Frankfurt School of Finance & Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Frankfurt School rahanduskool

Pakume tippklassi kursusi ja täiendõppe võimalusi seitsmes erinevas programmijaoskonnas. Meil on neli spetsialiseeritud uurimiskeskust ja juhime arvukalt rahvusvahelisi konsultatsiooniprojekte. Kõik haridus-, teadus- ja konsultatsioonitegevused on keskendunud rahandusele ja juhtimisele. Finantseerimise all peame silmas funktsioonidevahelist finantstegevust kõigis ettevõtetes, mis tegelevad finantsjuhtimisega. Ja juhtkonna all peame silmas klassikalist ettevõtte juhtimist, kus juhid juurutavad töötajaid ja ressursse nii, et ettevõtte eesmärgid saavutataks võimalikult kuluefektiivselt.

Frankfurt School of Finance

Rahvusvahelised programmid

Tänased juhid seisavad silmitsi suurte väljakutsetega äärmiselt mitmekülgsetel ja dünaamilistel turgudel, kasvavale ülemaailmsele konkurentsile ning üha enam sõltuvatele klientidele ja tarnijatele

Sellises keerulises ärikeskkonnas on organisatsioonid, kes on ellu jäänud, need, kellel on hästi välja töötatud strateegiad ja kõrgelt kvalifitseeritud juhid. Juhtimiskoolitusprogrammid aitavad juhtidel tõhustada juhtimisoskusi ja juhtimisoskusi, anda neile võimalust õppida parimatest tavadest ja luua võrguühendus, kus osalevad mõned kõige edukamad juhid ja ettevõtted kogu maailmast.

Frankfurt School rahanduskool

Meie portfell

Meie haridusprogrammid hõlmavad kohapealset klassiruumis õpetamist koos kõrge kvalifikatsiooniga ja kogenud õppejõududega, iseõppimist, veebipõhist koolitust ja juhendamist ning rahvusvaheliselt tunnustatud eksameid ja sertifikaate.

Frankfurt School pakub laias valikus panganduse õppeaineid

Me pakume juhtivtöötajate haridust kõigil tasanditel, alates nooremast kuni tippjuhtide juurde, kaasa arvatud tippjuhtide haridus juhatuse tasandil, paljudes finantseerimis- ja muude tööstusharude ettevõtetes või institutsioonides.

Konkreetselt täidesaatva haridusprogrammide valdkonnas pakub Frankfurt School mitmesuguseid teenuseid:

 • koolitusvajaduste analüüs
 • kohandatud haridusprogrammi kujundus
 • seminarimaterjalide ja õpperaamatute kohandatud tootmine
 • e-õppe platvormid ja veebipõhise koolitusprogrammi administreerimine klientide nimel

Magistriprogrammid

Kui olete pannud aluse edukale karjäärile bakalaureuse kraadiga, on järgmine samm teadmiste kasvatamine ja oma oskuste arendamine. Frankfurt School rahanduskoolis

Nõutavad ja intensiivsed, kõrgelt motiveeritud õpilased, kes on huvitatud sellest, et nad saaksid teada finantseerimise ja panganduse põhiaspektid lühendatud aja jooksul, peaksid kehtima.

Tähtsündmused

 • Loengud ja õpetused, mida juhivad tööstuse eksperdid
 • Väikesed arutelurühmad
 • Finantseerimisasutuste külastused
 • Üliõpilaste kogu maailmaga suhtlemine
 • Meeskonna loomine, sotsiaalne ja sporditegevus
 • Kultuuridevaheline ekskursioon Heidelbergisse (sealhulgas külaskäik nende kuulsasse lossi)
 • Saksa toidu, jookide ja kultuuri uurimine (sh ekskursioon giidiga)

Asukohad

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Saksamaa
Telefon
+49 69 1540080

Akrediteeringud