Loe ametlikku kirjeldust

HTW Berlin Berliini suurim University of Applied Sciences

Mis üliõpilaskonna üle 13000, Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin on suurim University of Applied Sciences Berliinis. Umbes 70 bakalaureuse- ja magistriõppe kursused Engineering, majandus, infotehnoloogia, kultuuri ja disaini, erinevaid oskusi, mida pakume on muljetavaldav. Nii kompaktset ja praktikale orienteeritud, meie kraadiõppe kursuste võib täiendada võõrkeelseid ja põhioskused. University Rankings on järjekindlalt loodud meile üks juhtivaid pakkujaid kaasaegne ja erialast haridust. Meie võimalused hõlmavad hästi varustatud raamatukogu, kaasaegne arvutuskeskus ja erinevaid sportimisel.

Auhinnatud ülikooli Rõõm suurepärase akadeemilise maine, HTW Berlin on saanud mitmeid auhindu erakorraliste uuenduste ülikooli sektoris; meie sisemise juhtimise reforme; konsultatsiooni ja teenuste pakette pakutakse väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja alustavatele ettevõtetele; ja meie pühendumust soolise võrdõiguslikkuse ja piirde vabadust. University Rankings on järjekindlalt loodud meile üks juhtivaid pakkujaid kaasaegne ja erialast haridust.

Uuring, õppe-ja teadustöö kahes kohas Uuring, õppetöö ja teadustegevuse HTW Berliinis viiakse läbi kahes kohas: Treskowallee ülikooli Karlshorst ja Wilhelminenhof ülikooli Oberschöneweide. Mõlemad kohad on pikk ja väärikas ajalugu: loetletud hoonete Treskowallee campus varem oli kooli ajal SDV, nagu College of Economics. Wilhelminenhof campus on pikk ja rikas traditsioon, mis pakub tööstusliku innovatsiooni. Asub Berliini Kagu-ta mänginud host kaks tuntud firmad, Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft (AEG) ja Kabelwerke Oberspree (KWO).

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

HTW Berlin University Of Applied Sciences

Meie ainus inglise keeles õpetatav õppeprogramm on mõeldud inseneridele, loodusteadlastele, ärijuhtidele, tööstusinseneridele ja sarnastele spetsialistidele. Selle eesmär ... [+]

Aspirantuur - Life Science Management Eluteaduse valdkond on üks kiiremini kasvavaid majandussektoreid kogu maailmas. Kooskõlas selle tööstusharu rahvusvahelise ulatusega muutub kultuuridevaheline juhtimiskogemus üha olulisemaks. HTW Berlin kraadiõppe kursus Life Science Management valmistab ette akadeemiliselt kvalifitseeritud noored spetsialistid ideaalis selle biotehnoloogia ja farmaatsiatööstuse rahvusvahelise töökeskkonna jaoks. Optimaalselt ette valmistatud tulevasteks positsioonideks, millel on suurem vastutus. Meie õppeprogramm, mida õpetatakse ainult inglise keeles, on mõeldud inseneridele, loodusteadlastele, ärijuhtidele, tööstusinseneridele ja sarnastele spetsialistidele. Selle eesmärk on rakendada olemasolevaid teadmisi bioteaduste konkreetsetes probleemides ja täiendada seda pädevust valdkondlike teadmiste ja juhtimisalaste teadmistega. Õppekava hõlmab mitmesuguseid teemasid, mis võimaldavad teil mõista kogu väärtusahelat eri vaatenurkadest. Lõpetanud selle programmi, olete seega täiesti valmis eluks vajalikele rahvusvahelistele töökeskkondadele ja on võimelised kergesti kohanema vastavate tööprotsessidega. Life Science Hotspot Berlin HTW asub ühes maailma huvitavas ja mitmekülgsemas pealinnas. Berliin meelitab oma rahvusvahelisi elegantsi, kõrget elatustaset, taskukohaseid elamiskulusid ja mitmekesist vaba aja veetmise pakkumist, et tõmmata õpilasi üle kogu maailma õppida, elama ja töötama siin. "Health Capital" Berliin on üks Saksamaa loodusteaduslikke alasid. Biotehnoloogia, meditsiinitehnika ja farmaatsiaettevõtete, uurimisinstituutide ja avalike asutuste kombinatsioon on ainulaadne ja pakub suurepärast ettevõtluskeskkonda kõikidel tasanditel tehtavateks koostöövormideks. Berliinis on umbes:... [-]

Saksamaa Berlin
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Studying at HTW Berlin - Corporate video

HTW Motorsport
Address
Wilhelminenhofstraße 75A, 12459
Berlin, Berlin, Saksamaa