Deggendorf Institute of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Valikud

Me oleme pühendunud rahvusvaheliste kraadiõppe lõpetajate tootmisele maailmas: 190 partnerülikooli üle maailma pakuvad tudengitele palju võimalusi kogemuste saamiseks ja oma kraadi omandamiseks krediidi saamiseks välisvaluuta semestrite, praktikakohtade ja topeltkraadiga välismaal õppimise kaudu. Tegelikult hõlmavad kõik bakalaureuse kraadid kohustuslikku praktika semestrit, mille võib läbi viia nii kohalikul kui ka välismaal.

Meie õpilaste arv 7200, sealhulgas 20% rahvusvahelistest üliõpilastest, õpib mitmesuguseid kraadiõppekursusi inglise või saksa keeles. Kõik meie kursused on rahvusvaheliste standardite kohaselt ametlikult akrediteeritud FIBAA ja ASIIN poolt.

Teeme koostööd enam kui 500 piirkondliku ja rahvusvaheliste ettevõtetega, sealhulgas selliste ülemaailmsete osalistega nagu BMW, MAN, Continental, ZF ja Siemens, kus õpilased saavad omandada hindamatu töökogemuse. Lisaks sellele korraldab ülikooli karjääriteenistus mentorlusprogrammi, mille raames teevad tudengid koostööd professionaalse ettevõtlusnõustajaga, et aidata neil saavutada oma kutsealaseid eesmärke. See aktiivne edutamine rahustab üleminekut akadeemiliselt karjäärilt karjäärile, st meie lõpetajad on eriti edukad tööturul.

Õpetamislinnakud

Õpilased on jaotatud kaheksas teaduskonnas kahes ülikoolilinnakus. Deggendorfi ülikoolilinnakus on lai valik kraadiõppeprogramme, mida juhendatakse kas inglise või saksa keeles. Euroopa ülikoolilinnakus Rottal-Inn õpetatakse kõiki õpilasi eranditult inglise keeles (rahvusvahelised õpilased käivad saksa keele tundides). Need kaks ülikoolilinnakut on ühe tunni autosõidu kaugusel ja mõlemad asuvad Lõuna-Saksamaal Baierimaal.

Peame suurepärast elustiili oma õpilaste heaolu oluliseks teguriks. Õpilasi toetatakse paljude võimalustega, nagu näiteks üliõpilasklubide valik, ulatuslik spordiprogramm (praegu oleme Saksamaa ülikoolide jalgpalli meistrid), suur rahvusvaheline kontor, keelekeskus ja karjääriteenistus. Korraldame igal suvel ülikoolilinnas avatud uste päeva üritusi ja igal aastal muusikafestivale.

Kõik meie tudengite teaduskonnad, töötoad ja teeninduskeskused asuvad meie ülikoolilinnas, selle peal ja ümber, luues personali, üliõpilaste ja õppejõudude vahel avatud, sõbraliku ja suhtlemiskeskkonna.

  • Vaadake meie õpetamislinnakut:
    https://www.th-deg.de/en/university/campus-locations

Deggendorfi ülikoolilinnaku pildid:

121525_Degcampus.jpg 121526_Degaudiolab.jpg 121527_Degcampushallway.jpg 121528_Degcampus2.jpg 121529_Degcampussnow.jpg 121530_Degcampussummer.jpg

Pildid Euroopa ülikoolilinnast:

121531_ECcafe.jpg 121532_ECcampus2.jpg 121533_ECcampus1.jpg 121534_ECcarpark.jpg 121535_EClibrary.jpg

Asukohad

Pfarrkirchen

Address
European Campus Rottal-Inn
Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen
Germany

84347 Pfarrkirchen, Baieri, Saksamaa

Deggendorf

Address
Deggendorf Institute of Technology
Dieter-Görlitz-Platz 1
94469 Deggendorf
Germany

94469 Deggendorf, Baieri, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega