Loe ametlikku kirjeldust

Oleme CIEE

Mittetulundusühing, valitsusväline organisatsioon, CIEE on riigi vanim ja suurim mittetulunduslik õpe välismaal ja kultuuridevaheline vahetusorganisatsioon. Alates 1947. aastast on CIEE aidanud tuhandetel inimestel omandada vajalikud teadmised ja oskused, et elada ja töötada maailmas üksteisest sõltuvas ja kultuuriliselt mitmekesises maailmas, pakkudes kõige laialdasemaid, asjakohaseid ja väärtuslikke vahetusprogramme.

Mida me teeme

CIEE-s loome võimalusi, mis aitavad inimesi kokku tuua. Edendame kogukondade ja rahvaste vastastikust mõistmist ja mõistmist, edendades ideede ja kogemuste vahetamist. Aitame anda õpilastele, õpetajatele ja noortele spetsialistidele üle maailma oskusi, mis muudavad need aktiivseteks ja vastutustundlikeks maailma kodanikeks.

Me teeme seda järgmiselt:

  • Pakkudes kõige laiaulatuslikumaid vahetusprogramme ja -teenuseid.
  • Suurimate ressursside ja kõige kogenumate, kirglike töötajate koondamine.
  • Töötamine selle nimel, et igaühel oleks juurdepääs võimalustele ja kogemustele, mis teavitavad nende perspektiive ja laiendavad nende silmaringi.

Mida me seisame

CIEE põhiväärtused

Me usume tipptaseme ja terviklikkusse . Pakume kõrgeima kvaliteediga programme ja teenuseid, mis on eeskujuks ja lähevad meie õpilastele ja partneritele teenima.

Me usume austusse . Me võtame vastu ja tähistame mitmekesisust. Praktiseerime avatud ja ausat suhtlemist.

Me usume juurdepääsusse . Me püüame avada uksi kõigile taustaga inimestele CIEE programmidele ja CIEE-le.

Lõpuks usume CIEE-s probleemide lahendamisse . Arendame uuenduslikke ja praktilisi lahendusi, mis aitavad laiendada juurdepääsu rahvusvahelistele vahetusvõimalustele.106996_rsz_adobestock_70168914.jpg

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

CIEE IN ONE WORD