Loe ametlikku kirjeldust

Ärikool asutatud ettevõtte.

ESMT - Euroopa School of Management and Technology, mis asub Berliini südames, Saksamaa, on era Business School asutati 25. rahvusvahelised korporatsioonid. Koolide teadmisi keskendub ettevõtlus- juhid globaalse keskenduda sotsiaalse vastutuse ja juhtimise tehnoloogia. ESMT on üks top reastatud ärikoolides Saksamaal ülemaailmse võrgustiku vilistlaste rohkem kui 50 riigis.

ESMT pakub kolme taseme programmid:

  • Magistrikraad juhtimine
  • Täistööajaga MBA
  • Executive MBA (EMBA) samuti täidesaatva haridus

Kõik ESMT programmid kasu tihedad suhted ESMT korporatiivse võrgu ja founders.The Business School pakub interdistsiplinaarne platvorm diskursuse poliitikakujundajate, teadlased ja ettevõtete juhid.

ESMT on kõige rahvusvahelise ärikooli Saksamaal üle 80% ESMT on õppejõud on mitte-saksa taust ja igas programmis klassid on 70% kuni 90% rahvusvaheline.

Kool hiljuti sõlmitud mitu pingeread. ESMT on EMBA programmi on reastatud 30. Financial Times globaalse pingerida MBA 2015. EMBA programm on reastatud number üks viimase viie järjestikuse aasta karjäärivõimalused. In The Economist "Milline MBA?" Pingerida top 100 maailma täistööajaga MBA programme, ESMT on reastatud 49., asetades 2. Saksamaal ja 13. Euroopas.

ESMT on riigi akrediteeritud eraettevõtjate kooli, kelle programmid on ka akrediteeritud AACSB, Amba, EQUIS ja FIBAA.

Kooli missioon

ESMT arendab ettevõtlikkust juhid, kes mõelda globaalselt, tegutse vastutustundlikult ja austama indiviidi. Mis pärandi juured on Euroopa väärtuste ja võimaliku tehnoloogia, ESMT arendab ja ilmutab uusi teadmisi, et edendada jätkusuutlikku majanduskasvu.

On märkimisväärne kattuvus nende valdkondade teadus- ja paljud õppejõud on töötanud mitmes teadusvaldkondade ja nende liidesed. Lisaks käitumise teoreetilise uurimistöö sobib rohkem seostada kolm pädevusvaldkondades.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ESMT Berlin

ESMT Magistrikraad Juhtimine (MIM) valmistab ette andekad meeled karjääri üleilmses äri. ... [+]

ESMT Magistrikraad Juhtimine (MIM) valmistab ette andekad meeled karjääri üleilmses äri.

ESMT Master's in Management ühendab välitöid ülemaailmsetes ettevõtetes, kus rakendatakse kursuste ja teadusuuringute uusimaid äri-ja juhtimisteooriaid. Vastuvõetud üliõpilased on erineva akadeemilise taustaga ja kasutavad aega ESMT et omandada väärtuslikke teadmisi ja interdistsiplinaarset kogemust, et oma varasemaid teadmisi rakendada majandus- ja juhtimisprobleemide lahendamisel.

Programm on jagatud kaheks vooluks, keskendudes rahvusvahelisele juhtimisele. Üks voog ( kvantitatiivne äri ) on mõeldud kvantitatiivsete otsuste analüütikute jaoks ja üks voog loovatele ja strateegilistele mõtlejatele ( Innovative Management ).... [-]

Saksamaa Berlin
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ESMT European School of Management and Technology GmbH
Address
European School of Management and Technology Schlossplatz 1
10178 Berlin, Berlin, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 30 212310