Loe ametlikku kirjeldust

Oleme väga uhked, et tutvustada teid meie ülikooliga; pakume huvitavat ja väga avatud instituudi, kus on kaasaegsed, asjakohased ja praktilised kursused, mis on loodud sõbralises, lõdvestunud ja turvalises keskkonnas, mida ümbritseb loodusmaastik.

DIT pakub võimalust õppida kahes ülikoolis, esimeses Deggendorfi linnas ja Pfarrkirchenis asuvas Euroopa ülikoolis Rottal-Inn.

Meie kaasaegsed ülikoolilinnakud pakuvad suurepärast õpikeskkonda; nad on varustatud state-of-the-art rajatiste ja suurepärase tehnoloogilise toe. Püüame oma õpilaste aega siin luua nii produktiivseks, loovaks ja põnevaks kui võimalik ning selle tulemusena on nende hariduskogemus kõrgelt hinnatud. Meie lõpetajad lahkuvad suurepärase tööhõive väljavaatega, varustades neid tulevase edu saavutamiseks nende valitud karjääris ning mida kohalikud, riiklikud ja rahvusvahelised ettevõtted äärmiselt soovivad.

Tõepoolest, meil on oma hariduse kvaliteedi tugev maine ja me oleme riiklikult Saksamaa üks parimaid rakendusteaduste ülikoole.

Palun ärge kõhelge meiega vestluse ja lisateabe saamiseks, eriti meie kursuste kohta inglise keeles.

DIT-i üliõpilaste elu fotode ja filmide nägemiseks klõpsake meie Campus Media'i lehe külastamiseks järgmisel lingil

DITi presidendi sõnum

Tutvustame meie uut Euroopa Campus, Rottal-Inn

2015. aasta oktoobris käivitati Deggendorf Institute of Technology osana tegutsev Euroopa ülikool . Koostöös Austria, Tšehhi, Poola ja Hispaania partneritega tegeleme spetsialiseerunud bakalaureuse- ja magistrikraadiga tervishoiuteaduses ja ressurssides tõhusus ja energiatõhusus. Kõikidel kursustel on piiramatuid sissekandeid ja õppemaksu, osaliselt või täielikult õpetatakse inglise keeles.

Keeleoskus: õpilased saavad mitmekeelse hariduse, et valmistada neid ülemaailmsele karjäärile, kuigi domineeriv loengukeeled on inglise keel. Rahvusvahelised õpilased osalevad saksa keele õppetöös ning pakutakse mitmeid täiendavaid keelekursusi.

Modulaarne ja paindlik õppetöö: kraadiõppel on modulaarne struktuur, mis võimaldab üliõpilasel vabalt valida erinevate moodulite vahel vastavalt nende akadeemilisele arengule ja fookusala, võimaldades neil seega välja töötada omaenda karjääriplaani.

Tööalane karjäär: meelelahutuslikus tööstuses puuduvad suurepäraselt koolitatud turismi-, hotelli- ja ürituste juhid. Kuna need tööstused arenevad praegu kiiresti, on edukate lõpetajate jaoks suurepärased väljavaated suurepärase karjääri arendamiseks kõigis vaba aja veetmise valdkondades, nagu avalikud ja eraettevõtted, hotellid ja spaa. Võimalikud ametialased positsioonid on turismi / hotelli juhtimine, turunduse juhtimine turismi- või hotellisektoris ning sihtkoha juhtimine reisi- ja turismiettevõtetes.

Lisaks sellele algab PAN-is 2016. aasta oktoobris esimene tehniline kursus "Bachelor Industrial Engineering / hooldus ja käitamine", keskendudes hooldusele, remondile ja operatsioonile (MRO).

Fantastiline asukoht Euroopa südames

Euroopa ülikool Rottal-Inn asub kesklinnas Pfarrkircheni võluvas turismilinnas madalmal Baieris, Lõuna-Saksamaal. See paikneb Joonia ja Inni jõgede vahel asuvate veeretavate, pildistatud hoonede seas, Austria ja Tšehhi piiride lähedal ning suurte, kosmopoliitsete linnade Müncheni ja Salzburgi lähedal.

Lisaks paljudele kindlatele ettevõtetele pakuvad arvukad tänavakohad, baarid, üksteisemised siseõued ja varjulised õlleaiad külaskäike ja kohalikud elanikud, kes jäävad ja naudivad. Selle kompliment ja õpilaste sotsiaalse elustiili maksimeerimine on ülikoolilinnak ja üliõpilaste eluruumid kesklinna jalutuskäigu kaugusel ja kõik kohalikud mugavused.

Aastate jooksul on Pfarrkirchen Rottalis kultuuriliselt tuntud tänu erakordsetele kunstinäitustele, muuseumiüritustele ja arvukatele festivalidele ja üritustele aastaringselt. Igal aastal suvib vanalinna festival tuhandeid külastajaid linna festivale moto "Pfarrkirchen tähistab Euroopa stiilis ja palju muud". Kogu linn on möödas mitmekultuuriliste kulinaarsete ja muusikaliste üritustega.

Pealegi on Pfarrkirchenil suurepärased ühistranspordiühendused, sealhulgas Müncheni rahvusvaheline lennujaam vaid 90-minutilise autosõidu kaugusel, mistõttu reisimine on kiire, tõhus ja mõnus.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Deggendorf Institute of Technology

Selle magistrikraadiga saate omandada rahvusvahelise karjääri kvalifikatsiooni ja oskusi tervislike ja jätkusuutlike hoonete tulevikku suunatud valdkonnas. ... [+]

Selle magistrikraadiga saate omandada rahvusvahelise karjääri kvalifikatsiooni ja oskusi tervislike ja jätkusuutlike hoonete tulevikku suunatud valdkonnas.

See kraadiõppe kursus vastab õpilastele meetodite ja tehnoloogiate valdkonnas tervislike ja jätkusuutlike hoonete koos rakenduste erinevates valdkondades ehitus-ja kinnisvara tööstus. Ta tunnustab ja laiendab üliõpilaste olemasolevaid teadmisi bakalaureuse kursustest, nagu ehitus insener, arhitektuur, tehnilised ehitustarbed, energiatõhusad ehitustööd või sellega seotud kursused ning erialane töökogemus.

Kursused

1. semester

HSB-1 keskkonna psühholoogiaHSB-2 jätkusuutlikud ehitisedHSB-3 nutikad ehitisedHSB-4 kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed täiustatud uurimismeetodid... [-]
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Deggendorf Institute of Technology

Rahvusvaheline turism toodab aastas miljardeid eurosid ja on endiselt üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid. Sõltuvalt sellest, kas see on äri või rõõm, saavad külalisla ... [+]

Rahvusvaheline turism toodab aastas miljardeid eurosid ja on endiselt üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid. Sõltuvalt sellest, kas see on äri või rõõm, saavad külalislahkuse ja ürituste juhtimisega seotud sektorid ka rahvusvahelise turismi kogemused ja on sellest lahutamatult seotud. Nende seostuvate piirkondade arvessevõtmine muudab kogu sektori tulusamaks ja atraktiivsemaks.

Selles kraadiõppes laiendavad õpilased oma teadmisi ja süvendavad oma teadmisi tervishoiu- ja turismisektori valdkondade tööstusharude kohta, nagu spaad, ennetuskeskused, rehabilitatsioonikeskused, spordikeskused, vaba aja veetmise, vaba aja veetmise ja kultuurikeskused. Sellesse magistriprogrammi kuuluvad järgmised globaalsed turismisuundumused:... [-]

Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Deggendorf Institute of Technology

Järgmise põlvkonna järjestuse määramise (NGS) tehnoloogia loob väga lühikese aja jooksul suures koguses andmeid. Inimeste, loomade või taimede geneetilise materjali järje ... [+]

Järgmise põlvkonna järjestuse määramise (NGS) tehnoloogia loob väga lühikese aja jooksul suures koguses andmeid. Inimese genoomi, epigenoomi ja sellega seotud transkriptoomi analüüsimine ja mõistmine on kasvav väljakutse. Seetõttu on oluline luua tõhus ja vastupidav liides bioloogide, keemikute, arstide ja apteekrite vahel, kuna bioteaduste uuringud ei toimu ainult laboris. Inimeste, loomade või taimede geneetilise materjali järjestamisel saadud andmete hulk tuleb arvutuslikult töödelda ja korreleerida, et see oleks kasutatav: see on Life Science Informatics ülesanne .

Biomeditsiinilistes uuringutes kasutatakse praegu mitmesuguseid arvutipõhiseid analüüse, et tuvastada ja analüüsida geene, mis ennustavad haiguse prognoosimist või sellele reageerimist (isikustatud meditsiin ja molekulaardiagnostika). Nende andmekogumite analüüs ja hindamine nõuavad teadmisi meditsiinilistest ja teaduslikest põhitõdedest koos rakendusele orienteeritud arvutiteadusega. Neid põhipädevusi õpetatakse intensiivselt rakendusele orienteeritud magistrantuuri informaatika magistrantuuril.... [-]

Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Deggendorf Institute of Technology

Study at the European Cmapus Rottal-Inn in Pfarrkirchen

Student accommodation in Deggendorf

A semester abroad at DIT

Stephen, an International Management student

Address
European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, Saksamaa
Address
Deggendorf Institute of Technology Dieter-Görlitz-Platz 1 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, Saksamaa