HTW Berlin University Of Applied Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

HTW Berlin Berliini suurim University of Applied Sciences

Mis üliõpilaskonna üle 13000, Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin on suurim University of Applied Sciences Berliinis. Umbes 70 bakalaureuse- ja magistriõppe kursused Engineering, majandus, infotehnoloogia, kultuuri ja disaini, erinevaid oskusi, mida pakume on muljetavaldav. Nii kompaktset ja praktikale orienteeritud, meie kraadiõppe kursuste võib täiendada võõrkeelseid ja põhioskused. University Rankings on järjekindlalt loodud meile üks juhtivaid pakkujaid kaasaegne ja erialast haridust. Meie võimalused hõlmavad hästi varustatud raamatukogu, kaasaegne arvutuskeskus ja erinevaid sportimisel.

Auhinnatud ülikooli Rõõm suurepärase akadeemilise maine, HTW Berlin on saanud mitmeid auhindu erakorraliste uuenduste ülikooli sektoris; meie sisemise juhtimise reforme; konsultatsiooni ja teenuste pakette pakutakse väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja alustavatele ettevõtetele; ja meie pühendumust soolise võrdõiguslikkuse ja piirde vabadust. University Rankings on järjekindlalt loodud meile üks juhtivaid pakkujaid kaasaegne ja erialast haridust.

Uuring, õppe-ja teadustöö kahes kohas Uuring, õppetöö ja teadustegevuse HTW Berliinis viiakse läbi kahes kohas: Treskowallee ülikooli Karlshorst ja Wilhelminenhof ülikooli Oberschöneweide. Mõlemad kohad on pikk ja väärikas ajalugu: loetletud hoonete Treskowallee campus varem oli kooli ajal SDV, nagu College of Economics. Wilhelminenhof campus on pikk ja rikas traditsioon, mis pakub tööstusliku innovatsiooni. Asub Berliini Kagu-ta mänginud host kaks tuntud firmad, Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft (AEG) ja Kabelwerke Oberspree (KWO).

Asukohad

Berliin

HTW Berlin

Address
Wilhelminenhofstraße 75A, Berlin
12459 Berliin, Berliin, Saksamaa