Loe ametlikku kirjeldust

Biberachin Ülikool - elav ülikooli valdkonnas ehitus, energeetika, biotehnoloogia ja ärikorraldus

Traditsiooniliselt School of Ehitus on Biberachin Ülikooli klassikalise erialade arhitektuuri ja tsiviilehituse. Erilist eristada neid õppeprogramme: projektijuhtimine (ehitus) ja Business Administration (Ehitus ja kinnisvara). Juhindudes nägemus energia HBC laiendanud oma akadeemilise pakkumisi energiatõhususe: Kursused Energy Engineering and Power kujul noored spetsialistid - insenerid nagu kaupmehed - seda tulevikus ülesanne. Fookus õppe- ja teadustöö on taastuvenergia valdkonnas.

Samal ajal moodustab HBC biotehnoloogia täiesti uus suund. Kursused Pharmaceutical Biotechnology ja tööstuslik biotehnoloogia pakkuda teaduslik haridus, mida täiendab teadusprojektide.

Akadeemia Biberachin Ülikool pakub osalise tööajaga kraadiõppe kursuste ja ulatusliku koolituse ja konverentsi programm kutseõppeks.

Üleriigilised ülikoolide edetabelid tunnistust kvaliteedi HBC õppe- ja teadustöö: Korduvalt sai HBC kõrgeid hinnanguid!

Mida Biberachin Ülikooli kõvakettad

Läbi nende õppekavade valdkonnas arhitektuuri ja tsiviilehituse, hoone kliima ja energia süsteemid, samuti ärijuhtimise ja biotehnoloogia Biberachi Ülikool on teadus- ja samal ajal praktilist vastasseisu inimese, keskkonna ja energia. Olemasolu mees põhineb energia olemasolu erinevates vormides ja nende kasutamist. Eelkõige Basic ja ohutuse inimeste vajadustele valdkonnas eluaseme, tööhõive, kliima ja tervis on üha terviklikku ja domineerib ratsionaalne ja mõistlik kasutamine energia.

Biberachin Ülikool mõistab teadusliku analüüsi mees ja energiat kui pidev protsess piirkondliku ja globaalse sotsiaalsete muutuste ja anda neile piisavalt õpetamise pakub üliõpilastele bakalaureuse ja järjestikust kursust. Uuring pakkumised hinnatakse regulaarselt, mis on kohandatud ja laiendatud, näiteks dual õppemudeleid. Piirkondlike ja rahvusvaheliste võrgustike ülikoolide ja majandust tugevdada meie rahvusvahelist mainet.

Visioon Biberachin Ülikool saab kirjeldada järgmisi põhimõtteid:

. 1 Biberachin Ülikool tähistab uuenduslikke, kutsekvalifikatsiooni ja praktilise koolituse inseneride kõrgeima tõhusust, tulemuslikkust ja kvaliteeti.

. 2 Biberachin Ülikooli toetada nende koolitust pakutakse panuse lahendada praeguse energia- ja kliimapoliitika küsimusi.

. 3 Biberachin Ülikool on piisava suurusega, et tagada sõltumatus, tõhusus ja atraktiivsus samasugused.

. 4 Biberachin Ülikool tegutseb regionaalselt ja rahvusvaheliselt, see hoiab strateegilisi liite osades teiste ülikoolidega.

. 5 Biberachin Ülikool on atraktiivne partner teadus-, arendus- ja teenustega seotud piirkondlike ja riiklike ettevõtetega.

. 6 Ülikool asub nende suhtelist tähtsust teadlik nii kinni õppeasutus linna ja linnaosa Biberachin ja aitab kaasa nende mainekujundus ja profiilide juures.

Programmide õpetamise keel:
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Magistrikraadi Civil Engineering at Biberachi Ülikooli arendada ja täiendada bakalaureuse peamiselt tehnilist sisu kaudu juhtimise komponendid, projektijuhtimise ja raken ... [+]

Magistrikraadi tsiviilehituse

Magistrikraadi Civil Engineering at Biberachi Ülikooli arendada ja täiendada bakalaureuse peamiselt tehnilist sisu kaudu juhtimise komponendid, projektijuhtimise ja rakendusuuringute abil Bauinformatik, infrastruktuuri programmi arvutamise ja lõplike elementide meetodit. Teaduslik uurimus erilisi tehnilisi sisu toetab tihedas koostöös interdistsiplinaarne instituudid Biberachi Ülikool.

Siin fookus vastavalt suurtootjate eelmise bakalaureuse-või magistriõppe koolituse (nt: ehitustehnikaseaduse, Transport, hüdroenergia), kalduvused või töökogemus on kehtestatud diferentseeritud.

Selleks, et võimaldada seisab professionaalne insener või ehitusinsener osalise tööajaga Master Program, e-õppe komponendid ja ploki kursusi on võimaldada vorgesehen.um osalise tööajaga, e-õppe komponendid ja ploki kursusi pakutakse.... [-]

Saksamaa Biberach Ulm Suurbritannia London Šveits Zürich  + 3 Rohkem
Oktoober 2019
Saksa
Päevane õpe
Osakoormus
3 semestrid
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
Hochschule Biberach University Of Applied Science

Meie õpilased on koostatud meetodeid ja tehnikaid töötlemiseks (suur) projektid ja praktilisi üritusi taotluse ekspertiisi keerulised nõudmised tööelus - koos seminarid j ... [+]

Master Project Management (Civil (-in))

Meie õpilased on koostatud meetodeid ja tehnikaid töötlemiseks (suur) projektid ja praktilisi üritusi taotluse ekspertiisi keerulised nõudmised tööelus - koos seminarid ja katseprojektid meeskonnatöö.

Kohalolijate päeva Akadeemias on piiratud neljapäevast laupäevani. Nii õpilased on teinud võimalikuks, vaatamata täiskoormusega õpe, töötada kuni 20 tundi nädalas.

Kursused esimese ja teise poolaasta on sõltumatud. Uuring võib seega hakkas talvel semester ja suvel semester.

Talv semester Sotsiaalne pädevus Meeskonnatöö / Team koolitus Käivita projekti Lepingud u. Haldamine Lepingute haldamine... [-]
Saksamaa Biberach Ulm Suurbritannia London Šveits Zürich  + 3 Rohkem
Oktoober 2019
Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Biberachi Ülikooli tippkeskus ehituse ja kinnisvara pakub palju eeliseid: Kvalifitseeritud koolitus intensiivsed kontaktid nii õpetajate ja õpilaste vahel ning majanduse ... [+]

Magistrikraadi ärijuhtimises (Ehitus ja kinnisvara)

Biberachin Ülikooli kui tippkeskust Ehitus / Kinnisvara pakub palju eeliseid: Kvalifitseeritud koolitus intensiivsed kontaktid nii õpetajate ja õpilaste vahel kui ka majandusele ja välismaa ülikoolides ja sellega seotud pideva ajakohastamise õpetamine - kõik, mis teeb meie lõpetajate soovitud pärast spetsialistid majanduses.

Ärijuhtimise teaduskonna Biberachin Ülikool koolitab ettevõtete juhid, lisaks oma äri hariduseni tööstuse spetsialiseerumine omandada ehituse ja kinnisvara valdkonnas. Õpilased saavad tutvuda tööstus-spetsiifiliste küsimustega ettevõtte juhtimise ja kvalifitseeritud omandamiseks juhtimine ja juhtimise funktsioone vastavas valdkonnas.... [-]

Saksamaa Biberach Ulm Suurbritannia London Šveits Zürich  + 3 Rohkem
Oktoober 2019
Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Kapten programm Energia ja Building Systems (EGS) on seotud järsk tõus viimastel aastatel, keskkonna-, energia ja kliima nõuded projekteerimise, ehitamise ja käitamise ho ... [+]

Master Energia ja Building Systems kehtib kuni 15. jaanuar 2017!

61 rohkem kohti: Biberachin Ülikool ehitab Master programme energeetika ja biotehnoloogia alates

Kapten programm Energia ja Building Systems (EGS) on seotud järsk tõus viimastel aastatel, keskkonna-, energia ja kliima nõuded projekteerimise, ehitamise ja käitamise hooned ja energia süsteemid. Näideteks terviklik süsteem kaalutlusi planeerimise ja ehitamise käitamise ja töötlemise ametitest üldise kvaliteedi küsimusi. Tehnilised ehitustöölised näited on piiriüleste võrgustike kaudu hoone automaatika, areng fassaadide passiivne seade, optimeeritud juhtimise kontseptsioone, jne Energiatõhususe Näiteks tuleb välja töötada valdkondlike energia mõistete või kavandamise ja rakendamise energiamajanduse juhtimissüsteeme.... [-]

Saksamaa Biberach Ulm Suurbritannia London Šveits Zürich  + 3 Rohkem
Oktoober 2019
Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles