Hamburg University of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tere tulemast Hamburg University of Technology (TUHH)

"TUHH on kompaktne tehniline ülikool, millel on selge profiil teadusuuringutes ja uuenduslikes õppemeetodites, kus teooria ja praktika on täidetud. Lähedus on meie õpilastega suhtlemise oluline aspekt. Neil on kogemusi projektipõhises õppimises väikestes rühmades ja meie tihedas kontaktis meie väljapaistvate akadeemiliste töötajatega. Meie eesmärgiks on harida välja loomingulisi mõtteid, millel on individuaalne profiil ja kõrgetasemelised sotsiaalsed oskused. Meie missiooni kirjelduse keskmes on inimkonna jaoks mõeldud tehnoloogia arendamine.

Hoiame Hamburgi kui uuendusliku metropoli arendamise eest. TUHH aitab seda oluliselt kaasa, võttes kasutusele uued tehnoloogiad, nagu energiavarustus, liikuvus, logistika ja digiteerimine. Selles kontekstis areneb ja kasvab TUHH tulevase tehnoloogia kõrgkooliks. TUHH tuvastatakse edukate reformide, tavatute teede ja algatustega viisil, mis vastab peaaegu ühelegi teisele Saksa ülikoolile. 1994. aastal oli see esimene Saksa ülikool bakalaureusekraadi tutvustamiseks ja tema ulatuslikud ingliskeelsed õppeprogrammid meelitavad õpilasi üle kogu maailma. TUHH tagab täiendava era- ja avaliku sektori teadustöö rahastamise, mis võrdub peaaegu poole ülikooli mitte-kolmanda osapoole eelarvest. TUHH fe uuringu alusuuringut on rõhutanud Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG) rahastatud Collaborative Research Center (SFB) "Tailor-Made Muli-Scale Materiaalsüsteemid, M3".

TUHH pakub oma erialateadmisi ja selle interdistsiplinaarseid struktuure teaduslikult orienteeritud viisil, pakkudes väljapaistvaid töötajaid ja seadmeid pakkudes murrangulisi teadusuuringuid ja samal ajal kaasaegset, teadustööstuslikku ja praktilist haridust. See kombinatsioon avab suurepärased võimalused tööturu lõpetanutele, sõltumata majandustsükli kõikumustest. Meil on palju koostöölepinguid suurte ettevõtete ja VKEdega. Edendame tipptasemel teadusuuringuid ja ettevõtlust. Tahaks end ennast tunnustada ülikoolilinnaku rahvusvahelise ülikoolina, motiveerib meid pidevalt ja on TUHH edu taga.

Muide, Hamburg - TUHHi kodu - ei asu mitte ainult Saksamaa geograafilise kaardi ülaosas, vaid ka üks kõige dünaamilisemaid piirkondi Euroopas, millel on parimad kasvuväljavaated. See on elujõuline kõrge elukvaliteediga metropol.

Loodan, et naudite TUHHi avastamist järgmistes veebilehtedel ja anna teile südamlikku kutset, et saada osa põnev TUHHi maailmast. "

Prof Dr Ed Brinksma

- Hamburg University of Technology -

Missioon

TUHHi aluspõhimõtted on Saksamaal ainulaadsed. Uuringute prioriteet, interdistsiplinaarne lähenemisviis, innovatsioon, regionaalsus ja internatsionalism on meie tegevuse jaoks kohustuslikud alused. Teadusuuringud, õpetamine ja tehnoloogia ülekandmine on keskendunud inimestele mõeldud tehnoloogia arendamise teemale.

Missiooni kirjeldus:

TUHH on konkurentsivõimeline ettevõtlusülikool, mis keskendub kõrgetasemelisele tulemuslikkusele ja kõrgetele kvaliteedinõuetele. TUHH on pühendatud Humboldti (teaduse ja hariduse ühtsus) põhimõtetele. TUHHil on tugev rahvusvaheline suund ja keskendutakse ka kohalikule keskkonnale. See aitab kaasa ühiskonna tehnoloogilise ja teadusliku pädevuse arendamisele. Püüdes tipptasemel riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil oma strateegilistes teadustöö valdkondades. Noorte inseneride ja õppejõudude õpetamine nõudlikes programmides, kasutades täiustatud õpetamismeetodeid.

Asukohad

Hamburg

Address
Am Schwarzenberg-Campus,1
21073 Hamburg, Hamburg, Saksamaa