnas, keskendudes individuaalsele tähelepanu ja professionaalsele juhendamisele. Bucerius pakub 3 intensiivset, kolmenädalast suveprogrammi arenenud üliõpilastele ja noortele spetsialistidele järgmistes valdkondades: rahvusvaheline äriõigus, rahvusvahelised IP-tehingud, juriidiline tehnoloogia ja operatsioonid. Ühe semestri rahvusvaheline vahetusprogramm õnnitleb üliõpilaste õpinguid oma ülikoolides mitte ainult vastavate kursuste, vaid ka kultuurilise muutuse, ajalooliste ekskursioonide ja reisimisvõimaluste kaudu.

Bucerius Law School jätkab uute programmide ja teenuste arendamist, näiteks Bucerius Executive Education ja Conference and Event Management. Kõik Bucerius programmid on mõeldud selleks, et aidata osalejatel oma teoreetilisi ja praktilisi teadmisi süvendada, arutleda oma rahvusvaheliste partneritega ja arendada oma professionaalset võrgustikku.

Roheline ülikool Hamburgi keskuses

MLB või LL.M. Bucerius Law School kraad on suurepärane. Campus asub pargilaadses keskkonnas Hamburgi keskuses. Kõik täielikult renoveeritud või äsja ehitatud hooned on kättesaadavad 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, võimaldades õpilastel oma individuaalseid õppimisviise järgida. Väikesed rühmad hõlbustavad õpilaste koostööd väljaspool klassi; kohvik, kohvilaager ja väike spordikeskus julgustavad õpilasi lõõgastuma ja suhtlema. Bucerius Law School on oma asukoha ja rajatiste kvaliteedi tõttu paljude konverentside, väliste loengute ja muude rahvusvaheliste ürituste koht. Programmi õppejõud - nii täistööajaga õppejõud kui ka praktiseeriva õiguse liikmed ja äriringkonnad - on ligipääsetavad ja valmis jagama oma kogemusi õpilastega ning pakkuma vajadusel nõu. Nagu lõpetajad sageli rõhutavad, on programmi töötajad pühendunud üliõpilastele tugeva haldus- ja isikliku toetuse pakkumisele.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Bucerius Law School
Address
Bucerius Law School Jungiusstraße 6
20355 Hamburg, Hamburg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 40 307060