Loe ametlikku kirjeldust

Esslingeni rakenduskõrgkoolis moodustavad õpetamise sambad ehitus-, majandus- ja juhtimis-, sotsiaal- ja põetusteadused. Ligi 5600 õpilast on õppinud 11 teaduskonda, pakkudes kokku 25 bakalaureuse ja 11 magistriõppe programmi .

Ülikoolide tihe koostöö võrguga majanduse, tööstus- ja äriorganisatsioonidega tagab praktilise orienteerituse kõrge taseme erinevates õppekavades.

Õpilasel on ligipääs enam kui 50 kõrgelt arenenud moodsale laboratooriumile kolmes ülikoolilinnakus, kes tegelevad tööstuse tellitud arendusprojektidega - interdistsiplinaarne teadustegevus sotsiaaltöö ja tervishoiu valdkonna tipptaseme teemadel toimub ulatusliku institutsionaalse võrgustikuga. Ülikool saavutab järjepidevalt esmased positsioonid ülikoolis.

Edetabel

Esslingeni Ülikooli pingerida tulemused räägivad enda eest. Esslingeni ülikool on alati üks parimaid ülikoolide arenduskeskuse (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE) edetabelites, ZEIT üliõpilasjuhise või ajakirjade "Wirtschaftswoche", "Junge Karriere" ja "Handelsblatt" avaldatud Saksamaa. Hinne "väga hea" määratakse regulaarselt Esslingeni koolitusele ja praktikale orienteeritud programmidele.

Suurepärane haridus ja koolitus

Me seisame hariduse ja koolituse tipptaseme eest. Me äratame entusiasmi väljakutseks noorte inseneri-, juhtimis- ja sotsiaalvaldkondadele. Me julgustame ja toetame oma õpilasi nende isiklike omaduste arendamisel, mis võimaldab neil võtta kutsealaseid ja sotsiaalseid kohustusi.

Teaduslik kvalifikatsioon

Meie kraadiõppeprogrammid kvalifitseeruvad ka õpilastele teaduslikuks karjääriks. Meie täiustatud erialase väljaõppe abil anname inimestele, kes on juba kutsealal, oma teadmisi laiendada ja laiendada.

Rakendusuuringud

Me anname oma uurimistegevust prioriteediks. Need on praktilised, tulevikku suunatud, sõltumatud ja rikastavad meie õpetust. Me laiendame pidevalt oma teadustöö pädevusi ja kaasame oma õpilasi samast tegevusest.

Võrgud

Tänu kohalikele kontaktidele ja ülemaailmsetele võrkudele tagame, et meie õpetamine on praktiliselt orienteeritud ja vastastikune ülekandmine on suur. Me loome sünergia süstemaatilise koostöö kaudu meie partneritega.

Rahvusvahelisus

Me praktiseerime rahvusvahelisi ja kultuuridevahelisi vahetusi. See motiveerib meie õpilasi kaaluma karjääri globaalses keskkonnas ja annab neile vajalikud oskused.

Akrediteerimine

"Esslingeni magistriõppeprogrammid olid esimeste hulgas, kes olid akrediteeritud Saksamaal, ja neid regulaarselt ASIINi poolt uuesti akrediteerinud. ASIIN vastutab STEMi ülikooliprogrammide, samuti STEM-aineid sisaldavate interdistsiplinaarsete programmide uurimise ja sertifitseerimise eest.

Nagu tööstuslikult orienteeritud magistriprogramm STEMi lõpetanutele, on Esslingeni magistriõppe programmid ASIINiga tihedalt seotud, et aidata tagada nende jätkuva kõrgekvaliteedilise ja rahvusvahelise tunnustamise arendamine. "

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Esslingen University of Applied Sciences

Viimastel aastatel autodes on suurenenud arvu, ulatust ja keerukust. Autotööstus on silmitsi suur väljakutse tõttu suurenenud konkurentsi ja pidevalt kasvanud nõuded kulu ... [+]

INNOVATIIVNE JA RAHVUSVAHELINE Ehitage oma karjääri autosüsteemides Õppimine Euroopa autotööstuse südames Õpi töötama interdistsiplinaarses ja kultuuridevahelises keskkonnas Õppimine inglise keeles - elab Saksamaal

"Kogemused, mis muudavad teie elu" - Alfonso Rivera, ASM klass 2014

Viimastel aastatel on autosüsteemid kasvanud arvukalt, ulatuselt ja keerukamalt. Autotööstus on silmitsi suur väljakutse tõttu suurenenud konkurentsi ja pidevalt kasvanud nõuded kulud, aktiivse ja passiivse ohutuse ja kütusekulu. Neid väljakutseid saab täita ainult praeguste autosüsteemide laiendamise ja ristsidumisega. Vaatamata üha kasvav keerukus, süsteemide suurema ohutuse, kättesaadavuse ja usaldusväärsuse on realiseerida. Selliste süsteemide väljatöötamiseks on vaja erialaseid kvalifikatsioone ja teadmisi ning oskusi ja valmisolekut töötada interdistsiplinaarses ja rahvusvahelises meeskonnas. Eesmärk muidugi on suhelda nende oskusi. EHITIS OMA KARJÄÄR AUTOMOTSIATSIOONISÜSTEEMIDES ... [-]
Saksamaa Esslingen
Oktoober 2019
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Esslingen University of Applied Sciences

Rahvusvahelisus on väga oluline omadus on Esslingen Ülikool. Pakume võimalust õpilastele erineva kultuurilise taustaga õppida, töötada ja elada koos. ... [+]

Me ng mehaanika ja autotööstuse projekteerimise ja arendamise valdkonnas

Internationalism on Esslingeni ülikooli kõrgkooli väga oluline tunnusjoon . Meil on erineva kultuuritaustaga õpilased, kes õpivad, töötavad ja elavad koos. See kultuuridevaheline vahetus ja koostöö on meie magistriõppe üliõpilastele tugev lisaväärtus.

Esslingen Ülikooli regulaarsed puutunud paljude prime rahvusvahelised ettevõtted. See on oluline meie programmide arendamiseks, planeerimiseks ja õpetamiseks ning on õpilaste praktilise semestri jaoks väga kasulik. Esslingen Ülikooli meistrikursustel regulaarselt akrediteeritud tuntud ühendused nagu FIBAA ja ASIIN. ESSLINGEN - IDEALNE UURINGUKOHT... [-]

Saksamaa Esslingen
Oktoober 2019
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Esslingen University of Applied Sciences

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)
Address
Esslingen University of Applied Sciences Flandernstrasse 101
D-73732 Esslingen, Baden-Württemberg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49-711-397-4466