Loe ametlikku kirjeldust

Offenburg University rakendusasutuste Offenburg University asutati 1964. aastal "riikliku tehnikakoolina", mis on praktilise suunitlusega kõrgtehnoloogiline õppeasutus. Tänaseks kujundab meie ülikool edukat kogukonda, kus on üle 4300 õpilase kahes ülikoolilinnakus. Pakume bakalaureuse- ja magistrikraadi neljas osakonnas: ärijuhtimine ja tööstus, elektrotehnika ja infotehnoloogia, masinaehitus ja protsesside juhtimine ning meedia ja info.

85108_Offenburg-University---Campus-Offenburg.jpg

Rahvusvaheline profiil

Offenburgi ülikool uhkustab oma programmide rahvusvahelist orientatsiooni. 1998. aastal oli see üks esimesi kõrgharidusasutusi Saksamaal, et viia sisse kõrgkooli kaudu rahvusvahelised magistriõppeprogrammid. Täna pakume viit inglise keelt õpetatavaid programme, mis rahuldavad eriti rahvusvahelisi üliõpilasi, kes moodustavad umbes kaheteistkümne protsendi kogu üliõpilaskonnast. Lisaks pakub Rahvusvaheline Büroo aktiivseid vahetusprogramme üle 50 partnerülikooliga kogu maailmas, pakkudes oma tudengitele palju võimalusi välismaal õppimiseks ja praktikumideks. Tänu meie lähedusele Prantsuse piirile võime pakkuda ka kaheastmelisemaid programme prestiižsete prantsuse ülikoolidega.

Suurepärased õppetingimused

Offenburgi ülikool pakub väiksemat ülikoolilinnakut ja õpilased saavad kasu väiksemate klasside intiimsemate kogemuste eelistest, õppejõudude ja personali individuaalsest järelevalvest ja toetusest ning praktilistest õpetustest ja tihedast lõimumisest regionaalmajandusega. Ülikoolil on kõrgelt paremusjärjestus ning ta andis Saksa teaduse ja humanitaarteaduste edendamise assotsiatsiooni, mis on reformitud tehnikakõrgkool.

Majanduspartnerlus

Ülikoolil on suurepärased suhted piirkondlike ja riiklike ettevõtetega ning pidev teabevahetuse ja teadustöötajate vaheline teabevahetus toimub, pakkudes pidevat juurdepääsu praegustele oskusteabele inseneriteaduses. Laialdased äripartnerlused pakuvad ka üliõpilastele ressursse töökogemuse saamise, teadustöö tegemise või isegi tulevase tööhõive jaoks.

Teadus ja tehnoloogia

Ülikooli rakendusuuringute instituut (IAF) pakub kombinatsiooni teadus- ja tehnoloogiasiirdest. IAF juhib tehnoloogiat ja uuenduslikke ideid päikeseenergia, meditsiini, robootika ja elektrilise liikuvuse valdkondades. Ülikoolis on olemas suur interdistsiplinaarne kombinatsioon erinevate tehnoloogiliste valdkondade ekspertidest, kellel on eriteadmised ja kaasaegsed laborid. Rakendustele orienteeritud teadustegevus ja praktiline kogemus, mida ülikool pakub, on selle kõrge jõudluse tunnistus.

85107_Offenburg-University--students.jpg

Teenused rahvusvahelistele üliõpilastele

Offenburg University rahvusvaheline keskus pakub erinevaid teenuseid oma rahvusvahelistele üliõpilastele. Igas kõrgkooli õppekavas on koordinaator, kes pakub terviklikke teenuseid ja nõuandeid.

Rahvusvaheline keskus julgustab ja pakub õpilastele võimalusi väljaspool klassiruumi kohtuda. Kogu õppeaastal pakutakse erinevaid üritusi ja ekskursioone.

Rahvusvaheliste üliõpilaste eriteenused on järgmised:

 • Majutusteenus
 • Buddy programm
 • Orientatsiooniprogramm
 • Suve keelekursus
 • Kultuuriprogramm
 • Vanemteenistus

Kulud ja kulud

Tasud

Tasu tuleb maksta, mis sisaldab:

 • Riigihaldustasu semestri kohta: 70 eurot
 • Üliõpilase toetuse tasu semestri kohta: 46 eurot
 • Üliõpilaste esindusorganisatsiooni tasud semestri kohta: 18 eurot
 • Teenuse panus ühe semestri kohta: 150 eurot (ainult üliõpilastele, kes õpivad ühel magistrikraadi magistriõppes).
 • IBC-programmi õppemaksud: 10 400 eurot (MBA-programmi International Business Consulting üliõpilastele).
 • Riigi õppetasu teise astme eest: 650 eurot (ainult üliõpilastele, kes on juba omandanud magistrikraadi Saksamaa ülikoolist).
 • Riiklikud õppemaksud ELi mittekuuluvatele kodanikele: 1500 eurot

Elamiskulud

Sõltuvalt teie eelistatud elustiilist, on keskmised elamiskulud ligikaudu 750 eurot kuus. Siin on kuu kulude jaotus:

 • Üür: 300
 • Ravikindlustus (kohustuslik): 80
 • Õppematerjalid: 40
 • Toidukaubad: 200
 • Riietus, ühistransport, muu: 130
 • Kogukulud kokku: 750

Toetuse tõendamine

Üliõpilase viisa saamiseks peavad võõrtudengid saama Saksa ametiasutustele tõestada, et neil on õpingute ajal piisavalt rahalist toetust. See tähendab, et peate tõestama, et suudate katta vähemalt esimese õppeaasta. Praegu on see 735 eurot kuus või kokku 8 820 eurot õppeaasta kohta.

GEZ Fee

Pange tähele, et Saksamaa residendina on teil seaduslikult kohustatud maksma kuusitasu 17,50 eurot leibkonna kohta (nt ühisel korteril) Gebühreneinzugszentrale der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstaltenile (GEZ), Saksamaa avalik-õiguslikele ringhäälinguorganisatsioonidele .

Selles kontekstis tähendab "majapidamise kohta", et kui te jagate korterit, peab maksma vaid üks üürnik, ja leibkonnaliikmed otsustavad, kuidas nad kulud jagavad. Seega, kui te liigute ühisesse kohta, peate kõigepealt selgitama, kas üks teine ​​leibkonnaliige maksab juba GEZ-i tasu.

85105_OffenburgUniversity-StudentsoftheInternationalMastersPrograms.jpg

Rahastamine ja stipendiumid

Saksamaal ei anna stipendiume tavaliselt ülikoolid ise, vaid sõltumatud institutsioonid ja sihtasutused. Saksa akadeemilise vahetuse teenistus (DAAD) pakub põhjalikku stipendiumide ja toetuste andmebaasi, mida tuleb enne oma saabumist taotleda teie koduriigist. Andmeid rahastamisvõimaluste kohta annab ka Euroopa rahastamisvahend.

Üksikasjalikku teavet saab ka DAAD piirkondlike kontorite, Saksa saatkonna, Saksamaa konsulaadi või Saksa ametlike esinduste kaudu oma koduriigis, samuti stipendiumide andmisega tegelevatest organisatsioonidest.

Offenburgis on saadaval ka väga väike osa osalistest stipendiumidest; nende taotlused on avatud ainult õpilastele, kes on näidanud kõrget akadeemilist jõudlust ja ühiskondlikku kohustust väljaspool klassi.

Töövõimalused

Õpilased, kes on ELi kodanikud, saavad töötada Saksamaal ilma tööloata.

ELi-välistel üliõpilastel on kaks võimalust:

 • Väljaspool ülikoolilinnakut: 120 päeva aastas vastavalt välisriikide üliõpilaste viisareeglitele.
 • Ülikoolilinnak: saadaval on piiratud arv assistente ja juhendamistöid.

Enamiku töökohtade puhul on vaja saksa keele põhiteadmisi.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Saksa

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Offenburg University

Teave teie käeulatuses, mobiiliarvutus, asjade internet, multimeediumivõrgud - paljud trendid kiirendavad tänapäeva elu. Nad on telekommunikatsiooni, infotehnoloogia ja m ... [+]

Side- ja meediatehnoloogia (CME)

Teave teie käeulatuses, mobiiliarvutus, asjade internet, multimeediumivõrgud - paljud trendid kiirendavad tänapäeva elu. Nad on telekommunikatsiooni, infotehnoloogia ja meediatehnoloogia ülemaailmsete turgude liikumapanev jõud.

Kommunikatsiooni- ja meediatehnoloogia rahvusvaheline magistriprogramm (CME) on kohandatud multimeedia vanuse väljakutsetega toimetulekuks. 1998. aastal välja töötatud elektrotehnika ja infotehnoloogia ning meedia ja infotehnoloogia osakond ühendab uuenduslike multimeedia küsimustega kommunikatsioonitehnoloogia olulised elemendid. Õppekava on pidevalt ajakohastatud tänapäeva vajadustele ja jätkab nende kahe valdkonna edukat ühendamist.... [-]

Saksamaa Offenburg
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Offenburg University

Ettevõtluse ja IT turvalisus (ENITS) on arenenud, terviklik magistriõppeprogramm, mis sobib üliõpilastele, kes otsivad juhtivat positsiooni äriinfosüsteemides ja arvuti t ... [+]

Ettevõtluse ja IT turvalisus (ENITS) on arenenud, terviklik magistriõppeprogramm, mis sobib üliõpilastele, kes otsivad juhtivatel kohtadel IT-julgeoleku erinevates valdkondades.

Programmi sisu

Programmi õppekava keskendub praegusele ja praktikale orienteeritud sisule. Arvestades IT-sektori tugevat dünaamikat ja sellest tulenevat lühikest eluea selles valdkonnas, tuleb õppekava pidevalt kohandada. Lisaks loengutele, laboritele, seminaridele ja eksamitele osalevad üliõpilased uurimisprojektides ja on koostöös R tõhusalt ette valmistatud.

Õpilased omandavad järgmised oskused:

Valdkonnaspetsiifilised pädevused

IT-turvalisuse tehnilised, organisatsioonilised ja õiguslikud aspektid.Rakenduspõhine meetod ja protsessiteadmised infosüsteemide projekteerimisel ja kõvenemisel.Rakendusega seotud teadmised infosüsteemide riskide, ohtude ja haavatavuse hindamisel.Uurimisoskused IT-turvalisusega seotud küsimustes, mis on vajalikud edukaks doktoritööks.Praktikale orienteeritud probleemide lahendamise mõtlemine.... [-]
Saksamaa Offenburg
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Offenburg University

Kolme semestri jooksul annab Master in Process Engineering programmis üliõpilastele kaasaegsed teadmised keemiatehnoloogia, keskkonnatehnoloogia ja termotöötluse, biotehn ... [+]

Master in Process Engineering

Offenburg University on suurepärane maine ja järjepidevalt kõrge reitingud üleriigilises pingereas. Offenburg on väiksem ülikool, mistõttu õpetajatel on isiklikku tähelepanu juhitud õppeasutuse eelised. Offenburg University pakub ka terviklikke teenuseid ja tihedat lõimumist regionaalmajandusega.

Magistriõppe protsessi inseneri (MPE) korraldavad üheskoos Offenburg University ja Warmia ja Mazury ülikool (UWM) Olsztynis - traditsioonilises ülikoolis, kus keskendutakse teadusuuringutele Poolas.

Kolm semestrit on MPE programm varustatud üliõpilastega, kellel on kõrgtehnoloogilised teadmised keemiliste ja termiliste protsesside inseneri, biotehnoloogia või toidu tehnoloogia valdkonnas. Lisaks saavad nad koolitust kultuuridevahelises pädevuses, mis on olulised kvalifikatsioonid protsesside inseneri üha mitmekultuurilisemas keskkonnas.... [-]

Saksamaa Offenburg
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Offenburg University

Ole valmis tulevaste energiasektorite kujundamiseks! Energiasektor seisab silmitsi suurte väljakutsetega: kasvav energiavajadus, rohkem jaotatud ja taastuvad energiaallik ... [+]

Taastuvenergia ja andmetehnoloogia (RED)

Energiakonverteerimine ja juhtimine

Ole valmis tulevaste energiasektorite kujundamiseks!

Energiasektor seisab silmitsi suurte väljakutsetega:

Suurenev energiavajadus, rohkem jaotatud ja taastuvad energiaallikad, vähem tsentraliseeritud ja fossiilkütuseid.

Energiasektor muutub keerukamaks:

Liberaliseeritud energiaturud, kus on rohkem sidusrühmi, rohkem süsteeme ja uusi tehnoloogiaid, et hallata ja ühendada.

Lahendus - võimsus

Üha kasvava keerukuse juhtimine nõuab sügava energiasüsteemi mõistmise ja kaasaegsete IT- ja andmetöötlusmeetodite kombinatsiooni - täpselt seda, mida saate õppides M.Sc. Võimsus ja andmetöötlus.... [-]

Saksamaa Offenburg
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Offenburg University

Inglise keele magistriõppekava biotehnoloogias (MBT) pakub teile kvalifikatsiooni osaleda lahenduste väljatöötamisel meie tuleviku jaoks olulistes küsimustes. ... [+]

Magistrikraad Biotehnoloogia (MBT)

Liituge üleminekuga naftast valmistatud tööstusele ja säästvale energiavarustusele või leidke näiteks uuenduslik lahendus maailma elanike toiduainete kindlustamiseks!Inglise keele magistriõppekava biotehnoloogias (MBT) pakub teile kvalifikatsiooni osaleda lahenduste väljatöötamisel meie tuleviku jaoks olulistes küsimustes. Programmi keskmes on bioökonoomika, eriti keskkonna ja toitumise valdkonnas. See on mõeldud kolmele semestrile täiskoormusega õppes ja antakse magistrikraadi pealkiri.

MBT-programmi korraldavad üheskoos Offenburg University rakendusülikool ja Warmia ja Mazury ülikool (UWM) Olsztynis / Poolas. See on ainuke rahvusvaheline koostööprogramm biotehnoloogia magistriprogrammis Baden-Württembergi osariigis ning see pakub võimalust teenida kahe partnerülikooli kaks kraadi.... [-]

Saksamaa Offenburg
Võta kooliga ühendust
Inglise,Saksa,Poola
Päevane õpe
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Offenburg University of Applied Sciences
Address
Campus Offenburg Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg Bad­straße 24
77652 Offenburg, Baden-Württemberg, Saksamaa
Koduleht
Telefon
+49 781 2050
Address
Campus Gengenbach Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg Kloster­straße 14
77723 Gengenbach, Baden-Württemberg, Saksamaa