Loe ametlikku kirjeldust

University of Applied Sciences Ludwigsburg spetsialiseerunud hariduse juhtimine avalikus halduses. umbes 2500 üliõpilaste Ülikooli õpetatakse mitmeid professorid ja õppejõud. Kaks teaduskonnad,

Management ja seadus Maksu- ja äriõiguse

pakkuda neli Bakalaureus kraadi ja kaks meister kraadi. Üle 98% kõigist algselt osalesid õpilased täiendada oma valitud õppekava.

Lõpetajad sõlmida oma bakalaureuse uuringud on võimeline rakendama omandatud teadmisi ja oskusi töökeskkonnas. Õpetlikud mõiste julgustab teaduslikku tööd ja eesmärk on anda lõpetajatele vastutustunnet seoses vaba demokraatlik ja sotsiaalne õigusriik. Programmid võimaldavad õpilastel arendada oma akadeemilise, isiklikke, sotsiaalseid, meeskonnatöö ja äri oskusi.

Omapära bakalaureuse programmid on kombinatsioon akadeemilise töö ja praktiliste kogemuste näol praktika avalik haldus riigi ja kohaliku omavalitsuse tasandil. Väike õpperühmades tagada suurepärast toetust võib anda ka õpilase professorid ja õppejõud. Taotlejad bakalaureuse programme peab olema kehtiv kõrghariduse sissepääs kvalifikatsiooni (näiteks A-tase).

UNIVERSITY pakub kahte Master programmi: täistööajaga magistriprogrammi Euroopa Avaliku Halduse valmistab ette kõrgharidusega karjääri kõrgemate riigiteenistujate seisukohti. Master of Public Management on osalise tööajaga programm, pöörates erilist tähelepanu juhtimisest ning on mõeldud avaliku halduse töötajate otsib juhtkonna seisukoht.

Programmide õpetamise keel:
  • Saksa

See ülikool pakub ka:

MA

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Eesmärk Master 's programm on anda sügavamat arusaamist haldus-, juriidiliste ja sotsiaalsete struktuuride, sealhulgas nende meetodid, poliitika, majanduse ja kultuuri li ... [+]

Eesmärk Master 's programm on anda sügavamat arusaamist haldus-, juriidiliste ja sotsiaalsete struktuuride, sealhulgas nende meetodid, poliitika, majanduse ja kultuuri liikmesriikide Euroopa Liidu ja Euroopa institutsioonide raames edendada Euroopa integratsiooni.

Programm annab teile professionaalse metoodilised, isiklike ja sotsiaalsete teadmiste omandamisele, mis panevad sind sobivad Euroopas. Teie side, õiguslikud, majanduslikud ja organisatsioonilised oskused võimaldavad teil osaleda asjatundlikult progressiivse Euroopa integratsiooni.

Kes on sihtgrupp magistriõppesse?

Sihtrühm magistriõppe programmi "Euroopa Halduskorralduseks" on lõpetanud eelkõige avaliku halduse kooli või valdkondades õiguse, majanduse või sotsiaalteaduste, - Et saada karjääri seotud Euroopa -, karjääri alustada Euroopa pidepunkte vallad pöörduda riiklike kui ministeeriumide või Euroopa ametid juurdepääsu võimalus suurem avalik teenistus, valitsusväliste organisatsioonide või tööstuses.... [-]

Saksamaa Ludwigsburg
Oktoober 2019
Inglise,Saksa
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles