Loe ametlikku kirjeldust

Põhiteave käeulatuses

1743. aastal asutatud FAU-l on rikkalik ajalugu . See on tugev rahvusvaheline teadustöö ülikool ja üks Saksamaal asuvatest suurimatest ülikoolidest, kus on 39780 õpilast, 265-kraadised programmid, 4000 akadeemilist personali (sealhulgas üle 647 professorit), 177,6 miljonit eurot (2016) kolmanda osapoole rahastamist ja 500 partnerlust ülikoolidega üle kogu maailma. Õppetöö on ülikoolis tihedalt seotud teadusuuringutega ja keskendub õpilaste koolitamisele nii teoorias kui ka praktikas, et nad saaksid kriitiliselt mõelda ja töötada iseseisvalt. Uurimistöö võimaldab ka ideaalse tasakaalu teoreetilise lähenemise ja praktiliste rakenduste vahel.

FAU suurepärased teadustöö ja õpetused kajastuvad nii riiklike kui ka rahvusvaheliste edetabelite tipppositsioonides, samuti DFG-i suurest rahastamisest, mida teadlased suudavad tagada.

a

Tipptaseme algatus

Kõrge profiiliga tipptasemel teadustöö

Tipptasemel teadustöö toetamine, Saksamaa ülikoolide ja uurimisrajatiste tugevdamine ning Saksamaa rahvusvahelise konkurentsipositsiooni parandamine - need on Saksa föderaal- ja riikide valitsuste tipptaseme algatus eesmärgiga edendada teaduse ja teaduse edendamist Saksa ülikoolides. Erlangen-Nürnbergi Ülikool on väga edukalt osalenud Excellence'i algatusel, valides nii kõrgtehnoloogiliste optiliste tehnoloogiate Erlangeni kõrgkooli (SAOT) kui ka täiustatud materjalide inseneriklassi (EAM) klasteri asukohana. SAOT saab aastaeelarvele 1,9 miljonit eurot, samal ajal kui Excellence Cluster of EAM-i rahastatakse kokku 40 miljonit eurot.

Arenenud materjalide ehitus

Uued materjalid ja protsessid mängivad olulist rolli tööstuse konkurentsivõime tagamisel, võimaldades majanduskasvu, parandades meie elukvaliteeti ja säilitades elamiskõlbliku keskkonna. EAM arendab hierarhiliselt organiseeritud materjale, millel on kohandatud elektrilised, optilised, katalüütilised ja mehaanilised omadused. Uuenduslikud rakendused nanoelektroonika, fotoonika, katalüüsi ja kergekaalulise ehituse valdkonnas on välja töötatud seitsmes uurimisvaldkonnas, mis on osa uutest koostööprojektidest, mis hõlmavad ülikooli, väliseid uurimisasutusi ja tööstust. EAM näeb ette lõhet fundamentaaluuringute ja kaasaegsete funktsionaalsete materjalide kasutamise vahel. EAM on osa ülikooli strateegiast saada materiaalteaduste globaalseks juhiks.

Erlangeni kõrgemate optiliste tehnoloogiate kõrgkool

Optika on uus sajandi üks olulisemaid tehnoloogiaid. Globaalsest positsioneerimissüsteemidest ja internetist või laseritest ja fiiberoptikast silmaoperatsioonidesse ja litograafiasse kiipide tootmiseks - peaaegu kõigis eluvaldkondades on tänapäevane ühiskond väga kasulik selles valdkonnas tehtud edusammudest. Uues kõrgkoolis töötavad noored teadlased materjaliteaduste, metroloogia, meditsiini ja töötlemise tehnoloogia ristumiskohtades ning õpivad kasutama uute optiliste tehnoloogiate potentsiaali.

Koos pidevalt paraneb

FAU peamine eesmärk on õpetamise ja õppimise kvaliteedi tagamine ja arendamine. Selles kontekstis kasutab ülikool laia valikut teemasid, mida ta pakub strateegilise jõuna. Kvaliteedijuhtimiseks võetakse detsentraliseeritud lähenemisviis, mis võimaldab kõikidel asjaosalistel töötada võimalikult sõltumatult ja tagades üksikute teemade ainulaadsete omaduste arvestamise. Kõik õpetamise ja õppimise kvaliteedi tagamise protsessid on koordineeritud tsentraliseeritud meetmete abil.

a

FAU missioon

Friedrich-Alexanderi ülikool Erlangeni-Nürnbergi ülikool (FAU) asutati 4. novembril 1743. aastal. Tugevaks traditsioonideks on see ülikool kujunenud juhtivaks asutuseks, mis pakub ükskõik millises Saksa ülikoolis üht laiemat kursuste spektrit. Meie eesmärgid FAU-s on spetsialiseeruda teaduse valdkondadele, mis kujundavad tulevikku ja loovad tehniliste, teaduslike ja traditsiooniliste teemadevahelise interdistsiplinaarse koostöö võrgustiku.

FAU on üks juhtivaid uurimistööga tegelevaid ülikoole Saksamaal. Me töötame aktiivselt selle positsiooni ülesehitamisel ja püüame teaduse edendamise eeltingimuseks tagada teadustegevuse vabadus. FAU on pühendunud teaduse ja hariduse ühtsusele. Meie läbiviidud uurimus on orienteeritud nii teooriale kui ka praktilistele rakendustele. FAU-s arendame pidevalt uusi teaduse valdkondi, mis on eriti olulised teaduse ja ühiskonna tulevikule. Teaduslikud ja eetilised standardid juhendavad meie uurimist: meetodid on läbipaistvad ja uued teadmised arutatakse ja arutletakse avatud suhtlemisel akadeemilise ringkonna ja laiema üldsusega.

FAU tunnustab oma sotsiaalset vastutust ja püüab pidevalt optimeerida õpetamist ja õppimist ülikoolis. Põhitähelepanu pööratakse meie õpilastele teadmistepõhisele haridusele ja nende teadmiste rakendamiseks vajalikele meetoditele. Me õpetame oma õpilastele kriitilisi sõltumatuid inimesi. FAU toetab elukestva õppe põhimõtet. Meie eesmärk on võimaldada inimestel ajakohastada, rikastada ja laiendada oma teadmisi elustiilide kaudu struktureeritud ja laieneva professionaalse arengu kursuste hulga kaudu.

FAU-s on meie jaoks eriti tähtis pakkuda teadlastele oma akadeemilise karjääri varajases staadiumis kõige kõrgemat tuge ja oskusi . See tähendab ennekõike noorte teadlaste võimalust võtta vastutust ja viia läbi uurimist iseseisvalt. FAU professorid on standardite kehtestamisel toetusallikad ja eeskujud.

Teadustegevus ja interdistsiplinaarsed teadusuuringud on seotud kõrgekvaliteedilise ainevaldkonnaga seotud teadmistega. FAU toetab erialade vahetust, suurendades seeläbi uuendusliku teadusliku progressi potentsiaali ja uute uuringuperioodide loomist.

FAU-il on välisilmne rahvusvaheline vaade ja ta on võtnud eesmärgiks edendada rahvuste ja kultuuride vastastikust mõistmist. Me toetame teadmiste edasiandmist ja liikuvust ning isiklikku teadustöö ja õpetamise vahetust. Üliõpilastel, õpetajatel ja teadlastel kogu maailmast on võimalus kaasa aidata ülikoolide elule ja olla aktiivne.

FAU loodud kohalike ühenduste tugevust saab näha erinevate ettevõtete ja uurimisinstituutide koostöös ning kogu piirkonna haridus- ja kultuuriasutustes. FAU on seemnebaas edukaks ettevõtluseks ja rikastatakse kultuurilist mitmekesisust.

Kõikidel töötajatel , meestel ja naistel on võrdsete võimaluste saavutamine meie jaoks ülimalt tähtis. Keegi ei diskrimineerita ega ebasoodsas olukorras olemist soo, kodakondsuse, usuliste veendumuste, sotsiaalse tausta või puude alusel. FAU püüab leida tasakaalu õppimise, töö ja pere vahel.

FAU-l on endiste üliõpilaste ja professorite, samuti rahvusvaheliste, põlvkondadevaheliste ja interdistsiplinaarsete sõprade ja toetajate tuntud alumiste võrgustik .

FAU-l on kasulik kaasaegne ülikooli juhtimisstruktuur . Uurimistöö, õpetamise ja haldamise organisatsiooni, juhtimise ja otsustamise struktuurid ja protsessid on pidevalt kohandatud tänapäevase ja eduka teadmiste juhtimise nõudmistele: juhtimine teaduse teenistuses.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Euroopa Meister Lexicography (EMLex) on rahvusvaheline magistrikraadi programm (120 ECTS), mis on pakutud Friedrich-Alexander University of Erlangen-Nürnbergi alates 2009 ... [+]

Euroopa Meister Lexicography (EMLex) on rahvusvaheline magistrikraadi programm (120 ECTS), mis on pakutud Friedrich-Alexander University of Erlangen-Nürnbergi alates 2009. aastast. See hõlmab ühiseid suvel semester välismaal kõigile õpilastele koostöös järgmiste ülikoolid:

Partner ülikoolide

Karoli Gáspár Református Egyetem Budapest Uniwersytet Śląski w Katowicach (Kattowitz) Université de Lorraine Universidade do Minho Universita degli Studi Roma Tre Universidade de Santiago de Compostela [1] [2] Stellenbosch University

Associated partnerid

Universität Hildesheim Institut für Deutsche Sprache Mannheim Texase ülikooli Austin Universidade Federal do Rio Grande do Sul Põhiidee ja üldised eesmärgid ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Ägeda teema globaalse kliimamuutuse ja selle mõju organismide ja ökosüsteemide nõuab uue põlvkonna teadlased. Pakume teoreetiline mõisted makroökoloogia ja makroevolutsio ... [+]

Ägeda teema globaalse kliimamuutuse ja selle mõju organismide ja ökosüsteemide nõuab uue põlvkonna teadlased. Pakume teoreetiline mõisted makroökoloogia ja makroevolutsioonist, samuti statistilisi meetodeid ja teadusliku programmeerimine paleobioloogia. Teine sammas selle eriala on rekonstrueerimine fossiil keskkondades ja nende kohaliku ja globaalse kontrolli. Keskendume karbonaadi süsteemid, mis on tingitud metaboolset aktiivsust organismide ja seega peegeldavad koosmõju biosfäärist ja maa-süsteemi tervikuna.

Masters programm koosneb neljast semestrit 30 ainepunkti (ECTS) iga. Lisaks kohustuslikud kursused, õpilased saavad valida täiendava tegevusega, sealhulgas keelekoolitust või lisavälja ekskursioone. Viimane semester on pühendatud magistritöö. Täiendkoolituste (SC) kuuluvad õppekäigud, keelekursused ja ülekantavaid oskusi.... [-]

Saksamaa Nuremberg Erlangen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Ameerikas / Las Americas ... [+]

Sisu Õppekava Basic moodul: Americas / Las Americas Kohustuslik valikainete moodul: hispaania keel praktikas (Español avanzado) Kohustuslik valikainete moodul: inglise keele praktika Kohustuslik valikainete moodul: Area ja regioon (Raum und Region) Kohustuslik valikainete moodul: Põhja-Ameerika uuringute Põhja-Ameerika: Kultuur ja kirjanduses Ladina-Ameerika: Kultuur ja kirjandus (América Latina: Cultura y literatura) Kohustuslik valikainete moodul: Ränne (Migration) Kompulsiivne valikainete moodul: Inimõigused (Menschenrechte) Kohustuslik valikainete moodul: Ladina-Ameerika uuringute (Estudios latinoamericanos) Põhja-Ameerika: Poliitika & ühiskond Ladina-Ameerika: Poliitika ja ühiskond (América Latina: Politica y Sociedad) Projekti moodul: Americas / Las Americas Magistritöö erialad Kultuuri juhtimine Rahvusvahelised organisatsioonid Kirjastamine ja ajakirjandust Poliitilises haridus või kultuuridevahelise töövaldkonnad ristmikul äri, poliitika ja kultuuri Õppejõudude ja teadustöötajate Rahvusvaheline Semester (s) välismaal (teave kättesaadav ainult saksa keeles) Partner ülikoolid Instituudi inglise ja American Studies (teave kättesaadav ainult saksa keeles) Partner ülikoolid Instituudi Romanistika (teave kättesaadav ainult saksa keeles) kvalifikatsiooninõuded ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa,Hispaania
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Development Economics ja Rahvusvaheliste Uuringute ... [+]

Sisu Õppekava

Kohustuslikud moodulid:

Rahvusvaheline majandus I + II Arengumajandusteadus I + II International Business Ethics I + II Uurimismeetodid I + II

Regional moodulid (varieerub aastast aastasse):

Majandusarengu Lähis-Idas I & II Uurimisseminar Iraagi Economy Äri ja ühiskond Ladina-Ameerikas Sissejuhatus Rahvastiku Uuringud: Lõuna-Aafrika Vabariik Sissejuhatus Hiina majanduse Hiina majanduse tasakaalustamatust Majandus Ameerika Ühendriikide Development Issues Mehhiko Economia, Sociedad y Politica en el mundo iberoamericano

Valikmoodulid (varieerub aastast aastasse):

International Finance Säästva arengu ja riiklikud strateegiad Poliitika Non-Euroopa regioonide rahvusvahelised suhted Inimõiguste ja inimõiguste poliitika Töö ja organisatsioon Võrdlev analüüs Societies Magistritöö erialad Juhtivatel kohtadel avaliku sektori asutuste, mittetulundusühingute ja ettevõtete arengu ja koostöö. Õpetamine ja uurimistöö arengu ökonoomika Rahvusvaheline Semester (s) välismaal Partner ülikoolid Majanduse Instituudi kvalifikatsiooninõuded Esimene kõrgharidus (bakalaureuse, Diplom või samaväärne) majandusteaduses. Taotlejad kraadi seotud teema peab esitama tõendi põhirõhk ökonoomika ja kvantitatiivseid meetodeid oma varasemates uuringutes. Hinne punkt keskmiselt 2,5 või parem (Saksa tähistamise süsteem). Kui keskmine hinne on vahemikus 2,51 ja 2,75, ei saa olla valik intervjuu. Keelenõuded Hea inglise keele vajalik (C1 tase) Tõend saksa keele oskuse pole vaja; Samas soovitame saksa oskuse Euroopa keeleõppe raamdokumendi A2 tasemel vähemalt Heli inglise keele oskus (Euroopa keeleõppe raamdokumendi C1) Student Services tasu ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Idiomaatiliste keele element: konstruktsioonigrammatika, valentsi teooria, teadus kollokatsioonialade ja idiomaticity. ... [+]

Sisu Õppekava

Filmiadapter Master of Arts inglise Studies on programm, mis keskendub uurimistöö. See pakub põhjaliku uuringu inglise keele ja kirjanduse ja kultuuri Suurbritannias ja Iirimaal (aga ka teiste inglise keelt kõnelevates riikides). Õppekursus on modularised ja julgustab spetsialiseerumine üks kahest järgmistes valdkondades:

Spetsialiseerumine Kultuur ja kirjandus

Sissejuhatav moodul: Kultuur / lingvistika / kirjandus valikmoodul Core moodul: Kultuur / lingvistika / kirjandus Master moodul wildcard Magistritöö

Spetsialiseerumine keeleteaduse ja rakendusliku lingvistika

Idiomaatiliste keele element: konstruktsioonigrammatika, valentsi teooria, teadus kollokatsioonialade ja idiomaticity Võõrkeelte õpetamine: leksikograafia, grammatika Kontrastiivlingvistika, kõne taju ja tootmine, kirjaoskuse arendamise, kakskeelsus ja kakskeelne haridus Esimene ja teine ​​keele omandamise ja teadustöö õppija keeles korpuslingvistika Inglise keeles: ajalugu ja variatsioon ... [-]
Saksamaa Erlangen Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

MA programmi Human Rights on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline kraadiõppe Õppekava pakutakse Ülikooli Erlangen-Nürnbergi. See on suunatud professor Heiner Bielefeldt ... [+]

Kirjeldus

MA programmi Human Rights on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline kraadiõppe Õppekava pakutakse Ülikooli Erlangen-Nürnbergi. See on suunatud professor Heiner Bielefeldt esimees inimõiguste ja inimõiguste poliitika ja endine ÜRO eriraportööri usu- või veendumuste (2010-2016), professor Markus Krajewski, õppetooli Public Law and Public International Law, ja dots. Professor Michael Krennerich esimees inimõiguste ja inimõiguste poliitikas.

MA Human Rights käsitleb kasvavat tähtsust inimõiguste kõikides ühiskonna valdkondades ja teadlasi. Kursuse programm hõlmab põhilisi väljakutseid, samuti jooksvaid küsimusi. See järgib interdistsiplinaarset lähenemist, võttes filosoofiliste ja juriidiline mõõtmed inimõiguste arvesse. Lõpetajad programm on varustatud teoreetilised ja praktilised oskused, et jätkata kutsetegevust erinevate inimõiguste kontekstis.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Teadusuuringutele suunatud MA programmi valdkondade kaupa profiil, mis kultuuri ja kirjanduslike USAs, Kanadas ja Anglofoonilised Kariibi analüüsitakse ... [+]

Sisu Õppekava

Põhimoodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Keeled

Vahendaja moodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Survey moodul

Täpsem moodulid:

kultuurilugu Kirjandusuuringute Interdistsiplinaarne projekt moodul Magistritöö erialad poliitiline haridus Rahvusvahelised organisatsioonid Kultuuri juhtimine Kirjastamine ja raamatukogundus / ajakirjandus Valdkonnad töö ristmikul äri, poliitika ja kultuuri Õppejõudude ja teadustöötajate Rahvusvaheline Semester (s) välismaal väga julgustada Partner ülikoolid osakonna inglise ja American Studies hulka Georgia State University (Atlanta), University of Georgia (Ateena), University of Kansas (Kansas), Minnesota State University (Mankato) kvalifikatsiooninõuded Esimene, üle keskmise akadeemilise kraadi Ameerika või inglise Studies (GPA võrdne saksa "gut" ehk kuni 2,5; klassid vahemikus 2,5 kuni 3,5: edukas intervjuu nõutav). Õpilased, kes on saanud kraadi inglise Studies on vaja esitada tõend oluline keskenduda kirjanduse ja kultuuri tunnid, soovitavalt koos America seotud sisu, nende arvestust ärakirju; 2-3-leheküljeline essee teemal, mis avaldatakse meie koduleheküljel. Keelenõuded ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Keemilise ja Bioloogilise Engineering - Chemie- und Bioingenieurwesen (CBI) - on umbes konverteerimise ained läbi keemiliste, füüsikaliste ja bioloogiliste protsesside. ... [+]

Keemilise ja Bioloogilise Engineering - Chemie- und Bioingenieurwesen (CBI) - On umbes muundamiseks ainete kaudu keemiliste, füüsikaliste ja bioloogiliste protsesside. Selle seose keemia, biotehnoloogia ja seadmete projekteerimise, üks peamisi ülesandeid Keemilise ja Bioloogilise Engineering on protsesside arendamist materjali muundamise laboratoorselt ja rakendamist nende vastu tootmisvõimsust.

Kui olete huvitatud kombinatsioon keemia, bioloogia, füüsika, matemaatika ja inseneriteaduse, Keemilise ja Bioloogilise Engineering on õige programm teile!

Te võite alustada bakalaureuse programmi Keemilise ja Bioloogilise Engineering on Wintersemster. Kapten programm algab kas talvel või suvel.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

International Business Studies ... [+]

Sisu Õppekava Keskkond International Business Foundations of International Management Rahvusvaheline Strateegiline juhtimine Rahvusvaheline funktsionaalse juhtimise International Information Management Pehmed oskused International Finance ja ühingujuhtimise International Corporate Sustainability rahvusvahelised suhted erialad Juhtivatel kohtadel globaalselt tegutsevate ettevõtete, avaliku halduse ja rahvusvaheliste organisatsioonide valdkondades turunduse juhtimine, ärinõustamine, organisatsiooni arendamine Õpetamise ja uurimisega ülikoolides Rahvusvaheline Semester (s) välismaal Partner ülikoolid School of Business and Economics Kvalifikatsiooninõuded

Sissepääs Master in International Business Studies programm põhineb mitmeid kriteeriume. Esimesel etapil kvalifikatsiooni hindamise protsess on asjakohased dokumendid hindab valimiskomisjon. Kui õpilased koguda rohkem kui 69 punkti, otsene luba on antud. Teises etapis kvalifikatsiooni hindamise protsess, taotlejad, kelle tulemus on 50-69 punkti tuleb kirjutada essee teatud teema seotud küsimusele valdkonnas International Business Studies ühe nädala jooksul. Teave korras antakse asjaomase õpilased õigeaegselt. Palun kasutage campo.fau Magistriprojekt muidugi oma taotluse.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

International Information Systems ... [+]

Sisu Õppekava Tegevjuht Kogu ettevõtte IT arhitektuur Managing IT-toega Business Managing IT-toega organisatsioonid Tegevjuht Global Projektid & Information Technology IT-toega innovatsiooni ja väärtuse loomine IT-toega protsessid ja teenused Andmebaas Systems (3 moodulit) Software Engineering (3 moodulit) Magistritöö erialad Juhtivatel kohtadel globaalselt tegutsevate ettevõtete, avaliku halduse ja rahvusvaheliste organisatsioonide Tüüpilised erialad: ärikonsultatsioonid, projektijuhtimine, protsesside juhtimine, ettevõtte arhitektuur, muutuste juhtimine, tehnoloogia juhtimise või IT-strateegia, uuendused juhtimine, digitaalne turundus, sotsiaalne meedia juhtimise ja analüüsi kvalifikatsiooninõuded ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Täpsem Optical Technologies ... [+]

Sisu Õppekava

Sihtasutused esimese õppeaasta

Matemaatika Optics Foundations of Optics Sihtasutused laserid Optiline ja nende rakendused Teaduslikud meetodid

Täpsem loenguid kuut teemat

Optiline metroloogia Optiline Materjal töötlemine Optika Medicine Optika Kommunikatsiooni ja IT Optiline materjalide ja süsteemide

Computational Optics

erialad Meditsiin, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, metroloogia, materjalide töötlemise, tarkvaraarendus optilised komponendid. Teadus- ja õppetöö Rahvusvaheline Semester (s) välismaal (ainult saksa keeles) Partner ülikoolid teaduskonna ehitus kvalifikatsiooninõuded

Hea bakalaureusekraad või võrreldav kvalifikatsioon füüsika või asjakohaste tehniliste teema... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Täpsem signaalitöötluse ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehitus ... [+]

Sisu Õppekava Commmunications Systems Design Kumer optimeerimine Mobile Communications Foto ja Video Compression MIMO Communications Kõne ja heli töötlemise tehnoloogia Täpsem sidevõrgud Tehnilised Lab Kursused Tehnilised Valikainete kursused Kohustuslik valikained ja valikainete moodulid Talve- ja suvekool Research Projects (väiksemate ja suuremate) Matemaatiline optimeerimine Communications ja signaalitöötluse Teave Theory and Coding Mänguteoreetiliste koos avaldusega Infotehnoloogia Machine Learning in signaalitöötluse Magistritöö Eeldused Ehitus matemaatika: lineaaralgebra, keeruline analüüs, lineaarsete diferentsiaal, Fourier, Laplace teisendus, z-teisendus Signaalid ja süsteemid (õpik, nt Oppenheim / Willsky, signaalid ja süsteemid) Communications (õpik, nt Haykin, sidesüsteemid) Stohhastilised Signaalid (õpik, nt Pillai / Papoulis: Tõenäosus, Juhuslikud muutujad ja stohhastilise protsessi) Tarkvara: MATLAB Keelenõuded Hea inglise keele vajalik (B2) Tõend saksa keele oskuse ei nõuta Student Services tasu ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Computational Engineering ... [+]

Sisu Õppekava

Valikmoodulid:

matemaatika arvutiteadus Tehnilised Application Field (viis neist on inglise keeles, kahe saksa keeles)

Magistritöö

erialad Tööstuses, arendus- ja uurimistöö Masin, taime või sõiduki ehitus; teistes valdkondades ehituses ja tööstuses Rahvusvaheline Double Õppekava Computational Engineering Semester (s) välismaal (ainult saksa keeles) Partner ülikoolid teaduskonna ehitus kvalifikatsiooninõuded Suurepärane bakalaureusekraad või sellele vastav kvalifikatsioon infotehnoloogia, seotud teaduse või tehnika teema või matemaatikas. Oskused ja kogemused arvutustehnika ja programmeerimine. Lisaks teadmised põhimõisteid arvutid ja infotehnoloogia, tahke programmeerimise kogemus keeltes nagu C või C ++ oodata. Ulatuslik inseneriharidus matemaatika. Huvi lahendada inseneri ja teaduse probleeme arvutite ja kõrgjõudlusega arvutid. Keelenõuded ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Füüsika ... [+]

Sisu Õppekava 1.-2 semestri: Focus etapp 3.-4 semestri: Research etapp lõpeb magistritöö erialad Õpetamise ja uurimisega ülikoolides Uurides teadusasutustes Teadus- ja arendustegevus tööstuses Juhtimine ja ärinõustamine Rahvusvaheline

Semester (s) välismaal (ainult saksa keeles)

kvalifikatsiooninõuded

Vastavad bakalaureusekraad (või samaväärne) üle keskmise edu

Keelenõuded

Vajalik inglise keele tase on B2 (Vantage / kõrgem kesktase) (Euroopa keeleõppe raamdokumendi) või samaväärne tulemus teises rahvusvaheliselt tunnustatud test.

Student Services tasu

Panus õpilased ulatub praegu 42 eurot semestris. Lisandub 70 Euro hõlmab kohustuslikku põhi "semestri pilet", transiidi pass, mis annab õpilastele piiramatu juurdepääs ühistranspordiga pealinna piirkonnas Nürnberg 07:00-06:00 tööpäeviti ja ööpäevaringselt nädalavahetustel (vabatahtliku korra eest pass ei kehti ööpäevaringselt iga päev).... [-]

Saksamaa Nuremberg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Integreeritud Life Sciences - bioloogia, Biomatemaatika ja Bioloogilise ... [+]

Sisu Õppekava

Interdistsiplinaarne Õppekava uurib nexuses vahel bioloogia, Biomatemaatika ja Bioloogilise

Moodul Groups

Matemaatiline modelleerimine ja Systems Biology Bioimaging ja Bioloogilise Bioloogilisi struktuure ja protsesse erialad Õpetamine ja uurimistöö ülikoolides teadusasutused Teadus- ja arendustegevus tööstuses Juhtimine ja ärinõustamine kvalifikatsiooninõuded

Vastavad bakalaureusekraad (või samaväärne) üle keskmise edu. MSc programm on eelkõige suunatud lõpetajate interdistsiplinaarne biofüüsikalised või biomathematical kursusi ja lõpetajate koos BSC seotud erialadel nagu füüsika, bioloogia, või (Bio) matemaatika suurt huvi interdistsiplinaarses bioloogilisi küsimusi.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Täiustatud programmi keemia on grupeeritud eraldi mooduleid: kolm kohustuslikku mooduleid (anorgaanilised, orgaanilised ja füüsikaline keemia), üks Kohustuslik valikainet ... [+]

Ülevaade

Täiustatud programmi keemia on rühmitatud eraldi mooduleid: kolm kohustuslikku mooduleid (anorgaanilised, orgaanilised ja füüsikaline keemia), üks Kohustuslik valikainete ja üks Valikmoodul samuti üks spetsialiseerumismoodul. Kohustusliku valikmoodul õpilased saavad valida keemilised ained, mis peegeldavad väljad keemia teadus FAU (teooria, katalüüs, bio (in) orgaaniline keemia, liidesed või materjale). Aastal Valikmoodul õpilased saavad valida kursusi vastavalt oma eelistustele. Moodulid sealhulgas keele, õiguse või ärijuhtimise kursused on kõige populaarsem.

Kuue kuu magistritöö (6 kuud) võimaldab õpilastel arendada sügavamat arusaamist konkreetse teadusteema.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Keskkonna protsesside ja dünaamika katab palju aspekte füüsikaliste süsteemide ülemaailmsete, piirkondlike ja kohalike kaalud. Kiirendamine kliimamuutuste muudab hüdroloo ... [+]

Keskkonna protsesside ja dünaamika katab palju aspekte füüsikaliste süsteemide ülemaailmsete, piirkondlike ja kohalike kaalud. Kiirendamine kliimamuutuste muudab hüdroloogiliste protsesside ja biogeokeemilistes käive määr mõjutada maastiku dünaamika ja ökosüsteemidele. Need muutused kehtestada alusuuringute probleemidele ning sellest tulenevalt suurendada ruumiandmete. Need muutused on uurinud geograafia instituudi Erlangen erinevate uuringute perspektiive.

Uuring kava [-]
Saksamaa Nuremberg Erlangen
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

See kaasaegne, rahvusvaheliselt orienteeritud magistrikraadi programmi majandusteaduses võimaldab õpilastel nii saada kutsekvalifikatsiooni ja valmistuda võimalikuks dokt ... [+]

See kaasaegne, rahvusvaheliselt orienteeritud magistrikraadi programmi majandusteaduses võimaldab õpilastel nii saada kutsekvalifikatsiooni ja valmistuda võimalikuks doktorikraadi. Esimeses etapis on see programm, õpilased võtavad kapteni kursused. Teises etapis lõpetajale head hinded võivad areneda otse doktoriõppe ja saada PhD. Intensiivne raamistikus kui ka võimalust veeta aega uurimistööks ülikooli välismaal. Lühikese esitlus MSE on pilk meie Flyer.

Programmi saab valmis täielikult inglise keeles, ei ole sügav Saksa oskused on vajalikud lõpetamist (töö VP 2015/16 aastast). Siiski Saksa teadmised on soodsam.

Student profiili

See magistriprogrammi eesmärk on õpilastele suurt huvi majandusteaduse samuti huvi sooritada sõltumatu teadusliku töö. Tahke teadmisi matemaatika ja statistika on vajalik, sest analüütilised oskused on olulised, et mõista majandusteooria ja empiirilised uuringud.... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Molecular Science ... [+]

Sisu Õppekava

Kohustuslikud moodulid:

Molecular Nanoteadust Drug Discovery

Valikainete kohustuslik moodul (ühest alljärgnevast):

Süntees Molekulid Teooria ja modelleerimine Füüsikaline keemia molekulaarbioloogia Ravimid keemia (fookus: Pharmaceutical keemia või biofarmaatsia)

valikmoodul

Magistritöö

erialad keemiatööstus Farmaatsiatööstus biotehnoloogia firmad elektroonikatööstus teadusasutused UNIVERSITY Haiglad Riigiasutused Rahvusvaheline Semester (s) välismaal (ainult saksa keeles) Research praktika välismaal (ainult saksa keeles) kvalifikatsiooninõuded

Vastavad bakalaureusekraadi keemia (või samaväärne) üle keskmise edu... [-]

Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Täpsem Materjalid ja protsessid. Sisu Õppekava. Bio Materjalid ja Bio töötlemine. ... [+]

Moodulid:

Bio Materjalid ja Bio töötlemine Computational Materials Science and Process Simulatsioon Nanomaterjalide ja nanotehnoloogia [-]
Saksamaa Bayreuth Würzburg Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg FAU

Side ja multimeedia ehitus ... [+]

Sisu Õppekava Digitaalne / Mobile Communications Digitaalne / Statistilised / Speech ja heli töötlemise tehnoloogia kanalkodeerimine Foto ja Video Compression Research Praktika Information Theory Mitte Tehnilised valikained Tehnilised valikained Pehmed oskused, keeled Magistritöö erialad

Teadus- ja arendustegevus rahvusvahelise ja rahvusvaheliselt orienteeritud ettevõtted, uute kõrgtehnoloogiliste technologiesScientific teadus-ja õppetöö

Rahvusvaheline Semester (s) välismaal (ainult saksa keeles) Partner ülikoolid teaduskonna ehitus kvalifikatsiooninõuded

Vastavad bakalaureusekraad (või samaväärne) üle keskmise edu

Keelenõuded ... [-]
Saksamaa Nuremberg
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles