Carl Benz School of Engineering

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Carl Benz School of Engineering on ülemaailmselt tuntud Karlsruhe tehnoloogiainstituudi (KIT) masinaehituse kolledž ja pakub inglise keele erialal bakalaureusekraadi masinaehituses.

Carl Benz School on Karlsruhe Tehnoloogiainstituudis (KIT) asuv sõltumatu asutus, millel on kolledži struktuur. See pakub õpilastele kogu maailmast võimalust õppida bakalaureusekraadi masinaehituses täielikult inglise keeles või lihtsalt saada ülevaade inseneriteaduse õppimisest ühe suvekooli kaudu. 3-aastase programmi edukal lõpetamisel antakse KIT-l üliõpilastele bakalaureusekraad.

106737_space-telescope-mirror-segments-james-webb-cosmos-46168.jpegPixabay / Pexels

KIT osana loob ja jagab Carl Benzi kool teadmisi ühiskonnale ja keskkonnale. Alusuuringutest rakendusteni paistab KIT silma väga erinevates teadusharudes, st loodusteaduste, tehnikateaduste, majanduse ning humanitaar- ja ühiskonnateadustega. Ta püüab teha märkimisväärse panuse ülemaailmsete probleemidega inimkonna valdkonnas E nergy, mobiilsusportaalis ja T EAVE. Teadusülikoolina Helmholtzi ühingus on KIT ainulaadne teadus- ja haridusasutus, mis osaleb rahvusvahelises konkurentsis ja omab juhtivat positsiooni tehnoloogiaülikoolides kogu maailmas (vt paremusjärjestust ). KITi innovatsioonialased jõupingutused loovad silla oluliste teaduslike avastuste ja nende rakendamise vahel ühiskonna, majandusliku õitsengu ja meie loodusliku elu aluse säilitamise huvides.

Oma õpingute kestel saavad Carl Benzi õpilased rahvusvahelise kolledži sarnase struktuuri erinevate lisandite privileegid:

  • Õpilastel on juurdepääs KITi rajatistele ja teenustele.
  • Õpilased osalevad kompaktsetel klassidel, mille eliitstruktuur koosneb mitte rohkem kui 40 üliõpilasest, mida pakuvad ülikooli õppejõud.
  • Õpilased saavad pidevat karjäärinõustamist ja -toetust.
  • Õpilased liituda erinevate ühiskondlike tegevustega, keskendudes mitte ainult õppimisele, vaid ka tihedate rahvusvaheliste partnerite võrgustiku, sõprussuhete ja elukestvate ühenduste rajamisele ning üksikisiku kasvamisele.

Stormy Weather over Karlsruhe, photographed from Turmberg, Durlach, Germany, 2018.

Miks õppida Carl Benzi koolis?

Secure On-Campus Housing

CBS pakub kõik ühes: ülikoolilinnakud ja akadeemikud, samuti vaba aja veetmise võimalused (st muusikaruum) on kõik ühe katuse all.

Rahvusvaheline orientatsioon

CBS on mitmekesine, avatud ja rahvusvaheliselt orienteeritud. Ülikoolis on üle 90% rahvusvahelistest üliõpilastest ja meie vilistlased on pärit üle 50 riigi üle maailma.

Tugev tööstuse võrgustik

Paljud lõpetajad soovivad siseneda Saksamaa tööturule. Selle hõlbustamiseks julgustame oma õpilasi praktikume tegema. Osana spetsialiseerumisest osalevad globaalse tootmise juhtimise üliõpilased isegi tööstuse koolitusprogrammis.

Uurige inseneri tulevikku

B.Sc. on jagatud põhiuuringuteks masinaehituse üldvaldkonnas, sealhulgas spetsialiseerumine autotööstusele, ülemaailmsele tootmisjuhtimisele ja / või energiatehnoloogiale.

Uuring

CBS pakub üliõpilastele igapäevastes küsimustes tuge nii individuaalsete õpijuhiste kui ka personaliseeritud karjääriteenuste osas.

Ideaalne asukoht

Karlsruhe asub Euroopa südames ning pakub lihtsat juurdepääsu mägedele, järvedele, jõgedele, metsadele, lossidele, suusatamisele ja muudele välistingimustele. Paljud Euroopas asuvad kohad, nagu Pariis (2,5 tundi), Amsterdam (5,5 tundi), London (6 tundi) või Praha (7 tundi), on rongi kaudu mugav ja kiire.

Asukohad

Karlsruhe

Address
Schloßplatz,19
76131 Karlsruhe, Baden-Württemberg, Saksamaa

Programmid

See ülikool pakub ka: