Loe ametlikku kirjeldust

Friedensau on koht, hariduse, kuna 1899. 19. novembril 1899 instituudi eelnenud Ülikoolis, "Tööstus ja missioon School", alustas tegevust vaid seitse õpilaste väga põhitingimused. Kool asus vana veski Ihle jõgi, mainiti esimest korda 1306.

Järgmise kümne aasta jooksul nägin ehitamiseks ansambel suur õpetamise ja elamud, mis veel määratleda välimuse campus täna. Sanatoorne, töötubade ja toidu tehas ehitati ka kooskõlas kooli terviklik pedagoogiline mudel, pakkudes nii õpetamis- ja võimalusi teenida raha. Enne Esimest maailmasõda kuni 250 inimest aastas kasutanud koolituse pakutavad võimalused.

I maailmasõja ajal sõda ministeeriumi loodud sõjaväehaiglas hooned. Alles 1919, et koolitus võiks taastada ja laiendada järgnevatel aastatel uusi kursusi (kodumajandus koolis, ettevalmistav kool õendusabi, keskastme kursused teaduse ja tehnoloogia, äri ja lastehoiu kursused). 1923. institutsiooni nimi oli muutunud "Friedensau missioon Seminar". 1930. aastal seminari saanud riigi akrediteerimise haldusüksus ohvitser Magdeburg oma kodunduse ja äri kursused.

Natsliku toonud palju piiranguid, mis lõpeb sulgemine seminaris Teist maailmasõda. Jällegi õpetamise hoonete kasutati haigete ja vigastatud sõdurid, kõigepealt Wehrmachti ja 1945 Nõukogude armee.

Läbi eestpalve minister president Saksi-Anhalti, Erhard Hübener, Nõukogude sõjalise juhtimise lubatud kooli taasavamist 1947. aastal. See tegi Friedensau Seminari esimene ja ainus kirik koolituskeskus lubataks jätkata selle õpetamise tegevust Nõukogude okupatsiooni tsoonis.

Ajal GDR perioodi SED (kommunistliku partei) valitsuse lubatud koolitamine kiriku töötajad ainult. Nagu ka koolitust pastorid, esines üks aasta kursused diakoni. 1981. aastal kõrged ja koolituse kvaliteedi viinud uue nime, "Friedensau Usuteaduslik Seminar". Kaks aastat hiljem peakonverentsil Seitsmenda Päeva Adventistide akrediteeritud seminaris kui Senior College. Alates 1980ndatest üliõpilased teistes sotsialistlikes riikides Ida-Euroopas ja Aafrikas saaks koolitatud pastorid Friedensau.

  1. septembril 1990 Kõrgem Usuteaduslik Seminar sai riigi akrediteeritud ülikooli otsuse põhjal ministrite nõukogu SDV. Hiljem School of Social Sciences loodi kõrval Teoloogiakooli, mis pakkus Diplom ja magistriprogrammi teoloogia alates 1992. aastast.

Täna Friedensau adventülikooli kui akadeemiliselt orienteeritud, kiriku juhitud ülikooli auhindu ülikooli kvalifikatsiooni. Friedensau on loodud koht stipendiumi ja on teaduskoostöös ühendava institutsiooni mitme mandri.

Ülikoolilinnak Ta Friedensau campus erineb teistest ülikooli saidid paljudes valdkondades.

Campus on looduslähedane ja rajatised on käeulatuses üksteisest säästa aega ja vähendada stressi. Lähedus üliõpilaste ja õppejõudude võimaldab ruumi vastastikune usaldus ja pingevaba kooseksisteerimine. Kõrvuti õppeprogrammide on palju vaimseid, kultuuri-, kunsti- ja sportimisvõimalusi aktiivne õppekavavälise elu Friedensau.

Missioon Missioon meie ülikool on teha panus hariduse ja stipendiumi, kirikule ja ühiskonnale. Kuna vaba kirik, Adventistide institutsioon oleme vastavuses parandusmaja traditsioon ja innovaatilist mõtlemist. Meie teadus-ja õppetöö on seega põhineb teaduslike meetoditega, oluline avatus ettenägematuid tulemusi ja vastutus Jumala ja inimkonna.

Profiil

Kuna ülikooli eriline profiili keskendume neile distsipliinide, mis on asjaomase teenusega inimeste suhtes. Meie tähelepanu keskmes on teoloogia, sotsiaalteadused, arengukoostöö ja tervishoiu valdkonnas. Me näeme end rahvusvahelise ülikooli, pühendunud kultuuridevahelise suhtlemise ja võrdsete võimaluste, kes tegeleb ajalugu kauakestvad suhted riigid kõikidel kontinentidel.

Kogukond

Oleme campus ülikoolis. See tähendab, et meie õpetajad, töötajad ja üliõpilased moodustavad usaldav, tolerantne, mitmekultuurilises ja koostöö kogukonnas. Soovime anda terviklikku tuge kõigile selle kogukonna liikmed. Siin meeste ja naiste põhiline asjaolu, kui on austust teiste religioonide, maailmavaadete ja kultuure. Kuna peresõbralik ülikooli soovime luua tingimused, mis oleks lihtsam ühitada uuring, elukutse ja pere. Avar paigutus campus oma loomulikus keskkonnas aitab kaasa ka see.

Me ei võta endale õpetada õpilasi põhialuste vastavas valdkonnas stipendiumi, samuti tegeleb praegune toetus teadustöö. Eesmärk meie õpetamine on ühendada oskusi ka teadustöö ja kohaldamisel, et meie lõpetajad töötavad alati kõrged ja rahuldada nõudmisi nende vastutusalas. Pakume ka täiendõppe ja erialase arengu põhimõtet järgides elukestva õppe. Ülikooli õppejõudude ja üliõpilaste kaasa teaduslikus diskursuses väljaanded. Meie õppe-ja teadustöö, mis moodustavad ühtse terviku, mis põhinevad kristliku eetika ja on terviklik, interdistsiplinaarne keskenduda.

Ühiskond ja vaimsus

Oleme veendunud, et usk, hariduse ja elustiili on lahutamatud. Püüame kajastada, tegudes, vaimsus, mis põhineb Jeesuse Kristuse evangeeliumi. Seetõttu edendada isiklikku arengut identiteeti, edendades ja võimaldades eneseanalüüsi. Meie eesmärgiks on pakkuda konstruktiivset ja kriitilist märkust arengut kiriku ja ühiskonna. See on meie terviklik arusaam meie missioon ja kuidas me ülikooli kogukond püüab seda täita.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Friedensau Adventist University

Master of Arts in International Social Sciences (MA ISS) on interdistsiplinaarne õppekava, mis valmistab ette õpilasi karjääri rahvusvahelise sotsiaalse juhtimise. See võ ... [+]

Master of Arts in International Social Sciences

Master of Arts in International Social Sciences (MA ISS) on interdistsiplinaarne õppekava, mis valmistab ette õpilasi karjääri rahvusvahelise sotsiaalse juhtimise. See võimaldab õpilastel spetsialiseerunud professionaalse karjääri võimalusi, nagu professionaalne töö ekspertidena rahvusvahelise sotsiaalse juhtimise, koostöö arendamine, katastroofidele reageerimise ja humanitaarabi, planeerimine, juhtimine ja hindamine säästva arengu projekte, töötades koos õigused lähenemine ÜRO inimõiguste õiguste süsteem, haldamise vaesusvastaste programmid kodanikuühiskonna organisatsioonidega, engagement vägivallatu konfliktide lahendamisel, rahu ja leppimise ja aktiivne osalemine erinevates valdkondades ülemaailmse juhtimise.... [-]

Saksamaa Möckern
Märts 2020
Inglise
Päevane õpe
4 - 6 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Friedensau Adventist University An der Ihle 19
D-39291 Möckern, Saksi-Anhalt, Saksamaa