Loe ametlikku kirjeldust

Mis on idee Humboldt-VIADRINA School of Governance? Mis on see, mis määrab selle kooli, ja kuidas on see ainulaadne? Kui me alustasime seda projekti mitu aastat tagasi, mis oli ta lootnud, et saavutada? Need on küsimused, mida me jätkuvalt küsida, ja küsimused, mis panevad selle ettevõtte proovile. Me tahame analüüsida ja disain. Sihtasutusega Humboldt-VIADRINA School of Governance, oleme laiendanud Alexander von Humboldti mõiste ühtsuse teadustöö ja õpetamise lisada ka idee "foorum". On selles foorumis areng ja üleandmise teoreetilised teadmised on aluseks tegevus. Kooli uus kolmekordne lähenemist, et uurida, mida on innustada õpilasi tegutsema neid probleeme, mis eksisteerivad vaheline ruum poliitikas, majanduses ja kodanikuühiskonda. Me tahame olla katalüsaatoriks reform. Eesmärk praktikale orienteeritud Master of Public Policy programm pakutud Euroopa Ülikooli Viadrina Frankfurt (Oder) ja Humboldti Ülikoolis Berliinis Humboldti VIADRINA School of Governance on kontseptsiooni ja eduka rakendamise konkreetseid projekte. Eesmärgiks õpib School on anda üliõpilastele vajalikud vahendid, et teoreetiliselt rajada ja mõelda võimalusele sooritada tõelise ja kestva ühiskondlikud muutused: fundraising mõiste, mis jääb joonise pardal on vähe kasu, kuid taotlus ühe suudab testida oma potentsiaali saavutada vajalikke reforme. Sel viisil Humboldt-VIADRINA School of Governance on asutus rajatud erinevad sihtasutused: me läbi rakendusuuringuid ja pakkuda praktilise suunitlusega Master of Public Policy aste, samas kui tegutseb foorumina, me tuua inimesed kokku, kes ühiselt tegeleda väljakutsetele tänapäeva ühiskonnas. Oleme sõltumatu ja kriitilise näitleja, kes aitab, saab osaleda ja lõpuks mõjusid muuta. Me mõõta hagisid tegelike tulemustega, mitte ainult toetudes abstraktne, teoreetiline standardeid.

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Humboldt-Viadrina School Of Governance

Master of Public Policy aste on õppekava ühiselt loodud Euroopa Ülikooli Viadrina Frankfurt (Oder) ja Humboldti Ülikoolis Berliinis ja haldab ... [+]

Master of Public Policy

&nbsp

Master of Public Policy aste on õppekava ühiselt loodud Euroopa Ülikooli Viadrina Frankfurt (Oder) ja Humboldti Ülikoolis Berliinis ja haldab Humboldt-Viadrina School of juhtimine gGmbH.

See käsitleb üksikisikute suurema Haridus töötavad valdkonnas poliitika, majanduse või kodanikuühiskonna institutsioonid, mis võimaldavad arendada, edendada ja rakendada kohandatud lahenduse erinevaid sotsiaalseid probleeme.

&nbsp

Poliitika, majanduse ja kodanikuühiskonna võib siiski enam tegutseda üksi lahendada peamisi väljakutseid meie ühiskonnale.Kooskõlas üldise lähenemisviisi Humboldt-Viadrina School of Juhtimine, eesmärk Master in Public Policy on seega pakkuda teile koolitus peate töötama kui sotsiaalselt ja poliitiliselt pühendunud ettevõtja, võimeline tegema otsuse ja orienteeruda muutus, vaid ka võimeline vahendama ja suhelda ja kolme valdkondades majanduse, poliitika ja kodanikuühiskond. ... [-]

Saksamaa Berliin
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles