Fraunhofer Academy

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Fraunhoferi Akadeemia on spordikompleksi Fraunhoferi Society for Applied Research ja on suunatud huvitatud täiendõppe spetsialistid ja juhid tehnoloogiapõhiste ettevõtete. Akadeemia pakub spetsialistid suurepärase kursusi, tunnistus kursuste ja seminaride põhineb teadustegevuse Fraunhoferi koostöös valitud ja tuntud partner ülikoolide ja partner institutsioonidega.

Koolitus kõrgeimal tasemel

Esimese klassi haridus loob aluse paljutõotav karjäär - see on tõsi, et rohkem kui kunagi varem. Tempo innovatsioon on kõrge, ärikeskkonna on pidevas muutumises ja globaliseerumine tekitab kasvava konkurentsiga välismaal. Kes tahab nägu kõik need väljakutsed edukalt, ei tule mitte klassikalise õppima või tavaline treening üksi sageli. Elukestev õpe on must.

Fraunhoferi sind kursis muutuste tehes Fraunhoferi Akadeemia spetsialistid ettevõtluses suurepärane asi koolituse. Siin koolitusvõimalusi Fraunhoferi-Gesellschaft ühendatakse ühe katuse all, andes seeläbi unikaalne teadmiste edasiandmist Fraunhofer uuringuid ettevõtete. Nii hiljemalt leide teadus- ja uurimistegevus otseselt seotud kõik pakkumised õpetamise sisu ühe - tõeline pakti teadusuuringute ja innovatsiooni.

Meie pakkumine on jagatud viie teema vahel:

  • Tehnoloogia ja innovatsioon
  • Energia ja jätkusuutlikkus
  • Logistika ja tootmine
  • Tootmine ja katsetamine
  • Side- ja

Partner ülikoolide ja muude haridusasutuste koostöö Fraunhoferi Akadeemia

Haridusalase koostöö Fraunhoferi Akadeemia

Fraunhoferi Akadeemia koostööd tuntud haridusasutuste samuti algatusi valitsuse ja ettevõtete, kes on teinud oma eesmärgiks edendada hariduse ja koolituse Saksamaal ja sõita.

Partner ülikoolid ja partner instituudid Fraunhoferi Akadeemia

Fraunhoferi Akadeemia pakub spetsialistide ja juhtide suurepärase koolituse põhineb teadustegevuse Fraunhoferi koostöös valitud ja tuntud partner ülikoolide ja partner institutsioonidega.

Asukohad

München

Address
Hansastraße 27c
80686 München, Baieri, Saksamaa

Kassel

Address
Kassel, Hesse, Saksamaa

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega