Loe ametlikku kirjeldust

Traditsioon ja innovatsioon - HFT Stuttgarti peamised tunnused. Tänapäeval on HFT Stuttgart asutatud 1832. aastal "Talumuusikooliks ehitusmasinate tegijaks" ning pakub laialdast akrediteeritud bakalaureuse- ja magistriprogrammi spektrit.

Meie kolm teaduskonda pakuvad kokku 14 bakalaureuse ja 18 magistriõppe programmi. Meie ülikoolilinnak asub otse Stuttgarti kesklinnas, Kagu-Saksamaa ärikeskuses.

HFT Stuttgartis oleme spetsialiseerunud praktiliste oskuste õpetamisele väikestes gruppides. 4000 õpilast õpetavad umbes 125 professorit, keda toetavad üle 400 osalise tööajaga õppejõu.

Õpetatakse mitte ainult tehnilisi teadmisi, vaid ka suhtlemisoskusi, nagu meeskonna loomine ja oskus töötada interdistsiplinaarsetes projektides. Integreerituna oma kraadiprogrammi, võite leida ka praktilisi õppeprojekte ettevõtetes ja kontorites või võib-olla õppe semestris ühel meie 70 partnerasutust kogu maailmas.

HFT Stuttgarti bakalaureuse- ja magistriõppe süsteem pakub teile sobivat koolitusprogrammi ja parimaid võimalusi oma tulevaseks karjääriks.

Stuttgart õppe-, töö- ja elupaigana

Riigi pealinnas Stuttgartil on peaaegu 600 000 elanikku palju pakkuda. See on Lõuna-Lääne-Saksamaa majanduskeskus ja tuntud oma autotööstuse alal kogu maailmas. See on linn, mis on tuntud inseneri, arhitektuuri ja kultuuri poolest, mis on ümbritsetud viinamarjaistandustega. Gottlieb Daimler ja Wilhelm Maybach töötasid välja 1882. aastal oma bensiinimootori oma aiahoones, luues seeläbi linna autotööstuse. Porsche järgnes hiljem spordiga autotootja ja paljud tarnijad nagu Bosch ja Mahle.

Stuttgarti piirkond on üks juhtivaid majanduspiirkondi maailmas. See on koduks suurtele globaalsetele kaubamärkidele, nagu IBM ja Hewlett-Packard, kus on siin oma peakorter ja mitmed tuhanded väga innovatiivsed väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted.

Külastajatele on palju erinevaid muuseume, dünaamilist teatrimaastikku, ooperimaja, paleisid, parke, linna metsamaad ja Wilhelma loomaaedade botaanikaaed.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

MSc

HFT Stuttgart

See kolm semestrit, rahvusvaheliselt orienteeritud õppekava eesmärk on rahuldada tööstuse nõudmisi kõrgelt motiveeritud, meeskonnatööstuse tarkvara ekspertidele. ... [+]

See kolm semestrit, rahvusvaheliselt orienteeritud õppekava eesmärk on rahuldada tööstuse nõudmisi kõrgelt motiveeritud, meeskonnatööstuse tarkvara ekspertidele.

Õpilased õpivad ja kasutavad uusimat tehnoloogiat ja standardeid tarkvaraarenduse, infohalduse, arvutivõrkude ja elektroonilise kaubanduse valdkonnas. Kõige uuemad teooriad, tehnikad ja standardid tarkvaraarenduse, andmetöötluse ja arvutivõrgu loomise vallas peavad teadustöötajatele olema teaduslikud. Euroopa Liidu üliõpilased võivad õppida ka osalise tööajaga. Osalise tööajaga programm kestab viis semestrit.

Karjääri väljavaated

Tarkvara tehnoloogia magistriprogramm valmistab ette juhtrolli ja arendustegevust. Edukas lõpuleviimisel on väga erinevaid karjäärivõimalusi pakkuvates rakendustes infotehnoloogia- ja telekommunikatsiooniettevõtted, tööstus- ja kaubandusettevõtete uurimis- ja arendusosakonnad, tarkvara majad ja konsultatsioonifirmad. Kraad kvalifitseerub võimalikuks edutamiseks.... [-]

Saksamaa Stuttgart
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
3 - 5 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Studying at the HFT Stuttgart

HFT University Tour

Study in the city centre of Stuttgart!