University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Nagu Riiklik Ülikool, FHWS kraade on tunnustatud üle kogu maailma. FHWS pakub laia valikut praktikale orienteeritud ja tulevikku suunatud õppekavade üle 30 kraadi kursustel kümme teaduskonda ja viis teadusasutused. Ligi 9000 üliõpilast õpib teaduskonda kahes kohas Würzburg ja Schweinfurti mis on vähem kui 40 km kaugusel ja asub Lõuna-Saksamaal.

Õppimine FHWS iseloomustab väike õpperühmades ja madala / õpetaja-suhe. Autor suur osa seminariettekanded õpilased õpivad töötama independantly. Lisaks projektitöö edendab õpilaste meeskonnatöö võimeid. Ligi 230 professorid kindel erialane kogemus tööstuse ja äri pakkuda teadushariduse erilise tähtsusega, et taotluse ja praktika. Kursused toimuvad kaasaegse auditooriumid ja laborid on varustatud uuendusliku tehnoloogia ja nüüdisaegse seadmed. Ülikooli tihedat koostööd piirkondlike ja piirkondadevaheliste ettevõtetele. Õpilased saavad seda tihedas koostöös olles võimeline tegema praktikakohti ning võimalus kirjutada oma bakalaureusetöö ühes neist ettevõtetest.

Lisaks on neil võimalus võrgustiku loomine nende tulevast karjääri. FHWS paistab silma oma rahvusvahelist suunitlust: Enam kui 20 aastat juba ülikooli tervitab õpilasi enam kui 40 riigist. Worldwide FHWS on seotud enam kui 130 ülikooli. Oma rahvusvahelistumise strateegia FHWS pakub inglise keelt bakalaureuse kraadi alustades talvel semester 2014/15. Kõik Inglise kraadiõppe kursuste on kaasas kultuuri- ja keele kursusi, et tagada ja edendada parima võimaliku integratsiooni kõik välisüliõpilased.

Miks FHWS? FHWS pakub seitsme semestri bakalaureusekraad kursused twin programme. Seega saate valida inglise või saksa õppekeelega. Tänu paljude tööstuse valdkonnas tegutsev ja koostöösidemeid FHWS ja tööstusharu partneritega, õpilastel on head võimalused praktilise semestrit ja teesid. Piirkond pakub suurepärased karjäärivõimalused.

State-of-the-art Applied Sciences rajatised

Laboratories (Virtual Reality, Creative Cube, Logistika, Factory planeerimine, Factory optimeerimine, ergonoomika, ERP-Systems) Loe Fab (tegelik ettevõte koolitamiseks õpilaste tööd) Unikaalne juhtumiuuringud meie piirkondliku tööstus Partnerid

Tööstus On mitmeid rahvusvahelisi ettevõtteid lähiümbruses, näiteks Fresenius, SKF, Shaeffler, ZF ja Bosch. Need annavad palju võimalusi meie õpilastel teha projekte, praktikume ja teesid.

Asukohad

Würzburg

Address
Münzstraße 19
97070 Würzburg, Baieri, Saksamaa