Frankfurt School of Finance & Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Frankfurt School rahanduse ja juhtimise Frankfurt School on AACSB, EQUIS ja AMBA akrediteeritud, teadusuuringutega juhitud ärikool, mis hõlmab äri, juhtimise, panganduse ja rahanduse kõiki aspekte. Muljetavaldav teenuste portfell - ulatudes kraadiõppest kuni juhtimisharidusprogrammideni, alates teadusprojektidest ja lõpetades nõustamisega - tähendab, et Frankfurt School tegutseb ettevõtete ja organisatsioonide, uue karjääri alustavate üksikisikute ja kogenud juhtivtöötajate nõustajana, katalüsaatorina ja hariduspartnerina. Intellektuaalse ja praktilise tegevuse keskusena sõnastab ärikool tulevikku suunatud lahendusi äri-, rahandus- ja juhtimismaailmadele, kus päevakorrad ja küsimused muutuvad pidevalt.

Pakume tippklassi kursusi ja täiendõppe võimalusi seitsmes erinevas programmijaoskonnas. Meil on neli spetsialiseeritud uurimiskeskust ja juhime arvukalt rahvusvahelisi konsultatsiooniprojekte. Kõik haridus-, teadus- ja konsultatsioonitegevused on keskendunud rahandusele ja juhtimisele. Finantseerimise all peame silmas funktsioonidevahelist finantstegevust kõigis ettevõtetes, mis tegelevad finantsjuhtimisega. Ja juhtkonna all peame silmas klassikalist ettevõtte juhtimist, kus juhid juurutavad töötajaid ja ressursse nii, et ettevõtte eesmärgid saavutataks võimalikult kuluefektiivselt.

Frankfurt School rahandus- ja juhtimiskool sai alguse finantssektorist, kuid tänapäeval tunnevad meie teenused üha suuremat tunnustust ka teistes ärisektorites. Tulevikus jätkame oma riikliku ja rahvusvahelise võrgustiku laiendamist äriringkondadega.

Rahvusvahelised programmid

Tänased juhid seisavad silmitsi suurte väljakutsetega äärmiselt mitmekülgsetel ja dünaamilistel turgudel, kasvavale ülemaailmsele konkurentsile ning üha enam sõltuvatele klientidele ja tarnijatele

Sellises keerulises ärikeskkonnas jäävad ellu organisatsioonid, millel on hästi välja töötatud strateegiad ja kõrge kvalifikatsiooniga juhid. Juhtimiskoolitusprogrammid võivad aidata juhtivtöötajatel oma juhtimis- ja juhtimisoskusi teritada, anda neile võimaluse õppida parimatest tavadest ja luua vastastikune võrk mõne edukama juhi ja ettevõttega kogu maailmast.

Frankfurt School finants- ja juhtimiskoolil on 50-aastane kogemus juhtide ja töötajate koolitamisel. Pakume arvukalt juhtivkoolitusprogramme ja muid kohandatud koolitusi, mille eesmärk on tagada, et juhid suudavad vastata tänapäeva nõudliku turu nõuetele.

Meie portfell

Meie haridusprogrammid hõlmavad kohapealset klassiruumis õpetamist koos kõrge kvalifikatsiooniga ja kogenud õppejõududega, iseõppimist, veebipõhist koolitust ja juhendamist ning rahvusvaheliselt tunnustatud eksameid ja sertifikaate.

Frankfurt School pakub laias valikus panganduse ja rahanduse, üldise juhtimise ja juhtimise valdkondi. Kliendid saavad kasu meie ligi 3000 abiteenistuja ja eksperdi teadmistest ja õpetamiskogemusest, kes peavad loenguid ja õppematerjale saksa, inglise, prantsuse, hispaania ja vene keeles.

Me pakume juhtivtöötajate haridust kõigil tasanditel, alates nooremast kuni tippjuhtide juurde, kaasa arvatud tippjuhtide haridus juhatuse tasandil, paljudes finantseerimis- ja muude tööstusharude ettevõtetes või institutsioonides.

Eriti kohandatud kommenteeritud koolitusprogrammide valdkonnas pakub Frankfurt School laia valikut teenuseid:

 • koolitusvajaduste analüüs
 • kohandatud haridusprogrammi kujundus
 • seminarimaterjalide ja õpperaamatute kohandatud tootmine
 • e-õppe platvormid ja veebipõhise koolitusprogrammi administreerimine klientide nimel

Magistriprogrammid

Kui olete bakalaureusekraadiga aluse pannud edukale karjäärile, on järgmine samm oma teadmiste täiendamine ja oskuste arendamine. Frankfurt School rahandus- ja juhtimiskoolis saate liituda kõigi seitsme erialaosakonna magistriprogrammiga - igaüks pakub teile põhjalikku ettevalmistust tulevaseks juhirolliks; igaüks võimaldab teil süstemaatiliselt omandada selle olulise eelise konkurentide ees. Enamikku meie magistriõppekavadest õpetatakse inglise keeles, mis aitab avada ukse rahvusvahelisele karjäärile.

Nõutavad ja intensiivsed, kõrgelt motiveeritud õpilased, kes on huvitatud sellest, et nad saaksid teada finantseerimise ja panganduse põhiaspektid lühendatud aja jooksul, peaksid kehtima.

Tähtsündmused

 • Loengud ja õpetused, mida juhivad tööstuse eksperdid
 • Väikesed arutelurühmad
 • Finantseerimisasutuste külastused
 • Üliõpilaste kogu maailmaga suhtlemine
 • Meeskonna loomine, sotsiaalne ja sporditegevus
 • Kultuuridevaheline ekskursioon Heidelbergisse (sealhulgas külaskäik nende kuulsasse lossi)
 • Saksa toidu, jookide ja kultuuri uurimine (sh ekskursioon giidiga)

Asukohad

Frankfurt

Frankfurt School of Finance & Management

Address
Frankfurt School of Finance & Management
Adickesallee 32-34

60322 Frankfurt, Hesse, Saksamaa
Telefon
+49 69 1540080

Akrediteeringud