Hochschule Biberach University Of Applied Science

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Biberachin Ülikool - elav ülikooli valdkonnas ehitus, energeetika, biotehnoloogia ja ärikorraldus

Traditsiooniliselt School of Ehitus on Biberachin Ülikooli klassikalise erialade arhitektuuri ja tsiviilehituse. Erilist eristada neid õppeprogramme: projektijuhtimine (ehitus) ja Business Administration (Ehitus ja kinnisvara). Juhindudes nägemus energia HBC laiendanud oma akadeemilise pakkumisi energiatõhususe: Kursused Energy Engineering and Power kujul noored spetsialistid - insenerid nagu kaupmehed - seda tulevikus ülesanne. Fookus õppe- ja teadustöö on taastuvenergia valdkonnas.

Samal ajal moodustab HBC biotehnoloogia täiesti uus suund. Kursused Pharmaceutical Biotechnology ja tööstuslik biotehnoloogia pakkuda teaduslik haridus, mida täiendab teadusprojektide.

Akadeemia Biberachin Ülikool pakub osalise tööajaga kraadiõppe kursuste ja ulatusliku koolituse ja konverentsi programm kutseõppeks.

Üleriigilised ülikoolide edetabelid tunnistust kvaliteedi HBC õppe- ja teadustöö: Korduvalt sai HBC kõrgeid hinnanguid!

Mida Biberachin Ülikooli kõvakettad

Läbi nende õppekavade valdkonnas arhitektuuri ja tsiviilehituse, hoone kliima ja energia süsteemid, samuti ärijuhtimise ja biotehnoloogia Biberachi Ülikool on teadus- ja samal ajal praktilist vastasseisu inimese, keskkonna ja energia. Olemasolu mees põhineb energia olemasolu erinevates vormides ja nende kasutamist. Eelkõige Basic ja ohutuse inimeste vajadustele valdkonnas eluaseme, tööhõive, kliima ja tervis on üha terviklikku ja domineerib ratsionaalne ja mõistlik kasutamine energia.

Biberachin Ülikool mõistab teadusliku analüüsi mees ja energiat kui pidev protsess piirkondliku ja globaalse sotsiaalsete muutuste ja anda neile piisavalt õpetamise pakub üliõpilastele bakalaureuse ja järjestikust kursust. Uuring pakkumised hinnatakse regulaarselt, mis on kohandatud ja laiendatud, näiteks dual õppemudeleid. Piirkondlike ja rahvusvaheliste võrgustike ülikoolide ja majandust tugevdada meie rahvusvahelist mainet.

Visioon Biberachin Ülikool saab kirjeldada järgmisi põhimõtteid:

. 1 Biberachin Ülikool tähistab uuenduslikke, kutsekvalifikatsiooni ja praktilise koolituse inseneride kõrgeima tõhusust, tulemuslikkust ja kvaliteeti.

. 2 Biberachin Ülikooli toetada nende koolitust pakutakse panuse lahendada praeguse energia- ja kliimapoliitika küsimusi.

. 3 Biberachin Ülikool on piisava suurusega, et tagada sõltumatus, tõhusus ja atraktiivsus samasugused.

. 4 Biberachin Ülikool tegutseb regionaalselt ja rahvusvaheliselt, see hoiab strateegilisi liite osades teiste ülikoolidega.

. 5 Biberachin Ülikool on atraktiivne partner teadus-, arendus- ja teenustega seotud piirkondlike ja riiklike ettevõtetega.

. 6 Ülikool asub nende suhtelist tähtsust teadlik nii kinni õppeasutus linna ja linnaosa Biberachin ja aitab kaasa nende mainekujundus ja profiilide juures.

Asukohad

Biberach

Hochschule Biberach

Address
Biberach University of Applied Sciences
Karlstrasse 11

88400 Biberach, Baden-Württemberg, Saksamaa
Telefon
+49 7351 5820