HMKW

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft

HMKW uuring avab HMKW põnevaid väljavaateid. Kas disain, ajakirjandus ja kommunikatsioon, meedia ja sündmuste juhtimine, meedia ja äripsühholoogia Berliinis, Kölnis ja Frankfurdis pealinnas õpivad te praktilist ja kaasaegset.

Erakõrgkool on tunnustatud ja institutsionaalselt akrediteeritud teadusnõukogus. Kõik kursused on rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud FIBAA poolt.

Meie professorid ja kõik õpetajad viivad oma praktika praktikast otse õpetusse, kus tugeva akadeemilise hariduse ühendamine uuendusliku praktilise tööga. Teid toetatakse aktiivselt oma õpingute kaudu ja tööturule.

HMKW ühendab tugeva akadeemilise hariduse koos tööga mitmesugustes praktilistes projektides. Koostöös paljude asutatud institutsioonide ja äriinstitutsioonidega, mis täiendavad akadeemilist õppekava väga tõeliste küsimuste ja projektiülesannetega. Need võrgustikud pakuvad võimalusi karjääri sisenemiseks ja karjääriks.

Kursused on suunatud konkreetselt teoreetilise arusaamise ja praktiliselt rakendatavate oskuste omandamisele. Teie õpingute lõpus on teil laia hulk oskusi oma karjääri loomiseks, meedias ja ärisektoris.

Pärast kuut semestrit (klassikaline bakalaureuseõpe) või kaheksa semestrit (kahe, integreeritud bakalaureuse programmid), siis uhke oma tulemuslikkuse ja oma edu üle.

Magistriprogramme õpetatakse inglise keeles Berliinis ja saksa keeles Kölnis. Saate õppida erialast või täistööajaga. HMKW osaleb ERASMUS-programmi raames ning on võtnud kohustuse vahetada ja teha koostööd Euroopa ja muude kui Euroopa üliõpilaste ja ülikoolidega.

Asukohad

Berliin

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Ackerstraße 76

13355 Berliin, Berliin, Saksamaa
Telefon
+49 30 467769300

Köln

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Höninger Weg 139

50969 Köln, Nordrhein-Westfalen, Saksamaa
Telefon
+49 30 467769300

Frankfurt

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft Theodor-Heuss-Allee 108 (Erdgeschoss) 60486 Frankfurt
Frankfurt, Hesse, Saksamaa